"Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2015 жылғы 25 маусымдағы № 334/39 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 шілдеде № 4620 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 7 желтоқсандағы № 198/24 (алғаш ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 07.12. № 198/24 (алғаш ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 29 қазандағы "Қазақстан Республикасы мемлекеттік органының үлгі ережесін бекіту туралы" № 410 Жарлығына сәйкес Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесі бекітілсін.
2. Екібастұз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 28 қазандағы (V шақырылған кезекті XXХІІІ сессия) "Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" № 289/33 шешімін (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4199 тіркелген, 2014 жылғы 4 желтоқсандағы "Отарқа" газетінде және 2014 жылғы 4 желтоқсандағы "Голос Экибастуза" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаты аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Э. Абдинов
Қалалық мәслихат хатшысы Б. Құспеков
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2015 жылғы
25 маусымдағы
№ 334/39 шешімімен
бекітілген
"Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ереже
1. Жалпы ережелер
1. "Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Екібастұз қалалық мәслихатының қызметін және қалалық мәслихат депутаттарының жұмысын қамтамасыз ететін Қазақстан Республикасының мемлекеттік органы болып табылады.
2. "Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі өз қызметін Қазақстан Республикасының Конституциясына және заңдарына, Қазақстан Республикасының Президенті мен Үкіметінің актілеріне, өзге де нормативтік құқықтық актілерге, сондай-ақ, осы Ережеге сәйкес жүзеге асырады.

Об утверждении положения государственного учреждения "Аппарат маслихата города Экибастуза"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 25 июня 2015 года № 334/39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 июля 2015 года № 4620. Утратило силу решением маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 7 декабря 2017 года № 198/24 (вступает в силу по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 07.12.2017 № 198/24 (вступает в силу по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 29 октября 2012 года № 410 "Об утверждении Типового положения государственного органа Республики Казахстан" маслихат города Экибастуза РЕШИЛ:
1. Утвердить положение государственного учреждения "Аппарат маслихата города Экибастуза".
2. Признать утратившим силу решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХХХІІI сессия, V созыв) от 28 октября 2014 года № 289/33 "Об утверждении положения государственного учреждения "Аппарат маслихата города Экибастуза" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4199, опубликовано 4 декабря 2014 года в газете "Голос Экибастуза", 4 декабря 2014 года в газете "Отарқа").
3. Контроль за выполнением данного решения возложить на руководителя аппарата маслихата города Экибастуза.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Э. Абдинов
Секретарь городского маслихата Б. Куспеков
Утверждено
решением Экибастузского
городского маслихата
от 25 июня 2015 года №334/39
Положение о государственном учреждении
"Аппарат маслихата города Экибастуза"
1. Общие положения
1. Государственное учреждение "Аппарат маслихата города Экибастуза" является государственным органом Республики Казахстан, обеспечивающим деятельность Экибастузского городского маслихата и работу депутатов городского маслихата.
2. Государственное учреждение "Аппарат маслихата города Экибастуза" осуществляет свою деятельность в соответствии с Конституцией и законами Республики Казахстан, актами Президента и Правительства Республики Казахстан, иными нормативными правовыми актами, а также настоящим Положением.

3. "Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі ұйымдық-құқықтық нысанындағы заңды тұлға болып табылады, мемлекеттік тілде өз атауы бар мөрі мен мөртаңбалары, белгіленген үлгідегі бланкілері, сондай-ақ, Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес қазынашылық органдарында шоттары бар.
4. "Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі азаматтық-құқықтық қатынастарға өз атынан түседі.
5. "Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі егер заңнамаға сәйкес осыған уәкілеттік берілген болса, мемлекеттің атынан азаматтық-құқықтық қатынастардың тарапы болуға құқығы бар.
6. "Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі өз құзыретінің мәселелері бойынша заңнамада белгіленген тәртіппен Екібастұз қаласы мәслихат хатшысының өкімдерімен және Қазақстан Республикасының заңнамасында қарастырылған басқа да актілермен рәсімделген шешімдер қабылдайды.
7. "Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің құрылымы және штат санының лимиті қолданыстағы заңнамаға сәйкес бекітіледі.
8. "Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің орналасқан жері: Қазақстан Республикасы, Павлодар облысы, 141200, Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 45.
9. "Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің жұмыс тәртібі:
жұмыс күндері: дүйсенбі - жұма күндері сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін, демалыс күндері: сенбі - жексенбі.
10. Мемлекеттік органның толық атауы – "Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі, государственное учреждение "Аппарат маслихата города Экибастуза".
11. "Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің құрылтайшысы Павлодар облысы Екібастұз қаласының әкімдігі атынан мемлекет тұлғасында болып табылады.
12. Осы Ереже "Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің құрылтай құжаты болып табылады.
13. "Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі қызметін қаржыландыру жергілікті бюджет есебінен жүзеге асырылады.
14. "Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне кәсіпкерлік субъектілерімен "Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің функциялары болып табылатын міндеттерді орындау тұрғысында шарттық қатынастарға істеуге тыйым салынады.
2. "Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің миссиясы,
мақсаты, қызметінің мәні, негізгі міндеттері, функциялары, құқықтары мен міндеттері

3. Государственное учреждение "Аппарат маслихата города Экибастуза" является юридическим лицом в организационно-правовой форме государственного учреждения, имеет печати и штампы со своим наименованием на государственном языке, бланки установленного образца, в соответствии с законодательством Республики Казахстан счета в органах казначейства.
4. Государственное учреждение "Аппарат маслихата города Экибастуза" вступает в гражданско-правовые отношения от собственного имени.
5. Государственное учреждение "Аппарат маслихата города Экибастуза" имеет право выступать стороной гражданско-правовых отношений от имени государства, если оно уполномочено на это в соответствии с законодательством.
6. Государственное учреждение "Аппарат маслихата города Экибастуза" по вопросам своей компетенции в установленном законодательством порядке принимает решения, оформляемые распоряжениями секретаря Экибастузского городского маслихата и другими актами, предусмотренными законодательством Республики Казахстан.
7. Структура и лимит штатной численности государственного учреждения "Аппарат маслихата города Экибастуза" утверждается в соответствии с действующим законодательством.
8. Местонахождение государственного учреждения "Аппарат маслихата города Экибастуза": Республика Казахстан, Павлодарская область, 141200, город Экибастуз, улица Мәшһүр Жүсіп, 45.
9. Режим работы государственного учреждения "Аппарат маслихата города Экибастуза":
дни работы: понедельник – пятница, время работы: с 9.00 до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 до 14.30 часов, выходные дни: суббота - воскресенье.
10. Полное наименование государственного учреждения на государственном языке – "Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі, на русском языке - государственное учреждение "Аппарат маслихата города Экибастуза".
11. Учредителем государственного учреждения "Аппарат маслихата города Экибастуза" является государство в лице акимата города Экибастуза Павлодарской области.
12. Настоящее Положение является учредительным документом государственного учреждения "Аппарат маслихата города Экибастуза".
13. Финансирование деятельности государственного учреждения "Аппарат маслихата города Экибастуза" осуществляется из местного бюджета.
14. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Экибастуза" запрещается вступать в договорные отношения с субъектами предпринимательства на предмет выполнения обязанностей, являющихся функциями государственного учреждения "Аппарат маслихата города Экибастуза".
2. Миссия, цель, предмет деятельности, основные задачи, функции, права
и обязанности государственного учреждения "Аппарат маслихата города Экибастуза"

