Екібастұз қалалық мәслихатының (V шақырылған кезекті XXХIV сессия) 2014 жылғы 25 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" № 299/34 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 368/45 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 желтоқсанда № 4859 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының (V сайланған ХLVІ сессиясы) 2015 жылғы 10 желтоқсандағы "Облыстық мәслихаттың (V сайланған ХХXVІІ сессиясы) 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 299/37 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 395/46 шешіміне сәйкес және бюджеттік қаржыларды тиімді пайдалану мақсатында, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының (V шақырылған кезекті XХХІV сессия) 2014 жылғы 25 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4268 болып тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтардағы "Отарқа" газетінде, 2015 жылғы 22 қаңтардағы "Голос Экибастуза" газетінде жарияланған) № 299/34 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармағында:
1) тармақшасында:
"13 769 799" деген сандар "13 684 009" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 123 459" деген сандар "3 037 669" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "14 498 263" деген сандар "14 412 473" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 5, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика, бюджет және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы С. Макаров
Қалалық мәслихат хатшысы Б. Құспеков
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2015 жылғы
24 желтоқсандағы
(V шақырылған кезекті
XLV сессия)
№ 368/45 шешіміне
1-қосымша
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2014 жылғы
25 желтоқсандағы
(V шақырылған кезекті
XXХIV сессия)
№ 299/34 шешіміне
1-қосымша
2015 жылға арналған Екібастұз қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХХХIV сессия, V созыв) от 25 декабря 2014 года № 299/34 "О бюджете города Экибастуза на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 24 декабря 2015 года № 368/45. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 декабря 2015 года № 4859
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Павлодарского областного маслихата (ХLVІ сессия, V созыв) от 10 декабря 2015 года № 395/46 "О внесении изменений в решение областного маслихата (ХХХVІІ сессия, V созыв) от 12 декабря 2014 года № 299/37 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы", в целях эффективного использования бюджетных средств, Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХХХIV сессия, V созыв) от 25 декабря 2014 года № 299/34 "О бюджете города Экибастуза на 2015 - 2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4268, опубликовано 22 января 2015 года в газете "Отарқа", 22 января 2015 года в газете "Голос Экибастуза") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "13 769 799" заменить цифрами "13 684 009";
цифры "3 123 459" заменить цифрами "3 037 669";
в подпункте 2) цифры "14 498 263" заменить цифрами "14 412 473";
приложения 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по вопросам экономики, бюджета и предпринимательства.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии С. Макаров
Секретарь городского маслихата Б. Куспеков
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата
(очередная ХLV сессия,
V созыв) от 24 декабря
2015 года № 368/45
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата
(очередная ХХХIV сессия,
V созыв) от 25 декабря
2014 года № 299/34
Бюджет города Экибастуза на 2015 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
04
Бiлiм беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
3
Елдi мекендердi абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
011
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
006
Жергiлiктi деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Төрт-Құдық ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2
Коммуналдық шаруашылық
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

022
Капитальные расходы государственного органа
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
Торт-Кудукский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2
Коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

2015 - 2017 жылдарға жоғары тұрған бюджеттерден бөлінген,
нысаналы трансферттер
№ қ/н
Нысаналы трансферттердің мақсаты
Сомасы, мың теңге
2015 жыл
2016 жыл
2017 жыл
1
2
3
4
5
БАРЛЫҒЫ:
3 037 669
314 970
321 633
I
ОБЛЫСТЫҚ БЮДЖЕТТЕН НЫСАНАЛЫ ТРАНСФЕРТТЕР БАРЛЫҒЫ:
612 465
314 970
321 633
соның ішінде:
1.
Облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер:
322 317
314 970
321 633
- санитарлық союға жіберілетін, бруцеллезбен ауыратын ауыл шаруашылығы жануарларының құнын өтеуге ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыруға
5 532
-мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты, соның ішінде:
308 563
314 970
321 633
- мамандандырылмаған БЖСМ қызметін қамтамасыз етуге
285 902
292 241
298 528
- балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын тексеру және халыққа психологиялық-медициналық-педагогтік консультациялық көмек көрсетуге
18 422
19 440
19 717
- патронат тәрбиешiлерге берiлген баланы (балаларды) күтіп-бағуға
4 239
3 289
3 388
- жалпы білім беретін мектептердің Интернет желісіне қорғалған қолжетімділігін қамтамасыз етуге
8 222
2.
Облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:
290 148
0
0
- сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға
290 148
II
РЕСПУБЛИКАЛЫҚ БЮДЖЕТТЕН НЫСАНАЛЫ ТРАНСФЕРТТЕР БАРЛЫҒЫ:
2 425 204
0
0
1.
Республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер:
1 252 737
0
0
- мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
345 215
- үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге жалақыны ұлғайтуға
101 818
- арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
1 980
- мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға, соның ішінде:
24 935
- мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
24 785
- мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдардың орналасқан жерлерінде жүргіншілер өткелдерін дыбыстық құрылғылармен жабдықтауға
150
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
44 405
- профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)
8 468
- моноқалаларда ағымдағы іс-шараларды іске асыруға, соның ішінде:
370 184
- ағымдағы жайластыруға
293 980
- жобаларды іске асыру үшін банктердің кредиттері бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға
76 204
- мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге

Целевые трансферты, выделенные из вышестоящих бюджетов на 2015-2017 годы
№ п/п
Назначение целевых трансфертов
Сумма, тыс. тенге
2015 год
2016 год
2017 год
1
2
3
4
5
ВСЕГО:
3 037 669
314 970
321 633
I
ВСЕГО ЦЕЛЕВЫХ ТРАНСФЕРТОВ ИЗ ОБЛАСТНОГО БЮДЖЕТА:
612 465
314 970
321 633
в том числе:
1.
Целевые текущие трансферты из областного бюджета:
322 317
314 970
321 633
- на возмещение стоимости сельскохозяйственных животных, больных бруцеллезом, направляемых на санитарной убой
5 532
- на компенсацию потерь в связи с передачей функций государственных органов из вышестоящего уровня государственного управления в нижестоящий, в том числе:
308 563
314 970
321 633
- обеспечение деятельности неспециализированных ДЮСШ
285 902
292 241
298 528
- обследование психического здоровья детей и подростков, оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
18 422
19 440
19 717
- содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4 239
3 289
3 388
- на обеспечение защищенного доступа общеобразовательных школ к сети Интернет
8 222
2.
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета:
290 148
0
0
- на развитие системы водоснабжения и водоотведения
290 148
II
ВСЕГО ЦЕЛЕВЫХ ТРАНСФЕРТОВ ИЗ РЕСПУБЛИКАНСКОГО БЮДЖЕТА:
2 425 204
0
0
1.
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета:
1 252 737
0
0
- на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
345 215
- на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
101 818
- на введение стандартов специальных социальных услуг
1 980
- реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов, в том числе:
24 935
- увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
24 785
- обустройство пешеходных переходов звуковыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
150
- на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
44 405
- на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
8 468
- на реализацию текущих мероприятий в моногородах, в том числе:
370 184
- текущее обустройство
293 980
- субсидирование процентной ставки по кредитам банков для реализации проектов
76 204
- на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов