Железин ауданында 2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 388/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 20 қаңтарда № 4893 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 16 мамырдағы N 87/5 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 16.05.2016 N 87/5 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабы 5) тармақшасына, 20-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" № 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережесіне сәйкес, жұмыссыз азаматтар үшін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мақсатында, Железин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстар жүргізілетін Железин ауданы ұйымдарының тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi, қоғамдық жұмыстардлың нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздері 1-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. 2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс 2-қосымшаға сәйкес анықталсын.
3. "Железин ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Абушахманов
Павлодар облысы
Железин ауданы
әкімдігінің 2015 жылғы
"28" желтоқсандағы
№ 388/1 қаулысына
1-қосымша
Қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық
жұмыстардың түрлері, көлемі, қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары,
қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және
оларды қаржыландыру көздері
р/с №
Ұйымдардың тізбесі
Қоғамдық жұмыстардың түрлерi
Қоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбегіне төленетiн ақының мөлшерi, қаржыландыру көзi
1
"Ақтау селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
Ағаш отырғызу – 150 дана;
гүлзарларды орналастыру – 80 шаршы метр;
ескерткіштерді және обелискілерді көріктендіру (арнайы мамандықты қажет етпейді) – 3 дана;
қоқысты жүктеу – 150 тонна;
қоқыс шығаратын жерлерді жинау – 300 текше метр;
ағаштарды көктемгі өңдеу – 150 дана;
көшелерді санитарлық тазалау және көшелерді қардан тазалау – 11 көше;
үй-үйді аралау – 142 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет
2
"Алакөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
Ағаш отырғызу – 103 дана;
гүлзарларды орналастыру – 96 шаршы метр;
ескерткіштерді және обелискілерді көріктендіру (арнайы мамандықты қажет етпейді) – 2 дана;
қоқысты жүктеу – 43 тонна;
ағаштарды көктемгі өңдеу – 66 дана;
көшелерді санитарлық тазалау және көшелерді қардан тазалау – 14 көше;
үй-үйді аралау – 194 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет
3
"Башмачин селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
Ағаш отырғызу – 100 дана;
гүлзарларды орналастыру – 30 шаршы метр;
ескерткіштерді және обелискілерді көріктендіру (арнайы мамандықты қажет етпейді) – 6 дана;
қоқысты жүктеу – 100 тонна;
қоқыс шығаратын жерлерді жинау – 200 текше метр;
ағаштарды көктемгі өңдеу – 380 дана;
көшелерді санитарлық тазалау және көшелерді қардан тазалау – 25 көше;
үй-үйді аралау – 424 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет
4
(Веселорощин селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
Ағаш отырғызу – 350 дана;
гүлзарларды орналастыру – 180 шаршы метр;
ескерткіштерді көріктендіру (арнайы мамандықты қажет етпейді) – 3 дана;
қоқысты жүктеу – 300 тонна;
қоқыс шығаратын жерлерді жинау – 650 текше метр;
ағаштарды көктемгі өңдеу – 500 дана;
көшелерді санитарлық тазалау және көшелерді қардан тазалау – 20 көше;
үй-үйді аралау – 396 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет
5
"Еңбекші селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
Ағаш отырғызу – 200 дана;
гүлзарларды орналастыру – 150 шаршы метр;
ескерткіштерді және обелискілерді көріктендіру (арнайы мамандықты қажет етпейді) – 2 дана;
қоқысты жүктеу – 400 тонна;
қоқыс шығаратын жерлерді жинау – 800 текше метр;
ағаштарды көктемгі өңдеу – 300 дана;
көшелерді санитарлық тазалау және көшелерді қардан тазалау – 16 көше;
үй-үйді аралау – 277 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет
6
"Железин селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
Ағаш отырғызу – 1000 дана;
гүлзарларды орналастыру – 400 шаршы метр;
ескерткіштерді және обелискілерді көріктендіру (арнайы мамандықты қажет етпейді) - 6 дана;
қоқысты жүктеу – 15 тонна;
ағаштарды көктемгі өңдеу – 300 дана;
көшелерді санитарлық тазалау және көшелерді қардан тазалау – 80 көше;
үй-үйді аралау – 2023 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет
7
"Қазақстан селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
Ағаш отырғызу – 130 дана;
гүлзарларды орналастыру – 30 шаршы метр;
ескерткіштерді көріктендіру (арнайы мамандықты қажет етпейді) – 4 дана;
қоқысты жүктеу – 30 тонна;
қоқыс шығаратын жерлерді жинау – 60 текше метр;
ағаштарды көктемгі өңдеу – 200 дана;
көшелерді санитарлық тазалау және көшелерді қардан тазалау – 7 көше;
үй-үйді аралау – 382 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет
8
"Лесной селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
Ағаш отырғызу – 150 дана;
гүлзарларды орналастыру – 210 шаршы метр;
обелискілерді көріктендіру (арнайы мамандықты қажет етпейді) – 1 дана;
қоқысты жүктеу – 100 тонна;
қоқыс шығаратын жерлерді жинау – 200 текше метр;
ағаштарды көктемгі өңдеу – 300 дана;
көшелерді санитарлық тазалау және көшелерді қардан тазалау – 15 көше;
үй-үйді аралау – 232 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет
9
"Михайлов селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
Ағаш отырғызу – 150 дана;
гүлзарларды орналастыру – 180 шаршы метр;
ескерткіштерді және обелискілерді көріктендіру (арнайы мамандықты қажет етпейді) – 3 дана;
қоқысты жүктеу – 400 тонна;
қоқыс шығаратын жерлерді жинау – 800 текше метр;
ағаштарды көктемгі өңдеу – 250 дана;
көшелерді санитарлық тазалау және көшелерді қардан тазалау – 35 көше;
үй-үйді аралау – 771 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет
10
"Новомир селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
Ағаш отырғызу – 70 дана;
гүлзарларды орналастыру – 200 шаршы метр;
ескерткіштерді көріктендіру (арнайы мамандықты қажет етпейді) – 1 дана;
қоқысты жүктеу – 450 тонна;
қоқыс шығаратын жерлерді жинау – 900 текше метр;
ағаштарды көктемгі өңдеу – 70 дана;
көшелерді санитарлық тазалау және көшелерді қардан тазалау – 8 көше;
үй-үйді аралау –145 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет
11
"Озерный селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
Ағаш отырғызу – 120 дана;
гүлзарларды орналастыру – 13 шаршы метр;
ескерткіштерді көріктендіру (арнайы мамандықты қажет етпейді) – 1 дана;
қоқысты жүктеу – 30 тонна;
қоқыс шығаратын жерлерді жинау – 60 текше метр;
ағаштарды көктемгі өңдеу – 90 дана;
көшелерді санитарлық тазалау және көшелерді қардан тазалау – 15 көше;
үй-үйді аралау – 73 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет
12
"Прииртышск селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
Ағаш отырғызу – 100 дана;
гүлзарларды орналастыру – 50 шаршы метр;
ескерткіштерді көріктендіру (арнайы мамандықты қажет етпейді) – 5 дана;
қоқысты жүктеу – 480 тонна;
қоқыс шығаратын жерлерді жинау – 10000 текше метр;
ағаштарды көктемгі өңдеу – 100 дана;
көшелерді санитарлық тазалау және көшелерді қардан тазалау – 15 көше;
үй-үйді аралау – 353 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет
Павлодар облысы
Железин ауданы
әкімдігінің 2015 жылғы
"28" желтоқсандағы
№ 388/1 қаулысына
2-қосымша
Қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
р/с №
Ұйымдардың тізбесі
Сұраныс (адам)
Ұсыныс (адам)
1
"Ақтау селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8
8
2
"Алакөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
12
12
3
"Башмачин селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
12
12
4
"Веселорощин селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
18
18
5
"Еңбекші селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
6
6
6
"Железин селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
77
77
7
"Қазақстан селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
3
3
8
"Лесной селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8
8
9
"Михайлов селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
30
30
10
"Новомир селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
7
7
11
"ОзҰрный селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
3
3
12
"Прииртышск селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
6
6

Об организации и финансировании общественных работ в Железинском районе на 2016 год
Постановление акимата Железинского района Павлодарской области от 28 декабря 2015 года № 388/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 января 2016 года № 4893. Утратило силу постановлением акимата Железинского района Павлодарской области от 16 мая 2016 года № 87/5
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Железинского района Павлодарской области от 16.05.2016 № 87/5.
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, пунктом 1 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях организации общественных работ для безработных граждан, акимат Железинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций Железинского района, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования на 2016 год согласно приложению 1.
2. Определить спрос и предложение на общественные работы на 2016 год согласно приложению 2.
3. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Железинского района" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Абушахманов
Приложение 1
к постановлению акимата
Железинского района
Павлодарской области
от "28" декабря 2015 года
№ 388/1
Перечень организаций, в которых будут проводиться
общественные работы, виды, объемы, конкретные условия общественных работ,
размеры оплаты труда участников и источники их финансирования
№ п/п
Перечень организаций
Виды общественных работ
Объемы и конкретные условия общественных работ
Размер оплаты труда участников и источники их финансирования
1.
Государственное учреждение "Аппарат акима Актауского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
Посадка деревьев – 150 штук;
устройство цветников – 80 квадратных метров;
благоустройство памятников и обелисков (не требующее специального образования) – 3 штуки;
погрузка мусора – 150 тонн;
буртовка свалок – 300 кубических метров;
весенняя обработка деревьев – 150 штук;
санитарная очистка улиц и очистка улиц от снега – 11 улиц;
подворный обход – 142 двора, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима Алакольского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
Посадка деревьев – 103 штуки;
устройство цветников – 96 квадратных метров;
благоустройство памятников и обелисков (не требующее специального образования) – 2 штуки;
погрузка мусора – 43 тонны;
весенняя обработка деревьев – 66 штук;
санитарная очистка улиц и очистка улиц от снега – 14 улиц;
подворный обход – 194 дворов, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима Башмачинского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
Посадка деревьев – 100 штук;
устройство цветников – 30 квадратных метров;
благоустройство памятников и обелисков (не требующее специального образования) – 6 штук;
погрузка мусора – 100 тонн;
буртовка свалок – 200 кубических метров;
весенняя обработка деревьев – 380 штук;
санитарная очистка улиц и очистка улиц от снега – 25 улиц;
подворный обход – 424 двора, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима Веселорощинского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
Посадка деревьев – 350 штук;
устройство цветников – 180 квадратных метров;
благоустройство памятников (не требующее специального образования) – 3 штуки;
погрузка мусора – 300 тонн;
буртовка свалок – 650 кубических метров;
весенняя обработка деревьев – 500 штук;
санитарная очистка улиц и очистка улиц от снега – 20 улиц;
подворный обход – 396 дворов, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
5.
Государственное учреждение "Аппарат акима Енбекшинского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
Посадка деревьев – 200 штук;
устройство цветников – 150 квадратных метров;
благоустройство памятников и обелисков (не требующее специального образования) – 2 штуки;
погрузка мусора – 400 тонн;
буртовка свалок – 800 кубических метров;
весенняя обработка деревьев – 300 штук;
санитарная очистка улиц и очистка улиц от снега – 16 улиц;
подворный обход – 277 дворов, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
6.
Государственное учреждение "Аппарат акима Железинского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
Посадка деревьев – 1000 штук;
устройство цветников – 400 квадратных метров;
благоустройство памятников и обелисков (не требующее специального образования) – 6 штук;
погрузка мусора – 15 тонн;
весенняя обработка деревьев – 300 штук;
санитарная очистка улиц и очистка улиц от снега – 80 улиц;
подворный обход – 2032 двора, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
7.
Государственное учреждение "Аппарат акима Казахстанского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
Посадка деревьев – 130 штук;
устройство цветников – 30 квадратных метров;
благоустройство памятников (не требующее специального образования) – 4 штуки;
погрузка мусора – 30 тонн;
буртовка свалок – 60 кубических метров;
весенняя обработка деревьев – 200 штук;
санитарная очистка улиц и очистка улиц от снега – 7 улиц;
подворный обход – 382 двора, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
8.
Государственное учреждение "Аппарат акима Лесного сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
Посадка деревьев – 150 штук;
устройство цветников – 210 квадратных метров;
благоустройство обелисков (не требующее специального образования) – 1 штука;
погрузка мусора – 100 тонн;
буртовка свалок – 200 кубических метров;
весенняя обработка деревьев – 300 штук;
санитарная очистка улиц и очистка улиц от снега – 15 улиц;
подворный обход – 232 двора, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
9.
Государственное учреждение "Аппарат акима Михайловского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
Посадка деревьев – 150 штук;
устройство цветников – 180 квадратных метров;
благоустройство памятников и обелисков (не требующее специального образования) – 3 штуки;
погрузка мусора – 400 тонн;
буртовка свалок – 800 кубических метров;
весенняя обработка деревьев – 250 штук;
санитарная очистка улиц и очистка улиц от снега – 35 улиц;
подворный обход – 771 дворов, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
10.
Государственное учреждение "Аппарат акима Новомирского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
Посадка деревьев – 70 штук;
устройство цветников – 200 квадратных метров;
благоустройство памятников (не требующее специального образования) - 1 штука;
погрузка мусора – 450 тонн;
буртовка свалок – 900 кубических метров;
весенняя обработка деревьев – 70 штук;
санитарная очистка улиц и очистка улиц от снега – 8 улиц;
подворный обход – 145 дворов, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
11.
Государственное учреждение "Аппарат акима Озерновского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
Посадка деревьев – 120 штук;
устройство цветников – 13 квадратных метров;
благоустройство памятников (не требующее специального образования) - 1 штука;
погрузка мусора – 30 тонн;
буртовка свалок – 60 кубических метров;
весенняя обработка деревьев – 90 штук;
санитарная очистка улиц и очистка улиц от снега – 15 улиц;
подворный обход – 73 двора, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
12.
Государственное учреждение "Аппарат акима Прииртышского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
Посадка деревьев – 100 штук;
устройство цветников –50 квадратных метров;
благоустройство памятников (не требующее специального образования) - 5 штук;
погрузка мусора – 480 тонн;
буртовка свалок – 10000 кубических метров;
весенняя обработка деревьев – 100 штук;
санитарная очистка улиц и очистка улиц от снега – 15 улиц;
подворный обход – 353 дворов, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
Приложение 2
к постановлению акимата
Железинского района
Павлодарской области
от "28" декабря 2015 года
№ 388/1
Спрос и предложение на общественные работы
№ п/п
Перечень организаций
Спрос (человек)
Предложение (человек)
1.
Государственное учреждение "Аппарат акима Актауского сельского округа"
8
8
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима Алакольского сельского округа"
12
12
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима Башмачинского сельского округа"
12
12
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима ВесҰлорощинского сельского округа"
18
18
5.
Государственное учреждение "Аппарат акима Енбекшинского сельского округа"
6
6
6.
Государственное учреждение "Аппарат акима Железинского сельского округа"
77
77
7.
Государственное учреждение "Аппарат акима Казахстанского сельского округа"
3
3
8.
Государственное учреждение "Аппарат акима Лесного сельского округа"
8
8
9.
Государственное учреждение "Аппарат акима Михайловского сельского округа"
30
30
10.
Государственное учреждение "Аппарат акима Новомирского сельского округа"
7
7
11.
Государственное учреждение "Аппарат акима Озерновского сельского округа"
3
3
12.
Государственное учреждение "Аппарат акима Прииртышского сельского округа"
6
6