15. "Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің миссиясы: мәслихат аппараты депутаттарға өздерінің өкілеттігін жүзеге асыруға көмек көрсетеді.
16. "Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің мақсаты депутаттарға өз аумақтарында өкілеттіктерін жүзеге асыру қызметін қамтамасыз ету болып табылады.
17. "Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметінің мәні: мәслихат пен оның органдарын ұйымдастырушылық, құқықтық, материалдық-техникалық және өзге де қамтамасыз ету.
18. Негізгі міндеттері:
1) қалалық мәслихат қызметін ұйымдастырушылық, құжаттамалық, құқықтық, ақпараттық-талдау жағынан қамтамасыз ету;
2) қалалық мәслихатпен қабылданған шешімдердің қолданыстағы заңнамаға сәйкес болуын қамтамасыз ету;
3) қалалық мәслихат депутаттары қызметін материалдық-техникалық жағынан қамтамасыз ету;
4) тұрғындарды қалалық мәслихат қызметі туралы ақпаратпен қамтамасыз ету;
5) мәслихат және оның органдарының бақылау функциялары жүзеге асырылуын қамтамасыз ету;
6) мәслихаттың ақпараттық жүйелерін жетілдіру;
7) мәслихат аппараты қызметкерлерінің біліктілігін арттыру және қайта даярлаудан өтуін қамтамасыз ету.
19. Функциялары:
1) қалалық мәслихат депутаттарына ұйымдастырушылық, құжаттамалық, құқықтық, ақпараттық-талдау бойынша қызмет көрсету;
2) қалалық мәслихаттың қарауына енгізілген нормативтік-құқықтық актілер жобалары мен өзге де шешімдері жобаларының орындалуын бақылау, қалалық мәслихат қабылдаған нормативтік құқықтық актілер мониторингін жүргізу;
3) мәслихат қызметін қамтамасыз етуге жұмсалатын шығындарды тағайындау, іс-сапарлық шығындарды өтеу, депутаттарды қажетті кеңсе құралдарымен және депутаттық қызметті атқару үшін қажетті өзге де тауарлармен қамтамасыз ету;
4) бұқаралық ақпарат құралдарында мәслихат қызметі туралы басылымдардың, қалалық мәслихат қабылдаған нормативтік құқықтық актілердің жариялануын ұйымдастыру;
5) атқарушы органдар басшыларының ақпараттарын, есептерін жинақтау және талдау, қалалық мәслихат депутаттарының алдында өз қызметі бойынша есеп беретін мемлекеттік органдардың қызмет қортындысы бойынша анықтамалар дайындау.
20. Құқықтары мен міндеттері:
1) Екібастұз қалалық мәслихатының Регламентін өз құзыреті шеңберінде орындалуын қамтамасыз ету;
2) белгіленген тәртіп бойынша мемлекеттік органдар мен лауазым иелерінен, өзге де ұйымдар мен азаматтардан ақпарат, анықтамалар, есептер, шешімдер жобаларын, нормативтік құқықтық актілері жобаларының бұқаралық ақпарат құралдарында басылуы туралы мәліметтер, ғылыми сараптамалар мен сараптамалық кеңестердің қорытындыларын, қалалық мәслихаттың қарауына енгізілген шешімдер жобалары бойынша қажетті келісулерді, сессиялардың күн тәртібі мен тұрақты (уақытша) комиссиялардың отырыстарында қаралатын мәселелер бойынша өзге де құжаттамаларды сұрау;

15. Миссия государственного учреждения "Аппарат маслихата города Экибастуза": оказание помощи депутатам в осуществлении их полномочий.
16. Целью государственного учреждения "Аппарат маслихата города Экибастуза" является обеспечение деятельности депутатов по реализации их полномочий на подведомственной территории.
17. Предметом деятельности государственного учреждения "Аппарат маслихата города Экибастуза" является организационное, правовое, материально-техническое и иное обеспечение маслихата и его органов.
18. Основные задачи:
1) организационное, документационное, правовое, информационно-аналитическое обеспечение деятельности городского маслихата;
2) обеспечение соответствия принятых городским маслихатом решений действующему законодательству;
3) материально-техническое обеспечение деятельности депутатов городского маслихата;
4) обеспечение информированности населения о деятельности городского маслихата;
5) обеспечение реализации контрольных функций маслихата и его органов;
6) усовершенствование информационных систем маслихата;
7) обеспечение повышения квалификации и переподготовки сотрудников аппарата маслихата.
19. Функции:
1) оказание организационных, документационных, правовых, информационно-аналитических услуг депутатам городского маслихата;
2) контроль за выполнением проектов нормативных правовых актов и иных проектов решений, вносимых на рассмотрение городского маслихата, осуществление мониторинга нормативных правовых актов, принятых городским маслихатом;
3) определение расходов на обеспечение деятельности маслихата, возмещение командировочных расходов, обеспечение депутатов необходимыми канцелярскими принадлежностями и иными товарами для осуществления депутатской деятельности;
4) организация публикаций в средствах массовой информации сведений о деятельности маслихата, публикация нормативно-правовых актов, принимаемых городским маслихатом;
5) сбор, анализ информации, отчетов руководителей исполнительных органов, подготовка справок о результатах деятельности государственных органов, отчитывающихся о своей деятельности перед депутатами городского маслихата.
20. Права и обязанности:
1) обеспечивать соблюдения регламента Экибастузского городского маслихата в пределах своей компетенции;
2) запрашивать в установленном порядке от государственных органов и должностных лиц, иных организаций и граждан информацию, справки, отчеты, проекты решений, сведения о публикации в средствах массовой информации проектов нормативно правовых актов, заключении научных экспертиз и экспертных советов, необходимые согласования по внесенным проектам решений городского маслихата и иную документацию по вопросам повестки дня сессий и заседаний постоянных (временных) комиссий;

3) мемлекеттік органдар мен өзге де ұйымдардың қызметкерлерін қалалық мәслихаттың құзыретіне жататын мәселелерді талқылауға қатыстыру, тиісті шешімдерді даярлау үшін уақытша жұмыс топтарын құру;
4) депутаттар сауалдарын және депутаттық ұсыныстарды дер кезінде қаралуын және іске асырылуын қамтамасыз ету мақсатында мемлекеттік органдар мен мекемелерге депутаттық сауалдар жолдау;
5) қалалық мәслихатқа жолданған азаматтардың өтініштері орындалу мерзіміне және нәтижелеріне бақылау жүргізу;
6) қалалық мәслихат құзыретіне жататын мәселелер бойынша мемлекеттік органдар мен лауазым иелеріне кеңестік-әдістемелік, ақпараттық, ұйымдастырушылық-техникалық және өзге де көмек көрсету.
3. "Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты"
мемлекеттік мекемесінің қызметін ұйымдастыру
21. "Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне басшылықты "Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне жүктелген міндеттердің орындалуына және оның функцияларын жүзеге асыруға дербес жауапты болатын басшы жүзеге асырады.
22. "Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қазақстан Республикасы заңнамасына сәйкес Екібастұз қалалық мәслихат хатшысымен қызметке тағайындалады және қызметтен босатылады.
23. "Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі басшысының өкілеттігі:
1) лауазымды тұлға болып табылады және "Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің атынан мемлекеттік органдармен, ұйымдарымен және азаматтарымен өзара қарым қатынастарды сенім хатсыз жасайды;
2) қалалық мәслихат аппаратының жұмысын үйлестіреді және ұйымдастырады, басқа да мемлекеттік органдармен өзара әрекетті қамтамасыз етеді;
3) "Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік қызмет туралы заңнаманың орындалуын бақылайды;
4) "Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметкерлеріне тәртіптік жаза қолдану және оны алу туралы мәслихат хатшысының қарауына ұсыныстар енгізеді;
5) "Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің атынан келісім шарттар жасайды, сенім хаттар береді, банкте шот ашады, төлем және басқада қаржы құжаттарына, арыз талаптарға қол қояды және өзге де әрекеттер жасайды;
6) "Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі қызметкерлерінің міндеттер імен өкілеттіктерін анықтайды және қызметтік нұсқаулықтарын бекітеді;
7) сессияларды, тұрақтары комисссия отырыстарын, консультативтік- кеңестік органдар жұмысын дайындауға жауапты болады;

3) привлекать работников государственных органов и иных организаций к участию в проработке вопросов, относящихся к компетенции городского маслихата, создавать временные рабочие группы для выработки соответствующих решений;
4) направлять запросы в государственные органы и учреждения в целях обеспечения своевременности рассмотрения и реализации запросов депутатов и депутатских предложений;
5) осуществлять контроль за сроками и результатом исполнения обращений граждан, адресованных в городской маслихат;
6) оказывать консультативно-методическую, информационную, организационно-техническую и иную помощь должностным лицам и государственным органам по вопросам, входящим в компетенцию городского маслихата.
3. Организация деятельности государственного учреждения
"Аппарат маслихата города Экибастуза"
21. Руководство государственным учреждением "Аппарат маслихата города Экибастуза" осуществляется руководителем, который несет персональную ответственность за выполнение возложенных на государственное учреждение "Аппарат маслихата города Экибастуза" задач и осуществление им своих функций.
22. Руководитель государственного учреждения "Аппарат маслихата города Экибастуза" назначается на должность и освобождается от должности секретарем маслихата в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
23. Полномочия руководителя государственного учреждения "Аппарат маслихата города Экибастуза":
1) является должностным лицом и без доверенности вступает от имени государственного учреждения "Аппарат маслихата города Экибастуза" во взаимоотношения с государственными органами, организациями и гражданами;
2) координирует и организует работу аппарата городского маслихата, обеспечивает взаимодействие с иными государственными органами;
3) контролирует исполнение законодательства о государственной службе в государственном учреждении "Аппарат маслихата города Экибастуза";
4) вносит на рассмотрение секретаря маслихата предложения о наложении либо снятии дисциплинарных взысканий на сотрудников государственного учреждения "Аппарат маслихата города Экибастуза";
5) заключает договоры, выдает доверенности, открывает банковские счета, подписывает платежные и иные финансовые документы, исковые заявления в суд, совершает иные действия от имени государственного учреждения "Аппарат маслихата города Экибастуза";
6) определяет обязанности и полномочия работников государственного учреждения "Аппарат маслихата города Экибастуза" и утверждает должностные инструкции;
7) отвечает за подготовку сессий, заседаний постоянных комиссий, консультативно - совещательных органов;

