Федоров ауданы әкімінің 2014 жылғы 6 наурыздағы № 5 "Федоров ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімінің 2015 жылғы 23 қыркүйектегі № 10 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 қазанда № 5938 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Федоров ауданы әкімінің 2018 жылғы 21 мамырдағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Федоров ауданы әкімінің 21.05.2018 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының 23-бабы 1-тармағына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-бабына сәйкес ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Федоров ауданы әкімінің 2014 жылғы 6 наурыздағы № 5 "Федоров ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4507 болып тіркелген, 2014 жылғы 3 сәуірде "Федоровские новости" аудандық газетінде жарияланған) шешіміне өзгерістер енгізілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Федоров ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы Н.И. Ермоленкоға жүктелсін.
3. Аудан әкімінің осы шешімі алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қ. Ахметов
КЕЛІСІЛДІ
Федоров аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
___________ А. Оспанова
23 қыркүйек 2015 жыл
Аудан әкімінің
2015 жылғы 23 қыркүйектегі
№ 10 шешіміне қосымша
Федоров ауданының
аумағындағы сайлау учаскелері
1) № 791 сайлау учаскесі
Федоров ауылының шекараларында:
Легкодухов көшесі, 2, 4, 6, 10, 12, 14, Камалидден Жиентаев көшесі, 14, 16, 17, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 34, Пролетарский көшесі, 1, 5, 7, 9, 11, 12, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 31, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 48, 49, 51, 52, 53, 55, 56, 58, 60, Горький көшесі, 26, 28, 30, 32, 38, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 79, 81, Киров көшесі, 53, 55, 57, 58, 59, 64, 67, 68, 69, 72, 76, 77, 79, 80, 81, 84, 88, 90, 91,92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104,105, 106, 108,110, Коппаев көшесі, 17, 19, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 45, 48, 49, 52, 54, 55, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, Шевченко көшесі, 53, 55, 56, 60, 62, 64, 66, 67, 70, 71, 72, 74,76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 86, 88, 89, 90, 94, 96,100, 102,104, 106, 110, 114, 116, Чехов көшесі, 24, 26, 28, 27, 31, 33, 37а, 39, Ш.Уәлиханов көшесі, 47, 49, 51, 56, 57, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 77, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 97, 99, 100, 101, 102, 110, 112, 114,116, 122, 124, Чапаев көшесі, 19, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 49, 54, 56, 58, Ленин көшесі, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 48, 52, 54, 58, 64, 68, Фрунзе көшесі, 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 21, 21а, Мелехов көшесі, 1, 2а, 2б, 2в, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 32а, 34, 36, 38, Кравцов көшесі, 5, 7, 11, 13, 14, 15, 15а, 15б, 16, 17, 19, Октябрьская көшесі, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 20, 24, 25, 26, 30, 32, 34, Пушкин көшесі, 1, 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 26, 27, 29, 31, Северная көшесі, 3, 4, 6.

О внесении изменений в решение акима Федоровского района от 6 марта 2014 года № 5 "Об образовании избирательных участков на территории Федоровского района"
Решение акима Федоровского района Костанайской области от 23 сентября 2015 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 октября 2015 года № 5938. Утратило силу решением акима Федоровского района Костанайской области от 21 мая 2018 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима Федоровского района Костанайской области от 21.05.2018 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Федоровского района от 6 марта 2014 года № 5 "Об образовании избирательных участков на территории Федоровского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4507, опубликовано 3 апреля 2014 года в районной газете "Федоровские новости") изменения согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Федоровского района" Ермоленко Н.И.
3. Настоящее решение акима района вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
К. Ахметов
СОГЛАСОВАНО
Председатель Федоровской
районной избирательной комиссии
___________________ А. Оспанова
23 сентября 2015 года
Приложение
к решению акима района
от 23 сентября 2015 года № 10
Избирательные участки на территории Федоровского района
1) Избирательный участок № 791
В границах: села Федоровка,
улица Легкодухова, 2, 4, 6, 10, 12, 14, улица Камалиддена Жиентаева, 14, 16, 17, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 34, улица Пролетарская, 1, 5, 7, 9, 11, 12, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 31, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 48, 49, 51, 52, 53, 55, 56, 58, 60, улица Горького, 26, 28, 30, 32, 38, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 79, 81, улица Кирова, 53, 55, 57, 58, 59, 64, 67, 68, 69, 72, 76, 77, 79, 80, 81, 84, 88, 90, 91,92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104,105, 106, 108,110, улица Куппаева, 17, 19, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 45, 48, 49, 52, 54, 55, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, улица Шевченко, 53, 55, 56, 60, 62, 64, 66, 67, 70, 71, 72, 74,76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 86, 88, 89, 90, 94, 96,100, 102,104, 106, 110, 114, 116, улица Чехова, 24, 26, 28, 27, 31, 33, 37а, 39, улица Ч. Валиханова, 47, 49, 51, 56, 57, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 77, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 97, 99, 100, 101, 102, 110, 112, 114,116, 122, 124, улица Чапаева, 19, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47,49, 54, 56, 58, улица Ленина, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 48, 52, 54, 58, 64, 68, улица Фрунзе, 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 21, 21а, улица Мелехова, 1, 2а, 2б, 2в, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 32а, 34, 36, 38, улица Кравцова, 5, 7, 11, 13, 14, 15, 15а, 15б, 16, 17, 19, улица Октябрьская, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 20, 24, 25, 26, 30, 32, 34, улица Пушкина, 1, 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 26, 27, 29, 31, улица Северная, 3, 4, 6.

2) № 792 сайлау учаскесі
Федоров ауылының шекараларында:
Набережная көшесі, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 72, 74, 78, 80, 82, 86, 90, 96, Первомай көшесі, 26, 30, 32, 34, 36, 42, 43, 44, 46, 51, 53, 55, 57, 59, Карл Либкнехт көшесі, 23, 35, 37, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 46, 47, 49, 52, 54, Гагарин көшесі, 45, 49, 53, 54, 55, 56, 61, 62, 66, 67, 70, 72, 74, 76, 82, 84, 86, Легкодухов көшесі, 36, 38, 39, 43, 44, 45, 46, 47, 48а, 49, 50, 53, 57, 59а, Фрунзе көшесі, 18, 19, 20, 22, 23, 23а, 23б, 24, 27, 31, 33, 45, Мелехов көшесі,17, 21, 27, 37, 42, 45, 46, 47, 50, 51, 53, 54, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, Кравцов көшесі, 24, 30, 32, 38, 46, 48, 50, 52, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 90, 37, 41, 45, 49, 51, 59, 63, 75, 89, 93, 95, 97, 99, 101. Ленин көшесі, 1, 3, 9, 11, 23, 25, 27, 33, 45, Юнацкий көшесі, 1, 3, 5, 7, 9, 12, 14, 16, 19, 20, 22, 23, 25, 28, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 39, 41, 45, 47, 53, Гоголь көшесі, 5, 7, 15, 18, 20, 22, 24, 30, 34, 36, 42, 44, Красноармейская көшесі, 1, 2, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 21, 22, 26, 28, 34, 36, 40, 43, 45, Калинин көшесі, 1, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 24, 26, 27, 28, 29, 34, Советская көшесі, 1, 2, 4, 6, 8, 10, 13, 16, 18, 23, 24, 28, 29, 37, 43, 46, 49, 50, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 70, Павлов көшесі, 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 26, 36, 38, 38а, 42, 46, 50, 52, 54, 56.
3) № 793 сайлау учаскесі
Федоров ауылының шекараларында:
Пушкин көшесі, 28, 28а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 41, 42, 43, 46, 51, 53, 55, 57, 58, 59, 62, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 75, 79, 83, 94, 96, 110, 118, 126, 128, 132, 134, 142, 144, 146, 150, 152, 154, Северная көшесі, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 39, Вокзальная көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 14, 35, Ленин көшесі, 51, 53, 57, 63, 65, 67, 71, 73, 75, Юнацкий көшесі, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 58, 60, 61, 63, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 76, 79, 81, 85, Красноармейская көшесі, 60, 64, 66, 67, 68, 70, 71, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86, Советская көшесі, 71, 73, 74, 75, 76, 79, 81, 83, 84, 85, 86, 90, 92, 94, 96, Ломоносов көшесі, 1, 2, 3, 5, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 20, 21, 22, 24, Павлов көшесі, 66, 68, 69, 70, 72, 73, 75, 79, 81, 83, Октябрьская көшесі, 19, 21, 23, 31, 33, 35, 37, 40, 41, 43, 47, 49, 51, 52, 53, 58, 60, 64, 64а, 64б, 66, 70, 72, Водопроводный көшесі, 79, 81, 83, 85, 87, 87, 89, 89, 91, Чернышевский көшесі, 30, 32, 34, 36, 38, 44, 51, 53, 55, 57, 59, Құдайқұл Ордабаев көшесі, 94, 99, 100, 102, 107, Энгельс көшесі, 2, 4, 5, 5а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 26, 28, 30, 32, Толстой көшесі, 4, 5, 6, Победы көшесі, 1, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 29, 30, 31; казарма 209.

2) Избирательный участок № 792
В границах: села Федоровка,
улица Набережная, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 72, 74, 78, 80, 82, 86, 90, 96, улица Первомайская, 26, 30, 32, 34, 36, 42, 43, 44, 46, 51, 53, 55, 57, 59, улица Карла Либкнехта, 23, 35, 37, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 46, 47, 49, 52, 54, улица Гагарина, 45, 49, 53, 54, 55, 56, 61, 62, 66, 67, 70, 72, 74, 76, 82, 84, 86, улица Легкодухова, 36, 38, 39, 43, 44, 45, 46, 47, 48а, 49, 50, 53, 57, 59а, улица Фрунзе, 18, 19, 20, 22, 23, 23а, 23б, 24, 27, 31, 33, 45, улица Мелехова,17, 21, 27, 37, 42, 45, 46, 47, 50, 51, 53, 54, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, улица Кравцова, 24, 30, 32, 38, 46, 48, 50, 52, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 90, 37, 41, 45, 49, 51, 59, 63, 75, 89, 93, 95, 97, 99, 101. улица Ленина, 1, 3, 9, 11, 23, 25, 27, 33, 45, улица Юнацкого, 1, 3, 5, 7, 9, 12, 14, 16, 19, 20, 22, 23, 25, 28, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 39, 41, 45, 47, 53, улица Гоголя, 5, 7, 15, 18, 20, 22, 24, 30, 34, 36, 42, 44, улица Красноармейская, 1, 2, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 21, 22, 26, 28, 34, 36, 40, 43, 45, улица Калинина, 1, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 24, 26, 27, 28, 29, 34, улица Советская, 1, 2, 4, 6, 8, 10, 13, 16, 18, 23, 24, 28, 29, 37, 43, 46, 49, 50, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 70, улица Павлова, 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 26, 36, 38, 38а, 42, 46, 50, 52, 54, 56.
3) Избирательный участок № 793
В границах: села Федоровка,
улица Пушкина, 28, 28а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 41, 42, 43, 46, 51, 53, 55, 57, 58, 59, 62, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 75, 79, 83, 94, 96, 110, 118, 126, 128, 132, 134, 142, 144, 146, 150, 152, 154, улица Северная, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 39, улица Вокзальная, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 14, 35, улица Ленина, 51, 53, 57, 63, 65, 67, 71, 73, 75, улица Юнацкого, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 58, 60, 61, 63, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 76, 79, 81, 85, улица Красноармейская, 60, 64, 66, 67, 68, 70, 71, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86, улица Советская, 71, 73, 74, 75, 76, 79, 81, 83, 84, 85, 86, 90, 92, 94, 96, улица Ломоносова, 1, 2, 3, 5, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 20, 21, 22, 24, улица Павлова, 66, 68, 69, 70, 72, 73, 75, 79, 81, 83, улица Октябрьская, 19, 21, 23, 31, 33, 35, 37, 40, 41, 43, 47, 49, 51, 52, 53, 58, 60, 64, 64а, 64б, 66, 70, 72, улица Водопроводная, 79, 81, 83, 85, 87, 87, 89, 89, 91, улица Чернышевского, 30, 32, 34, 36, 38, 44, 51, 53, 55, 57, 59, улица Кудайкула Ордабаева, 94, 99, 100, 102, 107, улица Энгельса, 2, 4, 5, 5а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 26, 28, 30, 32, улица Толстого, 4, 5, 6, улица Победы, 1, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 29, 30,31; казарма 209.

4) № 794 сайлау учаскесі
Федоров ауылының шекараларында:
Павлов көшесі, 1, 3, 5, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 27, 33, 37, 47, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 68, Водопроводный көшесі, 1, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 13, 15, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 31, 39, 43, 44, 45, 46, 49, 52, 53, 58, 61, 65, 68, 69, 70, 72, Чернышевский көшесі, 2, 4, 5, 6, 8, 31, 35, 39, Құдайқұл Ордабаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 32, 34, 36, 39, 43, 45, 50, 52, 53, 56, 58, 59, 60, 63, 64, 70, 77, 78, 79, 81, 83, 84, 86, 87, 88, 91, 92, 95, 107, Мухтар Әуэзов көшесі, 1, 1а, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, Набережная көшесі, 57, 59, 61, 63, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 104, 108, 114, 116, 118, 120, 124, 126, 130, 132, 134, 136, 138, 142, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 180, 182, 184, 186, Первомай көшесі, 48, 50, 52, 54, 56, 61, Восточная көшесі, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 17, 18, 22, Карл Либкнехт көшесі 51, 53, 59, 65, 72, 73, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 91, 92, 93, 96, 97, 98, 101, 106, 110, 112, 115, 118, 122, 126, 136, 138, 150, 152, 156, 158, 160, Жданов көшесі, 2, 11, 13, 14, 15, 19, 20, 21, 22, 25, 28, 29, 30, 34, 36, Гагарин көшесі, 71, 77, 80, 82, 83, 83а, 84, 85, 87а, 88, 89, 89а, 90, 91, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 108, 106, 110, 112,114, 116, 118, 120, 122, Легкодухов көшесі, 60, 63, 64, 68, 71, 73, 73а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, Фрунзе көшесі, 35, 36, 37, 39, 41, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, Мелехов көшесі, 59, 63, 63а, 65, 67, 69, 71, 73, 84, 94, 96, 100, 102, 104, 108, 110.
