Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 255 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 қаңтарда № 6137 болып тіркелді.
"Тұрғын үй қатынастары туралы" 1997 жылғы 16 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы 97-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасы Құрылыс және Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының 2011 жылғы 26 тамыздағы № 306 бұйрығымен бекітілген, Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесіне сәйкес, Меңдіқара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Постановление акимата Мендыкаринского района Костанайской области от 10 декабря 2015 года № 255. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 января 2016 года № 6137.
В соответствии с пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", Методикой расчета размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, утвержденной приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года № 306, акимат Мендыкаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының 1-қосымшаға сәйкес, мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы әкімдігінің 09.02.2023 № 13 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулының 2-қосымшаға сәйкес Меңдіқара ауданы әкімдігінің қауларының күші жойылды деп танылсын.

1. Установить размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 – в редакции постановления акимата Мендыкаринского района Костанайской области от 09.02.2023 № 13 (вводится в действие по истечении десяти календарных после дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившими силу постановления акимата Мендыкаринского района согласно приложению 2 к настоящему постановлению.

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы әкімдігінің 09.02.2023 № 13 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
В. Ионенко
Әкімдіктің
2015 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 255 қаулысына 1-қосымша
Мендіқара ауданының мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері

Сноска. Пункт 2 – в редакции постановления акимата Мендыкаринского района Костанайской области от 09.02.2023 № 13 (вводится в действие по истечении десяти календарных после дня его первого официального опубликования).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
В. Ионенко
Приложение 1
к постановлению акимата
от 10 декабря 2015 года № 255
Размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда Мендыкаринского района

Боровское ауылы, Летунов көшесі, 50 үй, 4 пәтер
13,97
37
Боровское ауылы, Огнев көшесі, 8 үй, 1 пәтер
46,92
38
Боровское ауылы, Школа-Интернат көшесі, 1 үй, 1 пәтер
29,49
39
Первомайское ауылы, Парковая көшесі, 2А үй
3,45
Мендіқара ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 255 қаулысына
2-қосымша
Меңдіқара ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
Ескерту. Қаулы 2-қосымшамен толықтырылды - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы әкімдігінің 09.02.2023 № 13 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

село Боровское, улица Летунова, дом 50, квартира 4
13,97
37
село Боровское, улица Огнева, дом 8, квартира 1
46,92
38
село Боровское, улица Школа-Интернат, дом 1, квартира 1
29,49
39
село Первомайское, улица Парковая, дом 2А
3,45
Приложение 2
к постановлению акимата
от 10 декабря 2015 года № 255
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Мендыкаринского района
Сноска. Постановление дополнено приложением 2 в соответствии с постановлением акимата Мендыкаринского района Костанайской области от 09.02.2023 № 13 (вводится в действие по истечении десяти календарных после дня его первого официального опубликования).

1. Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 ақпандағы № 41 қаулысы "Мемлекеттік жалға беру үйінде коммуналдық тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5479 болып тіркелген).
2. Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 ақпандағы № 42 қаулысы "Мемлекеттік жалға беру үйінде коммуналдық тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5478 болып тіркелген).
3. Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 ақпандағы № 43 қаулысы "Мемлекеттік жалға беру үйінде коммуналдық тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5477 болып тіркелген).
4. Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 ақпандағы № 44 қаулысы "Мемлекеттік жалға беру үйінде коммуналдық тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5476 болып тіркелген).
5. Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 ақпандағы № 45 қаулысы "Мемлекеттік жалға беру үйінде коммуналдық тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5475 болып тіркелген).
6. Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 ақпандағы № 46 қаулысы "Мемлекеттік жалға беру үйінде коммуналдық тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5474 болып тіркелген).
7. Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 ақпандағы № 47 қаулысы "Мемлекеттік жалға беру үйінде коммуналдық тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5480 болып тіркелген).

1. Постановление акимата Мендыкаринского района от 16 февраля 2015 года № 41 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из коммунального жилищного фонда в государственном арендном доме" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5479).
2. Постановление акимата Мендыкаринского района от 16 февраля 2015 года № 42 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из коммунального жилищного фонда в государственном арендном доме" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5478).
3. Постановление акимата Мендыкаринского района от 16 февраля 2015 года № 43 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из коммунального жилищного фонда в государственном арендном доме" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5477).
4. Постановление акимата Мендыкаринского района от 16 февраля 2015 года № 44 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из коммунального жилищного фонда в государственном арендном доме" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5476).
5. Постановление акимата Мендыкаринского района от 16 февраля 2015 года № 45 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из коммунального жилищного фонда в государственном арендном доме" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5475).
6. Постановление акимата Мендыкаринского района от 16 февраля 2015 года № 46 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из коммунального жилищного фонда в государственном арендном доме" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5474).
7. Постановление акимата Мендыкаринского района от 16 февраля 2015 года № 47 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из коммунального жилищного фонда в государственном арендном доме" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5480).