8) "Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінде сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-әрекетті ұйымдастыруға дербес жауапты болады;
24. "Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесімен коммунальды мүлікті басқару бойынша уәкілетті органы (жергілікті атқару органы) арасындағы қарым-қатынастарды Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен реттеледі.
25. "Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесімен тиісті саланың уәкілетті органы (жергілікті атқару органы) арасындағы қарым-қатынастарды Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен реттеледі.
26. "Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы мен еңбек ұжымы арасындағы қарым-қатынастары Қазақстан Республикасының Еңбек Кодексімен және ұжымдық шартпен белгіленеді.
4. "Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің мүлкі
27. "Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінде заңнамада көзделген жағдайларда жедел басқару құқығында оқшауланған мүлкі болуы мүмкін.
"Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің мүлкі оған меншік иесі берген мүлік, сондай-ақ өз қызметі нәтижесінде сатып алынған мүлік (ақшалай кірістерді қоса алғанда) және Қазақстан Республикасының заңнамасында тыйым салынбаған өзге де көздер есебінен қалыптастырылады.
28. "Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне бекітілген мүлік коммуналдық меншікке жатады.
29. Егерде заңнамада өзгеше көзделмесе, "Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі өзіне бекітілген мүлікті және қаржыландыру жоспары бойынша өзіне бөлінген қаражат есебінен сатып алынған мүлікті өз бетімен иеліктен шығаруға немесе оған өзгедей тәсілмен билік етуге құқығы жоқ.
5. "Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесін қайта
ұйымдастыру және қысқарту (тарату)
30. "Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесін қайта ұйымдастыру және қысқарту (тарату) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жүзеге асырылады.
31. "Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі қысқартылған (таратылған) кезде несиегерлердің талаптарын қанағаттандырғаннан кейін қалған мүлік қалалық коммуналдық меншігінде қалады.

8) несет персональную ответственность за организацию противодействия коррупции в государственном учреждении "Аппарат маслихата города Экибастуза".
24. Взаимоотношения между государственным учреждением "Аппарат маслихата города Экибастуза" и уполномоченным органом по управлению коммунальным имуществом (местным исполнительным органом) регулируются действующим законодательством Республики Казахстан.
25. Взаимоотношения между государственным учреждением "Аппарат маслихата города Экибастуза" и уполномоченным органом соответствующей отрасли (местным исполнительным органом) регулируются действующим законодательством Республики Казахстан.
26. Взаимоотношение между руководителем государственного учреждения "Аппарат маслихата города Экибастуза" и трудовым коллективом определяется в соответствии с Трудовым Кодексом Республики Казахстан и коллективным договором.
4. Имущество государственного учреждения "Аппарат маслихата города Экибастуза"
27. Государственное учреждение "Аппарат маслихата города Экибастуза" может иметь на праве оперативного управления обособленное имущество в случаях, предусмотренных законодательством.
Имущество государственного учреждения "Аппарат маслихата города Экибастуза" формируется за счет имущества, переданного ему собственником, а также имущества (включая денежные доходы), приобретенного в результате собственной деятельности и иных источников, не запрещенных законодательством Республики Казахстан.
28. Имущество, закрепленное за государственным учреждением "Аппарат маслихата города Экибастуза" относится к коммунальной собственности.
29. Государственное учреждение "Аппарат маслихата города Экибастуза" не вправе самостоятельно отчуждать или иным способом распоряжаться закрепленным за ним имуществом и имуществом, приобретенным за счет средств, выданных ему по плану финансирования, если иное не установлено законодательством.
5. Реорганизация и упразднение (ликвидация) государственного учреждения
"Аппарат маслихата города Экибастуза"
30. Реорганизация и упразднение (ликвидация) государственного учреждения "Аппарат маслихата города Экибастуза" осуществляются в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
31. При упразднении (ликвидации) государственного учреждения "Аппарат маслихата города Экибастуза" имущество, оставшееся после удовлетворения требований кредиторов, остается в районной коммунальной собственности.