5) № 795 сайлау учаскесі
Банновка ауылының шекараларында,
6) № 796 сайлау учаскесі
Чеховка ауылының шекараларында,
7) № 797 сайлау учаскесі
Қарақопа ауылының шекараларында,
8) № 798 сайлау учаскесі
Цабелевка ауылының шекараларында,
9) № 799 сайлау учаскесі
Придорожное ауылының шекараларында,
10) № 800 сайлау учаскесі
Успеновка ауылының шекараларында,
11) № 801 сайлау учаскесі
Успенов станциясы шекараларында,
12) № 802 сайлау учаскесі
Лысановка ауылының шекараларында,
13) № 804 сайлау учаскесі
Владыкинка ауылының, Андреевка ауылының шекараларында,
14) № 805 сайлау учаскесі
Александрополь ауылының шекараларында,
15) № 806 сайлау учаскесі
Копыченка ауылының, Затышенка ауылының шекараларында,
16) № 807 сайлау учаскесі
Жаркөл ауылының шекараларында:
Победы көшесі, 2, 4, 6, 7, 10/2, 11/3, 12/1, 12/2, 12/3, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 27/1, 27/2, Есенин көшесі, 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3/1, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 8, 10, 10а, 12, 14, 16, 19, 20, 21/1, 21/2, 22, 24, 26, 28, Карбышев көшесі, 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9,10, 11/1, 11/2, 14, 16, Школьная көшесі, 3, 4, 5, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 20, 24, 28, 30, 32, 34, 36, Мира көшесі, 1, 3, 5, 7, 9, 4, 6, Щорс көшесі, 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 10, Новый көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, Луговая көшесі, 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16/1, 16/2, 18, 20, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, Буденного көшесі, 2/1, 2/2, 2/3, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8, 9/1, 9/2, 9а, 10а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 32, 34, 36, Маяковский көшесі, 5/1, 5/2, 7, 9, 11, 17, 22, 25а, 23, 25, 26/1, 26/2, 27, 28, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 36/1, 36/2, 36/3, 38/1, 38/2, 39, 41, Космонавтов көшесі, 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 5/3, 7/1, 7/2, 7/3, 9, 11, 13, 15/1, 15/2, Соснина көшесі 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 11, 12, 14, военный городок үй № 3, 4, 8, 14.

4) Избирательный участок № 794
В границах: села Федоровка,
улица Павлова, 1, 3, 5, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 27, 33, 37, 47, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 68, улица Водопроводная, 1, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 13, 15, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 31, 39, 43, 44, 45, 46, 49, 52, 53, 58, 61, 65, 68, 69, 70, 72, улица Чернышевского, 2, 4, 5, 6, 8, 31, 35, 39, улица Кудайкула Ордабаева, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 32, 34, 36, 39, 43, 45, 50, 52, 53, 56, 58, 59, 60, 63, 64, 70, 77, 78, 79, 81, 83, 84, 86, 87, 88, 91, 92, 95, 107, улица Мухтара Ауэзова, 1, 1а, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, улица Набережная, 57, 59, 61, 63, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 104, 108, 114, 116, 118, 120, 124, 126, 130, 132, 134, 136, 138, 142, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172,174, 180, 182, 184, 186, улица Первомайская, 48, 50, 52, 54, 56, 61, улица Восточная, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 17, 18, 22, улица Карла Либкнехта 51, 53, 59, 65, 72, 73, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 91, 92, 93, 96, 97, 98, 101, 106, 110, 112, 115, 118, 122, 126, 136, 138, 150, 152, 156, 158, 160, улица Жданова, 2, 11, 13, 14, 15, 19, 20, 21, 22, 25, 28, 29, 30, 34, 36, улица Гагарина, 71, 77, 80, 82, 83, 83а, 84, 85, 87а, 88, 89, 89а, 90, 91, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 108, 106, 110, 112,114, 116, 118, 120, 122, улица Легкодухова, 60, 63, 64, 68, 71, 73, 73а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, улица Фрунзе, 35, 36, 37, 39, 41, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, улица Мелехова, 59, 63, 63а, 65, 67, 69, 71, 73, 84, 94, 96, 100, 102, 104, 108, 110.
