Екібастұз қалалық мәслихатының (V шақырылған кезекті XXХIV сессия) 2014 жылғы 25 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" № 299/34 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2015 жылғы 10 қарашадағы № 353/43 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 03 желтоқсанда № 4823 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының (V шақырылған кезекті XХХІV сессия) 2014 жылғы 25 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4268 болып тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтардағы "Отарқа" газетінде, 2015 жылғы 22 қаңтардағы "Голос Экибастуза" газетінде жарияланған) № 299/34 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармағында:
1) тармақшасында:
"13 833 889" деген сандар "13 769 799" деген сандармен ауыстырылсын;
"10 511 370" деген сандар "10 526 184" деген сандармен ауыстырылсын;
"42 156" деген сандар "48 100" деген сандармен ауыстырылсын;
"45 207" деген сандар "72 056" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 235 156" деген сандар "3 123 459" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "14 534 530" деген сандар "14 498 263" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"1 230 658" деген сандар "1 229 562" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 232 715" деген сандар "1 231 619" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
"126 025" деген сандар "98 202" деген сандармен ауыстырылсын;
"140 876" деген сандар "139 202" деген сандармен ауыстырылсын;
"14 851" деген сандар "41 000" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "-2 057 324" деген сандар "-2 056 228" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "2 057 324" деген сандар "2 056 228" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 6, 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика, бюджет және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы С. Рамазанов
Екібастұз қалалық
мәслихатының
2015 жылғы 10 қарашадағы
(V шақырылған кезекті
XLIII сессия)
№ 353/43 шешіміне
1-қосымша
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2014 жылғы
25 желтоқсандағы
(V шақырылған кезекті
XXХIV сессия)

О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХХХIV сессия, V созыв) от 25 декабря 2014 года № 299/34 "О бюджете города Экибастуза на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 10 ноября 2015 года № 353/43. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 03 декабря 2015 года № 4823
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях эффективного использования бюджетных средств, Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХХХIV сессия, V созыв) от 25 декабря 2014 года № 299/34 "О бюджете города Экибастуза на 2015 - 2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4268, опубликовано 22 января 2015 года в газете "Отарқа", 22 января 2015 года в газете "Голос Экибастуза") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "13 833 889" заменить цифрами "13 769 799";
цифры "10 511 370" заменить цифрами "10 526 184";
цифры "42 156" заменить цифрами "48100";
цифры "45 207" заменить цифрами "72 056";
цифры "3 235 156" заменить цифрами "3 123 459";
в подпункте 2): цифры "14 534 530" заменить цифрами "14 498 263";
в подпункте 3):
цифры "1 230 658" заменить цифрами "1 229 562";
цифры "1 232 715" заменить цифрами "1 231 619";
в подпункте 4):
цифры "126 025" заменить цифрами "98 202";
цифры "140 876" заменить цифрами "139 202";
цифры "14 851" заменить цифрами "41 000";
в подпункте 5) цифры "-2 057 324" заменить цифрами "- 2 056 228";
в подпункте 6) цифры "2 057 324" заменить цифрами "2 056 228";
приложения 1, 6, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по вопросам экономики, бюджета и предпринимательства.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии,
исполняющий обязанности
секретаря городского маслихата С. Рамазанов
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата
(очередная ХLIII сессия,
V созыв)
от 10 ноября 2015 года № 353/43
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата
(очередная ХХХIV сессия,
V созыв)
от 25 декабря 2014 года

55 667
- мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
55 167
- мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдардың орналасқан жерлерінде жүргіншілер өткелдерін дыбыстық құрылғылармен жабдықтауға
500
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
44 784
- профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)
11 583
- моноқалаларда ағымдағы іс-шараларды іске асыруға, соның ішінде:
376 626
- ағымдағы жайластыруға
300 422
- жобаларды іске асыру үшін банктердің кредиттері бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға
76 204
- мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
348 673
- азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға
2 771
- агроөнеркәсіп кешенінің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға

55 667
- увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
55 167
- обустройство пешеходных переходов звуковыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
500
- на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
44 784
- на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
11 583
- на реализацию текущих мероприятий в моногородах, в том числе:
376 626
- текущее обустройство
300 422
- субсидирование процентной ставки по кредитам банков для реализации проектов
76 204
- на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
348 673
- на содержание штатной численности по регистрации актов гражданского состояния
2 771
- на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса