Жер бөлу жобаларын (сұлбаларын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2015 жылғы 16 қыркүйектегі № 220-40-5 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 қазанда № 4768 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 8-бабының 1-1 және 2-тармақтарына, 11-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 1-17 қосымшаларға сәйкес жер аймағының жобалары (сұлбалары), Ертіс ауданы елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелер төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен он күнтізбелік күндер өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрағасы Қ. Ибрагимов
Аудандық мәслихат хатшысы Ж. Беспаев
V сайланған Ертіс аудандық
мәслихатының XL кезектен тыс
сессиясының 2015 жылғы
16 қыркүйектегі № 220-40-5
шешіміне
1 қосымшасы
Ертіс ауданы Ағашорын ауылдық округі жерлеріне түзету коэффициенттерінің
және бағалау аймақтарының шекараларын белгілеуімен жерлердің бөлу сұлбасы
V сайланған Ертіс аудандық
мәслихатының XL кезектен тыс
сессиясының 2015 жылғы
16 қыркүйектегі № 220-40-5
шешіміне
2 қосымшасы
Ертіс ауданы Амангелді ауылы жерлеріне түзету коэффициенттерінің
және бағалау аймақтарының шекараларын белгілеуімен жерлердің бөлу сұлбасы
V сайланған Ертіс аудандық
мәслихатының XL кезектен тыс
сессиясының 2015 жылғы
16 қыркүйектегі № 220-40-5
шешіміне
3 қосымшасы
Ертіс ауданы Байзақов ауылдық округі жерлеріне түзету коэффициенттерінің
және бағалау аймақтарының шекараларын белгілеуімен жерлердің бөлу сұлбасы
V сайланған Ертіс аудандық
мәслихатының XL кезектен тыс
сессиясының 2015 жылғы
16 қыркүйектегі № 220-40-5
шешіміне
4 қосымшасы
Ертіс ауданы Голубовка ауылы жерлеріне түзету коэффициенттерінің
және бағалау аймақтарының шекараларын белгілеуімен жерлердің бөлу сұлбасы
V сайланған Ертіс аудандық
мәслихатының XL кезектен тыс
сессиясының 2015 жылғы
16 қыркүйектегі 220-40-5
шешіміне
5 қосымшасы
Ертіс ауданы Ертіс ауылы жерлеріне түзету коэффициенттерінің
және бағалау аймақтарының шекараларын белгілеуімен жерлердің бөлу сұлбасы
V сайланған Ертіс аудандық
мәслихатының XL кезектен тыс
сессиясының 2015 жылғы
16 қыркүйектегі № 220-40-5
шешіміне
6 қосымшасы
Ертіс ауданы Қарақұдық ауылдық округі жерлеріне түзету коэффициенттерінің
және бағалау аймақтарының шекараларын белгілеуімен жерлердің бөлу сұлбасы
V сайланған Ертіс аудандық
мәслихатының XL кезектен тыс
сессиясының 2015 жылғы
16 қыркүйектегі № 220-40-5
шешіміне
7 қосымшасы
Ертіс ауданы Қосағаш ауылдық округі жерлеріне түзету коэффициенттерінің
және бағалау аймақтарының шекараларын белгілеуімен жерлердің бөлу сұлбасы
V сайланған Ертіс аудандық
мәслихатының XL кезектен тыс
сессиясының 2015 жылғы
16 қыркүйектегі 220-40-5
шешіміне
8 қосымшасы
Ертіс ауданы Қосқөл ауылдық округі жерлеріне түзету коэффициенттерінің
және бағалау аймақтарының шекараларын белгілеуімен жерлердің бөлу сұлбасы
V сайланған Ертіс аудандық
мәслихатының XL кезектен тыс
сессиясының 2015 жылғы
16 қыркүйектегі № 220-40-5
шешіміне
9 қосымшасы
Ертіс ауданы Қызылжар ауылдық округі жерлеріне түзету коэффициенттерінің
және бағалау аймақтарының шекараларын белгілеуімен жерлердің бөлу сұлбасы
V сайланған Ертіс аудандық
мәслихатының XL кезектен тыс
сессиясының 2015 жылғы
16 қыркүйектегі № 220-40-5
шешіміне
10 қосымшасы
Ертіс ауданы Ленин ауылы жерлеріне түзету коэффициенттерінің
және бағалау аймақтарының шекараларын белгілеуімен жерлердің бөлу сұлбасы
V сайланған Ертіс аудандық
мәслихатының XL кезектен тыс
сессиясының 2015 жылғы
16 қыркүйектегі № 220-40-5
шешіміне
11 қосымшасы
Ертіс ауданы Луговой ауылдық округі жерлеріне түзету коэффициенттерінің
және бағалау аймақтарының шекараларын белгілеуімен жерлердің бөлу сұлбасы
V сайланған Ертіс аудандық
мәслихатының XL кезектен тыс
сессиясының 2015 жылғы
16 қыркүйектегі 220-40-5
шешіміне
12 қосымшасы
Ертіс ауданы Майқоңыр ауылы жерлеріне түзету коэффициенттерінің
және бағалау аймақтарының шекараларын белгілеуімен жерлердің бөлу сұлбасы
V сайланған Ертіс аудандық
мәслихатының XL кезектен тыс
сессиясының 2015 жылғы
16 қыркүйектегі № 220-40-5
шешіміне
13 қосымшасы
Ертіс ауданы Панфилов ауылдық округі жерлеріне түзету коэффициенттерінің
және бағалау аймақтарының шекараларын белгілеуімен жерлердің бөлу сұлбасы
V сайланған Ертіс аудандық
мәслихатының XL кезектен тыс
сессиясының 2015 жылғы
16 қыркүйектегі 220-40-5
шешіміне
14 қосымшасы
Ертіс ауданы Северный ауылдық округі жерлеріне түзету коэффициенттерінің
және бағалау аймақтарының шекараларын белгілеуімен жерлердің бөлу сұлбасы
V сайланған Ертіс аудандық
мәслихатының XL кезектен тыс
сессиясының 2015 жылғы
16 қыркүйектегі № 220-40-5
шешіміне
15 қосымшасы
Ертіс ауданы Сілеті ауылдық округі жерлеріне түзету коэффициенттерінің
және бағалау аймақтарының шекараларын белгілеуімен жерлердің бөлу сұлбасы
V сайланған Ертіс аудандық
мәслихатының XL кезектен тыс
сессиясының 2015 жылғы
16 қыркүйектегі № 220-40-5
шешіміне
16 қосымшасы
Ертіс ауданы Ұзынсу ауылдық округі жерлеріне түзету коэффициенттерінің
және бағалау аймақтарының шекараларын белгілеуімен жерлердің бөлу сұлбасы
V сайланған Ертіс аудандық
мәслихатының XL кезектен тыс
сессиясының 2015 жылғы
16 қыркүйектегі 220-40-5
шешіміне
17 қосымшасы
Ертіс ауданы елді мекендердегі жер учаскелер
төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
р/с
Ауыл, ауылдық округінің атауы
Аймақ сипаттамасы
Түзету коэффициенттері
Есептік кадастр нөмірлерінің
тізбесі
1
2
3
4
5
1
Ағашорын ауылдық округі
I- аймақ
1,3

Об утверждении проектов (схем) зонирования, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 16 сентября 2015 года № 220-40-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 октября 2015 года № 4768
В соответствии с пунктами 1-1 и 2 статьи 8, пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
Утвердить проекты (схемы) зонирования земель, границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Иртышского района согласно приложениям 1-17.
Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии К. Ибрагимов
Секретарь районного маслихата Ж. Беспаев
Приложение 1
к решению XL внеочередной
сессии Иртышского
районного маслихата V созыва
от 16 сентября 2015 года
№ 220-40-5
Схема зонирования земель с установлением границ оценочных зон
и поправочных коэффициентов на земли Агашорынского сельского округа
Иртышского района
Приложение 2
к решению XL внеочередной
сессии Иртышского
районного маслихата V созыва
от 16 сентября 2015 года
№ 220-40-5
Схема зонирования земель с установлением границ оценочных зон
и поправочных коэффициентов на земли села Амангельды Иртышского района
Приложение 3
к решению XL внеочередной
сессии Иртышского
районного маслихата V созыва
от 16 сентября 2015 года
№ 220-40-5
Схема зонирования земель с установлением границ оценочных зон
и поправочных коэффициентов на земли Байзаковского сельского округа
Иртышского района
Приложение 4
к решению XL внеочередной
сессии Иртышского
районного маслихата V созыва
от 16 сентября 2015 года
№ 220-40-5
Схема зонирования земель с установлением границ оценочных зон
и поправочных коэффициентов на земли села Голубовка Иртышского района
Приложение 5
к решению XL внеочередной
сессии Иртышского
районного маслихата V созыва
от 16 сентября 2015 года
№ 220-40-5
Схема зонирования земель с установлением границ оценочных зон
и поправочных коэффициентов на земли села Иртышск Иртышского района
Приложение 6
к решению XL внеочередной
сессии Иртышского
районного маслихата V созыва
от 16 сентября 2015 года
№ 220-40-5
Схема зонирования земель с установлением границ оценочных зон
и поправочных коэффициентов на земли Каракудукского сельского округа
Иртышского района
Приложение 7
к решению XL внеочередной
сессии Иртышского
районного маслихата V созыва
от 16 сентября 2015 года
№ 220-40-5
Схема зонирования земель с установлением границ оценочных зон
и поправочных коэффициентов на земли Косагашского сельского округа
Иртышского района
Приложение 8
к решению XL внеочередной
сессии Иртышского
районного маслихата V созыва
от 16 сентября 2015 года
№ 220-40-5
Схема зонирования земель с установлением границ оценочных зон
и поправочных коэффициентов на земли Коскольского сельского округа
Иртышского района
Приложение 9
к решению XL внеочередной
сессии Иртышского
районного маслихата V созыва
от 16 сентября 2015 года
№ 220-40-5
Схема зонирования земель с установлением границ оценочных зон
и поправочных коэффициентов на земли Кызылжарского сельского округа
Иртышского района
Приложение 10
к решению XL внеочередной
сессии Иртышского
районного маслихата V созыва
от 16 сентября 2015 года
№ 220-40-5
Схема зонирования земель с установлением границ оценочных зон
и поправочных коэффициентов на земли села Ленино Иртышского района
Приложение 11
к решению XL внеочередной
сессии Иртышского
районного маслихата V созыва
от 16 сентября 2015 года
№ 220-40-5
Схема зонирования земель с установлением границ оценочных зон
и поправочных коэффициентов на земли Луговского сельского округа
Иртышского района
Приложение 12
к решению XL внеочередной
сессии Иртышского
районного маслихата V созыва
от 16 сентября 2015 года
№ 220-40-5
Схема зонирования земель с установлением границ оценочных зон
и поправочных коэффициентов на земли села Майконыр Иртышского района
Приложение 13
к решению XL внеочередной
сессии Иртышского
районного маслихата V созыва
от 16 сентября 2015 года
№ 220-40-5
Схема зонирования земель с установлением границ оценочных зон
и поправочных коэффициентов на земли Панфиловского сельского округа
Иртышского района
Приложение 14
к решению XL внеочередной
сессии Иртышского
районного маслихата V созыва
от 16 сентября 2015 года
№ 220-40-5
Схема зонирования земель с установлением границ оценочных зон
и поправочных коэффициентов на земли Северного сельского округа
Иртышского района
Приложение 15
к решению XL внеочередной
сессии Иртышского
районного маслихата V созыва
от 16 сентября 2015 года
№ 220-40-5
Схема зонирования земель с установлением границ оценочных зон
и поправочных коэффициентов на земли Селетинского сельского округа
Иртышского района
Приложение 16
к решению XL внеочередной
сессии Иртышского
районного маслихата V созыва
от 16 сентября 2015 года
№ 220-40-5
Схема зонирования земель с установлением границ оценочных зон
и поправочных коэффициентов на земли Узынсуского сельского округа
Иртышского района
Приложение 17
к решению XL внеочередной
сессии Иртышского
районного маслихата V созыва
от 16 сентября 2015 года
№ 220-40-5
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
в населенных пунктах Иртышского района
п/п
Наименование села, сельского округа
Характеристика зоны
Поправочные коэффициенты
Перечень учетных кадастровых номеров
1
2
3
4
5
1
Агашорынский сельский округ
I – зона
1,3