Ақсу қалалық мәслихатының (V сайланған XXXXI сессиясы) 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 304/41 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2015 жылғы 16 сәуірдегі № 332/45 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 сәуірде № 4447 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 1-тармағына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы "Облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 299/37 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 336/40 шешіміне сәйкес Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының (V сайланған XXXXI сессиясы) 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 304/41 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4251 тіркелген, 2015 жылғы 9 қаңтарда "Ақсу жолы", "Новый путь" газеттерінің № 1 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"10173815" деген сандар "8272862" деген сандармен ауыстырылсын;
"5273658" деген сандар "5254887" деген сандармен ауыстырылсын;
"4796079" деген сандар "2913897" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "10213537" деген сандар "8309203" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"85418" деген сандар "2125188" деген сандармен ауыстырылсын;
"99832" деген сандар "2139602" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"20000" деген сандар "23800" деген сандармен ауыстырылсын;
"20000" деген сандар "23800" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-145140" деген сандар "-2185329" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада "145140" деген сандар "2185329" деген сандармен ауыстырылсын;
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. 2015 жылға арналған селолық округтер әкімдерінің аппараттары бойынша қалалық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес және 2015 жылға селолық округтердің қимасында жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттерді бөлу 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.";
көрсетілген шешім осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес 6-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений и дополнений в решение Аксуского городского маслихата (XXXXI сессия, V созыв) от 24 декабря 2014 года № 304/41 "О бюджете города Аксу на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 16 апреля 2015 года № 332/45. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 апреля 2015 года № 4447
В соответствии с пунктом 1 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением сессии Павлодарского областного маслихата от 27 марта 2015 года № 336/40 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 299/37 "Об областном бюджете на 2015 - 2017 годы" Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата (XXXXI сессия, V созыв) от 24 декабря 2014 года № 304/41 "О бюджете города Аксу на 2015 - 2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4251, опубликованное 9 января 2015 года в газетах "Аксу жолы", "Новый Путь" №1) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "10173815" заменить цифрами "8272862";
цифры "5273658" заменить цифрами "5254887";
цифры "4796079" заменить цифрами "2913897";
в подпункте 2) цифры "10213537" заменить цифрами "8309203";
в подпункте 3):
цифры "85418" заменить цифрами "2125188";
цифры "99832" заменить цифрами "2139602";
в подпункте 4):
цифры "20000" заменить цифрами "23800";
цифры "20000" заменить цифрами "23800";
в подпункте 5) цифры "-145140" заменить цифрами "-2185329";
в подпункте 6) цифры "145140" заменить цифрами "2185329";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить перечень городских бюджетных программ на 2015 год по аппаратам акимов сельских округов, согласно приложению 5 и распределение трансфертов органам местного самоуправления в разрезе сельских округов на 2015 год, согласно приложению 6.";
указанное решение дополнить приложением 6 согласно приложению 2 к настоящему решению;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономики и бюджета городского маслихата.

87815
010
Үйден оқитын және тәрбиеленетін мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1855
013
Анықталған тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
13859
014
Мұқтаж азаматтарға үйге барып әлеуметтік көмек көрсету
25196
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1350
017
Мүгедектерді оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі
56124
052
Ұлы Отан соғысы Жеңісінің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
23752
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
550
008
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқушылар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
550
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
55566
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
39920
001
Тұрғындар үшін әлеуметтік бағдарламаларды, жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету саласында мемлекеттік саясатты жергілікті деңгейде іске асыру жөніндегі қызметтер
37929
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
980
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
751
067
Ведомстваға қарасты мемлекеттік мекемелердің және ұйымдардың күрделі шығыстары
260
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
15646
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сапасын жақсарту бойынша іс-шаралар жоспарын іске асыру
15646
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
766733
1
Тұрғын үй шаруашылығы
56705
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1500
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
1500
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
31175
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
16050
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
12500
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерге энергетикалық аудит жүргізу
2625
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2011
026
“Жұмыспен қамту - 2020” бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2011
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
22019
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу

87815
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1855
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного места жительства
13859
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
25196
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1350
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
56124
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
23752
464
Отдел образования района (города областного значения)
550
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
550
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
55566
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
39920
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
37929
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособии и других социальных выплат
980
021
Капитальные расходы государственного органа
751
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
260
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
15646
050
Реализация плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
15646
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
766733
1
Жилищное хозяйство
56705
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1500
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения (поселка, села, сельского округа)
1500
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
31175
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
16050
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
12500
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
2625
464
Отдел образования района (города областного значения)
2011
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по “Дорожной карте занятости - 2020”
2011
467
Отдел строительства района (города областного значения)
22019
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда