Павлодар қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 11 наурыздағы "Павлодар қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 277/5 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2015 жылғы 19 мамырдағы № 593/10 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 мамырда № 4504 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2017 жылғы 10 сәуірдегі № 391/12 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 10.04.2017 № 391/12 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 29 қазандағы "Қазақстан Республикасы мемлекеттік органының үлгі ережесін бекіту туралы" № 410 Жарлығына сәйкес, Павлодар қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 10 наурыздағы "Павлодар қаласының азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" мемлекеттік мекемесін құру туралы" № 273/5 қаулысы негізінде Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 11 наурыздағы "Павлодар қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 277/5 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4359 болып тіркелген, 2015 жылғы 20 наурызда № 9 "Шаһар" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген "Павлодар қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы Ережедегі 19-тармақтағы 36-тармақша алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Павлодар қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Павлодар қаласының әкімі Б. Бақауов

О внесении изменения в постановление акимата города Павлодара от 11 марта 2015 года № 277/5 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима города Павлодара"
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 19 мая 2015 года № 593/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 мая 2015 года № 4504. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 10 апреля 2017 года № 391/12 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 10.04.2017 № 391/12 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", Указом Президента Республики Казахстан от 29 октября 2012 года № 410 "Об утверждении Типового положения государственного органа Республики Казахстан", на основании постановления акимата города Павлодара от 10 марта 2015 года № 273/5 "О создании государственного учреждения "Отдел регистрации актов гражданского состояния города Павлодара" акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Павлодара от 11 марта 2015 года № 277/5 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима города Павлодара" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4359, опубликовано 20 марта 2015 года в газете "Шаһар" № 9) следующее изменение:
в Положении о государственном учреждении "Аппарат акима города Павлодара", утвержденном вышеуказанным постановлением, в пункте 19 подпункт 36 исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Павлодара.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Павлодара Б. Бакауов