Баянауыл ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 322/52 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 желтоқсанда № 4869 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 наурыздағы № 80/14 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 07.03.2017 № 80/14 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына және Павлодар облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 394/46 шешіміне сәйкес, Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Баянауыл ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мына көлемдерде бекітілсін:
1) Кірістер – 4332423 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1130604 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10457 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1989 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3189373 мың теңге;
2) Шығындар – 4335764 мың теңге;
3) Таза бюджеттік кредиттеу – 8250 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 28311 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 20061 мың теңге;
4) Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) Бюджет тапшылығы (профициті) – -11591 мың теңге;
6) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11591 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 24.02.2016 № 333/55 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 01.04.2016 № 10/02 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 05.05.2016 № 16/03 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 20.07.2016 № 24/05 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 28.11.2016 № 50/11 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 21.12.2016 № 64/12 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2016 жылға арналған облыстық бюджеттен берілген субвенциялар көлемі 1841734 мың теңге көлемінде ескерілсін.

О бюджете Баянаульского района на 2016 - 2018 годы
Решение маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 24 декабря 2015 года № 322/52. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 декабря 2015 года № 4869. Утратило силу решением маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 7 марта 2017 года № 80/14 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 07.03.2017 № 80/14 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и решением Павлодарского областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 394/46 "Об областном бюджете на 2016 - 2018 годы" Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Баянаульского района на 2016 - 2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) Доходы – 4332423 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1130604 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10457 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1989 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3189373 тысяч тенге;
2) Затраты – 4335764 тысяч тенге;
3) Чистое бюджетное кредитование – 8250 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 28311 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20061 тысяч тенге;
4) Сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) Дефицит (профицит) бюджета – -11591 тысяч тенге;
6) Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11591 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 24.02.2016 № 333/55 (вводится в действие с 01.01.2016); от 01.04.2016 № 10/02 (вводится в действие с 01.01.2016); от 05.05.2016 № 16/03 (вводится в действие с 01.01.2016); от 20.07.2016 № 24/05 (вводится в действие с 01.01.2016); от 28.11.2016 № 50/11 (вводится в действие с 01.01.2016); от 21.12.2016 № 64/12 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Объем субвенции выделенного из областного бюджета на 2016 год учесть в объеме 1841734 тысяч тенге.

3. Аудандық жергілікті атқарушы органының 2016 жылға арналған резерві 20690 мың теңге сомасында бекітілсін.
4. 2016 жылға арналған аудан бюджетінің атқарылу үрдісінде секвестрге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. 2016 жылға арналған Майқайың кенті мен аудандық ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2016 жылға арналған Майқайың кенті мен ауылдық округтер арасында жергілікті өзін - өзі басқару органдарына трансферттерді бөлу 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда 2016 жылға жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк ставкалар белгіленсін.
8. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму мәселелері, жоспар мен бюджет және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
9. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Базаров
Аудандық мәслихатының хатшысы Т. Қасен
Баянауыл аудандық
мәслихатының (V сайланған
кезекті LII сессия)

3. Утвердить на 2016 год резерв местного исполнительного органа района в сумме 20690 тысяч тенге.
4. Утвердить на 2016 год перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета, согласно приложению 4.
5. Утвердить на 2016 год перечень бюджетных программ сельских округов района и поселка Майкаин, согласно приложению 5.
6. Утвердить на 2016 год распределение трансфертов органам местного самоуправления между сельскими округами и поселком Майкаин, согласно приложению 6.
7. Специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, установить на 2016 год повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
8. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально – экономического развития, планирования бюджета и социальной политики.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии М. Базаров
Секретарь районного маслихата Т. Қасен
Приложение 1
к решению Баянаульского
районного маслихата
(очередная LІІ сессия V созыва)

116701
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
116701
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18723
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
19212
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
5068
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
10652
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
479
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
8155
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
54412
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
138215
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
9158
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
9158
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
500
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
8658
2
Әлеуметтiк көмек
106596
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
106596
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
28277
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6411
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2748
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
42646
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
599
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
16933
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
8982
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
22461
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
22461
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21202
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

116701
464
Отдел образования района (города областного значения)
116701
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
18723
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
19212
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
5068
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10652
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
479
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
8155
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
54412
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
138215
1
Социальное обеспечение
9158
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
9158
005
Государственная адресная социальная помощь
500
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
8658
2
Социальная помощь
106596
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
106596
002
Программа занятости
28277
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6411
006
Оказание жилищной помощи
2748
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
42646
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
599
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16933
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
8982
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
22461
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
22461
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21202
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

2015 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 322/52 шешіміне
5-қосымша
2016 жылға арналған Майқайың кенті мен аудандық
ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
Ақсан ауылдық округі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру

от 24 декабря 2015 года
№ 322/52
Перечень бюджетных программ
сельских округов и п. Майкаин на 2016 год
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Аксанский сельский округ
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности

006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Баянауыл ауылдық округі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Бірлік ауылдық округі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
Мемлекеттік органдарды материалдық- техникалық жарақтандыру
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Жаңажол ауылдық округі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Жаңатілек ауылдық округі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
Қаратомар ауылдық округі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Құндыкөл ауылдық округі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Күркелі ауылдық округі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
Баянаульский сельский округ
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Бирликский сельский округ
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
Жанажолский сельский округ
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
Жанатлекский сельский округ
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
Каратомарский сельский округ
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
Кундыкольский сельский округ
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
Куркелинский сельский округ
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

2015 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 322/52 шешіміне
6-қосымша
2016 жылға арналған Майқайың кенті мен ауылдық округтер
арасында жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттерді бөлу
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда – Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 07.09.2016 № 36/09 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Сомасы, мың теңге
Бағдарлама
Атауы
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

от 24 декабря 2015 года
№ 322/52
Распределение трансфертов органам местного самоуправления
между сельскими округами и поселком Майкаин на 2016 год
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 07.09.2016 № 36/09 (вводится в действие с 01.01.2016).
Администратор бюджетных программ
Сумма, тысяч тенге
Программа
Наименование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа