Павлодар облысы Ертіс ауданының Тасқұдық, Ақбетей, Ақтайлақ, Шұбарат, Қостомар, Бескепе, Төбелес ауылдарын тарату туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 405/46 шешімі және Павлодар облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 20 қаңтарда № 4895 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11-бабы 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына, 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Ертіс ауданының өкілдік және атқарушы органдарының пікірлерін ескере отырып, Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ және Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы Ертіс ауданының әкімшілік-аумақтық құрылымына келесідей өзгерістер енгізілсін:
мыналар таратылсын және есептік деректерден шығарылсын:
елді мекен мәртебесінен айырылуына байланысты кейіннен есептік деректерден шығару және аумағын Ертіс ауданы Қосағаш ауылының құрамына енгізу арқылы Қосағаш ауылдық округінің Тасқұдық ауылы;
елді мекен мәртебесінен айырылуына байланысты кейіннен есептік деректерден шығару және аумағын Ертіс ауданы Луговой ауылының құрамына енгізу арқылы Луговой ауылдық округінің Ақбетей ауылы;
елді мекен мәртебесінен айырылуына байланысты кейіннен есептік деректерден шығару және аумағын Ертіс ауданы Ұзынсу ауылының құрамына енгізу арқылы Ұзынсу ауылдық округінің Ақтайлақ ауылы;
елді мекен мәртебесінен айырылуына байланысты кейіннен есептік деректерден шығару және аумағын Ертіс ауданы Иса Байзақов ауылының құрамына енгізу арқылы Шұбарат ауылы;
елді мекен мәртебесінен айырылуына байланысты кейіннен есептік деректерден шығару және аумағын Ертіс ауданы Иса Байзақов ауылының құрамына енгізу арқылы Қостомар ауылы;
елді мекен мәртебесінен айырылуына байланысты кейіннен есептік деректерден шығару және аумағын Ертіс ауданы Ағашорын ауылының құрамына енгізу арқылы Ағашорын ауылдық округінің Бескепе ауылы;
елді мекен мәртебесінен айырылуына байланысты кейіннен есептік деректерден шығару және аумағын Ертіс ауданының Северный ауылдық округі Степной ауылының құрамына енгізу арқылы Төбелес ауылы.
2. Осы қаулының және шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың азаматтардың құқықтары мен заңды мүдделерін қамтамасыз ету мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

Об упразднении сел Таскудук, Акбетей, Актайлак, Шубарат, Костомар, Бескепе, Тобелес Иртышского района Павлодарской области
Решение маслихата Павлодарской области от 10 декабря 2015 года № 405/46 и постановление акимата Павлодарской области от 10 декабря 2015 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 января 2016 года № 4895
В соответствии с подпунктом 3) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", подпунктом 4) пункта 1 статьи 6, пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", учитывая мнения представительного и исполнительного органов Иртышского района, акимат Павлодарской области ПОСТАНОВИЛ и Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в административно-территориальное устройство Иртышского района Павлодарской области следующие изменения:
упразднить и исключить из учетных данных:
село Таскудук Косагашского сельского округа в связи с утратой им статуса населенного пункта с последующим исключением из учетных данных и включением его территории в состав села Косагаш Иртышского района;
село Акбетей Луговского сельского округа в связи с утратой им статуса населенного пункта с последующим исключением из учетных данных и включением его территории в состав села Луговое Иртышского района;
село Актайлак Узынсуского сельского округа в связи с утратой им статуса населенного пункта с последующим исключением из учетных данных и включением его территории в состав села Узынсу Иртышского района;
село Шубарат в связи с утратой им статуса населенного пункта с последующим исключением из учетных данных и включением его территории в состав села Исы Байзакова Иртышского района;
село Костомар в связи с утратой им статуса населенного пункта с последующим исключением из учетных данных и включением его территории в состав села Исы Байзакова Иртышского района;
село Бескепе Агашорынского сельского округа в связи с утратой им статуса населенного пункта с последующим исключением из учетных данных и включением его территории в состав села Агашорын Иртышского района;
село Тобелес в связи с утратой им статуса населенного пункта с последующим исключением из учетных данных и включением его территории в состав села Степное Северного сельского округа Иртышского района.
2. Контроль за выполнением данного постановления и решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам обеспечения прав и законных интересов граждан.

3. Осы қаулы мен шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі Қ. Бозымбаев
Сессия төрағасы С. Сыздықов
Облыстық мәслихаттың хатшысы В. Берковский

3. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области К. Бозумбаев
Председатель сессии С. Сыздыков
Секретарь областного маслихата В. Берковский