Ақтоғай ауданының аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 22 қазандағы № 271 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 24 қарашада № 4805 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 29 ақпандағы № 60 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай ауданы әкімдігінің 29.02.2024 № 60 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 3-бабының 7-тармағына сәйкес, аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарын пайдалану және жөндеуді қамтамасыз ету мақсатында Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтоғай ауданының аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Ақтоғай ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарын басқару жөніндегі баланс ұстаушы және уәкілетті орган болып белгіленсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.

Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования районного значения Актогайского района
Постановление акимата Актогайского района Павлодарской области от 22 октября 2015 года № 271. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 ноября 2015 года № 4805. Утратило силу постановлением акимата Актогайского района Павлодарской области от 29 февраля 2024 года № 60
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актогайского района Павлодарской области от 29.02.2024 № 60 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах" в целях обеспечения эксплуатации и ремонта автомобильных дорог общего пользования районного значения акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень автомобильных дорог общего пользования районного значения Актогайского района согласно приложению.
2. Определить государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Актогайского района" балансодержателем и уполномоченным органом по управлению автомобильными дорогами общего пользования районного значения.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.