Баянауыл ауданында 2015 жылы жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 16/1 қаулысы, Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 ақпанда № 4311 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5) тармақшасына, 20-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" № 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережесіне сәйкес, жұмыссыз азаматтарға ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мақсатында Баянауыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылға қоғамдық жұмыстар жүргiзiлетiн ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбекақысының мөлшерi және оларды қаржыландырудың көздерi 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. 2015 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс 2 қосымшаға сәйкес айқындалсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Баянауыл ауданы әкімінің әлеуметтік саланы бағыттайтын орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Күлжан
Баянауыл ауданы әкімдігінің
2015 жылғы "23" қаңтардағы
№ 16/1 қаулысына
1 қосымша
2015 жылға қоғамдық жұмыстар жүргiзiлетiн ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық
жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың
еңбекақысының мөлшерi және оларды қаржыландырудың көздерi
р/с №
Ұйымдар тiзбесi
Қоғамдық жұмыстардың түрлерi
Қоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбегіне төленетiн ақынын мөлшерi, қаржыландыру көзi
1.
"Баянауыл ауданы, Майқайың кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру.
Екі елді мекеннің - 1500 шаршы метір аймағын санитарлық тазалау.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
2.
"Баянауыл ауданы, Баянауыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру.
Екі елді мекеннің - 2000 шаршы метір аймағын санитарлық тазалау.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
3.
"Баянауыл ауданы, Ақсан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру; курьерлік жұмыс.
Үш елді мекеннің - 1500 шаршы метір аймағын санитарлық тазалау;
курьерлік жұмыс - күніне 5 құжат.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
4.
"Баянауыл ауданы Бірлік ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру.
Екі елді мекеннің - 1500 шаршы метір аймағын санитарлық тазалау.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
5.
"Баянауыл ауданы, Торайғыр ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру; курьерлік жұмыс.
Үш елді мекеннің - 1500 шаршы метір аймағын санитарлық тазалау;
курьерлік жұмыс - күніне 5 құжат.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
6.
"Баянауыл ауданы, Қызылтау ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру.
Төрт елді мекеннің - 1300 шаршы метір аймағын санитарлық тазалау.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
7.
"Баянауыл ауданы, Қаратомар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру.
Екі елді мекеннің - 1300 шаршы метір аймағын санитарлық тазалау.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
8.
"Баянауыл ауданы, Күркелі ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру.
Төрт елді мекеннің - 1500 шаршы метір аймағын санитарлық тазалау.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
9.
"Баянауыл ауданы, Құндыкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру; курьерлік жұмыс.
Үш елді мекеннің - 1500 шаршы метір аймағын санитарлық тазалау;
курьерлік жұмыс - күніне 5 құжат.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
10.
"Баянауыл ауданы, Сәтбаев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру; курьерлік жұмыс.
Үш елді мекеннің - 1500 шаршы метір аймағын санитарлық тазалау;
курьерлік жұмыс - күніне 5 құжат.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
11.
"Баянауыл ауданы, Жаңажол ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру.
Үш елді мекеннің - 1500 шаршы метір аймағын санитарлық тазалау.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
12.
"Баянауыл ауданы, Жаңатілек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты экологиялық сауықтыру; курьерлік жұмыс.
Екі елді мекеннің - 1500 шаршы метір аймағын санитарлық тазалау;
курьерлік жұмыс - күніне 5 құжат.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
13.
"Баянауыл ауданы, Ұзынбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру; курьерлік жұмыс.
Екі елді мекеннің - 1500 шаршы метір аймағын санитарлық тазалау;
курьерлік жұмыс - күніне 5 құжат.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
14.
"Баянауыл ауданы, Шөптікөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру.
Үш елді мекеннің - 1300 шаршы метір аймағын санитарлық тазалау.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет
15.
"Баянауыл ауданы бойынша қорғаныс істері бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Шақыру мен тіркелім комиссияларына көмек.
Құжаттармен жұмыс істеу -1000 дана.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет
16.
"Баянауыл ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеуге көмек;
істерді тігу; курьерлік жұмыс.
құжаттармен жұмыс істеу -2000 дана;
курьерлік жұмыс - күніне 5 құжат.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет
Баянауыл ауданы әкімдігінің
2015 жылғы "23" қаңтардағы
№ 16/1 қаулысына
2 қосымша
2015 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
р/с №
Ұйымдар тiзбесi
Сұраныс (адам саны)
Ұсыныс (адам саны)
1.
"Баянауыл ауданы, Майқайың кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
48
48
2.
"Баянауыл ауданы, Баянауыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
35
35
3.
"Баянауыл ауданы, Ақсан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
20
20
4.
"Баянауыл ауданы Бірлік ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
10
10
5.
"Баянауыл ауданы, Торайғыр ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
20
20
6.
"Баянауыл ауданы, Қызылтау ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
20
20
7.
"Баянауыл ауданы, Қаратомар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
5
5
8.
"Баянауыл ауданы, Күркелі ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
20
20
9.
"Баянауыл ауданы, Құндыкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
20
20
10.
"Баянауыл ауданы, Сәтбаев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
20
20
11.
"Баянауыл ауданы, Жаңажол ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
25
25
12.
"Баянауыл ауданы, Жаңатілек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
20
20
13.
"Баянауыл ауданы, Ұзынбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
20
20
14.
"Баянауыл ауданы, Шөптікөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
10
10
15.
"Баянауыл ауданы бойынша қорғаныс істері бөлімі" мемлекеттік мекемесі
1
1
16.
"Баянауыл ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2
2

Об организации общественных работ, финансируемых из местного бюджета в Баянуальском районе на 2015 год
Постановление акимата Баянаульского района Павлодарской области от 23 января 2015 года № 16/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 16 февраля 2015 года № 4311
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях организации оплачиваемых общественных работ для безработных граждан акимат Баянаульского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования на 2015 год согласно приложению 1.
2. Определить спрос и предложение на общественные работы на 2015 год согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Баянаульского района курирующего социальную сферу.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким района Н. Күлжан
Приложение 1
к постановлению акимата
Баянаульского района № 16/1
от "23" января 2015 года
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы,
виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты
труда участников и источники их финансирования на 2015 год
п/п №
Наименование организаций
Виды общественных работ
Объемы и конкретные условия общественных работ
Размер оплаты труда участников и источники их финансирования
1.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Майкаин, Баянаульского района"
Экологическое оздоровление региона.
Санитарная очистка территории двух населенных пунктов - 1500 квадратных метров.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима Баянаульского сельского округа, Баянаульского района"
Экологическое оздоровление региона.
Санитарная очистка территории двух населенных пунктов - 2000 квадратных метров.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима Аксанского сельского округа, Баянаульского района"
Экологическое оздоровление региона;
курьерская работа.
Санитарная очистка территории трех населенных пунктов - 1500 квадратных метров;
курьерская работа – в день 5 документов.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима Бирликского сельского округа, Баянаульского района"
Экологическое оздоровление региона.
Санитарная очистка территории двух населенных пунктов - 1500 квадратных метров.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
5.
Государственное учреждение "Аппарат акима Торайгырского сельского округа, Баянаульского района"
Экологическое оздоровление региона;
курьерская работа.
Санитарная очистка территории трех населенных пунктов - 1500 квадратных метров;
курьерская работа – в день 5 документов.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
6.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кызылтауского сельского округа, Баянаульского района"
Экологическое оздоровление региона.
Санитарная очистка территории четырех населенных пунктов - 1300 квадратных метров.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
7.
Государственное учреждение "Аппарат акима Каратомарского сельского округа, Баянаульского района"
Экологическое оздоровление региона.
Санитарная очистка территории двух населенных пунктов - 1300 квадратных метров.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
8.
Государственное учреждение "Аппарат акима Куркелинского сельского округа, Баянаульского райна"
Экологическое оздоровление региона.
Санитарная очистка территории четырех населенных пунктов - 1500 квадратных метров.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
9.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кундыкольского сельского округа, Баянаульского района"
Экологическое оздоровление региона;
курьерская работа.
Санитарная очистка территории трех населенных пунктов - 1500 квадратных метров;
курьерская работа – в день 5 документов.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
10.
Государственное учреждение "Аппарат акима Сатпаевского сельского округа, Баянаульского района"
Экологическое оздоровление региона;
курьерская работа.
Санитарная очистка территории трех населенных пунктов - 1500 квадратных метров;
курьерская работа – в день 5 документов.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
11.
Государственное учреждение "Аппарат акима Жанажольского сельского округа, Баянаульского района"
Экологическое оздоровление региона;
курьерская работа.
Санитарная очистка территории трех населенных пунктов - 1500 квадратных метров;
курьерская работа – в день 5 документов.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
12.
Государственное учреждение "Аппарат акима Жанатлекского сельского округа, Баянаульского района"
Экологическое оздоровление региона;
курьерская работа.
Санитарная очистка территории двух населенных пунктов - 1500 квадратных метров;
курьерская работа – в день 5 документов.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
13.
Государственное учреждение "Аппарат акима Узунбулакского сельского округа, Баянаульского района"
Экологическое оздоровление региона;
курьерская работа.
Санитарная очистка территории двух населенных пунктов - 1500 квадратных метров;
курьерская работа – в день 5 документов.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
14.
Государственное учреждение "Аппарат акима Шоптыкольского сельского округа, Баянаульского района"
экологическое оздоровление региона.
Санитарная очистка территории трех населенных пунктов - 1300 квадратных метров.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
15.
Государственное учреждение "Отдел по делам обороны Баянаульского района"
Помощь приписным и призывным комиссиям.
Работа с документами в количестве -1000 штук.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
16.
Государственное учреждение "Аппарат акима Баянаульского района"
Помощь в работе с архивными документами;
подшивка документов;
курьерская работа.
Работа с документами в количестве -2000 штук;
курьерская работа – в день 5 документов.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
Приложение 2
к постановлению акимата
Баянаульского района № 16/1
от "23" января 2015 года
Спрос и предложение на общественные работы на 2015 год
п/п №
Наименование организаций
Спрос (количество человек)
Предложение (количество человек)
1.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Майкаин, Баянаульского района"
48
48
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима Баянаульского сельского округа, Баянаульского района"
35
35
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима Аксанского сельского округа, Баянаульского района"
20
20
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима Бирликского сельского округа, Баянаульского района"
10
10
5.
Государственное учреждение "Аппарат акима Торайгырского сельского округа, Баянаульского района"
20
20
6.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кызылтауского сельского округа, Баянаульского района"
20
20
7.
Государственное учреждение "Аппарат акима Каратомарского сельского округа, Баянаульского района"
5
5
8.
Государственное учреждение "Аппарат акима Куркелинского сельского округа, Баянаульского райна"
20
20
9.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кундыкольского сельского округа, Баянаульского района"
20
20
10.
Государственное учреждение "Аппарат акима Сатпаевского сельского округа, Баянаульского района"
20
20
11.
Государственное учреждение "Аппарат акима Жанажольского сельского округа, Баянаульского района"
25
25
12.
Государственное учреждение "Аппарат акима Жанатлекского сельского округа, Баянаульского района"
20
20
13.
Государственное учреждение "Аппарат акима Узунбулакского сельского округа, Баянаульского района"
20
20
14.
Государственное учреждение "Аппарат акима Шоптыкольского сельского округа, Баянаульского района"
10
10
15.
Государственное учреждение "Отдел по делам обороны Баянаульского района"
1
1
16.
Государственное учреждение "Аппарат акима Баянаульского района"
2
2