5) Избирательный участок № 795
В границах: села Банновка,
6) Избирательный участок № 796
В границах: села Чеховка,
7) Избирательный участок № 797
В границах: села Каракопа,
8) Избирательный участок № 798
В границах: села Цабелевка,
9) Избирательный участок № 799
В границах: села Придорожное,
10) Избирательный участок № 800
В границах: села Успеновка,
11) Избирательный участок № 801
В границах: станции Успеновка,
12) Избирательный участок № 802
В границах: села Лысановка,
13) Избирательный участок № 804
В границах: села Владыкинка, села Андреевка,
14) Избирательный участок № 805
В границах: села Александрополь,
15) Избирательный участок № 806
В границах: села Копыченка, села Затышенка,
16) Избирательный участок № 807
В границах: села Жарколь,
улица Победы, 2, 4, 6, 7, 10/2, 11/3, 12/1, 12/2, 12/3, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 27/1, 27/2, улица Есенина, 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3/1, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 8, 10, 10а, 12, 14, 16, 19, 20, 21/1, 21/2, 22, 24, 26, 28, улица Карбышева, 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9,10, 11/1, 11/2, 14, 16, улица Школьная, 3, 4, 5, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 20, 24, 28, 30, 32, 34, 36, улица Мира, 1, 3, 5, 7, 9, 4, 6, улица Щорса, 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 10, улица Новая, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, улица Луговая, 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16/1, 16/2, 18, 20, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, улица Буденного, 2/1, 2/2, 2/3, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8, 9/1, 9/2, 9а, 10а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 32, 34, 36, улица Маяковского, 5/1, 5/2, 7, 9, 11, 17, 22, 25а, 23, 25, 26/1, 26/2, 27, 28, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 36/1, 36/2, 36/3, 38/1, 38/2, 39, 41, улица Космонавтов, 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 5/3, 7/1, 7/2, 7/3, 9, 11, 13, 15/1, 15/2, улица Соснина 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 11, 12, 14, военный городок дом № 3, 4, 8, 14,

17) № 808 сайлау учаскесі
Приозерное ауылының шекараларында,
18) № 810 сайлау учаскесі
Пешковка ауылының шекараларында:
казарма - 187 км 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, Пушкин көшесі, 100, 102, 106, 108, 109, 112, 116, 117, 121, 122, 123, 124, 127, 128, 132, 134, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 150, 151, 152, 155, 157, 163, 165, 166, 168, 169, 170, 171, 172, 190/1, 190/2, 191, 193, Железнодорожная көшесі, 1, 1а, 2, 3, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37/1, 37/6, Новоселов көшесі, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 75, 79, 80 а, 80б, 81, 82, 83а, 84, 85а, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 96, 97/1, 97/2, 99/1, 99/2, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 142, 146, 148/1, 150/1, 150/2, 152, 154/1, 154/2, Багриенко көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 13, 14, Ленин көшесі, 97, 99, 103, 105/1, 105/2, 109, 111, 112, 113/1, 113/2, 114, 115, 116, 117, 118, 122, 123, 124, 125, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 138/1, 138/2, 139, 143, 143/а, 143б, 144, 146, 148, 152, 155/1, 155/2, 156, 158, 159/1, 159/2, 162, 163, 165, 165/2, 167/1, 167/2, 174/1, 174/2, 176/1, 176/2, Садовая көшесі, 15, 17, 19, 21, 23, 25/2, 29, 36, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60, 62/1, 62/2, 63, 64, 66, 70, 76, 78, Киров көшесі, 75, 79, 81, 89, 91, 95, 97, 99, 105, 109, 124, 126, 127/1, 134, 136, 140, 142, 144, 146, 148, 152, 158, 162, 166, 168, 172, 180/1, 180/2, 182/1, 182/2, 186/1, 186/2, 188/1, 188/2, 190, 194/1, 194/2, 196/1, 196/2, 198/1, 198/2, Октябрьская көшесі, 7, 7а, 9, 11, 15, 19, 21, 23, 27, 30, 31, 31/1, 32, 33, 34, 35, 36, 40/1, 40/2, 42, 42/1, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70/1, 70/2, 72/1, 72/2, Чкалов көшесі, 68, 80, 86, 101, Комсомольская көшесі, 10, Горький көшесі, 1/а, 1/1, 1/2, 2/1, 3/2, 4/1, 4/2, 6, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 17в, 18, 19, 19а, 19б, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 44, 46, 47, 50, 51, 52, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 74, 78, А.Байтурсынов көшесі, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, М. Маметова көшесі, 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, Полевой көшесі, 1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, Аль Фараби көшесі, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, Зеленый көшесі, 1, 2, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1,10/2.
19) № 811 сайлау учаскесі
Пешковка ауылының шекараларында:
Пушкин көшесі, 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 41, 42, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 58, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 90, 93, 94, 95, 96, 98, 101, 103, 105, 105а, 105б, Новоселов көшесі, 2, 4, 4а, 6, 8а, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 43б, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 78а, 78б, Багриенко көшесі, 7, 8, 9, 10, 11, Ленин көшесі, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 15а, 17, 19, 20/1, 20/2, 21, 22/1, 22/2, 23, 25, 26, 29, 32, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 44, 44/а, 45, 46, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 61, 64, 67, 68, 69, 73, 75, 76, 78, 80, 84, 86, 87, 88, 91, 92, 93, 94, 96, 98, 100, 104, Садовая көшесі, 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 5а, 5/1, 5/2, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 7а, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9а, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 13/2, 14, 16, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32а, 32б, 32в, 32/1, 32/2, 32/2а, 34а, 34б, 34в, Киров көшесі, 2, 2а, 3, 7, 8, 10, 11, 16/1, 16/2, 17, 18, 20, 21, 27, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 43, 45, 47, 51, 52, 54, 63а, 65, 67, 69, 72, 108, 110, 112, 114, 116, Октябрьская көшесі, 1, 2, 2а, 2 б, 2в, 2г, 3, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 5а, 5/1, 5/2, 6а, 6б, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/а, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 10а, 10б, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 12/1, 12/2, 14, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 18, 19, 20, 22, 24, 26/1, 28, 29/1, 29/2, 30, 31/1, 31/2, 32, 33/1, 33/2, 34, 35/1, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 41/1, 41/2, 42, 42/1, 43/1, 43/2, 44, 45/1, 45/2, Чкалов көшесі, 3, 4, 7, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 16, 18, 21, 22, 23, 24, 26, 28а, 30, 32, 34а, 34б, 34в, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59/а, 60, 61, 64, 66, 67, 71, 75, Комсомольская көшесі, 1, 3, 5, 6, 6а, 6б, 7, 8а, 8/1, 8/2, 9, 10, 10а, 10/1, 10/2, 11, 11а, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 13, 14, 15, 17, 17/а, 17/б, 17/в, Алтынсарин көшесі, 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 3а, 5, 5/1, 5/2, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.

17) Избирательный участок № 808
В границах: села Приозерное,
18) Избирательный участок № 810
В границах: села Пешковка,
казарма-187 километр 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, улица Пушкина, 100, 102, 106, 108, 109, 112, 116, 117, 121, 122, 123, 124, 127, 128, 132, 134, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 150, 151, 152, 155, 157, 163, 165, 166, 168, 169, 170, 171, 172, 190/1, 190/2, 191, 193, улица Железнодорожная, 1, 1а, 2, 3, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37/1, 37/6, улица Новоселов, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 75, 79, 80 а, 80б, 81, 82, 83а, 84, 85а, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 96, 97/1, 97/2, 99/1, 99/2, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 142, 146, 148/1, 150/1, 150/2, 152, 154/1, 154/2, улица Багриенко, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 13, 14, улица Ленина, 97, 99, 103, 105/1, 105/2, 109, 111, 112, 113/1, 113/2, 114, 115, 116, 117, 118, 122, 123, 124, 125, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 138/1, 138/2, 139, 143, 143/а, 143б, 144, 146, 148, 152, 155/1, 155/2, 156, 158, 159/1, 159/2, 162, 163, 165, 165/2, 167/1, 167/2, 174/1, 174/2, 176/1, 176/2, улица Садовая, 15, 17, 19, 21, 23, 25/2, 29, 36, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60, 62/1, 62/2, 63, 64, 66, 70, 76, 78, улица Кирова, 75, 79, 81, 89, 91, 95, 97, 99, 105, 109, 124, 126, 127/1, 134, 136, 140, 142, 144, 146, 148, 152, 158, 162, 166, 168, 172, 180/1, 180/2, 182/1, 182/2, 186/1, 186/2, 188/1, 188/2, 190, 194/1, 194/2, 196/1, 196/2, 198/1, 198/2, улица Октябрьская, 7, 7а, 9, 11, 15, 19, 21, 23, 27, 30, 31, 31/1, 32, 33, 34, 35, 36, 40/1, 40/2, 42, 42/1, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70/1, 70/2, 72/1, 72/2, улица Чкалова, 68, 80, 86, 101, улица Комсомольская, 10, улица Горького, 1/а, 1/1, 1/2, 2/1, 3/2, 4/1, 4/2, 6, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 17в, 18, 19, 19а, 19б, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 44, 46, 47, 50, 51, 52, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 74, 78, улица А.Байтурсынова, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, улица М. Маметовой, 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, улица Полевая, 1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, улица Аль Фараби, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, улица Зеленая, 1, 2, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2.
