Ақсу қалалық мәслихатының (V сайланған XXXXI сессиясы) 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 304/41 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 380/49 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 06 қазанда № 4747 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 3 және 4-тармақтарына, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының (V сайланған  XXXXI сессиясы) 2014 жылғы 24 желтоқсандағы «2015 - 2017 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы» № 304/41 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4251 тіркелген, 2015 жылғы 9 қаңтарда «Ақсу жолы», «Новый путь» газеттерінің № 1 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
«8360380» деген сандар «8328369» деген сандармен ауыстырылсын;
«5254752» деген сандар «5230631» деген сандармен ауыстырылсын;
«115243» деген сандар «114353» деген сандармен ауыстырылсын;
«31200» деген сандар «24200» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада «8391041» деген сандар «8359030» деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Аксуского городского маслихата (XXXXI сессия, V созыв) от 24 декабря 2014 года № 304/41 "О бюджете города Аксу на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 17 сентября 2015 года № 380/49. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 06 октября 2015 года № 4747
В соответствии с пунктами 3 и 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата (XXXXI сессия, V созыв) от 24 декабря 2014 года № 304/41 «О бюджете города Аксу на 2015 - 2017 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4251, опубликованное 9 января 2015 года в газетах «Аксу жолы», «Новый Путь» № 1) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «8360380» заменить цифрами «8328369»;
цифры «5254752» заменить цифрами «5230631»;
цифры «115243» заменить цифрами «114353»;
цифры «31200» заменить цифрами «24200»;
в подпункте 2) цифры «8391041» заменить цифрами «8359030»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

16176
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
300420
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
56282
004
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ауылдық жердегі денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек көрсету
7928
005
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек
890
006
Тұрғын үй көмегі
24228
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
87815
010
Үйден оқитын және тәрбиеленетін мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1855
013
Анықталған тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімделу
13859
014
Мұқтаж азаматтарға үйге барып әлеуметтік көмек көрсету
25083
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1350
017
Мүгедектерді оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі
56283
052
Ұлы Отан соғысы Жеңісінің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
24847
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
250
008
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқушылар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
250
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
55186
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
39540
001
Тұрғындар үшін әлеуметтік бағдарламаларды, жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету саласында мемлекеттік саясатты жергілікті деңгейде іске асыру жөніндегі қызметтер
37588
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
980
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
712
067
Ведомствоға қарасты мемлекеттік мекемелердің және ұйымдардың күрделі шығыстары
260
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
15646
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сапасын жақсарту бойынша іс-шаралар жоспарын іске асыру
15646
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
781523
1
Тұрғын үй шаруашылығы
49336
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1500
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
1500
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

16176
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
300420
002
Программа занятости
56282
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7928
005
Государственная адресная социальная помощь
890
006
Оказание жилищной помощи
24228
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов
87815
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1855
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного места жительства
13859
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
25083
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1350
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
56283
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
24847
464
Отдел образования района (города областного значения)
250
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
250
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
55186
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
39540
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
37588
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособии и других социальных выплат
980
021
Капитальные расходы государственного органа
712
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
260
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
15646
050
Реализация плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
15646
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
781523
1
Жилищное хозяйство
49336
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1500
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения (поселка, села, сельского округа)
1500
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)