Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 218 "Сарыкөл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2015 жылғы 16 қарашадағы № 283 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 қарашада № 6012 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына, сондай-ақ «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 218 «Сарыкөл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджетi туралы» шешiмiне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5281 тіркелген, 2015 жылғы 29 қаңтарда «Сарыкөл» газетінде жарияланған) келесі өзгерiстер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Сарыкөл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2601309,6 мың тенге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 519794,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6458,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3913,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 2071144,6 мың теңге;
2) шығындар – 2608527,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 21033,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 28503,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7470,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -28251,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 28251,2 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 5-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрағасы                         С. Жұмағұлов
Аудандық
мәслихат хатшысы                           К. Базарбаева
КЕЛІСІЛДІ
«Сарыкөл ауданы әкімдігінің
қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің басшысы
__________________ Т. Лысяк
«Сарыкөл ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің басшысы
__________________ А. Вилямов
Мәслихаттың 2015 жылғы 16 қарашадағы
№ 283 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 218 шешіміне 1-қосымша
Сарыкөл ауданының 2015 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
АТАУЫ
I
Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 218 "О районном бюджете Сарыкольского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 16 ноября 2015 года № 283. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 ноября 2015 года № 6012
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, а также подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 218 «О районном бюджете Сарыкольского района на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5281, опубликовано 29 января 2015 года в газете «Сарыкөл»):
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Сарыкольского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3-соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2601309,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 519794,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 6458,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3913,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2071144,6 тысяч тенге;
2) затраты – 2608527,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 21033,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 28503,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7470,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -28251,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 28251,2 тысячи тенге.»;
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель
внеочередной сессии                        С. Джумагулов
Секретарь
районного маслихата                        К. Базарбаева
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
государственного учреждения
«Отдел финансов акимата
Сарыкольского района»
__________________ Т. Лысяк
Руководитель
государственного учреждения
«Отдел экономики и
бюджетного планирования
акимата Сарыкольского района»
_________________ А. Вилямов
Приложение 1
к решению маслихата
от 16 ноября 2015 года № 283
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 декабря 2014 года № 218
Бюджет Сарыкольского района на 2015 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I
Доходы

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
9,0
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
9,0
15
Трансферттер
33,7
1
Трансферттер
33,7
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
33,7
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
33,7
III
Таза бюджеттік кредиттеу
21033,0
Бюджеттік кредиттер
28503,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
28503,0
1
Ауыл шаруашылығы
28503,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
28503,0
006
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
28503,0
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
АТАУЫ
5
00
0
Бюджеттік кредиттерді өтеу
7470,0
5
01
0
Бюджеттік кредиттерді өтеу
7470,0
5
01
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
7470,0
IV
Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
2000,0
Қаржы активтерін сатып алу
2000,0
13
Басқалар
2000,0
9
Басқалар
2000,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
2000,0
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
2000,0
V
Бюджет тапшылығы (профициті)
-28251,2
VI
Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
28251,2
7
00
0
Қарыздар түсімдері
28503,0
7
01
0
Мемлекеттік ішкі қарыздар
28503,0
7
01
2
Қарыз алу келісім-шарттары
28503,0
Функционалдық топ
Сомасы,
мың теңге
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бюджеттік бағдарлама
Атауы
16
Қарыздарды өтеу
7470,0
1
Қарыздарды өтеу
7470,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
7470,0
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
7470,0
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
АТАУЫ
8
00
0
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
9218,2
8
01
0
Бюджет қаражаты қалдықтары
9218,2
8
01
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
9218,2
Мәслихаттың 2015 жылғы 16 қарашадағы
№ 283 шешіміне 2-қосымша
Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 218 шешіміне 5-қосымша
2015 жылға арналған кент, ауыл, ауылдық
округтердің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
№ р/с
Атқарушы орган – бағдарламалардың әкімшісі
коды
Бюджеттік бағдарлама
1
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің Сарыкөл кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
07-3-123-010
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
12-1-123-013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13-9-123-040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
2
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің Барвин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04-2-123-005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
07-3-123-008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
12-1-123-013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13-9-123-040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
3
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің Златоуст ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
12-1-123-013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13-9-123-040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
4
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің Веселоподол ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
12-1-123-013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
5
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің Комсомол ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04-2-123-005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
07-3-123-008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
12-1-123-013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
6
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің Краснознамен ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
13-9-123-040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
7
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің Ленинград ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
8
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің Лесной ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
12-1-123-013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
9
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің Маяк ауыл әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
12-1-123-013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13-9-123-040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
10
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің Севастополь ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
12-1-123-013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13-9-123-040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
11
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің Тағыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
12-1-123-013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13-9-123-040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
12
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің Тимирязев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04-2-123-005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
07-3-123-008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру

452
Отдел финансов района (города областного значения)
9,0
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
9,0
15
Трансферты
33,7
1
Трансферты
33,7
452
Отдел финансов района (города областного значения)
33,7
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
33,7
III
Чистое бюджетное кредитование
21033,0
Бюджетные кредиты
28503,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
28503,0
1
Сельское хозяйство
28503,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
28503,0
006
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
28503,0
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
5
00
Погашение бюджетных кредитов
7470,0
5
01
Погашение бюджетных кредитов
7470,0
5
01
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
7470,0
IV
Сальдо по операциям с финансовыми активами
2000,0
Приобретение финансовых активов
2000,0
13
Прочие
2000,0
9
Прочие
2000,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
2000,0
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
2000,0
V
Дефицит (профицит) бюджета
-28251,2
VI
Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
28251,2
7
00
0
Поступления займов
28503,0
7
01
0
Внутренние государственные займы
28503,0
7
01
2
Договоры займа
28503,0
Функциональная группа
Сумма,
тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
16
Погашение займов
7470,0
1
Погашение займов
7470,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
7470,0
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
7470,0
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
8
00
0
Используемые остатки бюджетных средств
9218,2
8
01
0
Остатки бюджетных средств
9218,2
8
01
1
Свободные остатки бюджетных средств
9218,2
Приложение 2
к решению маслихата
от 16 ноября 2015 года № 283
Приложение 5
к решению маслихата
от 24 декабря 2014 года № 218
Бюджетные программы поселка, села, сельского округа на 2015 год
№ п/п
Исполнительный орган - администратор программ
код
Бюджетная программа
1
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Сарыколь акимата Сарыкольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
07-3-123-010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
12-1-123-013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13-9-123-040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Барвиновского сельского округа акимата Сарыкольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
04-2-123-005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
12-1-123-013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13-9-123-040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Златоустовского сельского округа акимата Сарыкольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
12-1-123-013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13-9-123-040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Весело-Подольского сельского округа акимата Сарыкольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
12-1-123-013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Комсомольского сельского округа акимата Сарыкольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
04-2-123-005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
12-1-123-013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Краснознаменского сельского округа акимата Сарыкольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
13-9-123-040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Ленинградского сельского округа акимата Сарыкольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Лесного сельского округа акимата Сарыкольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
12-1-123-013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
9
Государственное учреждение "Аппарат акима села Маяк акимата Сарыкольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
12-1-123-013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13-9-123-040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Севастопольского сельского округа акимата Сарыкольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
12-1-123-013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13-9-123-040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Тагильского сельского округа акимата Сарыкольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
12-1-123-013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13-9-123-040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Тимирязевского сельского округа акимата Сарыкольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
04-2-123-005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов

07-13-123-011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
12-1-123-013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің Сорочин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
07-3-123-008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
14
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің Чехов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
12-1-123-013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

07-13-123-011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12-1-123-013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13
Государственное учреждение "Аппарат акима Сорочинского сельского округа акимата Сарыкольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
01-1-123-022
Капитальные расходы государственного органа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
14
Государственное учреждение "Аппарат акима Чеховского сельского округа акимата Сарыкольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07-3-123-008
Освещение улиц населенных пунктов
12-1-123-013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах