Качир аудандық мәслихатының (V сайланған XXXIX сессиясы) 2014 жылғы 25 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Качир ауданының бюджеті туралы" № 3/39 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 1/42 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 05 мамырда № 4455 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2, 4-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Качир аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Качир аудандық мәслихатының (V сайланған XXХIХ сессиясы) 14 жылғы 25 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Качир ауданының бюджеті туралы" № 3/39 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4269 тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтарында "Тереңкөл тынысы" газетінің № 3, 2015 жылғы 29 қаңтарында "Тереңкөл тынысы" газетінің № 4, 2015 жылғы 22 қаңтарында "Заря" газетінің № 3, 2015 жылғы 29 қаңтарында "Заря" газетінің № 4 жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"3361952" деген сандар "2945433" деген сандармен ауыстырылсын;
"433495" деген сандар "435513" деген сандармен ауыстырылсын;
"3994" деген сандар "1976" деген сандармен ауыстырылсын;
"2914664" деген сандар "2498145" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "3361952" деген сандар "2953889" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "-57164" деген сандар "-65620" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "57164" деген сандар "65620" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес 6-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың тұрақты жоспарлы-бюджеттік комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Щербак
Качир аудандық
мәслихатының хатшысы С. Баяндинов
Качир аудандық мәслихатының
(V сайланған XXХХІІ
кезектен тыс сессиясы)
2015 жылғы 10 сәуірдегі
№ 1/42 шешіміне
1-қосымша
Качир аудандық мәслихатының
(V сайланған XXХIХ
кезекті сессиясы)
2014 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 3/39 шешіміне
1-қосымша
2015 жылға арналған АУДАНДЫҚ БЮДЖЕТ
(өзгерістермен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
1. КІРІСТЕР

О внесении изменений и дополнения в решение Качирского районного маслихата (XXXIX - сессия, V - созыв) от 25 декабря 2014 года № 3/39 "О бюджете Качирского района на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Качирского района Павлодарской области от 10 апреля 2015 года № 1/42. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 05 мая 2015 года № 4455
В соответствии с пунктами 2, 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Качирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Качирского районного маслихата (XXXIX - сессия, V - созыв) от 25 декабря 2014 года № 3/39 "О бюджете Качирского района на 2015 - 2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4269, опубликованное 22 января 2015 года в газете "Тереңкөл тынысы" № 3, 29 января 2015 года в газете "Тереңкөл тынысы" № 4, 22 января 2015 года в газете "Заря" № 3, 29 января 2015 года в газете "Заря" № 4) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3361952" заменить цифрами "2945433";
цифры "433495" заменить цифрами "435513";
цифры "3994" заменить цифрами "1976";
цифры "2914664" заменить цифрами "2498145";
в подпункте 2) цифры "3361952" заменить цифрами "2953889";
в подпункте 5) цифры "-57164" заменить цифрами "-65620";
в подпункте 6) цифры "57164" заменить цифрами "65620";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложением 6 согласно приложению 3 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную планово-бюджетную комиссию районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии М. Щербак
Секретарь Качирского
районного маслихата С. Баяндинов
Приложение 1
к решению Качирского
районного маслихата
(XXХХІІ – внеочередная
сессия, V - созыв)
от 10 апреля 2015 года № 1/42
Приложение 1
к решению Качирского
районного маслихата
(XXХIХ – очередная
сессия, V - созыв)
от 25 декабря 2014 года № 3/39
РАЙОННЫЙ БЮДЖЕТ на 2015 год
(с изменениями)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Д О Х О Д Ы

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Байқоныс ауылдық округі әкімінің аппараты
Береговой ауылдық округі әкімінің аппараты
Бобровка ауылдық округі әкімінің аппараты
Верненка ауылдық округі әкімінің аппараты
Воскресенка ауылдық округі әкімінің аппараты
Жаңақұрылыс ауылдық округі әкімінің аппараты
Ивановка ауылдық округі әкімінің аппараты
Тереңкөл ауылдық округі әкімінің аппараты
Калиновка ауылдық округі әкімінің аппараты
Песчан ауылдық округі әкімінің аппараты
Октябрь ауылдық округі әкімінің аппараты
Федоровка ауылдық округі әкімінің аппараты
04
Бiлiм беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
Тереңкөл ауылдық округі әкімінің аппараты
Песчан ауылдық округі әкімінің аппараты

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Аппарат акима Байконысского сельского округа
Аппарат акима Берегового сельского округа
Аппарат акима Бобровского сельского округа
Аппарат акима Верненского сельского округа
Аппарат акима Воскресенского сельского округа
Аппарат акима Жанакурлусского сельского округа
Аппарат акима Ивановского сельского округа
Аппарат акима Теренкольского сельского округа
Аппарат акима Калиновского сельского округа
Аппарат акима Песчанского сельского округа
Аппарат акима Октябрьского сельского округа
Аппарат акима Федоровского сельского округа
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
Аппарат акима Теренкольского сельского округа
Аппарат акима Песчанского сельского округа

041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Тереңкөл ауылдық округі әкімінің аппараты
Песчан ауылдық округі әкімінің аппараты
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
Береговой ауылдық округі әкімінің аппараты
Верненка ауылдық округі әкімінің аппараты
Воскресенка ауылдық округі әкімінің аппараты
Жаңақұрылыс ауылдық округі әкімінің аппараты
Ивановка ауылдық округі әкімінің аппараты
Тереңкөл ауылдық округі әкімінің аппараты
Калиновка ауылдық округі әкімінің аппараты
Песчан ауылдық округі әкімінің аппараты
Октябрь ауылдық округі әкімінің аппараты
Федоровка ауылдық округі әкімінің аппараты
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
Тереңкөл ауылдық округі әкімінің аппараты
3
Елді мекендерді абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Аппарат акима Теренкольского сельского округа
Аппарат акима Песчанского сельского округа
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
Аппарат акима Берегового сельского округа
Аппарат акима Верненского сельского округа
Аппарат акима Воскресенского сельского округа
Аппарат акима Жанакурлусского сельского округа
Аппарат акима Ивановского сельского округа
Аппарат акима Теренкольского сельского округа
Аппарат акима Калиновского сельского округа
Аппарат акима Песчанского сельского округа
Аппарат акима Октябрьского сельского округа
Аппарат акима Федоровского сельского округа
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
Аппарат акима Теренкольского сельского округа
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа