Екібастұз қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 27 ақпандағы "Екібастұз қаласында 2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 227/2 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2015 жылғы 14 қыркүйектегі № 1089/9 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 қазанда № 4757 болып тіркелді. Күші жойылды - қолданылу мерзімі өтіп кетуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімі аппарат басшысының 2015 жылғы 31 желтоқсандағы N 24/1-23/1185 хатымен)

О внесении изменения в постановление акимата города Экибастуза от 27 февраля 2015 года № 227/2 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год в городе Экибастузе"
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 14 сентября 2015 года № 1089/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 октября 2015 года № 4757. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима города Экибастуза Павлодарской области от 31 декабря 2015 года N 24/1-23/1185)

Ескерту. Күші жойылды - қолданылу мерзімі өтіп кетуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімі аппарат басшысының 31.12.2015 N 24/1-23/1185 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима города Экибастуза Павлодарской области от 31.12.2015 N 24/1-23/1185).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 27 ақпандағы "Екібастұз қаласында 2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 13 наурызда № 4357 болып тіркелген, 2015 жылғы 19 наурызда № 11 (1261) "Отарқа" және № 11 (3073) "Голос Экибастуза" газеттерінде жарияланған) № 227/2 қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

1. Внести в постановление акимата города Экибастуза от 27 февраля 2015 года № 227/2 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год в городе Экибастузе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4357 от 13 марта 2015 года, опубликовано 19 марта 2015 года в газетах "Отарқа" № 11 (1261) и "Голос Экибастуза" № 11 (3073) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

2-ден 6 жасқа дейін - 5000
28
"Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 11 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (шағын орталық)
50 (республикалық бюджет)
7801,7
7801,7
2-ден 6 жасқа дейін - 4000
29
"Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 23 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (шағын орталық)
50 (республикалық бюджет)
9131,7
9131,7
2-ден 6 жасқа дейін - 7200
30
"Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Атығай жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (шағын орталық)
20 (республикалық бюджет)
24508,3
24508,3
2-ден 6 жасқа дейін - 5500
31
"Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Сарықамыс жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (шағын орталық)
20 (республикалық бюджет)
15341,7
15341,7
2-ден 6 жасқа дейін - 3500
32
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің Төрт-Құдық жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (шағын орталық)
15 (республикалық бюджет)
19188,9
19188,9
2-ден 6 жасқа дейін - 7600
33
"Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Шідерті жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (шағын орталық)
20 (республикалық бюджет)
20033,3
20033,3
-
34
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің жалпы білім беретін Шідерті негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (шағын орталық)
20 (республикалық бюджет)
17725,0
17725,0

от 2 до 6 лет - 5000
28
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 11 отдела образования акимата города Экибастуза" (мини-центр)
50 (республиканский бюджет)
7801,7
7801,7
от 2 до 6 лет - 4000
29
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 23 отдела образования акимата города Экибастуза" (мини-центр)
50 (республиканский бюджет)
9131,7
9131,7
от 2 до 6 лет - 7200
30
Коммунальное государственное учреждение "Атыгайская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза" (мини-центр)
20 (республиканский бюджет)
24508,3
24508,3
от 2 до 6 лет - 5500
31
Коммунальное государственное учреждение "Саргамысская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза" (мини-центр)
20 (республиканский бюджет)
15341,7
15341,7
от 2 до 6 лет - 3500
32
Коммунальное государственное учреждение "Торт-Кудукская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза" (мини-центр)
15 (республиканский бюджет)
19188,9
19188,9
от 2 до 6 лет - 7600
33
Коммунальное государственное учреждение "Шидертинская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза" (мини-центр)
20 (республиканский бюджет)
20033,3
20033,3
-
34
Коммунальное государственное учреждение "Шидертинская основная общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза" (мини-центр)
20 (республиканский бюджет)
17725,0
17725,0