Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 246 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2015 жылғы 28 мамырдағы № 282 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 5 маусымда № 5648 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 246 «2015 – 2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5278 тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтарда «Маяк» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3198116,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1573373,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3840,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 6400,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1614503,0 мың теңге;
2) шығындар – 3200039,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 50286,0 мың теңге, оның iшiнде: бюджеттiк кредиттер – 64514,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 14228,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -52209,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 52209,1 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 6-тармағының 3)6) тармақшалары алып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 6-тармағы мына мазмұндағы 7) тармақшамен толықтырылсын:
«7) 2015 – 2016 жылдардағы жылыту маусымды өткізуге дайындауға;»;
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
«7. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте жылу-энергетикалық жүйені дамыту үшін облыстық бюджеттен нысаналы даму трансфертінің түсімі көзделгені ескерілсін.»;
көрсетілген шешімнің 125-қосымшалары осы шешімнің 123-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Елу екінші, кезектен тыс
сессияның төрайымы                         И. Сероус
Аудандық
мәслихат хатшысы                           С. Жолдыбаев
КЕЛІСІЛДІ:
«Таран ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
_________________ В. Ересько
Мәслихаттың

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 246 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 28 мая 2015 года № 282. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 июня 2015 года № 5648
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 246 «О районном бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5278, опубликовано 22 января 2015 года в газете «Маяк») следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 3198116,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1573373,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3840,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 6400,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1614503,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3200039,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 50286,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 64514,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14228,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -52209,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 52209,1 тысяч тенге.»;
подпункты 3)6) пункта 6 указанного решения исключить;
пункт 6 указанного решения дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
«7) подготовку к проведению отопительного сезона 2015-2016 годов;»;
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
«7. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрено поступление целевого трансферта на развитие из областного бюджета на развитие теплоэнергетической системы.»;
приложения 125 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель пятьдесят второй,
внеочередной сессии                        И. Сероус
Секретарь
районного маслихата                        С. Жолдыбаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель
государственного учреждения
«Отдел экономики и финансов
акимата Тарановского района»
________________ В. Ересько
Приложение 1
к решению маслихата

2015 жылғы 28 мамырдағы № 282
шешіміне 3-қосымша
Мәслихаттың
2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 246
шешіміне 5-қосымша
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент,
ауыл, ауылдық округ әкімдерінің аппараттары бойынша
2015 жылға арналған бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
123001
123004
123041
123008
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
Барлығы:

от 28 мая 2015 года № 282
Приложение 5
к решению маслихата
от 24 декабря 2014 года № 246
Перечень бюджетных программ по аппаратам акимов
района в городе, города районного значения, поселка, села,
сельского округа на 2015 год
Администратор
бюджетных программ
123001
123004
123041
123008
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Освещение улиц населенных пунктов
Всего: