Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 мамырдағы "Дене шынықтыру мен спорт саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 138/5 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 13 қазандағы № 290/10 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 19 қарашада № 4798 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысының әкімдігінің 2020 жылғы 3 желтоқсандағы № 258/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысының әкімдігінің 03.12.2020 № 258/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабы 3-тармағына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 мамырдағы "Дене шынықтыру мен спорт саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 138/5 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4551 болып тіркелген, 2015 жылғы 10 шілдеде "Регион.KZ" газетінде жарияланған) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Жергілікті спорт федерацияларына аккредиттеу туралы куәлік беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті осы қаулының қосымшаына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Павлодар облысының дене тәрбиесі және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулы аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімі аппаратының басшысы Р.Қ. Оразғұловқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы Д. Тұрғанов
Павлодар облысы әкімдігінің
2015 жылғы "13" қазандағы
№ 290/10 қаулысына
қосымша
Павлодар облысы әкімдігінің
2015 жылғы "15" мамырдағы
№ 138/5 қаулысымен
бекітілді
"Жергілікті спорт федерацияларына аккредиттеу туралы куәлік беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті

О внесении изменения в постановление акимата Павлодарской области от 15 мая 2015 года № 138/5 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта"
Постановление акимата Павлодарской области от 13 октября 2015 года № 290/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 ноября 2015 года № 4798. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 3 декабря 2020 года № 258/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 03.12.2020 № 258/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 15 мая 2015 года № 138/5 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4551, опубликовано 10 июля 2015 года в газете "Регион. KZ") следующее изменение:
регламент государственной услуги "Выдача свидетельства об аккредитации местным спортивным федерациям", утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление физической культуры и спорта Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления в территориальном органе юстиции направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет";
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима области Уразгулова Р. К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области Д. Турганов
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "13" октября 2015 года
№ 290/10
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от "15" мая 2015 года № 138/5
Регламент государственной услуги
"Выдача свидетельства об аккредитации местным спортивным федерациям"

1. Жалпы ережелер
1. "Жергілікті спорт федерацияларына аккредиттеу туралы куәлік беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Павлодар облысының дене тәрбиесі және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Құжаттарды қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру:
1) көрсетілген қызмет берушінің кеңсесі;
2) "электрондық үкіметтің" www.egov.kz веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: электрондық (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі спорт федерациясын аккредиттеу туралы куәлік, спорт федерациясын аккредиттеу туралы қайта ресімделген куәлік, спорт федерациясын аккредиттеу туралы куәліктің телнұсқасы болып табылады (бұдан әрі - аккредиттеу туралы куәлік).
Порталда – мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін көрсетілетін қызметті берушіден алу үшін уәкілетті лауазымды адамның электрондық цифрлық қолтаңбасымен (бұдан әрі - ЭЦҚ) куәландырылған мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесінің әзірлігі туралы хабарлама.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті
берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің)
іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Өтініш және Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 139 бұйрығымен бекітілген Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандартының (бұдан әрі – Стандарт) 9-тармағымен қарастырылған құжаттар тізбесі рәсімді бастауға негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет алуға көрсетілетін қызметті алушы өтініш берген сәттен бастап мемлекеттік қызмет нәтижесін беру сәтіне дейінгі мемлекеттік қызметті көрсету кезеңдері:
1) Спорт федерациясын аккредиттеу туралы куәлік беру:
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкерінің құжаттарды тіркеуі, көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына қарауға жолдауы – 15 минут;
көрсетілетін қызметті берушінің басшысының қарауы және орындаушыны анықтауы - 1 күнтізбелік күн;
көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысының құжаттарды қарауы, комиссияның қарауына құжаттарды ұсынуы - 4 күнтізбелік күн;
комиссияның құжаттарды қарауы, хаттамалық шешім қабылдауы - 1 күнтізбелік күн;
көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысының хаттамалық шешім негізінде жергілікті атқарушы органның қаулысын дайындауы - 3 күнтізбелік күн;
көрсетілетін қызметті беруші басшылығының жергілікті атқарушы органның қаулысына қол қоюы - 1 күнтізбелік күн;
көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысының жергілікті атқарушы органның қаулысы негізінде аккредиттеу туралы куәлік дайындауы - 3 күнтізбелік күн;
көрсетілетін қызметті беруші басшылығының куәлікке қол қоюы - 1 күнтізбелік күн;
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкерінің мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беруі – 15 минут.

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача свидетельства об аккредитации местным спортивным федерациям" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Управление физической культуры и спорта Павлодарской области" (далее - услугодатель).
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через:
1) канцелярию услугодателя;
2) веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz (далее - портал).
2. Форма оказываемой государственной услуги: электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги является свидетельство об аккредитации спортивной федерации, переоформленное свидетельство об аккредитации спортивной федерации, дубликат свидетельства об аккредитации спортивной федерации (далее – свидетельство об аккредитации).
На портале - уведомление о готовности результата государственной услуги, удостоверенное электронной цифровой подписью (далее - ЭЦП) уполномоченного должностного лица, для получения у услугодателя результата государственной услуги.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников)
услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры является заявление и перечень документов, предусмотренных пунктом 9 стандарта государственных услуг в сфере физической культуры и спорта, утвержденного приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 17 апреля 2015 года № 139 (далее - Стандарт).
5. Этапы оказания государственной услуги с момента подачи заявления услугополучателем для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) Выдача свидетельства об аккредитации спортивной федерации:
регистрация документов сотрудником канцелярии услугодателя, направление на рассмотрение руководству услугодателя – 15 минут;
рассмотрение и определение исполнителя руководителем услугодателя - 1 календарный день;
рассмотрение исполнителем услугодателя документов, направление документов на рассмотрение комиссии - 4 календарных дня;
рассмотрение комиссией документов, принятие протокольного решения -1 календарный день;
подготовка исполнителем услугодателя на основании протокольного решения постановления местного исполнительного органа - 3 календарных дня;
подписание руководством услугодателя постановления местного исполнительного органа - 1 календарный день;
подготовка исполнителем услугодателя на основании постановления местного исполнительного органа свидетельства об аккредитации - 3 календарных дня;
подписание руководством услугодателя свидетельства об аккредитации - 1 календарный день;
выдача результата оказания государственной услуги сотрудником канцелярии услугодателя – 15 минут.

2) Спорт федерациясын аккредиттеу туралы куәлікті қайта ресімдеу:
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкерінің құжаттарды тіркеуі, көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына қарауға жолдауы – 15 минут;
көрсетілетін қызметті берушінің басшысының қарауы және орындаушыны анықтауы - 1 күнтізбелік күн;
көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысының құжаттарды қарауы, қайта ресімделген куәлікті дайындауы - 3 күнтізбелік күн;
көрсетілетін қызметті беруші басшылығының қайта ресімделген куәлікке қол қоюы – 30 минут;
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкерінің мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беруі – 15 минут.
3) Спорт федерациясын аккредиттеу туралы куәліктің телнұсқасын беру:
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкерінің құжаттарды тіркеуі, көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына қарауға жолдауы – 15 минут;
көрсетілетін қызметті берушінің басшысының қарауы және орындаушыны анықтауы - 1 күнтізбелік күн;
көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысының құжаттарды қарауы, куәліктің телнұсқасын дайындауы - 3 күнтізбелік күн;
көрсетілетін қызметті беруші басшылығының куәліктің телнұсқасына қол қоюы – 30 минут;
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкерінің мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беруі – 15 минут.
6. Спорт федерациясын аккредиттеу туралы куәлік, спорт федерациясын аккредиттеу туралы қайта ресімделген куәлік, спорт федерациясын аккредиттеу туралы куәліктің телнұсқасы рәсім (қимыл) нәтижесі болып табылады.
Порталда –мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін алу үшін уәкілетті лауазымды адамның ЭЦҚ - мен куәландырылған мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесінің әзірлігі туралы көрсетілетін қызметті алушыны хабардар ету.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің
құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара
іс-қимыл тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызмет беруші құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері;
көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы;
комиссия.
8. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдың) реттілігін сипаттау осы регламенттің 1-қосымшасында келтірілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде халыққа қызмет көрсету орталығымен және
(немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ
ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібін сипаттау
9. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет "Павлодар облысы бойынша халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалы арқылы көрсетілмейді.
Портал арқылы жүгінген жағдайда мемлекеттік қызметтер көрсету үшін сұрау салуды қабылдау туралы қызмет алушының жүгіну тарихындағы "жеке кабинетінде" мәртебе, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін алу күнін көрсете отырып, хабарлама көрінеді.
Куәлікті беру – 15 (он бес) минут.

2) Переоформление свидетельства об аккредитации спортивной федерации:
регистрация документов сотрудником канцелярии услугодателя, направление на рассмотрение руководству услугодателя – 15 минут;
рассмотрение и определение исполнителя руководителем услугодателя - 1 календарный день;
рассмотрение исполнителем услугодателя документов, подготовка переоформленного свидетельства об аккредитации - 3 календарных дня;
подписание руководством услугодателя переоформленного свидетельства об аккредитации – 30 минут;
выдача результата оказания государственной услуги сотрудником канцелярии услугодателя – 15 минут.
3) Выдача дубликата свидетельства об аккредитации спортивной федерации:
Регистрация документов сотрудником канцелярии услугодателя,
направление на рассмотрение руководству услугодателя – 15 минут;
рассмотрение и определение исполнителя руководителем услугодателя - 1 календарный день;
рассмотрение исполнителем услугодателя документов, подготовка дубликата свидетельства об аккредитации - 3 календарных дня;
подписание руководством услугодателя дубликата свидетельства об аккредитации – 30 минут;
выдача результата оказания государственной услуги сотрудником канцелярии услугодателя – 15 минут.
6. Результатом процедуры (действия) является свидетельство об аккредитации спортивной федерации, переоформленное свидетельство об аккредитации спортивной федерации, дубликат свидетельства об аккредитации спортивной федерации.
На портале - уведомление о готовности результата государственной услуги, удостоверенного ЭЦП уполномоченного должностного лица, для получения у услугодателя результата государственной услуги.
3. Описание порядка взаимодействия
структурных подразделений (работников) услугодателя
в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
сотрудник канцелярии услугодателя;
руководство услугодателя;
исполнитель услугодателя;
комиссия.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с центром
обслуживания населения и (или) иными услугодателями,
а также порядка использования информационных систем
в процессе оказания государственной услуги
9. Государственная услуга не оказывается через филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" по Павлодарской области.
В случае обращения через портал в "личном кабинете" в истории обращений услугополучателя отображается статус о принятии запроса для оказания государственной услуги, а также уведомление с указанием даты получения результата государственной услуги.
Выдача свидетельства – 15 (пятнадцать) минут.

10. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушының портал арқылы мемлекеттік қызметті алу үшін жүгіну тәртібінің және рәсімнің реттілігі:
1-процесс - мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызметті алу үшін ЖСН және парольді (автоматтандыру процесі) порталға енгізу процесі;
1-шарт – порталда тіркелген мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушы туралы деректердің түпнұсқалығын ЖСН және пароль арқылы тексеру;
2-процесс - мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушының деректеріне бұзушылықтардың болуына байланысты порталда авторландырудан бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
3-процесс - мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызметті таңдауы, қызметті көрсету үшін сұрату нысанын экранға шығару және мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушының нысанды оның құрылымы мен форматтық талаптарын ескере отырып толтыруы (деректерді енгізу);
4-процесс - толтырылған нысанға (енгізілген деректерге, қоса берілген сканерленген құжатқа), мемлекеттік қызметті көрсетуге сұрау салуға көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ арқылы қол қою;
2-шарт - сәйкестендіру деректерінің сәйкестігін (сұрау салуда көрсетілген ЖСН мен ЭЦҚ тіркеу куәлігінде көрсетілген ЖСН арасындағы), тұтынушының ЭЦҚ тіркеу куәлігінің қолданылу мерзімі және порталда алынып қойған (күші жойылған) тіркеу куәліктерінің тізімінде болмауын тексеру;
5-процесс - мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ түпнұсқалығының расталмауына байланысты сұрау салынатын электрондық мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
6-процесс – мемлекеттік қызметті алушының ЭЦҚ қойылған құжат қызметін (қызметті алушының сұрауын) электрондық үкіметтің шлюзі (бұдан әрі - ЭҮШ) арқылы көрсетілетін қызметті берушінің өңдеуі үшін жіберуі;
7-процесс – мемлекеттік қызметті берушінің жауапты маманының мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін (мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесінің әзірлігі туралы хабарламаны) қалыптастыруы. Электрондық құжат бас маманының ЭЦҚ-сын пайдалана отыра қалыптастырады және көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинеті" жүйесіне порталға жіберіледі.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтерге қатыстырылатын ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимылының диаграммасы осы регламенттің 2-қосымшасында берілген.

10. Описание порядка обращения и последовательности процедур действий услугополучателя для получения государственной услуги через портал:
Процесс 1 – процесс ввода услугополучателем ИИН и пароля (процесс автоматизации) на портал для получения государственной услуги;
Условие 1 – проверка на портале подлинности данных о зарегистрированном услугополучателе через ИИН и пароль;
Процесс 2 – формирование на портале сообщения об отказе в авторизации в связи с имеющимися нарушениями в данных услугополучателя;
процесс 3 – выбор услугополучателем государственной услуги, вывод на экран формы запроса для оказания услуги и заполнение услугополучателем формы (ввод данных) с учетом ее структуры и форматных требований;
процесс 4 – подписание посредством ЭЦП услугополучателя заполненной формы (введенных данных, прикреплением сканированного документа), запроса на оказание государственной услуги;
условие 2 – проверка соответствия идентификационных данных (между ИИН, указанным в запросе, и ИИН, в регистрационном свидетельстве ЭЦП и отсутствия в списке отозванных (аннулированных) регистрационных свидетельств на портале;
процесс 5 – формирование сообщения об отказе в оказании запрашиваемой государственной услуги в связи с не подтверждением подлинности ЭЦП услугополучателя;
процесс 6 – направление подписанного ЭЦП услугополучателя электронного документа (запроса услугополучателя) через шлюз электронного правительства (далее - ШЭП) в информационную систему для обработки запроса услугодателем;
процесс 7 – формирование главным специалистом услугодателя результата оказания государственной услуги (уведомление о готовности результата государственной услуги, удостоверенного ЭЦП уполномоченного должностного лица, для получения у услугодателя результата государственной услуги). Электронный документ формируется с использованием ЭЦП главного специалиста и передается в "личный кабинет" услугополучателя на портал.
Диаграмма функционального взаимодействия информационных систем, задействованных в оказании государственной услуги приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.

11. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сондай-ақ ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібі осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
"Жергілікті спорт
федерацияларына аккредиттеу
туралы куәлік беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне
1-қосымша
1 - кесте. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің
құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы

11. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Выдача свидетельства
об аккредитации
местным спортивным
федерациям"
Таблица 1. Описание порядка действий структурных подразделений (работников)
услугодателя в процессе оказания государственной услуги

1) Спорт федерациясын аккредиттеу туралы куәлік беру
Негізгі процестің іс-қимылы (барысы, жұмыс ағыны)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1.
Іс-қимыл-дың (жұмыс барысы-ның, ағынының) №
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің
орындаушы-сы
Комиссия
Көрсетілетін қызметті берушінің
орындаушы-сы
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің
орындаушысы
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері
2.
Іс-қимылдың (процесстің, рәсімнің, операция-ның) атауы және оны сипаттау
Құжаттар-ды
тіркеу
Қарау және орындаушыны анықтау
Құжаттарды қарау
Құжаттарды қарау
Хаттамалық шешім негізінде жергілікті атқарушы органның қаулысын дайындау
Жергілікті атқарушы органның қаулысына қол қою
Жергілікті атқарушы органның қаулысы негізінде аккредиттеу туралы куәлік дайындау
Аккредиттеу туралы куәлікке қол қою
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру, порталға мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесінің дайындығы жөніндегі хабарламаны орналастыру
3.
Аяқталу нысаны
Басшылыққа қарауға жіберу
Бұрыштама
Құжаттарды комиссияның қарауына ұсыну
Хаттамалық шешім қабылдау
Жергілікті атқарушы органның қаулы жобасы
Жергілікті атқарушы органның қаулысы
Аккредиттеу туралы куәлік жобасы
Аккредиттеу туралы куәлік
Нәтижені көрсетілетін қызметті алушыға беру
4.
Орындау мерзімдері
15 минут
1 күнтізбелік күн
4 күнтізбелік күн
1 күнтізбелік күн
3 күнтізбелік күн
1 күнтізбелік күн
3 күнтізбелік күн
1 күнтізбелік күн
15 минут

1) выдача свидетельства об аккредитации спортивной федерации
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1.
№ действия (хода, потока работ)
Сотрудник канцелярии услугодателя
Руководитель услугодателя
Исполнитель услугодателя
Комиссия
Исполнитель услугодателя
Руководитель услугодателя
Исполнитель услугодателя
Руководитель услугодателя
Сотрудник канцелярии услугодателя
2.
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Регистрация документов
Рассмотрение и определение исполнителя
Рассмотрение документов
Рассмотрение документов
Подготовка на основании протокольного решения постановления местного исполнительного органа
Подписание постановления местного исполнительного органа
Подготовка на основании постановления местного исполнительного органа свидетельства об аккредитации
Подписание свидетельства об аккредитации
Выдача результата оказания государственной услуги, размещение уведомления о готовности результата государственной услуги на портал
3.
Форма завершения
Направление на рассмотрение руководству
Резолюция
Предоставление документов на рассмотрение комиссии
Принятие протокольного решения
Проект постановления местного исполнительного органа
Постановление местного исполнительного органа
Проект свидетельства об аккредитации
Свидетельство об аккредитации
Выдача результата услугополучателю.
4.
Сроки исполнения
15 минут
1 календарный день
4 календарных дня
1 календарный день
3 календарных дня
1 календарный день
3 календарных дня
1 календарный день
15 минут

2) Спорт федерациясын аккредиттеу туралы куәлікті қайта ресімдеу
Негізгі процестің іс-қимылы (барысы, жұмыс ағыны)
1
2
3
4
5
6
7
1.
Іс-қимылдың (жұмыс барысының, ағынының) №
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің
орындаушысы
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері
2.
Іс-қимылдың (процесстің, рәсімнің, операцияның) атауы және оны сипаттау
Құжаттарды тіркеу
Қарау және орындаушыны анықтау
Құжаттарды қарау
Қайта ресімделген аккредиттеу туралы куәлікке қол қою
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру, порталға мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесінің дайындығы жөніндегі хабарламаны орналастыру
3.
Аяқталу нысаны
Басшылыққа қарауға жіберу
Бұрыштама
Қайта ресімделген аккредиттеу туралы куәлік дайындау
Қайта ресімделген аккредиттеу туралы куәлік
Нәтижені көрсетілетін қызметті алушыға беру
4.
Орындау мерзімдері
15 минут
1 күнтізбелік күн
3 күнтізбелік күн
30 минут
15 минут

2) переоформление свидетельства об аккредитации спортивной федерации
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
7
1.
№ действия (хода, потока работ)
Сотрудник канцелярии услугодателя
Руководитель услугодателя
Исполнитель услугодателя
Руководитель услугодателя
Сотрудник канцелярии услугодателя
2.
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Регистрация документов
Рассмотрение и определение исполнителя
Рассмотрение документов
Подписание переоформленного свидетельства об аккредитации
Выдача результата оказания государственной услуги, размещение уведомления о готовности результата государственной услуги на портал
3.
Форма завершения
Направление на рассмотрение руководству
Резолюция
Подготовка переоформленного свидетельства об аккредитации
Переоформленное свидетельство об аккредитации
Выдача результата услугополучателю.
4.
Сроки исполнения
15 минут
1 календарный день
3 календарных дня
30 минут
15 минут

3) Спорт федерациясын аккредиттеу туралы куәліктің телнұсқасын беру
Негізгі процестің іс-қимылы (барысы, жұмыс ағыны)
1
2
3
4
5
6
7
1.
Іс-қимылдың (жұмыс барысының, ағынының) №
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің
орындаушысы
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері
2.
Іс-қимылдың (процесстің, рәсімнің, операцияның) атауы және оны сипаттау
Құжаттарды тіркеу
Қарау және орындаушыны анықтау
Құжаттарды қарау
Аккредиттеу туралы куәліктің телнұсқасына қол қою
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру, порталға мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесінің дайындығы жөніндегі хабарламаны орналастыру
3.
Аяқталу нысаны
Басшылыққа қарауға жіберу
Бұрыштама
Аккредиттеу туралы куәліктің телнұсқасын дайындау
Аккредиттеу туралы куәліктің телнұсқасы
Нәтижені көрсетілетін қызметті алушыға беру
4.
Орындау мерзімдері
15 минут
1 күнтізбелік күн
3 күнтізбелік күн
30 минут
15 минут
Жергілікті спорт
федерацияларына аккредиттеу
туралы куәлік беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
Портал арқылы электрондық мемлекеттік қызметті көрсету кезіндегі
функционалдық іс-қимылдың диаграммасы
Шартты бергілер:
Жергілікті спорт
федерацияларына аккредиттеу
туралы куәлік беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
3-қосымша
Көрсетілген қызмет берушінің кеңсесі және "электрондық үкіметтің" веб-порталы арқылы "Жергілікті спорт федерацияларына аккредиттеу туралы куәлік беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
1) Спорт федерациясын аккредиттеу туралы куәлік беру
2) Спорт федерациясын аккредиттеу туралы куәлікті қайта ресімдеу
3) Спорт федерациясын аккредиттеу туралы куәліктің телнұсқасын беру
Шартты бергілер

3) выдача дубликата свидетельства об аккредитации спортивной федерации
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
7
1.
№ действия (хода, потока работ)
Сотрудник канцелярии услугодателя
Руководитель услугодателя
Исполнитель услугодателя
Руководитель услугодателя
Сотрудник канцелярии услугодателя
2.
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Регистрация документов
Рассмотрение и определение исполнителя
Рассмотрение документов
Подписание дубликата свидетельства об аккредитации
Выдача результата оказания государственной услуги, размещение уведомления о готовности результата государственной услуги на портал
3.
Форма завершения
Направление на рассмотрение руководству
Резолюция
Подготовка дубликата свидетельства об аккредитации
Дубликат свидетельства об аккредитации
Выдача результата услугополучателю.
4.
Сроки исполнения
15 минут
1 календарный день
3 календарных дня
30 минут
15 минут
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Выдача свидетельств об
аккредитации местным
спортивным федерациям"
Диаграмма функционального взаимодействия при оказании
электронной государственной услуги через портал
Условные обозначения:
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги "Выдача свидетельств об
аккредитации местным
спортивным федерациям"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Выдача свидетельства об аккредитации местным спортивным федерациям"
через канцелярию услугодателя и веб-портал "электронного правительства"
1) выдача свидетельства об аккредитации спортивной федерации
2) переоформление свидетельства об аккредитации спортивной федерации
3) выдача дубликата свидетельства об аккредитации спортивной федерации
Условные обозначения