Екібастұз қаласы әкімінің 2014 жылғы 7 ақпандағы "Екібастұз қаласының сайлау учаскелерін құру туралы" № 2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалаcы әкімінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 1 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 03 наурызда № 4331 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңы 23–бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 33-бабының 2-тармағына сәйкес ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Екібастұз қаласы әкімінің 2014 жылғы 7 ақпандағы "Екібастұз қаласының сайлау учаскелерін құру туралы" № 2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3707 болып тіркелген, 2014 жылғы 27 ақпанда "Отарқа" және "Голос Экибастуза" газеттерінде жарияланған) (бұдан әрі - шешім) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі А. Вербняк
КЕЛІСІЛДІ:
Екібастұз қалалық
аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы Б. Амантаев
2015 жылғы "27" ақпан
Екібастұз қаласы әкімінің
2015 жылғы "27" ақпандағы
№ 1 шешіміне
қосымша
№ 513 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы,
Қ. Пішембаев көшесі, 62, "Екібастұз Техно Альянс"
жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Көшелер:
Абай 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14;
Беркімбаев 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13/60, 14, 14а;
Бұхар жырау 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11;
Западная 7, 9, 11, 13;
Марғұлан 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 11а;
Пішембаев 18, 22, 26, 28, 52/20, 54/21, 56/20, 58/13, 58/13а, 62, 64, 64в.
Өткелдер:
1 Линейный 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
2 Линейный 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 61;
3 Линейный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13а, 14;
4 Линейный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
5 Линейный 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 61;
6 Линейный 12, 12а, 13, 13а, 14, 16, 18;
9 Линейный 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
10 Линейный 1а, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
11 Линейный 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14;
12 Линейный 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Арқалық 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 22б, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32/1, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 39а, 39б, 41а, 46, 46а, 62, 63;

О внесении изменений и дополнений в решение акима города Экибастуза от 7 февраля 2014 года № 2 "Об образовании избирательных участков города Экибастуза"
Решение акима города Экибастуза Павлодарской области от 27 февраля 2015 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 03 марта 2015 года № 4331
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" принимаю РЕШЕНИЕ:
1. В решение акима города Экибастуза от 7 февраля 2014 года № 2 "Об образовании избирательных участков города Экибастуза" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3707, опубликовано 27 февраля 2014 года в газетах "Отарқа" и "Голос Экибастуза") (далее – решение) внести следующие изменения и дополнения:
приложение к решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата акима города Экибастуза.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза А. Вербняк
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Экибастузской
городской территориальной
избирательной комиссии Б. Амантаев
"27" февраля 2015 года
Приложение
к решению акима
города Экибастуза
от "27" февраля 2015 года № 1
Избирательный участок № 513
город Экибастуз, улица Пшембаева, 62, товарищество
с ограниченной ответственностью "Экибастуз Техно Альянс"
Улицы:
Абая 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14;
Беркимбаева 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13/60, 14, 14а;
Бухар Жырау 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11;
Западная 7, 9, 11, 13;
Маргулана 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 11а;
Пшембаева 18, 22, 26, 28, 52/20, 54/21, 56/20, 58/13, 58/13а, 62, 64, 64в.
Проезды:
1 Линейный 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
2 Линейный 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 61;
3 Линейный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13а, 14;
4 Линейный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
5 Линейный 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 61;
6 Линейный 12, 12а, 13, 13а, 14, 16, 18;
9 Линейный 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
10 Линейный 1а, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
11 Линейный 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14;
12 Линейный 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Аркалыкский 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 22б, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32/1, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 39а, 39б, 41а, 46, 46а, 62, 63;

Воскресенский 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 27а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 48;
Торғай 1, 2, 2а, 2б, 2в, 2г, 2д, 2е, 3, 4, 4а, 4б, 5, 6, 6а, 6б, 6в, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 33, 35, 37, 39, 43.
№ 514 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы,
Мәшһүр Жүсіп көшесі, 4, "Екібастұз қаласы әкімдігі
білім бөлімінің № 33 жалпы орта білім беретін
мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Көшелер:
Абай 1в;
Мәшһүр Жүсіп 2, 8, 12, 14, 16;
Теміржол 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20;
Ломоносов 15, 15а, 15б, 16, 17/2, 17/3, 18, 19, 21а, 22, 23, 23а, 23б, 24, 24а, 25, 27, 29, 29г, 31, 31а, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47;
Марғұлан 1а, 1б, 3, 3а, 23б;
Екібастұз қаласының 50 жылдығы 10, 10а, 15, 15а, 17, 19.
Өткелдер:
Автобазовский 2, 2а, 8, 8а, 10а, 11а, 13, 14, 14а, 16, 18, 19, 21, 22а, 26а;
Теміржол 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20;
Механический 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20.
№ 515 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы,
Мәшһүр Жүсіп көшесі, 23, "Қ. Пішембаев ат. тау-кен-техникалық
колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Көшелер:
Мәшһүр Жүсіп 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 20, 22, 24, 24а, 27;
Желтоқсан 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 14, 16;
Теміржол 1/10, 2/8, 3, 3а, 4, 13б;
Ломоносов 2/18, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 11/2, 11а, 13, 13а;
Пішембаев 12, 14, 16;
Екібастұз қаласының 50 жылдығы 3, 9;
Царев 2/23, 4.
Өткел:
Станционный 1, 3, 4, 5, 6, 8.
№ 516 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы,
Деповская көшесі, 1 "Локомотив" акционерлік
қоғамының филиалы – "Екібастұз локомотивтік пайдалану депосы"
Орамдар:
207 орам 1, 1а, 2, 3, 4, 4а, 4б, 5, 5а, 5б, 6, 6а, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 10а, 11, 12, 13, 14а, 15, 16, 16б, 17, 17а, 17б, 18, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 22а, 22б, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
208 орам 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 10а, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 23а, 24, 25, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40а, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 67.
Көшелер:
Деповская 1, 2, 3, 4, 5;
Локомотивная 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 10а, 12, 14, 16;
Омская 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9;
Профсоюзная 5;
Путейская 1, 2, 3, 5, 7, 9;
Транспортная 1, 6, 8, 9, 11;
Угольная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 16;
Узловая 93, 94;
Ащыкөл 1, 5, 7, 8;
Лесоводов 8, 9, 10, 11, 13, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28;
Молодежная 5, 9, 10, 11, 12, 14, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 56;
Пушкин 15, 16, 17, 18, 29.
Өткел:

Воскресенский 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 27а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 48;
Тургайский 1, 2, 2а, 2б, 2в, 2г, 2д, 2е, 3, 4, 4а, 4б, 5, 6, 6а, 6б, 6в, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 33, 35, 37, 39, 43.
Избирательный участок № 514 город Экибастуз,
улица Мәшһүр Жүсіп, 4, коммунальное
государственное учреждение "Средняя
общеобразовательная школа № 33 отдела
образования акимата города Экибастуза"
Улицы:
Абая 1в;
Мәшһүр Жүсіп 2, 8, 12, 14, 16;
Железнодорожная 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20;
Ломоносова 15, 15а, 15б, 16, 17/2, 17/3, 18, 19, 21а, 22, 23, 23а, 23б, 24, 24а, 25, 27, 29, 29г, 31, 31а, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47;
Маргулана 1а, 1б, 3, 3а, 23б;
50-летия города Экибастуза 10, 10а, 15, 15а, 17, 19.
Проезды:
Автобазовский 2, 2а, 8, 8а, 10а, 11а, 13, 14, 14а, 16, 18, 19, 21, 22а, 26а;
Железнодорожный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20;
Механический 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20.
Избирательный участок № 515
город Экибастуз, улица Мәшһүр Жүсіп, 23, коммунальное
государственное казенное предприятие "Экибастузский
горно-технический колледж им. К. Пшенбаева"
Улицы:
Мәшһүр Жүсіп 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 20, 22, 24, 24а, 27;
Желтоксан 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 14, 16;
Железнодорожная 1/10, 2/8, 3, 3а, 4, 13б;
Ломоносова 2/18, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 11/2, 11а, 13, 13а;
Пшембаева 12, 14, 16;
50-летие города Экибастуза 3, 9;
Царева 2/23, 4.
Проезд:
Станционный 1, 3, 4, 5, 6, 8.
Избирательный участок № 516 город Экибастуз, улица
Деповская, 1, филиал акционерного общества
"Локомотив" - "Екибастузское эксплуатационное локомотивное депо"
Кварталы:
207 квартал 1, 1а, 2, 3, 4, 4а, 4б, 5, 5а, 5б, 6, 6а, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 10а, 11, 12, 13, 14а, 15, 16, 16б, 17, 17а, 17б, 18, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 22а, 22б, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
208 квартал 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 10а, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 23а, 24, 25, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40а, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 67.
Улицы:
Деповская 1, 2, 3, 4, 5;
Локомотивная 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 10а, 12, 14, 16;
Омская 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9;
Профсоюзная 5;
Путейская 1, 2, 3, 5, 7, 9;
Транспортная 1, 6, 8, 9, 11;
Угольная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 16;
Узловая 93, 94;
Ащикольская 1, 5, 7, 8;
Лесоводов 8, 9, 10, 11, 13, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28;
Молодежная 5, 9, 10, 11, 12, 14, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 56;
Пушкина 15, 16, 17, 18, 29.
Проезд:

Станционная 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19.
№ 517 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Горняков көшесі, 119,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 12 жалпы
орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Көшелер:
Азамат 4, 12, 13, 14, 15, 16;
Ақмола 1, 1б, 1в, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 21, 22, 23, 26, 27;
Әуезов 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180;
Ахматова 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 21;
Горняков 119а, 121, 124, 130, 130а, 134а, 135, 141, 145;
Дөнентаев 20в, 24, 24а, 26, 30, 32, 32а, 34, 34а, 35, 36, 36г, 37, 38, 38а, 40а, 42, 42а, 46, 46а, 48, 48а, 50, 52;
Доуа 1, 4, 13, 15/38;
Жібек жолы 1, 2, 3, 2а, 3а, 5, 6, 7а, 10, 11, 11а, 15, 15а, 16, 19, 19а;
Западная 18, 20а, 24, 24а, 24б, 30а, 30б, 32, 32а, 34/1, 34/2, 34а, 36, 38, 38а, 38б, 40, 40а, 42, 42а, 44, 44а, 46, 50, 52, 52/2, 54, 54а, 56а, 58;
Королев 38а, 56, 56а, 58а, 60, 60а, 62, 62а, 64а, 64б;
Молодежная 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28;
Пішембаев 147, 147а, 149а, 151а, 161а, 167а, 167б, 167в, 169а, 171а;
Сахаров 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 22, 28;
Энергетиков 10, 11, 33, 35а, 35б, 35в, 36, 36а, 38, 38а, 38б, 40, 40а, 42, 42а, 44, 44а, 47а, 47б;
Юбилейная 3, 3а, 9, 13, 15а, 15б, 17а, 19, 19а, 21а, 23, 23а, 27а, 29.
№ 518 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Әуезов көшесі, 54А,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің С. Торайғыров атындағы
№ 22 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Көшелер:
Абай 16, 18, 20, 22, 24/74, 28, 30, 32, 34/2, 36/1, 38, 40, 44, 44/45, 44/55, 46, 48, 50, 50а, 52, 54, 56, 58, 58/56, 60а;
Әди Шәріпов 1/97, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/100, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/28, 20/30, 21/37, 22/39, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/84, 33/73, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54/76, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75/84, 76/86;
Әуезов 54;
Беркімбаев 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24/122, 25/121, 26/123, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33/48, 34/50, 35, 36/57, 36а, 36б, 37, 38, 38а, 38б, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45/104, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60/96, 61, 62/95, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71/93, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82/106, 82а, 83, 85, 87, 89, 91/104;
Бұхар жырау 15, 16/95, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23/96, 24/98, 25/97, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33/24, 34/26, 35/33, 36/35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48/71, 49, 50, 51, 51/9, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61а, 62, 63, 64, 66, 68/72, 69а, 70/71, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90/82, 96/23;

Станционный 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19.
Избирательный участок № 517 город Экибастуз,
улица Горняков, 119, коммунальное государственное
учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 12
отдела образования акимата города Экибастуза"
Улицы:
Азамат 4, 12, 13, 14, 15, 16;
Акмола 1, 1б, 1В, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 21, 22, 23,26, 27;
Ауэзова 168, 170, 172, 174, 176, 178 ,180;
Ахматовой 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 21;
Горняков 119а, 121, 124, 130, 130а, 134а, 135, 141, 145;
Донентаева 20в, 24, 24а, 26, 30, 32, 32а, 34, 34а, 35, 36, 36г, 37, 38,38а, 40а, 42, 42а, 46, 46а, 48, 48а, 50, 52;
Доуа 1, 4, 13, 15/38;
Жибек Жолы 1, 2, 3, 2а, 3а, 5, 6, 7а, 10, 11, 11а, 15, 15а, 16, 19,19а;
Западная 18, 20а, 24, 24а, 24б, 30а, 30б, 32, 32а, 34/1, 34/2, 34а, 36, 38, 38а, 38б, 40, 40а, 42, 42а, 44, 44а, 46, 50, 52, 52/2, 54, 54а, 56а, 58;
Королева 38а, 56, 56а, 58а, 60, 60а, 62, 62а, 64а, 64б;
Молодежная 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28;
Пшембаева 147, 147а, 149а, 151а, 161а, 167а, 167б, 167в, 169а, 171а;
Сахарова 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 22, 28;
Энергетиков 10, 11, 33, 35а, 35б, 35в, 36, 36а, 38, 38а, 38б, 40, 40а, 42, 42а, 44, 44а, 47а, 47б;
Юбилейная 3, 3а, 9, 13, 15а, 15б, 17а, 19, 19а, 21а, 23, 23а, 27а, 29.
Избирательный участок № 518 город Экибастуз,
улица Ауэзова, 54 А, коммунальное государственное
учреждение "Школа-гимназия № 22 имени С.Торайгырова
отдела образования акимата города Экибастуза"
Улицы:
Абая 16, 18, 20, 22, 24/74, 28, 30, 32, 34/2, 36/1, 38, 40, 44, 44/45, 44/55, 46, 48, 50, 50а, 52, 54, 56, 58, 58/56, 60а;
Ади Шарипова 1/97, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/100, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/28, 20/30, 21/37, 22/39, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/84, 33/73, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54/76, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 73, 74, 75/84, 76/86;
Ауэзова 54;
Беркимбаева 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24/122, 25/121, 26/123, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33/48, 34/50, 35, 36/57, 36а, 36б, 37, 38, 38а, 38б, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45/104, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60/96, 61, 62/95, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71/93, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82/106, 82а, 83, 85, 87, 89, 91/104;
Бухар Жырау 15, 16/95, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23/96, 24/98, 25/97, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33/24, 34/26, 35/33, 36/35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48/71, 49, 50, 51, 51/9, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61а, 62, 63, 64, 66, 68/72, 69а, 70/71, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90/82, 96/23;

Геологическая 1/105, 2/107, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/108, 12/111, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/36, 20/38, 21/45, 22/47, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 31/92, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/2, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55/81, 56/84, 57, 58/83, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75/92, 76, 78/94, 94/78;
Горняков 59, 59а, 59б, 61/32, 62/29, 63, 65, 66, 67, 68/29, 69/45, 70/30, 72, 74/29, 75/34, 80/43, 81/33, 83/34, 94/32, 96/31, 98/32, 101/21, 102/32, 104/45, 106, 108;
Гридин 2/83, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/84, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/12, 20/14, 21/11, 22/23, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30/64, 31, 31/59, 33, 35, 36а, 36б, 36в, 37, 38, 38а, 38б, 39, 39а, 39б, 39в, 41, 42, 46, 46а, 46б, 47, 48а, 59/31;
Елгелдин 2/79, 3, 5, 6, 7, 8, 12/83, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/8, 20/10, 21/7, 22/9, 23, 25, 26, 27, 28, 30/60;
Лермонтов 1, 2/34, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15/38, 16, 18, 20, 22, 24а;
Некрасов 46б, 59а, 59б, 61, 61а;
Павлов 62/42, 63, 63а, 64, 65, 65а, 65б, 66, 67, 68, 69, 70/59, 71/70, 74/53, 77/55, 78/53, 79/56, 80/54, 81/55, 83/58, 87/58, 100/42;
Пішембаев 71/16, 73а, 75а, 77/1, 79а, 81/1, 81а, 83а, 85, 87, 87а, 91а, 93/15, 99/2, 111/2, 113/1, 117/15, 117а, 119/1, 119а, 125а;
Чалбышев 1/109, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/112, 10, 11/113, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/42, 20/42, 21/49, 22/51, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33/85, 34/87, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55/86, 56/88, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73,74,75, 76, 77, 78;
Шахтерская 75/26, 76/9, 77/11, 78/10, 80/9, 81/11, 82/10, 83/12, 85/11, 86/10, 92/10, 93/11, 99/26, 100/9, 101/11, 102/10, 103/12, 104/9, 105/11, 106/10, 107/12, 109/11, 112/9, 115/12, 117/11, 118/10, 119/12, 120/23, 126/10;
Шашкин 1/121, 2/123, 3, 5, 6, 7, 8 , 9/124, 10, 11/25, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/52, 19а, 19б, 20/54, 21/97, 21а, 21б, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43/97, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64/110;
Шорманов 1/101, 2/103, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/32, 20/34, 21/141, 22/143, 23, 24, 24/141, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32/90, 33/77, 34/79, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75/88, 76/90.
Өткелдер:
Шарипбаев 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/44, 20/146, 21/53, 22/55, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31/100, 32, 34/91, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55/90, 57, 58/91, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78/102;

Геологическая 1/105, 2/107, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/108, 12/111, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/36, 20/38, 21/45, 22/47, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 31/92, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/2, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55/81, 56/84, 57, 58/83, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75/92, 76, 78/94, 94/78;
Горняков 59, 59а, 59б, 61/32, 62/29, 63, 65, 66, 67, 68/29, 69/45, 70/30, 72, 74/29, 75/34, 80/43, 81/33, 83/34, 94/32, 96/31, 98/32, 101/21, 102/32, 104/45, 106, 108;
Гридина 2/83, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/84, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/12, 20/14, 21/11, 22/23, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30/64, 31, 31/59, 33, 35, 36а, 36б, 36в, 37, 38, 38а, 38б, 39, 39а, 39б, 39в, 41, 42, 46, 46а, 46б, 47, 48а, 59/31;
Елгелдина 2/79, 3, 5, 6, 7, 8, 12/83, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/8, 20/10, 21/7, 22/9, 23, 25, 26, 27, 28, 30/60;
Лермонтова 1, 2/34, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15/38, 16, 18, 20, 22, 24а;
Некрасова 46б, 59а, 59б, 61, 61а;
Павлова 62/42, 63, 63а, 64, 65, 65а, 65б, 66, 67, 68, 69, 70/59, 71/70, 74/53, 77/55, 78/53, 79/56, 80/54, 81/55, 83/58, 87/58, 100/42;
Пшембаева 71/16, 73а, 75а, 77/1, 79а, 81/1, 81а, 83а, 85, 87, 87а, 91а, 93/15, 99/2, 111/2, 113/1, 117/15, 117а, 119/1, 119а, 125а;
Чалбышева 1/109, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/112, 10, 11/113, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/42, 20/42, 21/49, 22/51, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33/85, 34/87, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55/86, 56/88, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73,74,75, 76, 77, 78;
Шахтерская 75/26, 76/9, 77/11, 78/10, 80/9, 81/11, 82/10, 83/12, 85/11, 86/10, 92/10, 93/11, 99/26, 100/9, 101/11, 102/10, 103/12, 104/9, 105/11, 106/10, 107/12, 109/11, 112/9, 115/12, 117/11, 118/10, 119/12, 120/23, 126/10;
Шашкина 1/121, 2/123, 3, 5, 6, 7, 8 , 9/124, 10, 11/25, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/52, 19а, 19б, 20/54, 21/97, 21а, 21б, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43/97, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64/110;
Шорманова 1/101, 2/103, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/32, 20/34, 21/141, 22/143, 23, 24, 24/141, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32/90, 33/77, 34/79, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70,71, 72, 73, 74, 75/88, 76/90.
Проезды:
Шарипбаева 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/44, 20/146, 21/53, 22/55, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31/100, 32, 34/91, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55/90, 57, 58/91, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78/102;

3 Северный 1/73, 2/75, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/176, 10/78, 12/79, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/4, 20/6, 21, 22/5, 23, 24, 25, 26;
5 Северный 1/87, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 10/90, 11, 11/89, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/16, 20/18, 21, 22/27, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30;
6 Северный 1, 1/189, 4а, 5, 6, 8, 9, 10, 12/95, 13, 14, 15, 16, 17, 20/22, 21, 22/31, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30/76;
12 Северный 1/125, 3, 5, 7, 9/128, 11/129, 13, 15, 17, 19а, 19б, 19/26, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43/101, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 58, 59, 61, 63/112.
№ 519 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Солнечный кенті,
Жамбыл көшесі, "Екібастұз қаласы әкімдігі Солнечный кенті
әкімі аппаратының "Мақпал" мәдениет үйі"
мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Даңғыл:
Конституция 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30.
Желекжол:
Жамбыл 3, 5, 7, 15, 17, 19, 27.
Көшелер:
Есенин 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8;
Сәтбаев 2.
Өткелдер:
1 өткел 6, 7, 10;
3 өткел 1, 3, 7, 11;
Зеленый 1, 3, 11.
Қосалқы шаруашылық МАЭС-2.
№ 520 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Абай көшесі, 25/24,
"Екібастұз қаласының дарынды балаларға арналған
№ 1 мектеп-лицейі" мемлекеттік мекемесі
Көшелер:
Абай 29, 31, 33, 35, 37а, 39/44;
Мәшһүр Жүсіп 42б;
Әуезов 30, 36, 38, 40, 42;
Горняков 25, 27;
Дүйсембаев 30, 32, 34.
№ 521 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Горняков көшесі, 9,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 6
мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Көшелер:
Мәшһүр Жүсіп 36, 36а, 36б, 38, 38а, 38б, 40, 40г, 42в;
Горняков 13, 15, 15а, 15б, 15в, 17.
№ 522 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Павлов көшесі, 5,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 5 жалпы
орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Даңғыл:
Қонаев 34, 36, 36/2;
Көшелер:
Мәшһүр Жүсіп 37а, 37б;
Әуезов 2/44, 4, 4а, 4б, 6, 10, 21/2;
Павлов 3а;
Строительная: 28, 30, 30а, 30б, 31, 32, 33, 34, 35, 36/19, 38, 40, 40а.
№ 523 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Горняков көшесі, 20,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 7
мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Көшелер:
Мәшһүр Жүсіп 28, 28а, 30, 30а, 32, 34/10, 34а;
Горняков 12а, 12б, 12г, 16, 16а, 16б;
Пішембаев 25/26, 27, 29, 29а, 29б, 30а, 35.
№ 524 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Горняков көшесі, 3А,
"Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет және тілдерді дамыту
бөлімінің "Атамұра" мәдениет орталығы
коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Даңғылдар:
Қонаев 4а, 8/1, 10, 12, 14, 16, 18, 24, 26, 28, 32.
Көшелер:
Мәшһүр Жүсіп 29, 31, 31а;
Горняков 1, 3, 5, 7;
Павлов 4, 6, 8, 14, 16, 16а, 18, 18а;

3 Северный 1/73, 2/75, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/176, 10/78, 12/79, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/4, 20/6, 21, 22/5, 23, 24, 25, 26;
5 Северный 1/87, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 10/90, 11, 11/89, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/16, 20/18, 21, 22/27, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30;
6 Северный 1, 1/189, 4а, 5, 6, 8, 9, 10, 12/95, 13, 14, 15, 16, 17, 20/22, 21, 22/31, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30/76;
12 Северный 1/125, 3, 5, 7, 9/128, 11/129, 13, 15, 17, 19а, 19б, 19/26, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43/101, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 58, 59, 61, 63/112.
Избирательный участок № 519 город Экибастуз,
поселок Солнечный, бульвар Джамбула,
государственное коммунальное казенное предприятие
"Дом культуры "Макпал" аппарата акима поселка
Солнечный, акимата города Экибастуза"
Проспект:
Конституции 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20,22, 24, 26, 28, 30.
Бульвар:
Джамбула 3, 5, 7, 15, 17, 19, 27.
Улицы:
Есенина 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8;
Сатпаева 2.
Проезды:
1 проезд 6, 7, 10;
3 проезд 1, 3, 7, 11;
Зеленый 1, 3, 11.
Подхоз ГРЭС-2.
Избирательный участок № 520
город Экибастуз, улица Абая, 25/24, государственное учреждение
"Школа-лицей № 1 для одаренных детей города Экибастуза"
Улицы:
Абая 29, 31, 33, 35, 37а, 39/44;
Мәшһүр Жүсіп 42б,
Ауэзова 30, 36, 38, 40, 42;
Горняков 25, 27;
Дуйсембаева 30, 32, 34.
Избирательный участок № 521 город Экибастуз,
улица Горняков, 9, коммунальное государственное
учреждение "Школа-лицей № 6 отдела
образования акимата города Экибастуза"
Улицы:
Мәшһүр Жүсіп 36, 36а, 36б, 38, 38а, 38б, 40, 40г, 42в;
Горняков 13, 15, 15а, 15б, 15в, 17.
Избирательный участок № 522 город Экибастуз,
улица Павлова, 5, коммунальное государственное
учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 5
отдела образования акимата города Экибастуза"
Проспект:
Кунаева 34, 36, 36/2.
Улицы:
Мәшһүр Жүсіп 37а, 37б;
Ауэзова 2/44, 4, 4а, 4б, 6, 10, 21/2;
Павлова 3а;
Строительная: 28, 30, 30а, 30б, 31, 32, 33, 34, 35, 36/19, 38, 40, 40а.
Избирательный участок № 523 город Экибастуз,
улица Горняков, 20, коммунальное государственное
учреждение "Школа – гимназия № 7 отдела
образования акимата города Экибастуза"
Улицы:
Мәшһүр Жүсіп 28, 28а, 30, 30а, 32, 34/10, 34а;
Горняков 12а, 12б, 12г, 16, 16а, 16б;
Пшембаева 25/26, 27, 29, 29а, 29б, 30а, 35.
Избирательный участок № 524 город Экибастуз,
улица Горняков, 3А, коммунальное государственное
казенное предприятие центр культуры "Атамура"
отдела культуры и развития языков акимата города Экибастуза"
Проспекты:
Кунаева 4а, 8/1, 10, 12, 14, 16, 18, 24, 26, 28, 32.
Улицы:
Мәшһүр Жүсіп 29, 31, 31а;
Горняков 1, 3, 5, 7;
Павлова 4, 6, 8, 14, 16, 16а, 18, 18а;

Новоселов 1/5, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 23, 25, 27, 28, 28а, 29/10, 30/12;
Пішембаев 3а, 6, 9/1, 11/1, 13/58, 17, 19, 21/1;
Строительная 1, 2/15, 3, 4, 5, 7, 8/17, 10, 12, 16, 18, 20/6, 22, 24, 26, 26а;
Царев 3, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19/6;
Шахтерская 2а, 3, 5, 6, 6а, 11/9, 12, 13/10, 14, 18/6, 19, 20, 21, 22/5, 23/7.
Өткелдер:
Инженерный 3/1, 4, 11, 13;
Охотничий 2/5, 3, 4, 4а, 7;
Тихий 3, 4, 5, 6;
Узкий 3, 4, 5, 6, 11, 12, 13, 14;
Возный 2/5, 3, 4/7, 5, 6/8, 7, 12/15;
Школьный 4, 6, 7, 10.
№ 525 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Энергетиков көшесі, 73А,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 9 жалпы
орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Көшелер:
Королев 70, 70а, 72, 72/1, 74, 74а, 74б, 76, 76/2, 76а, 76б, 78, 80, 82, 82а, 84, 86, 86а;
Энергетиков 71.
№ 526 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Московская көшесі, 81,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 11 жалпы
орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Көшелер:
Баянауыл 1/3, 1/4, 1/5, 1д, 1е, 1ж, 3а, 3б, 3д, 4, 5, 5б, 5д, 5з, 6, 7б, 7е, 7з, 8, 9, 9б, 9в, 9г, 9д, 9е, 9ж, 9з, 10, 11/2, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 30;
Бейбітшілік 7, 9, 10, 14, 18, 19, 26;
Жастар 1, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 17, 19, 25, 27, 29;
Королев 92;
Қостанай 2, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20;
Ленинградская 1, 2, 9, 13, 19, 21, 23, 24, 29, 30;
Московская 67, 69, 71, 73;
Рассветная 3, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 23, 24, 25;
Энергетиков 107.
Өткелдер:
1 Юго-Западный 6, 8, 11, 15, 27, 29, 30, 32;
2 Юго-Западный 22, 27;
3 Юго-Западный 4, 6, 7, 11, 12, 20, 24, 25, 26, 29, 32;
4 Юго-Западный 1, 4, 16, 17, 21, 23, 28, 29, 30, 32, 37;
5 Юго-Западный 35;
6 Юго-Западный 7, 9, 12, 28, 39;
7 Юго-Западный 6, 9, 10, 11, 18, 23, 27;
8 Юго-Западный 7, 10, 12, 13, 21, 24, 34;
9 Юго-Западный 7, 11, 13, 15;
22 шағынаудан 2/14;
23 шағынаудан 35;
27 шағынаудан.
№ 527 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Энергетиков көшесі, 52,
"Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің
"Өнер" қалалық мәдениет орталығы" коммуналдық
мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Көшелер:
Әуезов: 130а, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 165а, 167/68;
Энергетиков 46, 46а, 46б, 46в, 54, 63, 64, 69.
№ 528 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Энергостроителей желекжолы, 7,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 18 жалпы орта білім
беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Көшелер:
Әуезов 89, 89а, 91, 91а, 91б, 93, 95, 97;
Беркімбаев 90, 92, 96, 98.
Желекжол:
Энергостроителей 9, 11, 13, 19, 21, 21а.
№ 529 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Энергетиков көшесі, 54А,
"Академик Қ. Сәтбаев атындағы Екібастұз
инженерлік-техникалық институты" мекемесі
Желекжолдар:

Новоселов 1/5, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 23, 25, 27, 28, 28а, 29/10, 30/12;
Пшембаева 3а, 6, 9/1, 11/1, 13/58, 17, 19, 21/1;
Строительная 1, 2/15, 3, 4, 5, 7, 8/17, 10, 12, 16, 18, 20/6, 22, 24, 26, 26а;
Царева 3, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19/6;
Шахтерская 2а, 3, 5, 6, 6а, 11/9, 12, 13/10, 14, 18/6, 19, 20, 21, 22/5, 23/7.
Проезды:
Инженерный 3/1, 4, 11, 13;
Охотничий 2/5, 3, 4, 4а, 7;
Тихий 3, 4, 5, 6;
Узкий 3, 4, 5, 6, 11, 12, 13, 14;
Возного 2/5, 3, 4/7, 5, 6/8, 7, 12/15;
Школьный 4, 6, 7, 10.
Избирательный участок № 525 город Экибастуз,
улица Энергетиков 73А, коммунальное государственное
учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 9
отдела образования акимата города Экибастуза"
Улицы:
Королева 70, 70а, 72, 72/1, 74, 74а, 74б, 76, 76/2, 76а, 76б, 78, 80, 82, 82а, 84, 86, 86а;
Энергетиков 71.
Избирательный участок № 526 город Экибастуз,
улица Московская, 81, коммунальное государственное
учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 11
отдела образования акимата города Экибастуза"
Улицы:
Баянаульская 1/3, 1/4, 1/5, 1д, 1е, 1ж, 3а, 3б, 3д, 4, 5, 5б, 5д, 5з, 6, 7б, 7 е, 7з, 8, 9, 9б, 9в, 9г, 9д, 9е, 9ж, 9з, 10, 11/2, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 30;
Бейбитшилик : 7, 9, 10, 14, 18, 19, 26;
Жастар 1, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 17, 19, 25, 27, 29;
Королева 92;
Кустанайская 2, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20;
Ленинградская 1, 2, 9, 13, 19, 21, 23, 24, 29, 30;
Московская 67, 69, 71, 73;
Рассветная 3, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 23, 24, 25;
Энергетиков 107.
Проезды:
1 Юго-Западный 6, 8, 11, 15, 27, 29, 30, 32;
2 Юго-Западный 22, 27;
3 Юго-Западный 4, 6, 7, 11, 12, 20, 24, 25, 26, 29, 32;
4 Юго-Западный 1, 4, 16, 17, 21, 23, 28, 29, 30, 32, 37;
5 Юго-Западный 35;
6 Юго-Западный 7, 9, 12, 28, 39;
7 Юго-Западный 6, 9, 10, 11, 18, 23, 27;
8 Юго-Западный 7, 10, 12, 13, 21, 24, 34;
9 Юго-Западный 7, 11, 13, 15;
22 микрорайон 2/14;
23 микрорайон 35;
27 микрорайон.
Избирательный участок № 527 город Экибастуз,
улица Энергетиков, 52, казенное государственное коммунальное
предприятие "Городской центр культуры "Өнер"
отдела культуры и развития языков акимата города Экибастуза"
Улицы:
Ауэзова 130а, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 165а, 167/68,
Энергетиков 46, 46а, 46б, 46в, 54, 63, 64, 69.
Избирательный участок № 528 город Экибастуз,
бульвар Энергостроителей, 7, коммунальное
государственное учреждение "Средняя общеобразовательная
школа № 18 отдела образования акимата города Экибастуза"
Улицы:
Ауэзова 89, 89а, 91, 91а, 91б, 93, 95, 97;
Беркимбаева 90, 92, 96, 98.
Бульвар:
Энергостроителей 9, 11, 13, 19, 21, 21а.
Избирательный участок № 529 город Экибастуз,
улица Энергетиков, 54А, учреждение "Екибастузский
инженерно-технический институт имени академика К.Сатпаева"
Бульвары:

Сәтбаев 38, 38а, 46, 48, 50;
Энергостроителей 15, 17, 23.
Көше:
Беркімбаев 102, 104/2, 106, 112.
№ 530 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Сәтбаев желекжолы, 24/1,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 23 жалпы
орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Желекжол:
Сәтбаев 22а, 24а, 24а/2, 24б, 24б/1, 28/1, 28б, 67/1.
Көше:
Әуезов 65, 67/2, 73, 77, 79, 81, 81а.
№ 531 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Абай көшесі, 55а,
"Екібастұз қаласы әкімдігі дене шынықтыру және спорт
бөлімінің "Жасыбай" балалар-жасөспірімдер спорт мектебі"
коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Желекжол:
Сәтбаев 22 (1, 2 , 3, 4 корпустар), 24.
Көшелер:
Абай 49 (3,4 корпустар), 68, 70, 72;
Әуезов 59, 61, 61/1, 63/2, 63/3.
№ 532 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Сәтбаев желекжолы, 4,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің инновациялық
түрдегі № 24 жалпы орта білім беретін мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Көшелер:
Әуезов 47, 49, 49 (2,3,4,5,6,7 корпустар);
Мәшһүр Жүсіп 46, 46а, 48, 50, 52 (1,2,3,4,5,6 корпустар).
Желекжол:
Сәтбаев 6, 8 (1 корпус).
№ 533 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 66,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 13 жалпы
орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Көшелер:
Шешембеков 1, 3, 5, 7, 7а, 9, 9а, 11а, 11б;
Мәшһүр Жүсіп 60, 64, 64а, 64б.
Желекжол:
Сәтбаев 3, 5, 7, 8 (2,3 корпустар), 9, 13.
№ 534 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы,
Мәшһүр Жүсіп көшесі, 109,
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы
білім беру басқармасының "Екібастұз құрылыс-техникалық
колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Көшелер:
Мәшһүр Жүсіп 77, 79, 80, 83, 85, 87, 87а, 89, 91, 93;
Строительная 82а, 86, 88, 99, 111, 113;
Торайғыров 25.
№ 535 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Строительная көшесі, 48А,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 10 жалпы
орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Көше:
Строительная 42, 43, 44, 45б, 46, 47, 47а, 48, 49б, 49в, 49г, 49д, 50, 51/14, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63/13, 64, 65/14, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 75а, 75б, 76, 78, 79, 79а, 85а, 87а, 89, 89а.
№ 536 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 51,
Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің
"Орталықтандырылған кітапханалар жүйесі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Көшелер:
Әуезов 21, 1корпус;
Мәшһүр Жүсіп 47, 55, 55а, 58/1, 58а, 59, 61, 63, 63а, 65, 69а, 71,73, 75.
№ 537 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Қонаев даңғылы, 42,
"Екібастұз қаласы әкімдігі дене шынықтыру және спорт бөлімі
"Спортсервис" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
"Шахтер" стадионының әкімшілік-тұрмыстық ғимараты
Даңғыл:

Сатпаева 38, 38а, 46, 48, 50;
Энергостроителей 15, 17, 23.
Улица:
Беркимбаева 102, 104/2, 106, 112.
Избирательный участок № 530 город Экибастуз,
бульвар Сатпаева, 24/1, коммунальное государственное
учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 23
отдела образования акимата города Экибастуза"
Бульвар:
Сатпаева 22а, 24а, 24а/2, 24б, 24б/1, 28/1, 28б, 67/1.
Улица:
Ауэзова 65, 67/2, 73, 77, 79, 81, 81а;
Избирательный участок № 531 город Экибастуз,
улица Абая, 55а, коммунальное государственное
казенное предприятие "Детско-юношеская спортивная школа "Жасыбай"
отдела физической культуры и спорта акимата города Экибастуза"
Бульвар:
Сатпаева 22 (корпуса 1,2,3,4), 24.
Улицы:
Абая 49 (корпуса 3, 4), 68, 70, 72;
Ауэзова 59, 61, 61/1, 63/2, 63/3.
Избирательный участок № 532 город Экибастуз,
бульвар Сатпаева, 4, коммунальное государственное
учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 24
инновационного типа отдела образования акимата города Экибастуза"
Улицы:
Ауэзова 47, 49, 49 (корпуса 2,3,4,5,6,7);
Мәшһүр Жүсіп 46, 46а, 48, 50, 52 (корпуса 1,2,3,4,5,6).
Бульвар:
Сатпаева 6, 8 (корпуса 1).
Избирательный участок № 533 город Экибастуз,
улица Мәшһүр Жүсіп, 66, коммунальное государственное
учреждение "Средняя общеобразовательная школа
№ 13 отдела образования акимата города Экибастуза"
Улицы:
Шешембекова 1, 3, 5, 7, 7а, 9, 9а, 11а, 11б;
Мәшһүр Жүсіп 60, 64, 64а, 64б.
Бульвар:
Сатпаева 3, 5, 7, 8 (корпуса 2,3), 9, 13.
Избирательный участок № 534 город Экибастуз,
улица Мәшһүр Жүсіп, 109, коммунальное государственное
казенное предприятие "Экибастузский строительно-технический
колледж" управления образования Павлодарской
области, акимата Павлодарской области
Улицы:
Мәшһүр Жүсіп 77, 79, 80, 83, 85, 87, 87а, 89, 91, 93;
Строительная 82а ,86, 88, 99, 111, 113;
Торайгырова 25.
Избирательный участок № 535 город Экибастуз,
улица Строительная, 48А, коммунальное государственное
учреждение "Средняя общеобразовательная школа
№ 10 отдела образования акимата города Экибастуза"
Улица:
Строительная 42, 43, 44, 45б, 46, 47, 47а, 48, 49б, 49в, 49г, 49д, 50, 51/14, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63/13, 64, 65/14, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 75а, 75б, 76, 78, 79, 79а, 85а, 87а, 89, 89а.
Избирательный участок № 536 город Экибастуз,
улица Мәшһүр Жүсіп, 51, коммунальное
государственное учреждение "Централизованная
библиотечная система" отдела культуры и
развития языков акимата города Экибастуза
Улицы:
Ауэзова 21, корпус 1,
Мәшһүр Жүсіп 47, 55, 55а, 58/1, 58а, 59, 61, 63, 63а, 65, 69а, 71,73, 75.
Избирательный участок № 537 город Экибастуз,
проспект Кунаева, 42, административно-бытовой
корпус стадиона "Шахтер" коммунального государственного
казенного предприятия "Спортсервис" отдела
физической культуры и спорта акимата города Экибастуза"
Проспект:

Қонаев 25, 46, 48а, 48г, 50/1, 52, 52а, 54, 56, 60, 62, 64, 64/1, 70, 72.
Көшелер:
Әуезов 3, 5, 7, 13;
Космонавтов 10;
Матросов 2, 3, 9, 10, 12, 12а;
Новоселов 41/9, 42а, 42б, 43, 44, 44а, 44б, 45в, 46а, 46б, 47/5, 47а, 48, 48а, 48б, 49, 50/8, 51а, 51д, 52, 53, 53а, 53б, 54, 54а, 55, 56а, 57, 58/8, 58а, 61, 61а, 62, 62а, 63, 64, 64а, 64б, 65, 65а, 66, 66а, 66б, 66в, 67, 69, 69/3, 70, 70а, 71/5, 72а, 72б, 72г, 74, 75, 75а, 77;
Павлодарская 2/52, 3, 3а, 4, 5, 5а, 11, 12;
Советов 2, 4, 4а, 6, 6а, 7а, 7б, 8, 9, 9а, 14, 16, 16а.
№ 538 сайлау учаскесі сайлау учаскесі Екібастұз қаласы,
Мәшһүр Жүсіп көшесі, 103А, "Екібастұз қаласы
әкімдігі білім бөлімінің Абай Құнанбаев атындағы № 2 жалпы
орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Даңғыл:
Қонаев 74, 76, 78, 80, 80а, 82, 82а, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 100, 103, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124.
Көшелер:
Мәшһүр Жүсіп 105, 107, 109, 111, 113, 115;
Абай 131/127, 133, 135, 137, 139, 141, 143;
8 Марта 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
Арай 1, 2, 3, 5, 7, 8, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25/153;
Бажов 3, 5, 7, 8, 9, 9а, 10, 12, 14;
Гагарин 2, 3, 4, 5, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
Крупская 4, 6, 8;
Новоселов 80, 82, 83, 83а, 85, 85а, 87, 87а, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 110/32, 111/2, 112, 113, 114/29, 115, 117, 118, 120, 120а, 121/2, 122, 124, 125, 125а, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138;
Строительная 90, 90а, 92, 94, 96, 115, 117, 119, 121, 123/127;
Торайғыров 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 15, 17, 19;
Целинная 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 36а, 37, 38, 39, 41/10, 42, 43, 44а, 45, 46а, 47, 48а, 49, 50а, 54а.
Өткелдер:
Восточный 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
Кольцевой 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
Тупиковый 4, 5/12, 6, 10;
Аптечная 1, 3, 5, 5а;
Бузин 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 16;
Угловой 3, 5, 7, 8, 9.
№ 539 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Абай көшесі, 121а,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің "Қайнар"
білім беру - бос уақытты қамту кешені" коммуналдық
мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Көшелер:
Мәшһүр Жүсіп 125, 127;
Абай 131а, 133а, 146, 148, 150, 150а, 158, 160, 160б;
Қонаев 134, 136, 138;
Бұхар жырау 265, 267, 269, 271, 273, 280а, 281, 283, 285, 286, 286а, 286б, 287, 289, 291а, 295/138;
Гоголь 3, 4/152, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 15;
Интернациональная 4, 5, 6, 7, 10, 13, 14, 15, 19, 23;
Мир 18;

Кунаева 25, 46, 48а, 48г, 50/1, 52, 52а, 54, 56, 60, 62, 64, 64/1, 70, 72.
Улицы:
Ауэзова 3, 5, 7, 13;
Космонавтов 10;
Матросова 2, 3, 9, 10, 12, 12а;
Новоселов 41/9, 42а, 42б, 43, 44, 44а, 44б, 45в, 46а, 46б, 47/5, 47а, 48, 48а, 48б, 49, 50/8, 51а, 51д, 52, 53, 53а, 53б, 54, 54а, 55, 56а, 57, 58/8, 58а, 61, 61а, 62, 62а, 63, 64, 64а, 64б, 65, 65а, 66, 66а, 66б, 66в, 67, 69, 69/3, 70, 70а, 71/5, 72а, 72б, 72г, 74, 75, 75а, 77;
Павлодарская 2/52, 3, 3а, 4, 5, 5а, 11, 12;
Советов 2, 4, 4а, 6, 6а, 7а, 7б, 8, 9, 9а, 14, 16, 16а.
Избирательный участок № 538 город Экибастуз,
улица Мәшһүр Жүсіп, 103А, коммунальное государственное
учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 2
имени Абая Кунанбаева отдела образования акимата города Экибастуза"
Проспект:
Кунаева 74, 76, 78, 80, 80а, 82, 82а, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 100, 103, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124.
Улицы:
Мәшһүр Жүсіп 105, 107, 109, 111, 113, 115;
Абая 131/127, 133, 135, 137, 139, 141, 143;
8 Марта 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
Арай 1, 2, 3, 5, 7, 8, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25/153;
Бажова 3, 5, 7, 8, 9, 9а, 10, 12, 14;
Гагарина 2, 3, 4, 5, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
Крупская 4, 6, 8;
Новоселов 80, 82, 83, 83а, 85, 85а, 87, 87а, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 110/32, 111/2, 112, 113, 114/29, 115, 117, 118, 120, 120а, 121/2, 122, 124, 125, 125а, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138;
Строительная 90, 90а, 92, 94, 96, 115, 117, 119, 121, 123/127;
Торайгырова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 15, 17, 19;
Целинная 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 36а, 37, 38, 39, 41/10, 42, 43, 44а, 45, 46а, 47, 48а, 49, 50а, 54а.
Проезды:
Восточный 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
Кольцевой 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
Тупиковый 4, 5/12, 6, 10;
Аптечная 1, 3, 5, 5а;
Бузина 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 16;
Угловой 3, 5, 7, 8, 9.
Избирательный участок № 539 город Экибастуз,
улица Абая, 121а, коммунальное государственное
казенное предприятие "Образовательно-досуговый комплекс
"Кайнар" отдела образования акимата города Экибастуза"
Улицы:
Мәшһүр Жүсіп 125,127;
Абая 131а, 133а, 146, 148, 150, 150а, 158, 160, 160б;
Кунаева 134, 136, 138;
Бухар Жырау 265, 267, 269, 271, 273, 280а, 281, 283, 285, 286, 286а, 286б, 287, 289, 291а, 295/138;
Гоголя 3, 4/152, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 15;
Интернациональная 4, 5, 6, 7, 10, 13, 14, 15, 19, 23;
Мира 18;

Промышленная 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 13, 15, 16;
Строительная 129, 133, 134/24, 135, 136, 138;
Целинная 44, 46, 48, 50, 50а, 52, 52а, 54, 54/147, 56.
Өткелдер:
1 Южный 3, 4, 5, 7;
2 Южный 16, 18, 18/2, 20, 22, 24/134;
Достық 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15;
70 Лет ВЛКСМ 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16;
Замкнутый 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
Энтузиастов 2, 6, 7, 8, 9, 12;
Шахтостроителей 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.
№ 540 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Рабочая көшесі, 1,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 17 жалпы
орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Көшелер:
Мәшһүр Жүсіп 151а, 155, 157, 157б, 161;
Бұхар жырау 250, 252а, 254, 256, 258, 274а, 275а, 276а, 278, 278а, 280, 282, 284;
Жауынгер-интернационалистер 6, 7, 11, 13, 17, 18, 20, 22, 24, 27, 28, 30, 32;
Гоголь 16, 16а, 17, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21а, 21б, 21г, 21д, 21е, 21л, 23а, 25, 27, 27а;
Дружба 1, 1а, 1б, 2а, 3, 5, 9, 11а, 13, 10, 14, 15, 16, 20;
Заводская 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 19, 21, 23, 64, 66;
Омашев 6, 8, 12, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 24, 27, 28, 31, 33, 34;
Рабочая 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 63б;
Трудовая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12;
Целинная 25а, 60а, 64, 64а, 66, 66а, 68, 68а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81.
№ 541 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Абай көшесі, 86,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 4 жалпы
орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Көшелер:
Мәшһүр Жүсіп 90а;
Әлмұхамбетов 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Абай 80, 82, 84, 88, 90, 91, 91а, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 99а, 100, 101/33, 102, 103/34, 104, 105/1, 107/2, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117/2, 118/2, 120, 122, 124, 126, 128, 130/20;
Бұхар жырау 145/2, 151, 155/27, 157/16, 159/15, 161/16, 163/15, 164, 167, 171/10, 173/13, 175/16, 177/15, 179/20, 181/23, 183/16, 185/15, 187/16, 189/15, 191/16, 193/1, 195/16, 197/13, 199/14, 201/13, 203/20, 205/19, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233/20, 235/19, 237, 239, 239а, 241, 243;
Гридин 97/7, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 115а, 115б, 115в, 117/7, 119, 119/2, 121, 123, 125/11, 129, 131, 131/8, 150, 151, 158, 158/2, 160/1, 162/2, 164/2, 166/1, 170/9, 172/2, 174/1, 176/2, 178/1, 180/2, 182/1, 184/2, 186/1, 188/2, 190/1, 192/1,192/8, 196, 198, 200, 202, 204, 208, 210, 214;
Жамбыл 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16;

Промышленная 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 13, 15, 16;
Строительная 129, 133, 134/24, 135, 136, 138;
Целинная 44, 46, 48, 50, 50а, 52, 52а, 54, 54/147, 56.
Проезды:
1 Южный 3, 4, 5, 7;
2 Южный 16, 18, 18/2, 20, 22, 24/134;
Достык 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15;
70 Лет ВЛКСМ 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16;
Замкнутый 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
Энтузиастов 2, 6, 7, 8, 9, 12;
Шахтостроителей 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.
Избирательный участок № 540 город Экибастуз,
улица Рабочая, 1, коммунальное государственное
учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 17
отдела образования акимата города Экибастуза"
Улицы:
Мәшһүр Жүсіп 151а, 155, 157, 157б, 161;
Бухар Жырау 250, 252а, 254, 256, 258, 274а, 275а, 276а, 278, 278а, 280, 282, 284;
Воинов интернационалистов 6, 7, 11, 13, 17, 18, 20, 22, 24, 27, 28, 30, 32;
Гоголя 16, 16а, 17, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21а, 21б, 21г, 21д, 21е, 21л, 23а, 25, 27, 27а;
Дружбы 1, 1а, 1б, 2а, 3, 5, 9, 11а, 13, 10, 14, 15, 16, 20;
Заводская 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 19, 21, 23, 64, 66;
Омашева 6, 8, 12, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 24, 27, 28, 31, 33, 34;
Рабочая 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 63б;
Трудовая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12;
Целинная 25а, 60а, 64, 64а, 66, 66а, 68, 68а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81.
Избирательный участок № 541 город Экибастуз,
улица Абая, 86, коммунальное государственное
учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 4
отдела образования акимата города Экибастуза"
Улицы:
Мәшһүр Жүсіп 90а;
Альмухамбетова 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Абая 80, 82, 84, 88, 90, 91, 91а, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 99а, 100, 101/33, 102, 103/34, 104, 105/1, 107/2, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117/2, 118/2, 120, 122, 124, 126, 128, 130/20;
Бухар Жырау 145/2, 151, 155/27, 157/16, 159/15, 161/16, 163/15, 164, 167, 171/10, 173/13, 175/16, 177/15, 179/20, 181/23, 183/16, 185/15, 187/16, 189/15, 191/16, 193/1, 195/16, 197/13, 199/14, 201/13, 203/20, 205/19, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233/20, 235/19, 237, 239, 239а, 241, 243;
Гридина 97/7, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 115а, 115б, 115в, 117/7, 119, 119/2, 121, 123, 125/11, 129, 131, 131/8, 150, 151, 158, 158/2, 160/1, 162/2, 164/2, 166/1, 170/9, 172/2, 174/1, 176/2, 178/1, 180/2, 182/1, 184/2, 186/1, 188/2, 190/1, 192/1, 192/8, 196, 198, 200, 202, 204, 208, 210, 214;
Джамбула 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16;

Жүнісов 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30;
Қазақстан 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10/216, 11, 12, 13, 14/25, 15, 16, 17, 18, 20;
Киевская 1, 1а, 2, 3, 3б, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/152, 14, 15, 16, 17, 18, 18/2, 19, 20, 21, 23, 24/27, 25, 26, 27, 28;
Мұқышев 5, 6, 9/194, 10, 11, 12, 13/2, 14, 15/1;
Первомайская 2а, 2/12, 4, 8, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24/26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/2, 32;
Сүтжанов 3/1, 5/2, 6/168, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21;
Торайғыров 45б, 47, 67/2, 69/1;
Шевченко 1, 2, 5, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17/25, 18, 19, 19/26, 19а, 19б, 20, 20а, 21/9, 22/16, 23/8, 24/23, 25, 27/8, 28, 30, 32;
Б. Кадренова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Екібастұздың 40 жылдығы 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38/245.
Өткелдер:
4 Южный 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 27а, 31, 35, 37, 39;
7 Южный 3, 4, 5, 7, 8, 9;
8 Южный 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23;
12 Южный 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
13 Южный 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15/193;
14 Южный 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
15 Южный 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15/185;
16 Южный 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11;
21 Южный 2, 4, 6, 6а, 6б, 10, 10а, 12, 14, 16/165;
22 Южный 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
23 Южный 2, 2/154, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
24 Южный 1/3, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/83, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
25 Южный 3, 4;
26 Южный 1, 1/69, 2, 3;
Закрытый 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8/6, 9/4;
ЗелҰный 3, 4/1, 5, 6/2, 7, 12, 13, 15, 18;
Октябрьский 1, 2, 2а, 3, 5, 6а, 6б, 6в, 7, 9, 9а, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 24;
Открытый 3, 5, 8, 10, 11, 12.
№ 542 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Абай көшесі, 86,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің
№ 4 жалпы орта білім беретін мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Көшелер:
Автомобилистов 3а, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31;
Әлмұхамбетов 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27/21, 33, 35;
Амангелді 2, 4/2, 6/1, 10/1, 16/14, 17/25, 18, 19/28, 20, 22/34, 23/32, 26/30, 27/28, 28/29, 29/27, 30/30, 32/29, 34/30, 36/29, 37/27, 38/30, 40/23, 42, 43, 43а, 44, 45/23, 46, 47/30, 48/30, 49/27, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;
Арбиев 2/8, 3, 4, 5, 6, 7, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 33;
Беркімбаев 173/2, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199;

Жунусова 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30;
Казахстанская 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10/216, 11, 12, 13, 14/25, 15, 16, 17, 18, 20;
Киевская 1, 1а, 2, 3, 3б, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/152, 14, 15, 16, 17, 18, 18/2, 19, 20, 21, 23, 24/27, 25, 26, 27, 28;
Мукишева 5, 6, 9/194, 10, 11, 12, 13/2, 14, 15/1;
Первомайская 2а, 2/12, 4, 8, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24/26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/2, 32;
Сутжанова 3/1, 5/2, 6/168, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21;
Торайгырова 45б, 47, 67/2, 69/1;
Шевченко 1, 2, 5, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17/25, 18, 19, 19/26, 19а, 19б, 20, 20а, 21/9, 22/16, 23/8, 24/23, 25, 27/8, 28, 30, 32;
Б.Кадреновой 1, 2 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
40 лет Экибастуза 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38/245.
Проезды:
4 Южный 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 27а, 31, 35, 37, 39;
7 Южный 3, 4, 5, 7, 8, 9;
8 Южный 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23;
12 Южный 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
13 Южный 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15/193;
14 Южный 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
15 Южный 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15/185;
16 Южный 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11;
21 Южный 2, 4, 6, 6а, 6б, 10, 10а, 12, 14, 16/165;
22 Южный 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
23 Южный 2, 2/154, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
24 Южный 1/3, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/83, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
25 Южный 3, 4;
26 Южный 1, 1/69, 2, 3;
Закрытый 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8/6, 9/4;
ЗелҰный 3, 4/1, 5, 6/2, 7, 12, 13, 15, 18;
Октябрьский 1, 2, 2а, 3, 5, 6а, 6б, 6в, 7, 9, 9а, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 24;
Открытый 3, 5, 8, 10, 11, 12.
Избирательный участок № 542 город Экибастуз,
улица Абая, 86, коммунальное государственное
учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 4
отдела образования акимата города Экибастуза"
Улицы:
Автомобилистов 3а, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31;
Альмухамбетова 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27/21, 33, 35;
Амангельды 2, 4/2, 6/1, 10/1, 16/14, 17/25, 18, 19/28, 20, 22/34, 23/32, 26/30, 27/28, 28/29, 29/27, 30/30, 32/29, 34/30, 36/29, 37/27, 38/30, 40/23, 42, 43, 43а, 44, 45/23, 46, 47/30, 48/30, 49/27, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;
Арбиева 2/8, 3, 4, 5, 6, 7, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 33;
Беркимбаева 173/2, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199;

Бұхар жырау 168/15, 170/18, 172/17, 174/22, 176/25, 178/18, 180/17, 182/18, 186/18, 192/15, 194/16, 196, 198, 200/21, 200/22, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222;
Геологическая 164/12, 166, 168, 169,170, 171/14, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 186, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 219;
Жамбыл 17, 18/190, 19/2, 20, 21/141, 22, 24, 25, 26, 27, 28/39, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 70, 70а;
Мұқышев 16, 17/2, 18, 23/1, 24, 25/2, 28, 31/11, 32/9;
Пионерская 2, 4, 6, 7, 9а, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 29, 30, 32;
Сейфуллин 1/25, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/31, 12/33, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/11;
Степная 4/43, 7/42, 14/44, 17/29, 19, 21, 24, 25, 27/35, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 46;
Сүтжанов 24, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 34, 36, 37/24, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49.
Өткелдер:
11 Южный 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 28;
13 Южный 17/188, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28/35, 31, 32, 33, 34, 34/30, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/13, 42/11, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61;
14 Южный 17/184, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28/31, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41/9, 42/7, 44/6, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 53;
15 Южный 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29/27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41/5, 42/3, 45, 49;
16 Южный 17, 19, 21, 23;
17 Южный 14/20, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 36;
18 Южный 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 38а, 40, 40а, 42, 42а, 44, 44а;
20 Южный 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27;
Солнечный 4, 6, 8, 10, 12, 14;
Тепличный 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18.
№ 543 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Петренко көшесі, 7,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 21 жалпы
орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Желекжол:
Петренко 1а, 7а, 9а, 11, 17, 20, 23, 25, 27, 26, 31, 36, 37, 48, 50, 52, 54, 63, 70, 80, 86, 89, 92, 93,107.
Көшелер:
Алматы 1/3, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Беркімбаев 182а, 182б, 184, 184а, 186а, 188, 190, 190а, 190б, 192, 192а, 192б, 192в, 194, 194а, 194в, 196, 196а, 196б, 196в, 198, 198а, 198б, 200/64, 200а, 200б, 202, 202а, 202г, 202д, 204, 204а, 204б, 204в;
Блок 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 14, 17, 26;
Горький 2, 4, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 14а, 15, 16, 17, 18, 19;

Бухар Жырау 168/15, 170/18, 172/17, 174/22, 176/25, 178/18, 180/17, 182/18, 186/18, 192/15, 194/16, 196, 198, 200/21, 200/22, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222;
Геологическая 164/12, 166, 168, 169,170, 171/14, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 186, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 219;
Джамбула 17, 18/190, 19/2, 20, 21/141, 22, 24, 25, 26, 27, 28/39, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 70, 70а;
Мукишева 16, 17/2, 18, 23/1, 24, 25/2, 28, 31/11, 32/9;
Пионерская 2, 4, 6, 7, 9а, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 29, 30, 32;
Сейфуллина 1/25, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/31, 12/33, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/11;
Степная 4/43, 7/42, 14/44, 17/29, 19, 21, 24, 25, 27/35, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 46;
Сутжанова 24, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 34, 36, 37/24, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49.
Проезды:
11 Южный 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 28;
13 Южный 17/188, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28/35, 31, 32, 33, 34, 34/30, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/13, 42/11, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61;
14 Южный 17/184, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28/31, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41/9, 42/7, 44/6, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 53;
15 Южный 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29/27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41/5, 42/3, 45, 49;
16 Южный 17, 19, 21, 23;
17 Южный 14/20, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 36;
18 Южный 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 38а, 40, 40а, 42, 42а, 44, 44а;
20 Южный 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27;
Солнечный 4, 6, 8, 10, 12, 14;
Тепличный 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18.
Избирательный участок № 543 город Экибастуз,
улица Петренко, 7, коммунальное государственное учреждение
"Средняя общеобразовательная школа № 21
отдела образования акимата города Экибастуза"
Бульвары:
Петренко 1а, 7а, 9а, 11, 17, 20, 23, 25, 27, 26, 31, 36, 37, 48, 50, 52, 54, 63, 70, 80, 86, 89, 92, 93, 107.
Улицы:
Алмаатинская 1/3, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Беркимбаева 182а, 182б, 184, 184а, 186а, 188, 190, 190а, 190б, 192, 192а, 192б, 192в, 194, 194а, 194в, 196, 196а, 196б, 196в, 198, 198а, 198б, 200/64, 200а, 200б, 202, 202а, 202г, 202д, 204, 204а, 204б, 204в;
Блока 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 14, 17, 26;
Горького 2, 4, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 14а, 15, 16, 17, 18, 19;

ЗелҰная 1, 5, 6, 10,11, 14, 15, 18, 23;
Майская 2, 5, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 23;
Мир 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 28, 36;
Нефтяников 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10;
Новосибирская 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 16, 17, 18, 19, 21;
Октябрьская 1, 2, 3а, 4, 5, 5а, 6, 6а, 6б, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 22, 24;
Толстой 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23а, 28, 30;
Токай 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 24.
Өткелдер:
1 открытый 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11;
Короткий 2/4, 6, 8.
№ 544 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Қоянды ауылы,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 14 жалпы
орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қоянды ауылы, Теміртас ауылы, Құрылысшы ауылы шекараларында.
Көшелер:
Абай 1, 3;
Амангелді 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10;
Горняков 1, 3, 5;
Животноводов 2, 4, 6, 8;
Интернациональная 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 16, 17, 18;
Механизаторов 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
Новоселов 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11;
Строительная 1, 3, 5.
№ 545 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Солнечный кенті,
Мир көшесі, 10, "Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің
№ 16 жалпы орта білім беретін мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Даңғыл:
Конституция 3, 7, 11, 13, 15, 17/22, 23, 27.
Көшелер:
Әуезов 4, 6, 14, 18;
Мир 2, 8;
Интернациональная 5, 7, 11;
Степная 4;
Набережная 16, 22;
Дружба 2.
№ 546 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Ақкөл ауылы,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің Ақкөл жалпы
орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауылы және қысқартылған Присовхозное ауылының шекараларында.
№ 547 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Зеленая роща ауылы,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің Шідерті жалпы
білім беретін негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Зеленая роща және Жақсат ауылдарының шекараларында.
№ 548 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Байет ауылы,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің Байет жалпы
орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Байет ауылының шекарасында.
№ 549 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Атығай ауылы,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің Атығай жалпы
орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Атығай ауылының шекарасында.
№ 550 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Құлакөл ауылы,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің
Майқайың жалпы орта білім беретін
мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Құлакөл ауылы және № 3 бөлімше шекараларында.
№ 551 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Бесқауға ауылы,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің Қарасу жалпы
орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бесқауға ауылы және қысқартылған Әйтен ауылының шекараларында.
№ 552 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Шиқылдақ ауылы,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің Комсомол жалпы
орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шиқылдақ ауылының шекарасында.
№ 553 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Қарасор ауылы,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің Қарасор жалпы орта
білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарасор ауылының шекарасында.
№ 554 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Құдайкөл ауылы,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің Құдайкөл жалпы
орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Құдайкөл ауылының шекарасында.
№ 555 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Тай ауылы,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің Өлеңті жалпы
орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Тай ауылының шекарасында.
№ 556 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Көксиыр ауылы,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің Өлеңті
жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік
мекемесінің құрамындағы Көксиыр бастауыш мектебі
Көксиыр, Талдықамыс ауылдарының және қысқартылған Жартас ауылының шекараларында.
№ 557 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Сарықамыс ауылы,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің
Сарықамыс жалпы орта білім беретін мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Сарықамыс, Қуандық ауылдарының және қысқартылған Суыққұдық ауылының шекараларында.
№ 558 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы,
Әлкей Марғұлан атындағы ауыл,
"Марғұлан ауылдық клубы" мемлекеттік мекемесі
Әлкей Марғұлан атындағы ауыл шекарасында.
№ 559 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Төртүй ауылы,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің
Екібастұз жалпы орта білім беретін мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Төртүй ауылының шекарасында.
№ 560 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Каражар ауылы,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің Екібастұз жалпы
орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік
мекемесінің құрамындағы Қаражар бастауыш мектебі
Каражар ауылының шекарасында.
№ 561 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Мыңтомар ауылы,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің Екібастұз жалпы
орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік
мекемесінің құрамындағы Мыңтомар бастауыш мектебі
Мыңтомар және Ақши ауылдарының шекараларында.
№ 562 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Төрт-Құдық ауылы,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің Төрт-Құдық
орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Төрт-Құдық ауылының шекарасында.
№ 563 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Бозшакөл стансасы,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің Бозшакөл жалпы
білім беретін негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бозшакөл ауылы мен 112 разъездің шекараларында.
№ 564 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Шідерті кенті,
"Екібастұз қаласы Шідерті кенті әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесінің "Юбилейный" мәдениет
үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Шідерті кенті және "Водник" қосалқы шаруашылығының шекараларында.
№ 565 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Шідерті стансасы,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің Шідерті жалпы
орта білім беретін мектебінің № 111 шағын
орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

ЗелҰная 1, 5, 6, 10,11, 14, 15, 18, 23;
Майская 2, 5, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 23;
Мира 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 28, 36;
Нефтяников 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10;
Новосибирская 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 16, 17, 18, 19, 21;
Октябрьская 1, 2, 3а, 4, 5, 5а, 6, 6а, 6б, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 22, 24;
Толстого 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23а, 28, 30;
Тукая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 24.
Проезды:
1 открытый 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11;
Короткий 2/4, 6, 8.
Избирательный участок № 544 город Экибастуз,
село Коянды, коммунальное государственное учреждение
"Средняя общеобразовательная школа №14
отдела образования акимата города Экибастуза"
В границах села Коянды, села Темиртас, села Курылысшы.
Улицы:
Абая 1, 3;
Амангельды 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10;
Горняков 1, 3, 5; Животноводов 2, 4, 6, 8;
Интернациональная 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 16, 17, 18;
Механизаторов 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
Новоселов 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11;
Строительная 1, 3, 5.
Избирательный участок № 545 город Экибастуз,
поселок Солнечный, улица Мира, 10, коммунальное
государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа
№ 16 отдела образования акимата города Экибастуза"
Проспект:
Конституции 3, 7, 11, 13, 15, 17/22, 23, 27.
Улицы:
Ауэзова 4, 6, 14, 18;
Мира 2, 8;
Интернациональная 5, 7, 11;
Степная 4;
Набережная 16, 22;
Дружбы 2.
Избирательный участок № 546 город Экибастуз,
село Акколь, коммунальное государственное учреждение
"Аккольская средняя общеобразовательная школа отдела
образования акимата города Экибастуза"
В границах села Акколь и упраздненного села Присовхозное.
Избирательный участок № 547 город Экибастуз,
село Зеленая роща, коммунальное государственное
учреждение "Шидертинская основная общеобразовательная
школа отдела образования акимата города Экибастуза"
В границах сел Зеленая роща и Жаксат.
Избирательный участок № 548 город Экибастуз,
село Байет, коммунальное государственное учреждение
"Байетская средняя общеобразовательная школа отдела
образования акимата города Экибастуза"
В границах села Байет.
Избирательный участок № 549 город Экибастуз,
село Атыгай, коммунальное государственное
учреждение "Атыгайская средняя общеобразовательная
школа отдела образования акимата города Экибастуза"
В границах села Атыгай.
Избирательный участок № 550 город Экибастуз,
село Кулаколь, коммунальное государственное учреждение
"Майкаинская средняя общеобразовательная школа
отдела образования акимата города Экибастуза"
В границах села Кулаколь и отделения № 3.
Избирательный участок № 551 город Экибастуз,
село Бескауга, коммунальное государственное учреждение
"Карасуская средняя общеобразовательная школа
отдела образования акимата города Экибастуза"
В границах села Бескауга и упраздненного села Айтен.
Избирательный участок № 552 город Экибастуз,
село Шикылдак, коммунальное государственное учреждение
"Комсомольская средняя общеобразовательная школа
отдела образования акимата города Экибастуза"
В границах села Шикылдак.
Избирательный участок № 553 город Экибастуз,
село Карасор, коммунальное государственное учреждение
"Карасорская средняя общеобразовательная школа
отдела образования акимата города Экибастуза"
В границах села Карасор.
Избирательный участок № 554 город Экибастуз,
село Кудайколь, коммунальное государственное
учреждение "Кудайкольская средняя общеобразовательная
школа отдела образования акимата города Экибастуза"
В границах села Кудайколь.
Избирательный участок № 555 город Экибастуз,
село Тай, коммунальное государственное учреждение
"Олентинская средняя общеобразовательная школа
отдела образования акимата города Экибастуза"
В границах села Тай.
Избирательный участок № 556 город Экибастуз,
село Коксиыр, Коксиырская начальная школа
в составе коммунального государственного учреждения
"Олентинская средняя общеобразовательная школа отдела
образования акимата города Экибастуза"
В границах сел Коксиыр, Талдыкамыс и упраздненного села Жартас.
Избирательный участок № 557 город Экибастуз,
село Сарыкамыс, коммунальное государственное учреждение
"Саргамысская средняя общеобразовательная школа
отдела образования акимата города Экибастуза"
В границах сел Сарыкамыс, Куандык и упраздненного села Суыккудук.
Избирательный участок № 558
город Экибастуз, село имени Алькея Маргулана,
государственное учреждение "Маргуланский сельский клуб"
В границах села им. Алькея Маргулана.
Избирательный участок № 559 город Экибастуз,
село Тортуй, коммунальное государственное учреждение
"Экибастузская средняя общеобразовательная школа
отдела образования акимата города Экибастуза"
В границах села Тортуй.
Избирательный участок № 560 город Экибастуз,
село Каражар, Каражарская начальная школа
в составе коммунального государственного учреждения
"Экибастузская средняя общеобразовательная школа
отдела образования акимата города Экибастуза"
В границах села Каражар.
Избирательный участок № 561 город Экибастуз,
село Мынтомар, Мынтомарская начальная школа
в составе коммунального государственного учреждения
"Экибастузская средняя общеобразовательная школа
отдела образования акимата города Экибастуза"
В границах сел Мынтомар и Акши.
Избирательный участок № 562 город Экибастуз,
село Торт-Кудук, коммунальное государственное
учреждение "Торт-Кудукская средняя школа
отдела образования акимата города Экибастуза"
В границах села Торт-Кудук.
Избирательный участок № 563 город Экибастуз,
станция Бозщакуль, коммунальное государственное
учреждение "Бозшакульская основная общеобразовательная
школа отдела образования акимата города Экибастуза"
В границах станции Бозщакуль и 112 разъезда.
Избирательный участок № 564 город Экибастуз,
поселок Шидерты, коммунальное государственное
казенное предприятие "Дом Культуры "Юбилейный"
государственного учреждения "Аппарат акима
поселка Шидерты города Экибастуза"
В границах поселка Шидерты и подхоза "Водник".
Избирательный участок № 565 город Экибастуз,
станция Шидерты, коммунальное государственное
учреждение "Мини – центр № 111 Шидертинской
средней общеобразовательной школы отдела
образования акимата города Экибастуза"

Шідерті стансасының, АП – 162/10 мекемесінің, "Заречный" кентінің шекараларында.
№ 566 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Қонаев көшесі, 85А,
Екібастұз қаласы ішкі істер басқармасының
жанындағы уақытша ұстау изоляторы
Уақытша ұстау изоляторы.
№ 567 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Торайғыров көшесі, 32,
"Екібастұз қалалық аурухана" шаруашылық жүргізу
құқығындағы коммуналдық мемлекеттік
кәсіпорнының терапевт корпусы
Аурухана кешені.
№ 568 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Абай көшесі, 55,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің
№ 26 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Желекжол: Сәтбаев 12/51 (1,2,3,4,5,6 корпустар), 8 (4,5,6 корпустар).
Көшелер: Абай 49 (1,2 корпустар); Әуезов 53а (1,2,4 корпустар).
№ 569 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, М. Жүсіп көшесі, 66,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 13 жалпы
орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Көшелер:
Мәшһүр Жүсіп 68, 70, 72, 72а, 76, 82, 84, 86/16;
Торайғыров 22, 24;
Шешембеков 11, 11в, 11г, 13, 13а, 13б, 15, 15а, 17, 17а, 19, 19а.
№ 570 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, М. Әуезов көшесі, 62а,
"Екібастұз қаласы әкімдігі дене шынықтыру және спорт бөлімінің
№ 1 балалар - жасөспірімдер спорт мектебі"
коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Көшелер:
Әуезов 126, 128;
Гаврюшин 1, 2, 2/139, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/142, 11/141, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/68, 20, 21/69, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/116, 32, 33, 34, 34/111, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73;
Горняков 108б;
Западная 15/141, 17, 19, 21, 23/144, 25, 27, 29, 31, 33/72, 35/73, 37, 39, 39а, 41, 43, 47/113, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 60, 60а, 61, 62, 62а, 63, 64, 64а, 64б, 64в, 65, 66, 67, 69/113, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85;
Қарағанды 1/129, 2/131, 3, 4, 5, 6, 7, 7г, 8, 8а, 9/132, 11/133, 12/135, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/60, 19а, 19б, 20/62, 21, 21/105, 21а, 22/63, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32/110, 33, 35, 37, 39, 40, 41/106, 42, 43/105, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63/116, 64, 66, 68, 70, 72, 73;
Павлов 106/41;
Пішембаев 131а, 133а, 137/1, 143, 143а;
Шахтерская 130/10, 134/10 , 137/11, 139/12, 140/9, 143/12;
Энергетиков 46г.
Өткелдер:
12 Северный 2/127, 4, 6, 8, 10, 12/131, 14, 16, 18, 20/58, 20а, 20б, 22/103, 22а, 22б, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64/144;

В границах станции Шидерты, учреждения АП – 162/10, поселка "Заречный".
Избирательный участок № 566 город Экибастуз,
улица Кунаева, 83А, изолятор временного содержания
при управлении внутренних дел города Экибастуза
Изолятор временного содержания.
Избирательный участок № 567 город Экибастуз,
улица Торайгырова, 32, терапевтический корпус
коммунального государственного предприятия на
праве хозяйственного ведения "Экибастузская городская больница"
Больничный комплекс.
Избирательный участок № 568 город Экибастуз,
улица Абая, 55, коммунальное государственное
учреждение "Школа - гимназия № 26 отдела
образования акимата города Экибастуза"
Бульвар:
Сатпаева 12/51 (корпуса 1,2,3,4,5,6), 8 (корпуса 4,5,6).
Улицы:
Абая 49 (корпуса 1,2);
Ауэзова 53а (корпуса 1,2,4).
Избирательный участок № 569 город Экибастуз,
улица М.Жусупа, 66, коммунальное государственное
учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 13
отдела образования акимата города Экибастуза"
Улицы:
Мәшһүр Жүсіп 68, 70, 72, 72а, 76, 82, 84, 86/16;
Торайгырова 22, 24;
Шешембекова 11, 11в, 11г, 13, 13а, 13б, 15, 15а, 17, 17а, 19, 19а.
Избирательный участок № 570 город Экибастуз,
улица Ауэзова, 62а, коммунального государственного
казенного предприятия "Детская юношеская
Спортивная школа №1 отдел физической культуры
и спорта акимата города Экибастуза"
Улицы:
Ауэзова: 126, 128;
Гаврюшина: 1, 2, 2/139, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/142, 11/141, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/68, 20, 21/69, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/116, 32, 33, 34, 34/111, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73;
Горняков: 108б;
Западная: 15/141, 17, 19, 21, 23/144, 25, 27, 29, 31, 33/72, 35/73, 37, 39, 39а, 41, 43, 47/113, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 60, 60а, 61, 62, 62а, 63, 64, 64а, 64б, 64в, 65, 66, 67, 69/113, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85;
Карагандинская: 1/129, 2/131, 3, 4, 5, 6, 7, 7г, 8, 8а, 9/132, 11/133, 12/135, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/60, 19а, 19б, 20/62, 21, 21/105, 21а, 22/63, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32/110, 33, 35, 37, 39, 40, 41/106, 42, 43/105, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63/116, 64, 66, 68, 70, 72, 73;
Павлова: 106/41;
Пшембаева: 131а, 133а, 137/1, 143, 143а;
Шахтерская: 130/10, 134/10 , 137/11, 139/12, 140/9, 143/12;
Энергетиков: 46г.
Проезды:
12 Северный: 2/127, 4, 6, 8, 10, 12/131, 14, 16, 18, 20/58, 20а, 20б, 22/103, 22а, 22б, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64/144;

13 Северный 1/133, 2/135, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10/138, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/64, 20, 20/66, 21/65, 22/67, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/112, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74.
№ 571 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Московская көшесі, 81,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 11 жалпы
орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Көшелер:
Королев 88, 94, 96, 98, 100;
Энергетиков 91, 93, 95, 97, 97а, 99, 101, 103, 103а, 105.
№ 572 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, М. Әуезов көшесі, 149,
"Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет және тілдерді дамыту
бөлімінің "Өнер" қалалық мәдениет орталығы"
қазыналық мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Көше: Энергетиков 56, 58б, 60, 65, 67, 73, 75, 77, 79, 81, 83.
№ 573 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Сәтбаев желекжолы, 24,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 23 жалпы
орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Көшелер:
Әуезов 83;
Беркімбаев 84, 86, 93, 95а, 95/1, 97, 101а, 101/2, 99/2, 99а, 101/34 (1,2,3 корпустар).
Желекжол:
Сәтбаев 30/2.
№ 574 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Рабочая көшесі, 1,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 17 жалпы
орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Көшелер:
Мәшһүр Жүсіп 118, 126, 128, 130, 131, 135, 136, 136а, 136б, 138, 138а, 138в, 147, 149, 151, 153, 159, 163;
Абай 132/21, 134, 136;
Автомобилистер 2/2, 2/8, 10, 12, 14, 14а;
Амангелді 71а, 71б, 71в, 72, 73, 74,74/1, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86/92;
Бұхар жырау 224, 226, 228, 230, 232/2, 234, 236, 246, 247, 249, 251, 253, 257, 259, 261;
Декабристов 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34;
Диспетчерская 1, 3, 5, 6, 8, 10, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 17а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
Қазақстан 23, 25, 27, 29, 31;
Комиссаров 4, 8, 10, 10а, 12;
Молодогвардейцев 1, 3, 4, 7, 9, 10, 11, 12/1, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33;
Профсоюзная 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 20, 24а;
Сейфуллин 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 52а, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73;
Степная 47, 51, 52, 52а, 53, 53/3, 53/4, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 71, 72, 74, 75, 76, 76а, 78, 78а, 80, 80а, 84а;
Угольщиков 2/8, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16;
Екібастұздың 40 жылдығы 15/1, 15/2, 23/1, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 51, 53, 53а, 55, 59, 61, 70.
Өткелдер:

13 Северный: 1/133, 2/135, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10/138, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/64, 20, 20/66, 21/65, 22/67, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/112, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74.
Избирательный участок № 571 город Экибастуз,
улица Московская, 81, коммунальное государственное
учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 11
отдела образования акимата города Экибастуза"
Улицы:
Королева 88, 94, 96, 98, 100;
Энергетиков 91, 93, 95, 97, 97а, 99, 101, 103, 103а, 105.
Избирательный участок № 572 город Экибастуз,
улица Ауэзова, 149, казенное государственное коммунальное
предприятие "Городской центр культуры "Онер"отдела
культуры и развития языков акимата города Экибастуза"
Улицы:
Энергетиков 56, 58б, 60, 65, 67, 73, 75, 77, 79, 81, 83.
Избирательный участок № 573 город Экибастуз,
бульвар Сатпаева, 24, коммунальное государственное
учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 23
отдела образования акимата города Экибастуза"
Улицы:
Ауэзова 83;
Беркимбаева 84, 86, 93, 95а, 95/1, 97, 101а, 101/2, 99/2, 99а, 101/34 (корпус 1,2,3).
Бульвар:
Сатпаева 30/2.
Избирательный участок № 574 город Экибастуз,
улица Рабочая, 1, коммунальное государственное
учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 17
отдела образования акимата города Экибастуза"
Улицы:
Мәшһүр Жүсіп 118, 126, 128, 130, 131, 135, 136, 136а, 136б, 138, 138а, 138в, 147, 149, 151, 153, 159, 163;
Абая: 132/21,134,136;
Автомобилистов 2/2, 2/8, 10, 12, 14, 14а;
Амангельды 71а, 71б, 71в, 72, 73, 74,74/1, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86/92;
Бухар жырау 224, 226, 228, 230, 232/2, 234, 236, 246, 247, 249, 251, 253, 257, 259, 261;
Декабристов 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34;
Диспетчерская 1, 3, 5, 6, 8, 10, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 17а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
Казахстанская 23, 25, 27, 29, 31;
Комиссаров 4, 8, 10, 10а, 12;
Молодогвардейцев 1, 3, 4, 7, 9, 10, 11, 12/1, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33;
Профсоюзная 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 20, 24а;
Сейфулина 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 52а, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73;
Степная 47, 51, 52, 52а, 53, 53/3, 53/4, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 71, 72, 74, 75, 76, 76а, 78, 78а, 80, 80а, 84а;
Угольщиков 2/8, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16;
40 лет Экибастуза 15/1, 15/2, 23/1, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 51, 53, 53а, 55, 59, 61, 70.
Проезды:

2 Южный 2/25, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14;
3 Южный 2/29, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14;
5 Южный 4, 6, 8, 10, 12;
6 Южный 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12;
10 Южный 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30.
№ 575 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Петренко желекжолы, 7,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 21 жалпы
орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Көшелер:
Амангелді 3, 5, 5а, 5б, 11/12, 13/11, 15/12;
Беркімбаев 126, 134, 135, 138, 139, 140, 142а, 143, 144, 145, 145а, 147, 149, 155, 157, 159, 161, 161а, 161б, 163, 163а, 163б, 163в, 165, 165а, 165б, 165в, 166, 167, 168, 169, 169а, 169б, 169в, 170, 171, 171а, 174, 176, 178, 180, 182, 186;
Бөгембай батыр 2, 2а, 2б, 3, 3а, 3б, 4б, 5, 5а, 5б, 7а, 8б, 9, 9а, 9б, 10, 10а, 10б, 11, 11/1, 12, 14, 15, 17, 19б, 20, 21, 22, 24б;
Бұхар жырау 136, 138, 140а, 142, 144, 146/30, 148, 150, 152, 158а, 162, 164, 166/12;
Геологическая 122, 122а, 126, 129, 130, 130а, 132, 135, 136, 136/1, 137, 138, 138а, 139, 140б, 141, 143/40, 144а, 145, 145а, 145/85, 146, 147, 148, 150/131, 151, 151а, 152, 152а, 153а, 154, 154а, 155а, 156, 156а, 156б, 156в, 158, 158а, 160, 160а, 162, 163, 165, 167, 169;
Құдышева 1, 3, 5, 7, 9, 12, 15, 16, 18, 20, 24;
Торайғыров 77/13, 79, 81/13, 83/14, 87/146, 93/1;
Чехов 179, 181, 181в, 183, 185, 187;
Туркестанская 1, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 15;
Киевская 30, 31, 32, 33, 33а, 33б, 33в, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40.
Өткелдер:
16 Южный 14, 16;
17 Южный 1/18, 2/16, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12;
18 Южный 1/14, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12;
21 Южный 18, 20, 22, 22а, 24, 26, 26а, 28/153, 30;
23 Южный 20, 22, 23, 24;
27 Южный 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13/77, 15, 16;
28 Южный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14/83, 15, 16;
29 Южный 1/89, 2, 2/91, 3, 4;
30 Южный 1, 2, 3, 4;
31 Южный 1, 3, 4, 5;
32 Южный 3, 5, 6;
Угольный 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 16;
Центральный 4, 4а, 5, 6, 6а, 8, 8а, 10/141.
№ 576 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Горняков көшесі, 34,
"Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы мәдениет
басқармасының "Екібастұз тарихи - өлкетану мұражайы"
коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Көшелер:
Абай 1/69, 3, 5, 7, 13, 15, 17, 19, 21, 23/52;
Горняков 12, 14, 19, 23, 35, 38, 40/23, 44, 46/23, 48/28, 50;
Дүйсембаев 1, 2/55, 3, 4, 5, 6, 7, 8/56, 10, 11, 11а, 11в, 12, 13а, 14, 16, 18, 19, 20, 22, 24/36, 26/21, 28;
Лихачев 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24/42;
Пішембаев 51, 51а, 54/21, 57, 61, 63, 67;
Шахтерская 52, 52а, 53/9, 55/10, 57, 58, 63, 64, 69.
Өткелдер:

2 Южный 2/25, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14;
3 Южный 2/29, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14;
5 Южный 4, 6, 8, 10, 12;
6 Южный 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12;
10 Южный 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30.
Избирательный участок № 575 город Экибастуз,
бульвар Петренко, 7, коммунальное государственное
учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 21
отдела образования акимата города Экибастуза"
Улицы:
Амангельды 3, 5, 5а, 5б, 11/12, 13/11, 15/12;
Беркимбаева 126, 134, 135, 138, 139, 140, 142а, 143, 144, 145, 145а, 147, 149, 155, 157, 159, 161, 161а, 161б, 163, 163а, 163б, 163в, 165, 165а, 165б, 165в, 166, 167, 168, 169, 169а, 169б, 169в, 170, 171, 171а, 174, 176, 178, 180, 182, 186;
Богембай батыра 2, 2а, 2б, 3, 3а, 3б, 4б, 5, 5а, 5б, 7а, 8б, 9, 9а, 9б, 10, 10а, 10б, 11, 11/1, 12, 14, 15, 17, 19б, 20, 21, 22, 24б;
Бухар жырау 136, 138, 140а, 142, 144, 146/30, 148, 150, 152, 158а, 162, 164, 166/12;
Геологическая 122, 122а, 126, 129, 130, 130а, 132, 135, 136, 136/1, 137, 138, 138а, 139, 140б, 141, 143/40, 144а, 145, 145а, 145/85, 146, 147, 148, 150/131, 151, 151а, 152, 152а, 153а, 154, 154а, 155а, 156, 156а, 156б, 156в, 158, 158а, 160, 160а, 162, 163, 165, 167, 169;
Кудушевой 1, 3, 5, 7, 9, 12, 15, 16, 18, 20, 24;
Торайгырова 77/13, 79, 81/13, 83/14, 87/146, 93/1;
Чехова 179, 181, 181в, 183, 185, 187;
Туркестанская 1, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 15;
Киевская 30, 31, 32, 33, 33а, 33б, 33в, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40.
Проезды:
16 Южный 14, 16;
17 Южный 1/18, 2/16, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12;
18 Южный 1/14, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12;
21 Южный 18, 20, 22, 22а, 24, 26, 26а, 28/153, 30;
23 Южный 20, 22, 23, 24;
27 Южный 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13/77, 15, 16;
28 Южный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14/83, 15, 16;
29 Южный 1/89, 2, 2/91, 3, 4;
30 Южный 1, 2, 3, 4;
31 Южный 1, 3, 4, 5;
32 Южный 3, 5, 6;
Угольный 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 16;
Центральный 4, 4а, 5, 6, 6а, 8, 8а, 10/141.
Избирательный участок № 576 город Экибастуз,
улица Горняков, 34, коммунальное государственное
казенное предприятие "Экибастузский историко-краеведческий музей"
управления культуры Павлодарской области акимата Павлодарской области"
Улицы:
Абая 1/69, 3, 5, 7, 13, 15, 17, 19, 21, 23/52;
Горняков 12, 14, 19, 23, 35, 38, 40/23, 44, 46/23, 48/28, 50;
Дуйсембаева 1, 2/55, 3, 4, 5, 6, 7, 8/56, 10, 11, 11а, 11в, 12, 13а, 14, 16, 18, 19, 20, 22, 24/36, 26/21, 28;
Лихачева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24/42;
Пшембаева 51, 51а, 54/21, 57, 61, 63, 67;
Шахтерская 52, 52а, 53/9, 55/10, 57, 58, 63, 64, 69.
Проезды:

2 Северный 2/65, 3, 4, 5, 6, 7/66, 9, 10, 10/68, 11, 12/67, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26.
№ 577 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Әуезов көшесі, 14А,
"Академик Қ. Сәтбаев атындағы Екібастұз инженерлік–техникалық
институтының колледжі" білім берудің мемлекеттік емес мекемесі
Көшелер:
Әуезов 14а, 24, 26, 28;
Мәшһүр Жүсіп 33, 33а, 35, 35а, 37, 39, 40а, 40б, 42а.

2 Северный 2/65, 3, 4, 5, 6, 7/66, 9, 10, 10/68, 11, 12/67, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26.
Избирательный участок № 577 город Экибастуз,
улица Ауэзова, 14, негосударственное учреждение образования
"Екибастузский колледж инженерно-технического
института имени академика К.Сатпаева"
Улицы:
Ауэзова 14а, 24, 26, 28; Мәшһүр Жүсіп 33, 33а, 35, 35а, 37, 39, 40а, 40б, 42а.