Павлодар облысының облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 28 шілдедегі № 223/8 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 07 қыркүйекте № 4688 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2016 жылғы 2 ақпандағы N 29/1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 02.02.2016 N 29/1 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 6-бабы 2-тармағына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Павлодар облысының облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының атаулары мен индекстері бекітілсін.
2. "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулы аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Д.Н. Тұрғановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушысы Д. Тұрғанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
Министрлігі Автомобиль жолдары
комитетінің төрағасы М. Пішембаев

Об утверждении наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования областного значения Павлодарской области
Постановление акимата Павлодарской области от 28 июля 2015 года № 223/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 07 сентября 2015 года № 4688. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 2 февраля 2016 года N 29/1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 02.02.2016 N 29/1.
В соответствии с пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования областного значения Павлодарской области.
2. Государственному учреждению "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления в территориальном органе юстиции направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет";
обеспечить размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Турганова Д.Н.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области Д. Турганов
"СОГЛАСОВАН"
Председатель Комитета
автомобильных дорог Министерства
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан М. Пшембаев