Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі "Атаулы және мерекелік күндерге көмек алушылардың жекелеген санаттары үшін әлеуметтік көмек мөлшерін белгілеу туралы" № 116/30 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 ақпандағы № 170/40 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 наурызда № 4355 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-3 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" № 504 қаулысына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі "Атаулы және мерекелік күндерге көмек алушылардың жекелеген санаттары үшін әлеуметтік көмек мөлшерін белгілеу туралы" № 116/30 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3785 тіркелген, 2014 жылғы 8 мамырда "Ауыл тынысы", "Пульс села" газеттерінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
үшінші абзацтағы "69 айлық есептік көрсеткіш (бұдан әрі - АЕК)," деген сөздер мен сандар "150000 (жүз елу мың) теңге" деген сөздермен және сандармен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "1,8 АЕК" деген сөздер мен сандар "10 айлық есептік көрсеткіш (бұдан әрі - АЕК)" деген сөздермен және сандармен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы "14" саны "10" санымен ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы "3,5" саны "10" санымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы "1,8" саны "10" санымен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы "1,8" саны "10" санымен ауыстырылсын;
он бірінші абзацтағы "1,8" саны "5" санымен ауыстырылсын.
Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихатының бюджеттік саясат және аумақтың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К. Саржанов
Мәслихат хатшысы Т. Мұқанов

О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 30 апреля 2014 года № 116/30 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятой категории получателей к памятным датам и праздничным дням"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 23 февраля 2015 года № 170/40. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 марта 2015 года № 4355. Утратило силу решением Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 4 марта 2021 года № 11/3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 04.03. 2021 № 11/3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата от 30 апреля 2014 года № 116/30 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятой категории получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрированное в государственном Реестре нормативных правовых актов за № 3785, опубликованное 8 мая 2014 года в газетах "Ауыл тынысы", "Пульс села"), следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
в абзаце третьем цифры и слова "69 месячных расчетных показателей (далее – МРП)," заменить цифрами и словами "150000 (сто пятьдесят тысяч) тенге";
в абзаце пятом цифры и слова "1,8 МРП" заменить цифрами и словами "10 месячных расчетных показателей (далее – МРП);";
в абзаце шестом цифры "14" заменить цифрами "10";
в абзаце седьмом цифры "3,5" заменить цифрами "10";
в абзаце девятом цифры "1,8" заменить цифрами "10";
в абзаце десятом цифры "1,8" заменить цифрами "10";
в абзаце одиннадцатом цифры "1,8" заменить цифрами "5".
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по бюджетной политике и экономического развития региона.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии К. Саржанов
Секретарь маслихата Т. Муканов