Сарыкөл кентінің құрамдас бөліктерін қайта атау туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Сарыкөл кенті әкімінің 2015 жылғы 13 шілдедегі № 4 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 тамызда № 5792 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасындағы әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, тиісті аумақ халқының пікірін ескеріп Сарыкөл кентінің әкімі ШЕШТІ:
1. Сарыкөл кентінде қайта атауға:
Ленина көшесі Тәуелсіздік көшесіне;
50 лет Октября көшесі Тәтіқара жырау атындағы көшеге;
Юбилейная көшесі Айтбай батыр атындағы көшеге;
Куйбышев көшесі Астана көшесіне.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
С. Каппасов

О переименовании составных частей поселка Сарыколь
Решение акима поселка Сарыколь Сарыкольского района Костанайской области от 13 июля 2015 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 августа 2015 года № 5792
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения соответствующей территории аким поселка Сарыколь РЕШИЛ:
1. Переименовать в поселке Сарыколь:
улицу Ленина на улицу Тәуелсіздік;
улицу 50 лет Октября на улицу имени Тәтіқара жырау;
улицу Юбилейная на улицу имени Айтбай батыр;
улицу Куйбышева на улицу Астана.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
С. Каппасов