Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 17 шілдедегі "Павлодар облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" № 244/7 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 7 сәуірдегі № 97/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 сәуірде № 4430 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2017 жылғы 16 тамыздағы № 245/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 16.08.2017 № 245/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттiк мүлiк туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2012 жылғы 29 қазандағы "Қазақстан Республикасы мемлекеттiк органының үлгi ережесiн бекiту туралы" № 410 Жарлығына сәйкес Павлодар облысының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 17 шілдедегі "Павлодар облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасы" мемлекеттiк мекемесi туралы ереженi бекiту туралы" № 244/7 қаулысына (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 3908 болып тiркелген, 2014 жылғы 21 тамызда "Сарыарқа самалы" газетiнде, 2014 жылғы 21 тамызда "Звезда Прииртышья" газетiнде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Павлодар облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасы" мемлекеттiк мекемесi туралы ережеде:
9-тармақтағы "Академик Сәтбаев көшесі, 136-үй" деген сөздер мен сандар "Қайырбаев көшесі, 32-үй" деген сөздермен және сандармен ауыстырылсын.
"Павлодар облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасы" мемлекеттiк мекемесi заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулы аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкiмiнiң жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсiн.
Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Облыс әкiмi Қ. Бозымбаев

О внесении изменения в постановление акимата Павлодарской области от 17 июля 2014 года № 244/7 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление по развитию языков Павлодарской области"
Постановление акимата Павлодарской области от 7 апреля 2015 года № 97/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 апреля 2015 года № 4430. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 16 августа 2017 года № 245/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 16.08.2017 № 245/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", Указом Президента Республики Казахстан от 29 октября 2012 года № 410 "Об утверждении Типового положения государственного органа Республики Казахстан" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление акимата Павлодарской области от 17 июля 2014 года № 244/7 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление по развитию языков Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3908, опубликовано 21 августа 2014 года в газете "Сарыарқа самалы", 21 августа 2014 года в газете "Звезда Прииртышья") следующее изменение:
в Положении о государственном учреждении "Управление по развитию языков Павлодарской области", утвержденном указанным постановлением:
в пункте 9 слова и цифры "Академика Сатпаева, 136" заменить словом и цифрами "Каирбаева, 32".
Государственному учреждению "Управление по развитию языков Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления в территориальном органе юстиции направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет";
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Бозумбаев