Аудан әкімінің 2014 жылғы 3 желтоқсандағы "Ертіс ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" № 3 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімінің 2015 жылғы 28 қазандағы № 21 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 қазанда № 4774 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімінің 2019 жылғы 7 маусымдағы № 8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімінің 07.06.2019 № 8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңы 23-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 33-бабының 2-тармағына сәйкес ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Аудан әкімінің 2014 жылғы 3 желтоқсандағы "Ертіс ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" № 3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4244 тіркелді, 2015 жылғы 10 қаңтарда № 1 "Ертіс нұры" және № 1 "Иртыш" газеттерінде жарияланды) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш рет ресми түрде жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күні өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі В. Дубовицкий
"КЕЛІСІЛДІ"
Ертіс аудандық
аумақтық сайлау
комиссиясының төрайымы Г. Сыздықова
2015 жылғы "28" қазан
Ертіс ауданы әкімінің
2015 жылғы 28 қазандағы
№ 21 шешіміне
қосымша
№ 252 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ертіс ауылы, Түгел батыр көшесі, 28, № 1 орта мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: көшелер: Степная 2, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 40, 43, 46, 48. Строительная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21. Интернациональная 1, 3, 9, 13, 15, 19. Береговая 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13. Жазы батыр 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 15, 15а, 43, 45, 47, 48. И. Кутурга 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 13, 14, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30. Астана 1, 2, 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 50, 51, 52, 53. Желтоқсан 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 19, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 59, 65. Қажымұқан 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 44. Бөгенбай 1, 1б, 1в, 2, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37. Гагарин 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42. Ысқақов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 29, 32, 33, 35. Түгел батыр 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 33. Кұдайберген батыр 2, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18. Жалаулы 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23. Би Байсерке абыз 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 10, 11, 12, 14.
№ 253 сайлау учаскесі

О внесении изменения в решение акима района от 3 декабря 2014 года № 3 "Об образовании избирательных участков на территории Иртышского района"
Решение акима Иртышского района Павлодарской области от 28 октября 2015 года № 21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 30 октября 2015 года № 4774. Утратило силу решением акима Иртышского района Павлодарской области от 7 июня 2019 года № 8 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима Иртышского района Павлодарской области от 07.06.2019 № 8 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Внести в решение акима Иртышского района от 3 декабря 2014 года № 3 "Об образовании избирательных участков на территории Иртышского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4244, опубликовано 10 января 2015 года в газете "Ертіс нұры" № 1 и "Иртыш" № 1) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района В. Дубовицкий
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Иртышской
районной территориальной
избирательной комиссии Г. Сыздыкова
28 октября 2015 года
Приложение
к решению акима
Иртышского района
от 28 октября 2015 года №21
Избирательный участок № 252
Центр избирательного участка: село Иртышск, улица Тугель батыра 28, здание средней школы № 1;
границы избирательного участка: улицы: Степная 2, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 15,
16, 17, 18, 19, 23, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 40, 43, 46, 48. Строительная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21. Интернациональная 1, 3, 9, 13, 15, 19. Береговая 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13. Жазы батыра 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 15, 15а, 43, 45, 47, 48. И. Кутурги 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 13, 14, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30. Астана 1, 2, 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 50, 51, 52, 53. Желтоксан 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 19, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 59, 65. Кажимукана 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 44. Богенбая 1, 1б, 1в, 2, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37. Гагарина 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42. Искакова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 29, 32, 33, 35. Тугель батыра 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 33. Кудайберген батыра 2, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18. Жалаулы 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23. Би Байсерке абыз 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 10, 11, 12, 14.
Избирательный участок № 253

Сайлау учаскесінің орталығы: Ертіс ауылы, Бөгенбай көшесі 51, № 2 орта мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: көшелер: Демин 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23. Луговой 2, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17. Қожаберген батыр 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14а, 16, 18. 1-Набережная 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 18. 2-Набережная 1, 1а, 2, 2а, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38. К. Полка 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 36, 37, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 62, 70, 72, 74. Астана 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 80, 81, 82, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91. Желтоқсан 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 79, 85, 87, 89, 93, 99, 101, 103, 105, 107. Қажымұқан 39, 41, 43, 45, 49, 52, 53, 54, 55, 56, 60, 61, 63, 64, 65, 67, 69, 70, 75, 77, 79. Бөгенбай 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 52, 53, 53а, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68. Гагарин 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62. Ысқақов 34, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59. Түгел батыр 32, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 56, 57, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 69, 72, 74, 76, 78а. Құдайберген батыр 15, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 32, 33, 35, 36, 37, 39. Жалаулы 19а, 21а, 22, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 58. Би Байсерке абыз 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43а, 45, 47, 49, 51, 53, 57. Пушкин 1, 2, 2а, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20.
№ 254 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ертіс ауылы, Иса Байзақов көшесі, 10, балалар өнер мектебінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: көшелер: 2-Набережная 39а, 41, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58. К. Полка 65, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 87а, 88, 89, 92, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 134. Астана 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 110, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 131, 133, 135, 137, 140, 142, 143, 145, 147, 148, 149, 150, 151, 152. Желтоқсан 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 100, 102, 111, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 122, 123, 128, 133, 135, 137, 145, 147, 149, 151, 157, 161, 163, 165, 167, 169. Қажымұқан 74, 76, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 108, 110, 111, 112, 114, 115, 117, 119, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 129. Бөгенбай 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 102, 104. Гагарин 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 76, 77, 78, 80, 81а, 82, 86, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 108, 110, 112, 114, 118, 120, 122, 124. Ысқақов 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 89, 90, 103, 105, 107, 109, 111, 113. Түгел батыр 71, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 88, 89, 91, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112. Құдайберген батыр 38, 40, 41, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 81. Жалаулы 29, 31, 35, 39, 41, 43, 45. Мүткенов 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24. И.Байзақов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 12, 15, 20, 22, 24, 26, 28. Қуанышев*1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17. Рамазанов 1, 1а, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33. Пристань 1 аумағы.
№ 255 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: село Иртышск, улица Богенбая 51, здание средней школы № 2;
границы избирательного участка: улицы: Демина 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23. Луговая 2, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17. Кожаберген батыра 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14а, 16, 18. 1-Набережная 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 18. 2-Набережная 1, 1а, 2, 2а, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38. К. Полка 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 36, 37, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 62, 70, 72, 74. Астана 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 80, 81, 82, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91. Желтоксан 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 79, 85, 87, 89, 93, 99, 101, 103, 105, 107. Кажимукана 39, 41, 43, 45, 49, 52, 53, 54, 55, 56, 60, 61, 63, 64, 65, 67, 69, 70, 75, 77, 79. Богенбая 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 52, 53, 53а, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68. Гагарина 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62. Искакова 34, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59. Тугель батыра 32, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 56, 57, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 69, 72, 74, 76, 78а. Кудайберген батыра 15, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 32, 33, 35, 36, 37, 39. Жалаулы 19а, 21а, 22, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 58. Би Байсерке абыз 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43а, 45, 47, 49, 51, 53, 57. Пушкина 1, 2, 2а, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20.
Избирательный участок № 254
Центр избирательного участка: село Иртышск, улица Исы Байзакова 10, здание детской школы искусств;
границы избирательного участка: улицы: 2-Набережная 39а, 41, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58. К. Полка 65, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 87а, 88, 89, 92, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 134. Астана 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 110, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 131, 133, 135, 137, 140, 142, 143, 145, 147, 148, 149, 150, 151, 152. Желтоксан 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 100, 102, 111, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 122, 123, 128, 133, 135, 137, 145, 147, 149, 151, 157, 161, 163, 165, 167, 169. Кажимукана 74, 76, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 108, 110, 111, 112, 114, 115, 117, 119, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 129. Богенбая 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 102, 104. Гагарина 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 76, 77, 78, 80, 81а, 82, 86, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 108, 110, 112, 114, 118, 120, 122, 124. Искакова 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 89, 90, 103, 105, 107, 109, 111, 113. Тугель батыра 71, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 88, 89, 91, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112. Кудайберген батыра 38, 40, 41, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 81. Жалаулы 29, 31, 35, 39, 41, 43, 45. Муткенова 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24. И. Байзакова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 12, 15, 20, 22, 24, 26, 28. Куанышева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17. Рамазанова 1, 1а, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33. Территория Пристани 1.
Избирательный участок № 255

Сайлау учаскесінің орталығы: Ертіс ауылы, Қажымұқан көшесі, 134, № 3 орта мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: көшелер: 1-Набережная 13, 15, 17, 19, 21,
23, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 49, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 66. 2-Набережная 51, 53, 55, 57, 58а, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 67, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 84, 86, 88, 90. К. Полка 91, 93, 93а, 95, 97, 136, 140, 144, 146, 148, 150, 154, 156, 158, 160, 162, 166, 168, 170, 172, 174. Астана 155, 156, 157, 58, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 172, 174, 175, 176, 177, 179, 180, 181, 182,183, 185, 186, 187, 188, 191, 194, 195, 196, 198, 199. Желтоқсан 130, 132, 136, 142, 144, 148, 150, 152, 154, 156, 160, 162, 164, 166, 168, 171, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 199, 203, 211, 213. Қажымұқан 133, 135, 136, 137, 138, 140, 141, 143, 144, 145, 147, 148, 150, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 163, 164, 167, 169, 173, 177, 179, 181, 183, 185, 189, 189а, 191. Бөгенбай 101, 103, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 134, 136, 138. Гагарин 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 123, 125, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 148, 150, 154, 156, 158, 160, 162, 166, 168, 174, 176, 178. Ысқақов 100, 102, 104, 108, 112, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177. Түгел батыр 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 122, 123, 127, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 154, 155, 156, 157, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176. Құдайберген батыр 70, 72, 74, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 101, 105, 107, 111, 113, 117, 119, 121. Чайковский 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 34, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55.Базарная 1, 2, 3, 4, 5, 6. Островский 1, 2, 2а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27.
№ 256 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ертіс ауылы, Бурягин көшесі, 14, № 4 орта мектеп ғимараты;

Центр избирательного участка: село Иртышск, улица Кажимукана 134, здание средней школы № 3;
границы избирательного участка: улицы: 1-Набережная 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 49, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 66. 2-Набережная 51, 53, 55, 57, 58а, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 67, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 84, 86, 88, 90. К. Полка 91, 93, 93а, 95, 97, 136, 140, 144, 146, 148, 150, 154, 156, 158, 160, 162, 166, 168, 170, 172, 174. Астана 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 172, 174, 175, 176, 177, 179, 180, 181, 182, 183, 185, 186, 187, 188, 191, 194, 195, 196, 198, 199. Желтоксан 130, 132, 136, 142, 144, 148, 150, 152, 154, 156, 160, 162, 164, 166, 168, 171, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 199, 203, 211, 213. Кажимукана 133, 135, 136, 137, 138, 140, 141, 143, 144, 145, 147, 148, 150, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 163, 164, 167, 169, 173, 177, 179, 181, 183, 185, 189, 189а, 191. Богенбая 101, 103, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 134, 136, 138. Гагарина 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 123, 125, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 148, 150, 154, 156, 158, 160, 162, 166, 168, 174, 176, 178. Искакова 100, 102, 104, 108, 112, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177. Тугель батыра 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 122, 123, 127, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 154, 155, 156, 157, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176. Кудайберген батыра 70, 72, 74, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 101, 105, 107, 111, 113, 117, 119, 121. Чайковского 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 34, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55. Базарная 1, 2, 3, 4, 5, 6. Островского 1, 2, 2а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27.
Избирательный участок № 256
Центр избирательного участка: село Иртышск, улица Бурягина 14, здание средней школы № 4;

сайлау учаскесінің шекарасы: көшелер: 1-Набережная 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 79, 80, 115. 2-Набережная 79, 81, 85, 87, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110а, 111, 112, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 174, 176, 186, 188. К. Полка 101, 103, 105, 109, 111, 113, 115, 117, 121, 123, 125, 127, 129, 133, 135, 137, 141, 143, 145, 149, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 171, 173, 175, 176, 177, 178, 186, 188, 190, 192, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 216, 218, 224, 226, 228. Астана 200, 201, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 219, 220, 222, 223, 224, 226, 227, 228, 229, 230, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 244, 245, 246, 247. Желтоқсан 172, 174, 178, 180, 184, 188, 190, 192, 194, 196, 200, 202, 204, 206, 208, 212, 214, 216, 217, 218, 220, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 245, 246, 248, 249, 252, 255, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 264, 266, 269. Қажымұқан 172, 174, 176, 178, 182, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 213, 215, 217, 217а. Бөгенбай 131, 133, 135, 137, 139, 140а, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 160, 162, 162а, 164, 166, 168, 172, 174, 176, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198. Гагарин 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 188, 192, 194, 196, 198, 200, 204, 206, 208, 210. Ысқақов 164, 166, 168, 174, 176, 179, 181, 183, 185, 189, 191. Фрунзе 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26. Чехов 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11. Транспортная 1, 3, 5, 7, 9, 11. Первомайская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10. Тельман 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 25, 27, 29, 33, 35. Бурягина 1, 1а, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 13. Подстанция 1. Заготскот 1, 2.
№ 257 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қызылжар ауылы, Школьная көшесі, 1, орта мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Қызылжар ауылдық округінің Қызылжар ауылының аумағы.
№ 258 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тоғызақ ауылы, Парковая көшесі, 21, негізгі мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Қызылжар ауылдық округінің Тоғызақ ауылының аумағы.
№ 259 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Луговой ауылы, Жамбыл көшесі, 1, ауылдық клуб ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Луговой ауылдық округінің Луговой, Ақбетей ауылдарының аумақтары.
№ 260 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Иса Байзақов ауылы, Николаева көшесі, 11, мәдениет үйінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Иса Байзақов ауылдық округінің Иса Байзақов, Шұбарат, Қостомар ауылдарының аумақтары.
№ 261 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Үлгілі ауылы, Школьная көшесі, 5, орта мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Иса Байзақов ауылдық округінің Үлгілі ауылының аумағы.
№ 263 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Северный ауылы, Садовая көшесі, 62, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Северный ауылдық округінің Северный ауылының аумағы.
№ 264 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Степное ауылы, Степная көшесі, 21, негізгі мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Северный ауылдық округінің Степное, Төбелес ауылдарының аумақтары.
№ 265 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қараағаш ауылы, Момыш-ұлы көшесі, 1, орта мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Северный ауылдық округінің Қараағаш ауылының аумағы.
№ 266 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Майқоңыр ауылы, Мира көшесі, 5, орта мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Майқоңыр ауылының аумағы.
№ 267 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қарақұдық ауылы, Бағұстар Рамазанов көшесі, 26, мәдени-демалыс орталығының ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Қарақұдық ауылдық округінің Қарақұдық, Кеңес ауылдарының аумақтары.
№ 269 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ынтымақ ауылы, Мүткенов көшесі, 20, негізгі мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Қарақұдық ауылдық округінің Ынтымақ ауылының аумағы.
№ 270 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қараөткел ауылы, Шәмкенов көшесі, 8, ауылдық клуб ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Қарақұдық ауылдық округінің Қараөткел ауылының аумағы.
№ 271 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Панфилов ауылы, Горобец көшесі, 1а, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Панфилов ауылдық округінің Панфилов ауылының аумағы.
№ 272 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ұзынсу ауылы, Ленин көшесі, 60, ауылдық клуб ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Ұзынсу ауылдық округінің Ұзынсу, Ақтайлақ ауылдарының аумақтары.
№ 273 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ағашорын ауылы, Бөгембай батыр көшесі, 5, мәдени-демалыс орталығының ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Ағашорын ауылдық округінің Ағашорын, Бескепе ауылдарының аумақтары.
№ 274 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ленин ауылы, Октябрьская көшесі, 10, орта мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Ленин ауылының аумағы.
№ 275 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Аманкелді ауылы, Аманкелді көшесі, 3, орта мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Аманкелді ауылының аумағы.
№ 276 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қосағаш ауылы, Абылайхан көшесі, 9, орта мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Қосағаш ауылдық округінің Қосағаш, Тасқұдық ауылдарының аумақтары.
№ 277 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Голубовка ауылы, Степная көшесі, 7, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Голубовка ауылының аумағы.
№ 278 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тоқта ауылы, Строительная көшесі, 9, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Панфилов ауылдық округінің Тоқта ауылының аумағы.
№ 279 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Сілеті ауылы, Школьная көшесі, 2, орта мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Сілеті ауылдық округінің Сілеті ауылының аумағы.
№ 280 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қызылағаш ауылы, Жазы батыр көшесі, 1а, ауылдық клуб ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Сілеті ауылдық округінің Қызылағаш ауылының аумағы.
№ 281 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қоскөл ауылы, Мира көшесі, 15, орта мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Қоскөл ауылдық округінің Қоскөл ауылының аумағы.
№ 282 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қызылқақ ауылы, Ленин көшесі, 8, ауылдық клуб ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Қоскөл ауылдық округінің Қызылқақ ауылының аумағы.
№ 283 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Бұланбай ауылы, Көбекей батыр көшесі, 2а, негізгі мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Сілеті ауылдық округінің Бұланбай ауылының аумағы.

границы избирательного участка: улицы: 1-Набережная 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 79, 80, 115. 2-Набережная 79, 81, 85, 87, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110а, 111, 112, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 174, 176, 186, 188. К. Полка 101, 103, 105, 109, 111, 113, 115, 117, 121, 123, 125, 127, 129, 133, 135, 137, 141, 143, 145, 149, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 171, 173, 175, 176, 177, 178, 186, 188, 190, 192, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 216, 218, 224, 226, 228. Астана 200, 201, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 219, 220, 222, 223, 224, 226, 227, 228, 229, 230, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 244, 245, 246, 247. Желтоксан 172, 174, 178, 180, 184, 188, 190, 192, 194, 196, 200, 202, 204, 206, 208, 212, 214, 216, 217, 218, 220, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 245, 246, 248, 249, 252, 255, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 264, 266, 269. Кажимукана 172, 174, 176, 178, 182, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 213, 215, 217, 217а. Богенбая 131, 133, 135, 137, 139, 140а, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 160, 162, 162а, 164, 166, 168, 172, 174, 176, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198. Гагарина 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 188, 192, 194, 196, 198, 200, 204, 206, 208, 210. Искакова 164, 166, 168, 174, 176, 179, 181, 183, 185, 189, 191. Фрунзе 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26. Чехова 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11. Транспортная 1, 3, 5, 7, 9, 11. Первомайская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10. Тельмана 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 25, 27, 29, 33, 35. Бурягина 1, 1а, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 13. Подстанция 1. Заготскот 1, 2.
Избирательный участок № 257
Центр избирательного участка: село Кызылжар, улица Школьная 1, здание средней школы;
границы избирательного участка: территория села Кызылжар Кызылжарского сельского округа.
Избирательный участок № 258
Центр избирательного участка: село Тогызак, улица Парковая 21, здание основной школы;
границы избирательного участка: территория села Тогызак Кызылжарского сельского округа.
Избирательный участок № 259
Центр избирательного участка: село Луговое, улица Жамбыла 1, здание сельского клуба;
границы избирательного участка: территории сел: Луговое, Акбетей Луговского сельского округа.
Избирательный участок № 260
Центр избирательного участка: село Исы Байзакова, улица Николаева 11, здание сельского дома культуры;
границы избирательного участка: территории сел: Исы Байзакова, Шубарат, Костомар Байзаковского сельского округа.
Избирательный участок № 261
Центр избирательного участка: село Ульгули, улица Школьная 5, здание средней школы;
границы избирательного участка: территория села Ульгули Байзаковского сельского округа.
Избирательный участок № 263
Центр избирательного участка: село Северное, улица Садовая 62, здание сельского дома культуры;
границы избирательного участка: территория села Северное Северного сельского округа.
Избирательный участок № 264
Центр избирательного участка: село Степное, улица Степная 21, здание основной школы;
границы избирательного участка: территории сел: Тобелес, Степное Северного сельского округа.
Избирательный участок № 265
Центр избирательного участка: село Караагаш, улица Момыш–улы 1, здание средней школы;
границы избирательного участка: территория села Караагаш Северного сельского округа.
Избирательный участок № 266
Центр избирательного участка: село Майконыр, улица Мира 5, здание средней школы;
границы избирательного участка: территория села Майконыр.
Избирательный участок № 267
Центр избирательного участка: село Каракудук, улица Багустара Рамазанова 26 А, здание культурно-досугового центра;
границы избирательного участка: территории сел: Каракудук, Кенес Каракудукского сельского округа.
Избирательный участок № 269
Центр избирательного участка: село Ынтымак, улица Муткенова 19, здание основной школы;
границы избирательного участка: территория села Ынтымак Каракудукского сельского округа.
Избирательный участок № 270
Центр избирательного участка: село Караоткель, улица Шамкенова 8, здание сельского клуба;
границы избирательного участка: территория села Караоткель Каракудукского сельского округа.
Избирательный участок № 271
Центр избирательного участка: село Панфилово, улица Горобец 1а, здание сельского дома культуры;
границы избирательного участка: территория села Панфилово Панфиловского сельского округа.
Избирательный участок № 272
Центр избирательного участка: село Узынсу, улица Ленина 60, здание сельского клуба;
границы избирательного участка: территория сел: Узынсу, Актайлак Узынсуского сельского округа.
Избирательный участок № 273
Центр избирательного участка: село Агашорын, улица Богембай батыра 5, здание культурно-досугового центра;
границы избирательного участка: территория сел: Агашорын, Бескепе Агашорынского сельского округа.
Избирательный участок № 274
Центр избирательного участка: село Ленино, улица Октябрьская 9, здание средней школы;
границы избирательного участка: территория села Ленино.
Избирательный участок № 275
Центр избирательного участка: село Амангельды, улица Амангельды 3, здание средней школы;
границы избирательного участка: территория села Амангельды.
Избирательный участок № 276
Центр избирательного участка: село Косагаш, улица Аблайхана 9, здание средней школы;
границы избирательного участка: территория сел: Косагаш, Таскудук Косагашского сельского округа.
Избирательный участок № 277
Центр избирательного участка: село Голубовка, улица Степная 7, здание сельского дома культуры;
границы избирательного участка: территория села Голубовка.
Избирательный участок № 278
Центр избирательного участка: село Тохта, улица Строительная 9, здание сельского дома культуры;
границы избирательного участка: территория села Тохта Панфиловского сельского округа.
Избирательный участок № 279
Центр избирательного участка: село Селеты, улица Школьная 2, здание средней школы;
границы избирательного участка: территория села Селеты Селетинского сельского округа.
Избирательный участок № 280
Центр избирательного участка: село Кызылагаш, улица Жазы батыра 1а, здание сельского клуба;
границы избирательного участка: территория села Кызылагаш Селетинского сельского округа.
Избирательный участок № 281
Центр избирательного участка: село Косколь, улица Мира 15, здание средней школы;
границы избирательного участка: территория села Косколь Коскольского сельского округа.
Избирательный участок № 282
Центр избирательного участка: село Кызылкак, улица Ленина 8, здание сельского клуба;
границы избирательного участка: территория села Кызылкак Коскольского сельского округа.
Избирательный участок № 283
Центр избирательного участка: село Буланбай, улица Кобекей батыра 2а, здание основной школы;
границы избирательного участка: территория села Буланбай Селетинского сельского округа.