2015 жылға арналған халықтың нысаналы топтарына жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қаңтардағы № 51 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 ақпанда № 5361 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 14) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5-бабының 2-тармағына, 7-бабының 2) тармақшасына сәйкес, Сарыкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылға арналған халықтың нысаналы топтарына жататын адамдардың қосымша тізбесі белгіленсін:
жиырма бір жастан жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар;
ұзақ уақыт жұмыс істемейтін азаматтар (он екі ай және одан да көп);
елу жастан асқан адамдар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Е.Н. Тұрабековқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкiмi                                Э. Күзенбаев

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения, на 2015 год
Постановление акимата Сарыкольского района Костанайской области от 22 января 2015 года № 51. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 февраля 2015 года № 5361
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Сарыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения, на 2015 год:
молодежь в возрасте от двадцати одного до двадцати девяти лет;
длительно не работающие граждане (двенадцать и более месяцев);
лица, старше пятидесяти лет.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Турабекова Е.Н.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Э. Кузенбаев