19) Избирательный участок № 811
В границах: села Пешковка,
улица Пушкина, 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 41, 42, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 58, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 90, 93, 94, 95, 96, 98, 101, 103, 105, 105а, 105б, улица Новоселов, 2, 4, 4а, 6, 8а, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 43б, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 78а, 78б, улица Багриенко, 7, 8, 9, 10, 11, улица Ленина, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 15а, 17, 19, 20/1, 20/2, 21, 22/1, 22/2, 23, 25, 26, 29, 32, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 44, 44/а, 45, 46, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 61, 64, 67, 68, 69, 73, 75, 76, 78, 80, 84, 86, 87, 88, 91, 92, 93, 94, 96, 98, 100, 104, улица Садовая, 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1,4/2, 5, 5а, 5/1, 5/2, 5/1, 5/2, 6, 6/1,6/2, 7, 7а, 7/1,7/2, 8, 8/1, 8/2, 9а, 10/1, 10/2,10/3, 10/4, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 13/2, 14, 16, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32а, 32б, 32в, 32/1, 32/2, 32/2а, 34а, 34б, 34в, улица Кирова, 2, 2а, 3, 7, 8, 10, 11, 16/1, 16/2, 17, 18, 20, 21, 27, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 43, 45, 47, 51, 52, 54, 63а, 65, 67, 69, 72, 108, 110, 112, 114, 116, улица Октябрьская, 1, 2, 2а, 2б, 2в, 2г, 3, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 5а, 5/1, 5/2, 6а, 6б, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/а, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 10а, 10б, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 12/1, 12/2, 14, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 18, 19, 20, 22, 24, 26/1, 28, 29/1, 29/2, 30, 31/1, 31/2, 32, 33/1, 33/2, 34, 35/1, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 41/1, 41/2, 42, 42/1, 43/1, 43/2, 44, 45/1, 45/2, улица Чкалова, 3, 4, 7, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 16, 18, 21, 22, 23, 24, 26, 28а, 30, 32, 34а, 34б, 34в, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59/а, 60, 61, 64, 66, 67, 71, 75, улица Комсомольская, 1, 3, 5, 6, 6а, 6б, 7, 8а, 8/1, 8/2, 9, 10, 10а, 10/1, 10/2, 11, 11а, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 13, 14, 15, 17, 17а, 17б, 17в, улица Алтынсарина, 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 3а, 5, 5/1, 5/2, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.

20) № 812 сайлау учаскесі
Калиновка ауылының шекараларында,
21) № 813 сайлау учаскесі
Большое ауылының шекараларында,
22) № 814 сайлау учаскесі
Кравцово ауылының шекараларында,
23) № 815 сайлау учаскесі
Полтавка ауылының шекараларында,
24) № 816 сайлау учаскесі
Первомайское ауылының шекараларында,
25) № 817 сайлау учаскесі
Трактовое ауылының шекараларында,
26) № 818 сайлау учаскесі
Лесное ауылының шекараларында,
27) № 819 сайлау учаскесі
Березовка ауылының шекараларында,
28) № 820 сайлау учаскесі
Малороссийка ауылының шекараларында,
29) № 821 сайлау учаскесі
Дубравка ауылының шекараларында,
30) № 822 сайлау учаскесі
Заозерное ауылының, Байқайың ауылының шекараларында,
31) № 823 сайлау учаскесі
Федоров ауылының шекараларында:
Набережная көшесі, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 49, 51, 53, Островский көшесі, 1, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 14, 16, 19, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 43, 45, воинов Жетписпаевых көшесі, 1, 1а, 3, 5, 7, 9, 20, 24, 25, 27, 29, 30, 32, 41, 44, 45, 46, 47, 50, 52, 56, 57, 58, 62, 63, Лермонтов көшесі, 3, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 23, Пионерская көшесі, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 16, 17, 20, 21, 22, 26, 28, 32, 36, 40, 48, 54, 60, Горький көшесі 2, 3, 5, Киров көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 11, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 20, Шевченко көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 16, 17, 20, Ш.Уәлиханов көшесі 3, 5, 8, 10.
32) № 824 сайлау учаскесі
Белояровка ауылының шекараларында,
33) № 826 сайлау учаскесі
Вишневое ауылы, Балықты ауылы, Усаковка ауылының шекараларында,
34) № 827 сайлау учаскесі
Үй ауылының шекараларында,
35) № 828 сайлау учаскесі
Ленино ауылының шекараларында,
36) № 829 сайлау учаскесі
Жаңақой ауылының шекараларында,
37) № 832 сайлау учаскесі
Мирное ауылының, Крамское ауылының шекараларында,
38) № 833 сайлау учаскесі
Дорожное ауылының шекараларында,
39) № 834 сайлау учаскесі
Курское ауылының, Грачевка ауылының шекараларында,
40) № 836 сайлау учаскесі
Чистый Чандак ауылының, Қамысты Чандак ауылының шекараларында,
41) № 837 сайлау учаскесі
Алаботалы ауылының, Северное ауылының шекараларында,
42) № 841 сайлау учаскесі
Жыланды ауылының шекараларында,
43) № 842 сайлау учаскесі
Кеңарал ауылының шекараларында,
44) № 843 сайлау учаскесі
Запасное ауылының шекараларында,
45) № 844 сайлау учаскесі
Новошумное ауылының шекараларында,
46) № 846 сайлау учаскесі
Федоров ауылының шекараларында:
Набережная көшесі, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 36, 40, 44, 46, 48, Первомай көшесі, 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 22, 23, 25, 33, Карл Либкнехт көшесі, 1, 1а, 1в, 1г, 2а, 2б, 2в, 2г, 2д, 2е, 2ж, 2з, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 30, 36, 38, 40, Гагарин көшесі, 1, 2, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 21, 24, 25, 27, 28, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 50, Легкодухов көшесі, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 23, 29, Камалидден Жиентаев көшесі, 4, 6, 7, Горький көшесі, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, Киров көшесі, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56, Коппаев көшесі, 9, 13, 15, 20, 22, 26, 28, 30, Шевченко көшесі, 23, 25, 29, 30, 31, 32, 35, 40, 42, 43, 48, Чехов көшесі, 4, 6, 20, 5, 5а, 7, 11, Ш.Уәлиханов көшесі, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 38, 42, 43, 50, 52, 54, Чапаев көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14.

20) Избирательный участок № 812
В границах: села Калиновка,
21) Избирательный участок № 813
В границах: села Большое,
22) Избирательный участок № 814
В границах: села Кравцово,
23) Избирательный участок № 815
В границах: села Полтавка,
24) Избирательный участок № 816
В границах: села Первомайское,
25) Избирательный участок № 817
В границах: села Трактовое,
26) Избирательный участок № 818
В границах: села Лесное,
27) Избирательный участок № 819
В границах: села Березовка,
28) Избирательный участок № 820
В границах: села Малороссийка,
29) Избирательный участок № 821
В границах: села Дубравка,
30) Избирательный участок № 822
В границах: села Заозерное, села Байкаин,
31) Избирательный участок № 823
В границах: села Федоровка,
улица Набережная, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 49, 51, 53, улица Островского, 1, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 14,16, 19, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 43, 45, улица Воинов Жетписпаевых, 1, 1а, 3, 5, 7, 9, 20, 24, 25, 27, 29, 30, 32, 41, 44, 46, 45, 47, 50, 52, 56, 57, 58, 62, 63, улица Лермонтова, 3, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 23, улица Пионерская, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 16, 17, 20, 21, 22, 26, 28, 32, 36, 40, 48, 54, 60, улица Горького 2, 3, 5, улица Кирова 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 11, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 20, улица Шевченко 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 16, 17, 20, улица Ч. Валиханова 3, 5, 8, 10.
32) Избирательный участок № 824
В границах: села Белояровка,
33) Избирательный участок № 826
В границах: села Вишневое, села Балыкты, села Усаковка,
34) Избирательный участок № 827
В границах: села Уйское,
35) Избирательный участок № 828
В границах: села Ленино,
36) Избирательный участок № 829
В границах: села Жанакой,
37) Избирательный участок № 832
В границах: села Мирное, села Крамское,
38) Избирательный участок № 833
В границах: села Дорожное,
39) Избирательный участок № 834
В границах: села Курское, села Грачевка,
40) Избирательный участок № 836
В границах: села Чистый Чандак, села Камышный Чандак,
41) Избирательный участок № 837
В границах: села Ала-Бутала, села Северное,
42) Избирательный участок № 841
В границах: села Жыланды,
43) Избирательный участок № 842
В границах: села Кенарал,
44) Избирательный участок № 843
В границах: села Запасное,
45) Избирательный участок № 844
В границах: села Новошумное,
46) Избирательный участок № 846
В границах: села Федоровка,
улица Набережная, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 36, 40, 44, 46, 48, улица Первомайская, 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 22, 23, 25, 33, улица Карла Либкнехта, 1, 1а, 1в, 1г, 2а, 2б, 2в, 2г, 2д, 2е, 2ж, 2з, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 30, 36, 38, 40, улица Гагарина, 1, 2, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 21, 24, 25, 27, 28, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 50, улица Легкодухова, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 23, 29, улица Камалиддена Жиентаева, 4, 6, 7, улица Горького, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, улица Кирова, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56, улица, Куппаева, 9, 13, 15, 20, 22, 26, 28, 30, улица Шевченко, 23, 25, 29, 30, 31, 32, 35, 40, 42, 43, 48, улица, Чехова, 4, 6, 20, 5, 5а, 7, 11, улица Ч. Валиханова, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 38, 42, 43, 50, 52, 54, улица Чапаева, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14.

47) № 847 сайлау учаскесі
Костряковка ауылының шекараларында,
48) № 848 сайлау учаскесі
Волковка ауылының шекараларында.

47) Избирательный участок № 847
В границах: села Костряковка,
48) Избирательный участок № 848
В границах: села Волковка.