Железинка аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы "Железинка ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 267-5/32 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 289-5/36 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 сәуірде № 4440 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Железинка аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
Аудандық мәслихаттың (V сайланған XXXII (кезекті) сессиясы) 2014 жылғы 25 желтоқсандағы "Железинка ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 14 қаңтарда № 4265 болып тіркелген, аудандық "Родные просторы", "Туған өлке" газеттерінің 2015 жылғы 10 қаңтардағы № 1 сандарында жарияланған) № 267-5/32 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"3716074" сандары "2913306" сандарымен ауыстырылсын;
"553214" сандары "546914" сандарымен ауыстырылсын;
"1818" сандары "3118" сандарымен ауыстырылсын;
"3155057" сандары "2357289" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "3716074" сандары "2919751" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақша мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"бюджеттик кредиттер – 41622 мың теңге;";
5) тармақшада "-32817" сандары "-39262" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "32817" сандары "39262" сандарымен ауыстырылсын;
шешімнің 4-тармағы мына мазмұндағы 4-1) тармақшамен толықтырылсын:
"4-1) осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттер сомасын бөлудің 2015 жылға арналған көлемдері бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес 6-қосымшамен толықтырылсын.
Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық дамыту және бюджеттік тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы З. Оспанова
Аудандық мәслихаттың хатшысы В. Крутиков
Железинка аудандық
мәслихатының (V сайланған
ХХХVІ (кезектен тыс) сессиясы)

О внесении изменений и дополнений в решение Железинского районного маслихата от 25 декабря 2014 года № 267-5/32 "О бюджете Железинского района на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 10 апреля 2015 года № 289-5/36. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 апреля 2015 года № 4440. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2014 года № 267-5/32 "О бюджете Железинского района на 2015 - 2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 14 января 2015 года за № 4265, опубликованные в районных газетах "Родные просторы", "Туған өлке" от 10 января 2015 года № 1), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3716074" заменить цифрами "2913306";
цифры "553214" заменить цифрами "546914";
цифры "1818" заменить цифрами "3118";
цифры "3155057" заменить цифрами "2357289";
в подпункте 2) цифры "3716074" заменить цифрами "2919751";
подпункт 3) дополнить абзацем следующего содержания:
"бюджетные кредиты – 41622 тысяч тенге;";
в подпункте 5) цифры "-32817" заменить цифрами "-39262";
в подпункте 6) цифры "32817" заменить цифрами "39262";
пункт 4 решения дополнить подпунктом 4-1) следующего содержания:
"4-1) Утвердить на 2015 год объемы распределения сумм трансфертов органам местного самоуправления согласно приложению 6 к настоящему решению.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложением 6 согласно приложению 2 к настоящему решению.
Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию социально-экономического развития и бюджета районного маслихата.
Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата З. Оспанова
Секретарь районного маслихата В. Крутиков
Приложение 1
к решению Железинского
районного маслихата