"110 кВ және одан төмен, 220 кВ және одан жоғары объектілер үшін қайталама (шунтталатын) электр беру желілері мен шағын станцияларды салудың техникалық орындылығы туралы қорытынды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 9 маусымдағы № 169/6 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 шілдеде № 4595 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2019 жылғы 4 ақпандағы № 24/1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 04.02.2019 № 24/1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабы 3-тармағына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "110 кВ және одан төмен, 220 кВ және одан жоғары объектілер үшін қайталама (шунтталатын) электр беру желілері мен шағын станцияларды салудың техникалық орындылығы туралы қорытынды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. "Павлодар облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулы аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Д.Н. Тұрғановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Қ. Бозымбаев
Павлодар облысы әкімдігінің
2015 жылғы 9 маусымдағы
№ 169/6 қаулысымен
бекітілді
"110 кВ және одан төмен, 220 кВ және одан жоғары объектілер үшін қайталама
(шунтталатын) электр беру желілері мен шағын станцияларды салудың
техникалық орындылығы туралы қорытынды беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламенті
Ескерту. Регламентінің барлық мәтіні бойынша:
"халыққа қызмет көрсету орталығымен" сөздері "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясымен" деген сөздермен ауыстырылды;
"Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Павлодар облысы бойынша филиалы" сөздері "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы" деген сөздермен ауыстырылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 31.05.2016 № 179/5 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача заключения о технической целесообразности строительства дублирующих (шунтирующих) линий электропередачи и подстанций для объектов 110 кВ и ниже, 220 кВ и выше"
Постановление акимата Павлодарской области от 9 июня 2015 года № 169/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 июля 2015 года № 4595. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 4 февраля 2019 года № 24/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 04.02.2019 № 24/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Выдача заключения о технической целесообразности строительства дублирующих (шунтирующих) линий электропередачи и подстанций для объектов 110 кВ и ниже, 220 кВ и выше".
2. Государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления в территориальном органе юстиции направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет";
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Турганова Д.Н.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Бозумбаев
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 9 июня 2015 года
№ 169/6
Регламент государственной услуги
"Выдача заключения о технической целесообразности
строительства дублирующих (шунтирующих) линий электропередачи
и подстанций для объектов 110 кВ и ниже, 220 кВ и выше"
Сноска. По всему тексту регламента:
слова "центром обслуживания населения" заменены соответственно словами "Государственной корпорацией "Правительство для граждан";
слова "филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" по Павлодарской области" заменены соответственно словами "некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" - постановлением акимата Павлодарской области от 31.05.2016 № 179/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

1. Жалпы ережелер
1. "110 кВ және одан төмен, 220 кВ және одан жоғары объектілер үшін қайталама (шунтталатын) электр беру желілері мен шағын станцияларды салудың техникалық орындылығы туралы қорытынды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) осы регламенттің 1-қосымшасына сәйкес көрсетеді.
Мемлекеттік қызмет көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы немесе www.egov.kz "электрондық үкімет" веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: электрондық (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі – 110 кВ және одан төмен, 220 кВ және одан жоғары объектілер үшін қайталама (шунтталатын) электр беру желілері мен шағын станцияларды салудың техникалық орындылығы туралы қорытынды беру.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру нысаны: электрондық (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті берушінің
құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің)
іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Көрсетілетін қызметті алушының өтініші немесе Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 14 сәуірдегі № 281 бұйрығымен бекітілген "110 кВ және одан төмен, 220 кВ және одан жоғары объектілер үшін қайталама (шунтталатын) электр беру желілері мен шағын станцияларды салудың техникалық орындылығы туралы қорытынды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) 9-тармағына сәйкес құжаттар қоса берілген электронды сұрауы мемлекеттік қызметті көрсету жөніндегі рәсімді (іс-қимылды) бастау үшін негіздеме болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету кезінде құрылымдық бөлімшелер қызметкерлер іс-қимылдарының рәсімдердің (іс-қимылдардың) тәртібі және оларды орындау реттілігі, соның ішінде әрбір құрылымдық бөлімше бөлінісінде барлық рәсімдерді (іс-қимылдарды) өту кезеңдері:
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе маманы құжаттарды қабылдау мен тіркеуді жүзеге асырады, оларды көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жолдайды – 30 минут ішінде;
көрсетілетін қызметті берушінің басшысы бұрыштама қояды және оларды көрсетілетін қызметті берушінің бөлім басшысының қарауына жолдайды – 1 сағат ішінде;
көрсетілетін қызметті берушінің бөлім басшысы көрсетілетін қызметті берушінің бөлім маманын анықтайды және оған орындау үшін құжаттарды береді – 1 сағат ішінде;
көрсетілетін қызметті берушінің бөлім маманы олардың толықтығын қарайды:
ұсынылған құжаттардың толық емес болу фактісі анықталған жағдайда – 1 жұмыс күні ішінде өтінішті қараудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасын дайындайды және құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің бөлім басшысының қол қоюына жолдайды;
құжаттар пакеті толық болған жағдайда, 27 күнтізбелік күн ішінде құжаттарды қарайды, қорытындының жобасын дайындайды және көрсетілетін қызметті берушінің бөлім басшысының қол қоюына жолдайды;
көрсетілетін қызметті берушінің бөлім басшысы нәтижені қарайды, бұрыштама қояды және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қоюына жолдайды – 1 сағат ішінде;
көрсетілетін қызметті берушінің басшысы нәтижеге қол қояды және оны көрсетілетін қызметті берушінің бөлім маманына береді – 1 сағат ішінде;
көрсетілетін қызметті берушінің бөлім маманы нәтижені көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесіне тіркеу үшін жолдайды, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе маманы оны тіркейді және нәтижені көрсетілетін қызметті алушыға қолма-қол береді немесе пошта бойынша жолдайды не веб-порталда орналастырады – 1 сағат ішінде.

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача заключения о технической целесообразности строительства дублирующих (шунтирующих) линий электропередачи и подстанций для объектов 110 кВ и ниже, 220 кВ и выше" (далее – государственная услуга) оказывается местными исполнительными органами районов и городов областного значения (далее – услугодатель) согласно приложению 1 к настоящему регламенту.
Государственная услуга оказывается через канцелярию услугодателя или веб-портал "электронного правительства": www.egov.kz (далее – веб-портал).
2. Форма оказания государственной услуги – электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – выдача заключения о технической целесообразности строительства дублирующих (шунтирующих) линий электропередачи и подстанций для объектов 110 кВ и ниже, 220 кВ и выше.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является заявление или электронный запрос услугополучателя с приложением документов согласно пункту 9 Стандарта государственной услуги "Выдача заключения о технической целесообразности строительства дублирующих (шунтирующих) линий электропередачи и подстанций для объектов 110 кВ и ниже, 220 кВ и выше", утвержденного приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 14 апреля 2015 года № 281 (далее – Стандарт).
5. Порядок действий работников структурных подразделений при оказании государственной услуги, процедур (действия), и последовательность их выполнения, в том числе этапы прохождения всех процедур (действий) в разрезе каждого структурного подразделения:
специалист канцелярии услугодателя осуществляет прием и регистрацию документов, направляет их руководству услугодателя – в течение 30 минут;
руководитель услугодателя налагает резолюцию и направляет их на рассмотрение руководителю отдела услугодателя – в течение 1 часа;
руководитель отдела услугодателя определяет специалиста отдела услугодателя и передает ему документы на исполнение – в течение 1 часа;
специалист отдела услугодателя рассматривает их на предмет полноты;
в случае установления факта неполноты представленных документов – в течение 1 рабочего дня подготавливает проект мотивированного ответа об отказе в рассмотрении заявления и направляет документы на подпись руководителю отдела услугодателя;
при полном пакете документов, в течение 27 календарных дней рассматривает документы, подготавливает проект заключения и направляет на подпись руководителю отдела услугодателя;
руководитель отдела услугодателя рассматривает результат, визирует и передает на подпись руководителю услугодателя – в течение 1 часа;
руководитель услугодателя подписывает результат и передает его специалисту отдела услугодателя – в течение 1 часа;
специалист отдела услугодателя направляет результат для регистрации в канцелярию услугодателя, специалист канцелярии услугодателя регистрирует и выдает результат услугополучателю нарочно, либо направляет по почте, либо размещает на веб-портале – в течение 1 часа.

6. Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастауға негіздеме болатын мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімдердің (іс-қимылдардың) нәтижесі осы регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген:
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе маманы үшін – құжаттарды тіркеу, бұрыштама қою үшін құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жолдау, нәтижені қолма-қол беру немесе поштамен жолдау не веб-порталда орналастыру;
көрсетілетін қызметті берушінің басшысы үшін – бұрыштама, нәтижеге қол қою;
көрсетілетін қызметті берушінің бөлім басшысы үшін – көрсетілетін қызметті берушінің бөлім маманына орындауға беру, нәтижеге бұрыштама қою;
көрсетілетін қызметті берушінің бөлім маманы үшін – қорытынды беруден бас тарту туралы жауаптың жобасы немесе қорытындының жобасы.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті берушінің
құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара
іс-қимыл тәртібін сипаттау
7. Көрсетілетін қызметті берушінің мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе маманы;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің бөлім басшысы;
4) көрсетілетін қызметті берушінің бөлім маманы.
8. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсетумен құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) арасындағы рәсімнің (іс-қимылдың) реттілігін сипаттау осы регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде "Азаматтарға арналған үкімет"
мемлекеттік корпорациясымен және (немесе) өзге де көрсетілетін
қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін,
сондай-ақ ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
9. Мемлекеттік қызмет "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы арқылы көрсетілмейді.
10. Көрсетілетін қызметті берушінің мемлекеттік қызмет көрсету кезінде портал арқылы жүгіну тәртібінің және рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің сипаттамасы:
1-рәсім – көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе маманының мемлекеттік қызмет көрсету үшін "Е-лицензиялау" мемлекеттік деректер базасының ақпараттық жүйесіне (бұдан әрі – МДБ АЖ) логин мен парольді енгізуі (авторландыру рәсімі);
1-шарт – логин және пароль арқылы көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе маманы туралы тіркелген деректердің шынайылығын "Е-лицензиялау" МДБ АЖ-да тексеру;
2-рәсім – көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе маманының деректерінде бұзушылықтардың болуына байланысты авторландырудан бас тарту туралы хабарламаны "Е-лицензиялау" МДБ АЖ-да қалыптастыру;
3-рәсім – көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе маманы осы регламентте көрсетілген қызметті таңдайды, қызметті көрсету үшін сұраныс нысанын экранға шығару және көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе маманының көрсетілетін қызметті берушінің деректерін енгізуі;
2-шарт – көрсетілетін қызметті беруші деректерінің заңды тұлғалардың мемлекеттік деректер базасында (бұдан әрі – ЗТ МДБ) болуын тексеру;
4-рәсім – ЗТ МДБ-да көрсетілетін қызметті алушы деректерінің болмауына байланысты деректерді алу мүмкін еместігі туралы хабарламаны қалыптастыру;
5-рәсім – құжаттардың қағаз түрінде болуы туралы белгі бөлігінде сұраудың нысанын толтыру және көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе маманының көрсетілетін қызметті алушы ұсынған қажетті құжаттарды сканерлеуі және сұрау нысанына оларды бекітуі;
6-рәсім – "Е-лицензиялау" МДБ АЖ-да сұрауды тіркеу және "Е-лицензиялау" МДБ АЖ-да қызметті өңдеу;
3-шарт – көрсетілетін қызметті берушінің қорытынды беру үшін көрсетілетін қызметті алушының талаптар мен негіздемелерге сәйкестігін тексеруі;
7-рәсім – көрсетілетін қызметті алушының деректерінде бұзушылықтардың болуына байланысты сұратылған қызметтен бас тарту туралы хабарламаны "Е-лицензиялау" МДБ АЖ-да қалыптастыру;
8-рәсім – көрсетілетін қызметті алушының "Е-лицензиялау" МДБ АЖ-да қалыптастырылған қорытындыны (электрондық лицензияны) алуы. Электрондық құжат көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті маманының электрондық цифрлық қолтаңбасын қолдану арқылы қалыптастырылады.
Портал арқылы ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимыл диаграммасы осы регламенттің 3-қосымшасында келтірілген.

6. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия), указан в приложении 2 к настоящему регламенту:
для специалиста канцелярии услугодателя – регистрация документов, направление документов руководителю услугодателя для наложения резолюции, выдача результата нарочно, либо по почте, либо размещение на веб-портале;
для руководителя услугодателя – резолюция, подпись результата;
для руководителя отдела услугодателя – передача на исполнение специалисту отдела услугодателя, визирование результата;
для специалиста отдела услугодателя – проект ответа об отказе в выдаче заключения либо проект заключения.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процедуре оказания государственной услуги:
1) специалист канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) руководитель отдела услугодателя;
4) специалист отдела услугодателя.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией
"Правительство для граждан" и (или) иными услугодателями,
а также порядка использования информационных систем в процессе оказания
государственной услуги
9. Государственная услуга через некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" не оказывается.
10. Описание порядка обращения и последовательности процедур (действий) услугодателя при оказании государственной услуги через портал:
процедура 1 – ввод специалистом канцелярии услугодателя логина и пароля (процедура авторизации) в информационную систему государственной базы данных (далее – ИС ГБД) "Е-лицензирование" для оказания государственной услуги;
условие 1 – проверка в ИС ГБД "Е-лицензирование" подлинности данных о зарегистрированном специалистом канцелярии услугодателя через логин и пароль;
процедура 2 – формирование ИС ГБД "Е-лицензирование" сообщения об отказе в авторизации в связи с имеющимися нарушениями в данных специалиста канцелярии услугодателя;
процедура 3 – выбор специалистом канцелярии услугодателя услуги, указанной в настоящем регламенте, вывод на экран формы запроса для оказания услуги и ввод специалистом канцелярии услугодателя данных услугополучателя;
условие 2 – проверка наличия данных услугополучателя в государственной базе данных юридических лиц (далее – ГБД ЮЛ);
процедура 4 – формирование сообщения о невозможности получения данных в связи с отсутствием данных услугополучателя в ГБД ЮЛ;
процедура 5 – заполнение формы запроса в части отметки о наличии документов в бумажной форме и сканирование специалистом канцелярии услугодателя необходимых документов, предоставленных услугополучателем,
и прикрепление их к форме запроса;
процедура 6 – регистрация запроса в ИС ГБД "Е-лицензирование" и обработка услуги в ИС ГБД "Е-лицензирование";
условие 3 – проверка услугодателем соответствия услугополучателя требованиям и основаниям для выдачи заключения;
процедура 7 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с имеющимися нарушениями в данных услугополучателя в ИС ГБД "Е-лицензирование";
процедура 8 – получение услугополучателем заключения (электронная лицензия), сформированного ИС ГБД "Е-лицензирование". Электронный документ формируется с использованием электронной цифровой подписи уполномоченного лица услугодателя.
Диаграмма функционального взаимодействия информационных систем через портал приведена в приложении 3 к настоящему регламенту.

11. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету үрдісінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 4-тармақшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес үрдістерінің анықтамалығында көрсетіледі.
"110 кВ және одан төмен,
220 кВ және одан жоғары
объектілер үшін қайталама
(шунтталатын) электр беру
желілері мен шағын
станцияларды салудың
техникалық орындылығы
туралы қорытынды беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
Көрсетілетін қызметті берушілер атауының тізбесі
р/н
Мемлекеттік қызмет көрсететін жергілікті атқарушы органның атауы
Заңды мекенжайы
Байланыс телефоны, электрондық мекенжайы
1
2
3
4
1
"Павлодар қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Кривенко көшесі, 25-үй
8 (718 2) 32-04-66
2
"Екібастұз қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, Строительная көшесі, 72-үй
8 (718 7) 77-59-30,
gu_ojkh@mail.ru
3
"Ақсу қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Астана көшесі, 21 "А" үй
8 (718 37) 5-02-56,
aksujkh@mail.ru
4
"Ақтоғай ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Павлодар облысы, Ақтоғай ауданы, Ақтоғай ауылы, Әлин көшесі, 97-үй
8 (718 41) 2-13-58,
otd_zkh-aktogai@mail.ru
5
"Баянауыл ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Павлодар облысы, Баянауыл ауданы, Баянауыл ауылы, Жарылғасберді көшесі, 12-үй
8 (718 40) 9-12-08,
bayan_jkh1@mail.ru
6
"Железин ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Железинка ауылы, Әуезов көшесі, 19-үй
8 (718 31) 2-12-19,
zhelez_zkhptad@mail.ru
7
"Ертіс ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Ертіс ауылы, Иса Байзақов көшесі, 13-үй
8 (718 32) 2-22-59,
irt.zhkh13@mail.ru
8
"Качир ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Павлодар облысы, Качиры ауданы, Тереңкөл ауылы, Елгин көшесі, 172-үй

11. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Выдача заключения о
технической целесообразности
строительства дублирующих
(шунтирующих) линий
электропередачи и подстанций
для объектов 110 кВ и ниже,
220 кВ и выше"
Перечень наименований услугодателей
п/н
Наименование местного исполнительного органа, оказывающего государственную услугу
Юридический адрес
Контактный телефон, электронный адрес
1
2
3
4
1
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Павлодара"
Павлодарская область, город Павлодар, улица Кривенко, 25
8 (718 2) 32-04-66
2
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Экибастуза"
Павлодарская область, город Экибастуз, улица Строительная, 72
8 (718 7) 77-59-30,
gu_ojkh@mail.ru
3
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Аксу"
Павлодарская область, город Аксу, улица Астана, 21"А"
8 (718 37) 5-02-56,
aksujkh@mail.ru
4
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Актогайского района"
Павлодарская область, Актогайский район, село Актогай, улина Алина, 97
8 (718 41) 2-13-58,
otd_zkh-aktogai@mail.ru
5
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Баянаульского района"
Павлодарская область, Баянаульский район, село Баянаул, улица Жарылгасберды,12
8 (718 40) 9-12-08,
bayan_jkh1@mail.ru
6
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Железинского района"
Павлодарская область, Железинский район, село Железинка, улица Ауэзова, 19
8(718 31) 2-12-19,
zhelez_zkhptad@mail.ru
7
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Иртышского района"
Павлодарская область, Иртышский район, село Иртышск, улица Исы Байзакова, 13
8(718 32) 2-22-59,
irt.zhkx13@mail.ru
8
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Качирского района"
Павлодарская область, Качирский район, село Теренколь, улица Елгина, 172

8 (718 33) 2-18-85,
ozh.akr@pavlodar.gov.kz
9
"Лебяжі ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Всеволод Иванов көшесі, 92-үй
8 (718 39) 2-13-09,
zhkh_leb@mail.ru
10
"Май ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Павлодар облысы, Май ауданы, Көктөбе ауылы, Әйтеке би көшесі, 18-үй
8 (718 38) 9-17-19,
gkh.maisk@mail.ru
11
"Павлодар ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Қайырбаев көшесі, 32-үй
8 (718 2) 32-08-43,
otd_jkh@mail.ru
12
"Успен ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Павлодар облысы, Успен ауданы, Успенка ауылы, Ленин көшесі, 70-үй
8 (718 34) 9-17-41,
gkh2012@mail.ru
13
"Шарбақты ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Павлодар облысы, Шарбақты ауданы, Шарбақты ауылы, Советтер көшесі, 51-үй
8 (718 36) 2-11-72,
gkhcserb@mail.ru
"110 кВ және одан төмен,
220 кВ және одан жоғары
объектілер үшін қайталама
(шунтталатын) электр беру
желілері мен шағын
станцияларды салудың
техникалық орындылығы
туралы қорытынды беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсетумен құрылымдық
бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) арасындағы рәсімдердің
(іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау
Негізгі үдерістің (жұмыс барысының, ағынының) әрекеті
Әрекет №
1
2
3
4
5
6
7
8
Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты тұлғалары
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе маманы
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің бөлім басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің бөлім маманы
Көрсетілетін қызметті берушінің бөлім маманы
Көрсетілетін қызметті берушінің бөлім басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе маманы
Әрекеттер атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдайды, тіркейді
Бұрыштама қояды және оларды көрсетілетін қызметті берушінің бөлім басшысының қарауына жолдайды
Көрсетілетін қызметті берушінің бөлім маманын анықтайды
Құжаттарды қарайды, толық емес фактісі болған жағдайда қорытынды беруден бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасын дайындайды
Қорытынды жобасын дайындайды
Нәтижені қарайды, бұрыштама қояды
Нәтижеге қол қояды
Құжаттарды тіркейді
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-өкімдік шешім)
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысына береді
Бұрыштама
Орындауға жолдайды
Басшыға қол қою үшін жолдайды
Басшыға қол қою үшін жолдайды
Басшылыққа қол қоюға береді
Көрсетілетін қызметті берушінің бөлім маманына тіркеуге береді
Нәтижені қолма-қол береді, поштамен жолдайды немесе веб-порталда орналастырады
Орындау мерзімдері
30 минут
1 сағат
1 сағат
1 жұмыс күні
27 күнтізбелік күн
1 сағат
1 сағат
1 сағат
"110 кВ және одан төмен,
220 кВ және одан жоғары
объектілер үшін қайталама
(шунтталатын) электр беру
желілері мен шағын
станцияларды салудың
техникалық орындылығы
туралы қорытынды беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
3-қосымша
Портал арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезінде көрсетілетін қызметті
берушінің жүгіну тәртібін және рәсімдердің (іс-қимылдардың)
реттілігін сипаттау
"110 кВ және одан төмен,
220 кВ және одан жоғары
объектілер үшін қайталама
(шунтталатын) электр беру
желілері мен шағын
станцияларды салудың
техникалық орындылығы
туралы қорытынды беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
4-қосымша

8 (718 33) 2-18-85,
ozh.akr@pavlodar.gov.kz
9
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Лебяжинского района"
Павлодарская область, Лебяжинский район, село Акку, улица Всеволода Иванова, 92
8 (718 39) 2-13-09,
zhkx_leb@mail.ru
10
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Майского района"
Павлодарская область, Майский район, село Коктобе, улица Айтеке би, 18
8 (718 38) 9-17-19,
gkh.maisk@mail.ru
11
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарского района"
Павлодарская область, город Павлодар, улица Каирбаева, 32
8 (718 2) 32-08-43,
otd_jkh@mail.ru
12
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Успенского района"
Павлодарская область, Успенский район, село Успенка, улица Ленина, 70
8 (718 34) 9-17-41,
gkx2012@mail.ru
13
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Щербактинского района"
Павлодарская область, Щербактинский район, село Шарбакты, улица Советов, 51
8 (718 36) 2-11-72,
gkhcserb@mail.ru
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Выдача заключения о
технической целесообразности
строительства дублирующих
(шунтирующих) линий
электропередачи и подстанций
для объектов 110 кВ и ниже,
220 кВ и выше"
Описание последовательности процедур (действий) между структурными
подразделениями (работниками) с указанием длительности
каждой процедуры (действий)
Действие основного процесса (хода, потока работ)
№ действия
1
2
3
4
5
6
7
8
Ответственные лица услугодателя
Специалист канцелярии услугодателя
Руководитель услугодателя
Руководитель отдела услугодателя
Специалист отдела услугодателя
Специалист отдела услугодателя
Руководитель отдела услугодателя
Руководитель услугодателя
Специалист канцелярии услугодателя
Наименование действий и их описание
Принимает документы, регистрирует
Налагает резолюцию и направляет их на рассмотрение руководителю отдела услугодателя
Определяет специалиста отдела услугодателя
Рассматривает документы, в случае установления факта неполноты, подготавливает проект мотивированного ответа об отказе в выдаче заключения
Подготавливает проект заключения
Рассматривает результат, визирует
Подписывает результат
Регистрирует документы
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Передает Руководителю услугодателя
Резолюция
Передает на исполнение
Направляет руководителю на подпись
Направляет руководителю на подпись
Передает на подпись руководству
Передает специалисту отдела услугодателя для регистрации
Выдает результат нарочно, направляет по почте или размещает на веб-портале
Сроки исполнения
30 минут
1 час
1 час
1 рабочий день
27 календарных дней
1 час
1 час
1 час
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги "Выдача заключения о
технической целесообразности
строительства дублирующих
(шунтирующих) линий
электропередачи и подстанций
для объектов 110 кВ и ниже,
220 кВ и выше"
Описание порядка обращения и последовательности процесса (действий)
услугодателя при оказании государственной услуги через портал
Приложение 4
к регламенту государственной
услуги "Выдача заключения о
технической целесообразности
строительства дублирующих
(шунтирующих) линий
электропередачи и подстанций
для объектов 110 кВ и ниже,
220 кВ и выше"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Выдача заключения о технической целесообразности строительства
дублирующих (шунтирующих) линий электропередачи и подстанций