Облыстық мәслихаттың (V сайланған XХХVІІ сессиясы) 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "2015 -2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 299/37 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2015 жылғы 26 мамырдағы № 372/42 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 08 маусымда № 4515 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Облыстық мәслихаттың (V сайланған XХХVІІ сессиясы) 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 299/37 шешіміне (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4223 болып тіркелген, "Сарыарқа самалы" газетінің 2014 жылғы 27 желтоқсандағы № 146, "Звезда Прииртышья" газетінің 2014 жылғы 27 желтоқсандағы № 146 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"102762542" сандары "102957730" сандарымен ауыстырылсын;
"1061421" сандары "1254180" сандарымен ауыстырылсын;
"71951340" сандары "71953769" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "102867491" сандары "103012679" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"2022712" сандары "5101450" сандарымен ауыстырылсын;
"3572922" сандары "494184" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақша мына редакцияда жазылсын:
"4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 50000 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 50000 мың теңге;";
5) тармақшада "-2127661" сандары "-5206399" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "2127661" сандары "5206399" сандарымен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"1389097" сандары "1371035" сандарымен ауыстырылсын;
"177843" сандары "115843" сандарымен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"50700 мың теңге – Ақсу қаласының мектепке дейінгі білім беру ұйымын күрделі жөндеуге және материалдық-техникалық жарақтандыруға;
10000 мың теңге – Ақсу қаласының жалпы білім беретін мектептерін оқулықтармен және оқу-әдістемелік кешендермен қамтамасыз етуге;
6720 мың теңге – түйнеменің топырақ ошақтары жер телімдерін ресімдеу және топографиялық-геодезиялық жұмыстар жүргізуге;
59672 мың теңге – Май ауданы Көктөбе ауылының орталық қазандығына күрделі жөндеу жүргізуге.";
8-тармақта:
"340084" сандары "353238" сандарымен ауыстырылсын;
"600000" сандары "607770" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXXVII сессия, V созыв) от 12 декабря 2014 года № 299/37 "Об областном бюджете на 2015 -2017 годы"
Решение маслихата Павлодарской области от 26 мая 2015 года № 372/42. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 08 июня 2015 года № 4515
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата (XXXVII сессия, V созыв) от 12 декабря 2014 года № 299/37 "Об областном бюджете на 2015 - 2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4223, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 27 декабря 2014 года № 146, "Звезда Прииртышья" от 27 декабря 2014 года № 146) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "102762542" заменить цифрами "102957730";
цифры "1061421" заменить цифрами "1254180";
цифры "71951340" заменить цифрами "71953769";
в подпункте 2) цифры "102867491" заменить цифрами "103012679";
в подпункте 3):
цифры "2022712" заменить цифрами "5101450";
цифры "3572922" заменить цифрами "494184";
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 50000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 50000 тысяч тенге;";
в подпункте 5) цифры "-2127661" заменить цифрами "-5206399";
в подпункте 6) цифры "2127661" заменить цифрами "5206399";
в пункте 7:
цифры "1389097" заменить цифрами "1371035";
цифры "177843" заменить цифрами "115843";
дополнить абзацами следующего содержания:
"50700 тысяч тенге – на капитальный ремонт и материально-техническое оснащение дошкольной организации образования города Аксу;
10000 тысяч тенге – на обеспечение учебниками и учебно-методическими комплексами общеобразовательных школ города Аксу;
6720 тысяч тенге – на проведение топографо-геодезических работ и оформление земельных участков почвенных очагов сибирской язвы;
59672 тысячи тенге – на проведение капитального ремонта центральной котельной села Коктобе Майского района.";
в пункте 8:
цифры "340084" заменить цифрами "353238";
цифры "600000" заменить цифрами "607770";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы М. Жанғазақов
Облыстық мәслихат хатшысы В. Берковский
Павлодар облыстық
мәслихатының (V сайланған
ХLII cессия) 2015 жылғы
26 мамырдағы
№ 372/42 шешiмiне
қосымша
Павлодар облыстық
мәслихатының (V сайланған
XXXVII сессиясы)

2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии М. Жангазаков
Секретарь областного маслихата В. Берковский
Приложение
к решению Павлодарского
областного маслихата
(XLII сессия, V созыв)
от 26 мая 2015 года № 372/42
Приложение 1
к решению Павлодарского
областного маслихата
(XXXVII сессия, V созыв)

011
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
3 355 814
05
Денсаулық сақтау
24 316 808
1
Кең бейiндi ауруханалар
39 201
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
39 201
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
39 201
2
Халықтың денсаулығын қорғау
628 348
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
628 348
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
384 464
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
145 405
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
97 393
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 086
3
Мамандандырылған медициналық көмек
9 134 176
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
9 134 176
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
4 577 747
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
68 654
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
589 902
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
205 030
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
349 397
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
664 871
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
746 586
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
58 229
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 873 760
4
Емханалар
10 686 028
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10 686 028
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
889 598
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
266 441
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі

011
Строительство и реконструкция объектов образования
3 355 814
05
Здравоохранение
24 316 808
1
Больницы широкого профиля
39 201
253
Управление здравоохранения области
39 201
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
39 201
2
Охрана здоровья населения
628 348
253
Управление здравоохранения области
628 348
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
384 464
006
Услуги по охране материнства и детства
145 405
007
Пропаганда здорового образа жизни
97 393
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 086
3
Специализированная медицинская помощь
9 134 176
253
Управление здравоохранения области
9 134 176
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
4 577 747
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
68 654
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
589 902
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
205 030
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
349 397
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
664 871
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
746 586
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
58 229
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 873 760
4
Поликлиники
10 686 028
253
Управление здравоохранения области
10 686 028
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
889 598
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
266 441
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи

9 164 771
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
365 218
5
Медициналық көмектің басқа түрлері
1 144 981
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 144 981
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
1 093 252
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
51 729
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
2 684 074
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 295 120
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
108 595
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
64 074
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
106 307
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
7 520
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
15 240
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
700
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
992 684
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 388 954
013
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
1 092 690
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік-акушерлік пункттерді салу
296 264
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 267 211
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
2 179 617
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 271 669
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
437 282
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
91 989
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
536 002
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
99 109
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
107 287
261
Облыстың білім басқармасы

9 164 771
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
365 218
5
Другие виды медицинской помощи
1 144 981
253
Управление здравоохранения области
1 144 981
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
1 093 252
029
Областные базы спецмедснабжения
51 729
9
Прочие услуги в области здравоохранения
2 684 074
253
Управление здравоохранения области
1 295 120
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
108 595
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
64 074
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
106 307
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
7 520
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
15 240
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
700
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
992 684
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 388 954
013
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1 092 690
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерско-акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
296 264
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 267 211
1
Социальное обеспечение
2 179 617
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 271 669
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
437 282
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
91 989
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
536 002
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
99 109
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
107 287
261
Управление образования области

15 236
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
5 727
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
5 727
261
Облыстың білім басқармасы
14 220
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
14 220
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
131 233
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
131 233
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 569 408
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 036 358
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 533 050
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 290
010
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1 290
2
Коммуналдық шаруашылық
3 431 018
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 434 265
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58 400
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
578
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 315 615
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
59 672
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 996 753
018
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 193 301
068
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
803 452
3
Елді-мекендерді абаттандыру
197 706
279
Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
197 706
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда) берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

15 236
256
Управление координации занятости и социальных программ области
5 727
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
5 727
261
Управление образования области
14 220
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
14 220
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
131 233
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
131 233
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 569 408
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
1 036 358
048
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 533 050
285
Управление физической культуры и спорта области
1 290
010
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1 290
2
Коммунальное хозяйство
3 431 018
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 434 265
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
58 400
005
Капитальные расходы государственного органа
578
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 315 615
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
59 672
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 996 753
018
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 193 301
068
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
803 452
3
Благоустройство населенных пунктов
197 706
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
197 706
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)

916
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
594 257
1
Отын және энергетика
455 667
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
455 667
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
455 667
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
138 590
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
138 590
011
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
138 590
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесiн қорғау, жер қатынастары
8 533 552
1
Ауыл шаруашылығы
6 749 232
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
6 586 110
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
88 518
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
200 000
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
824
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
200 000
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
1 000
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
1 616 382
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
7 390
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
309 266
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
18 593
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
240 904
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
11 817
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
353 448
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
529 317
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
39 675
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
2 968 976
719
Облыстың ветеринария басқармасы

916
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
594 257
1
Топливо и энергетика
455 667
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
455 667
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
455 667
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
138 590
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
138 590
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
138 590
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
8 533 552
1
Сельское хозяйство
6 749 232
255
Управление сельского хозяйства области
6 586 110
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
88 518
002
Поддержка семеноводства
200 000
003
Капитальные расходы государственного органа
824
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
200 000
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1 000
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
1 616 382
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
7 390
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
309 266
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
18 593
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
240 904
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
11 817
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
353 448
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
529 317
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
39 675
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
2 968 976
719
Управление ветеринарии области

2 291 766
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
7 000
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
7 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 657 469
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
698 864
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне моноқалаларды ағымдағы жайластыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
256 053
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
702 552
280
Облыстың индустриялық-инновациялық даму басқармасы
106 287
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 141
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
400
005
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
41 746
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 943 664
058
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 484 104
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
250 000
086
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне моноқалаларда ағымдағы жайластыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
209 560
701
Облыстың кәсіпкерлік, сауда және туризм басқармасы
151 841
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларды ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
151 841
14
Борышқа қызмет көрсету
4 900
1
Борышқа қызмет көрсету
4 900
257
Облыстың қаржы басқармасы
4 900
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
4 900
15
Трансферттер
17 477 184
1
Трансферттер
17 477 184
257
Облыстың қаржы басқармасы
17 477 184
007
Субвенциялар
17 401 424
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
75 474
049
Бюджет заңнамасымен қарастырылған жағдайларда жалпы сипаттағы трансферттерды қайтару
286
III. ТАЗА БЮДЖЕТТIК КРЕДИТТЕУ

2 291 766
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
7 000
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
7 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 657 469
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
698 864
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов
256 053
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
702 552
280
Управление индустриально-инновационного развития области
106 287
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
64 141
003
Капитальные расходы государственного органа
400
005
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
41 746
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 943 664
058
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 484 104
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
250 000
086
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов
209 560
701
Управление предпринимательства, торговли и туризма области
151 841
012
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в моногородах
151 841
14
Обслуживание долга
4 900
1
Обслуживание долга
4 900
257
Управление финансов области
4 900
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
4 900
15
Трансферты
17 477 184
1
Трансферты
17 477 184
257
Управление финансов области
17 477 184
007
Субвенции
17 401 424
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
75 474
049
Возврат трансфертов общего характера в случаях, предусмотренных бюджетным законодательством
286
III. ЧИСТОЕ БЮДЖЕТНОЕ КРЕДИТОВАНИЕ