Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 18 сәуірдегі "Павлодар облысының мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" № 111/4 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 11 қарашадағы № 314/11 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 08 желтоқсанда № 4832 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2016 жылғы 7 сәуірдегі N 109/3 (алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 07.04.2016 N 109/3 (алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 29 қазандағы "Қазақстан Республикасының мемлекеттік органының үлгі ережесін бекіту туралы" № 410 Жарлығына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 18 сәуірдегі "Павлодар облысының мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" № 111/4 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3762 болып тіркелген, 2014 жылғы 24 сәуірде "Сарыарқа самалы" "Звезда Прииртышья" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген "Павлодар облысының мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
20-тармақта:
3) және 16)-тармақшалар келесі редакцияда жазылсын:
"3) театр, цирк, музыка және кино өнерін, мәдени-демалыс қызметі мен халық шығармашылығын, кітапхана, музей, мұрағат ісін және құжаттаманы дамыту бойынша облыстың мемлекеттік мәдениет және мұрағат ұйымдарының қызметін қолдайды және үйлестіреді, олардың қызметін қамтамасыз етеді;";
"16) облыстың мәдени құндылықтарын есепке алу, қорғау, консервациялау және реставрациялау, сондай-ақ пайдалану, елдің көрнекті мәдениет қайраткерлерін мәнгі есте қалдыру жөніндегі жұмысты ұйымдастырады;";
20-тармақ келесі мазмұндағы 61), 62), 63)-тармақшалармен толықтырылсын:
"61) тарихи-мәдени мұра объектілерін анықтау, есепке алу, қорғау жөнінде жұмыс жүргізеді;
62) монументті өнердің жаңа құрылыстарын орнату жөніндегі жұмысты жүргізеді;
63) мемориалдық тақта орнату жөніндегі жұмысты жүргізеді.".

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Павлодарской области от 18 апреля 2014 года № 111/4 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление культуры, архивов и документации Павлодарской области"
Постановление акимата Павлодарской области от 11 ноября 2015 года № 314/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 08 декабря 2015 года № 4832. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 7 апреля 2016 года N 109/3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 07.04.2016 N 109/3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", Указом Президента Республики Казахстан от 29 октября 2012 года № 410 "Об утверждении Типового положения государственного органа Республики Казахстан" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 18 апреля 2014 года № 111/4 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление культуры, архивов и документации Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3762, опубликовано 24 апреля 2014 года в газетах "Звезда Прииртышья", "Сарыарқа самалы") следующие изменения и дополнения:
в Положении о государственном учреждении "Управление культуры, архивов и документации Павлодарской области", утвержденном указанным постановлением:
в пункте 20:
подпункты 3) и 16) изложить в следующей редакции:
"3) поддерживает и координирует деятельность государственных организаций культуры и архивов области по развитию театрального, циркового, музыкального и киноискусства, культурно-досуговой деятельности и народного творчества, библиотечного, музейного, архивного дела и документообразования, обеспечивает их деятельность;";
"16) организует работу по учету, охране, консервации и реставрации, а также использованию культурных ценностей области, увековечению памяти видных деятелей культуры страны;";
пункт 20 дополнить подпунктами 61), 62), 63) следующего содержания:
"61) ведут работу по выявлению, учету, охране объектов историко-культурного наследия;
62) ведут работу по установлению новых сооружений монументального искусства;
63) ведут работу по установлению мемориальных досок.".

2. "Павлодар облысының мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулы аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімі аппаратының басшысы Р.Қ. Оразғұловқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы Н. Дычко

2. Государственному учреждению "Управление культуры, архивов и документации Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления в территориальном органе юстиции направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет";
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима области Уразгулова Р.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области Н. Дычко