Павлодар облысы Качир ауданының елді мекендерінде жер телімдер үшін бағалау аймақтарының шекараларын және төлемақы базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 2/43 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 мамырда № 4496 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 11-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына сәйкес Качир аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы Качир ауданының елді мекендерінде бағалау аймақтарының шекаралары осы шешімнің 1-12-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Павлодар облысы Качир ауданының елді мекендерінде жер телімдер үшін төлемақы базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері осы шешімнің 13-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың аграрлық мәселелер жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ғ. Әменова
Качир аудандық
мәслихатының хатшысы С. Баяндинов
V сайланған Качир аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
28 сәуірдегі XLIII кезектен тыс
сессиясының "Павлодар облысы
Качир ауданының елді
мекендерінде жер телімдер
үшін бағалау аймақтарының
шекараларын және төлемақы
базалық мөлшерлемелеріне
түзету коэффициенттерін бекіту
туралы" № 2/43 шешіміне
1-қосымша
Качир ауданы Тереңкөл ауылдық округі елді мекендерінің жерлеріне
бағалау аймақтарының шекараларын және түзету
коэффициентерін айқындаумен жерлерді аймақтарға бөлу
СҰЛБАСЫ
V сайланған Качир аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
28 сәуірдегі XLIII кезектен тыс
сессиясының "Павлодар облысы
Качир ауданының елді
мекендерінде жер телімдер
үшін бағалау аймақтарының
шекараларын және төлемақы
базалық мөлшерлемелеріне
түзету коэффициенттерін бекіту
туралы" № 2/43 шешіміне
2-қосымша
Качир ауданы Байқоныс ауылдық округі елді мекендерінің
жерлеріне бағалау аймақтарының шекараларын және түзету
коэффициентерін айқындаумен жерлерді аймақтарға бөлу
СҰЛБАСЫ
V сайланған Качир аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
28 сәуірдегі XLIII кезектен тыс
сессиясының "Павлодар облысы
Качир ауданының елді
мекендерінде жер телімдер
үшін бағалау аймақтарының
шекараларын және төлемақы
базалық мөлшерлемелеріне
түзету коэффициенттерін бекіту
туралы" № 2/43 шешіміне
3-қосымша
Качир ауданы Береговое ауылдық округі елді мекендерінің
жерлеріне бағалау аймақтарының шекараларын және түзету
коэффициентерін айқындаумен жерлерді аймақтарға бөлу
СҰЛБАСЫ
V сайланған Качир аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
28 сәуірдегі XLIII кезектен тыс
сессиясының "Павлодар облысы
Качир ауданының елді
мекендерінде жер телімдер
үшін бағалау аймақтарының
шекараларын және төлемақы
базалық мөлшерлемелеріне
түзету коэффициенттерін бекіту
туралы" № 2/43 шешіміне
4-қосымша
Качир ауданы Бобровка ауылдық округі елді мекендерінің
жерлеріне бағалау аймақтарының шекараларын және түзету
коэффициентерін айқындаумен жерлерді аймақтарға бөлу
СҰЛБАСЫ
V сайланған Качир аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
28 сәуірдегі XLIII кезектен тыс
сессиясының "Павлодар облысы
Качир ауданының елді
мекендерінде жер телімдер
үшін бағалау аймақтарының
шекараларын және төлемақы
базалық мөлшерлемелеріне
түзету коэффициенттерін бекіту
туралы" № 2/43 шешіміне
5-қосымша
Качир ауданы Ивановка ауылдық округі елді мекендерінің
жерлеріне бағалау аймақтарының шекараларын және түзету
коэффициентерін айқындаумен жерлерді аймақтарға бөлу
СҰЛБАСЫ
V сайланған Качир аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
28 сәуірдегі XLIII кезектен тыс
сессиясының "Павлодар облысы
Качир ауданының елді
мекендерінде жер телімдер
үшін бағалау аймақтарының
шекараларын және төлемақы
базалық мөлшерлемелеріне
түзету коэффициенттерін бекіту
туралы" № 2/43 шешіміне
6-қосымша
Качир ауданы Верненка ауылдық округі елді мекендерінің
жерлеріне бағалау аймақтарының шекараларын және түзету
коэффициентерін айқындаумен жерлерді аймақтарға бөлу
СҰЛБАСЫ
V сайланған Качир аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
28 сәуірдегі XLIII кезектен тыс
сессиясының "Павлодар облысы
Качир ауданының елді
мекендерінде жер телімдер
үшін бағалау аймақтарының
шекараларын және төлемақы
базалық мөлшерлемелеріне
түзету коэффициенттерін бекіту
туралы" № 2/43 шешіміне
7-қосымша
Качир ауданы Воскресенка ауылдық округі елді мекендерінің
жерлеріне бағалау аймақтарының шекараларын және түзету
коэффициентерін айқындаумен жерлерді аймақтарға бөлу
СҰЛБАСЫ
V сайланған Качир аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
28 сәуірдегі XLIII кезектен тыс
сессиясының "Павлодар облысы
Качир ауданының елді
мекендерінде жер телімдер
үшін бағалау аймақтарының
шекараларын және төлемақы
базалық мөлшерлемелеріне
түзету коэффициенттерін бекіту
туралы" № 2/43 шешіміне
8-қосымша
Качир ауданы Жаңақұрылыс ауылдық округі елді мекендерінің
жерлеріне бағалау аймақтарының шекараларын және түзету
коэффициентерін айқындаумен жерлерді аймақтарға бөлу
СҰЛБАСЫ
V сайланған Качир аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
28 сәуірдегі XLIII кезектен тыс
сессиясының "Павлодар облысы
Качир ауданының елді
мекендерінде жер телімдер
үшін бағалау аймақтарының
шекараларын және төлемақы
базалық мөлшерлемелеріне
түзету коэффициенттерін бекіту
туралы" № 2/43 шешіміне
9-қосымша
Качир ауданы Калиновка ауылдық округі елді мекендерінің
жерлеріне бағалау аймақтарының шекараларын және түзету
коэффициентерін айқындаумен жерлерді аймақтарға бөлу
СҰЛБАСЫ
V сайланған Качир аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
28 сәуірдегі XLIII кезектен тыс
сессиясының "Павлодар облысы
Качир ауданының елді
мекендерінде жер телімдер
үшін бағалау аймақтарының
шекараларын және төлемақы
базалық мөлшерлемелеріне
түзету коэффициенттерін бекіту
туралы" № 2/43 шешіміне
10-қосымша
Качир ауданы Октябрь ауылдық округі елді мекендерінің
жерлеріне бағалау аймақтарының шекараларын және түзету
коэффициентерін айқындаумен жерлерді аймақтарға бөлу
СҰЛБАСЫ
V сайланған Качир аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
28 сәуірдегі XLIII кезектен тыс
сессиясының "Павлодар облысы
Качир ауданының елді
мекендерінде жер телімдер
үшін бағалау аймақтарының
шекараларын және төлемақы
базалық мөлшерлемелеріне
түзету коэффициенттерін бекіту
туралы" № 2/43 шешіміне
11-қосымша
Качир ауданы Песчан ауылдық округі елді мекендерінің
жерлеріне бағалау аймақтарының шекараларын және түзету
коэффициентерін айқындаумен жерлерді аймақтарға бөлу
СҰЛБАСЫ
V сайланған Качир аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
28 сәуірдегі XLIII кезектен тыс
сессиясының "Павлодар облысы
Качир ауданының елді
мекендерінде жер телімдер
үшін бағалау аймақтарының
шекараларын және төлемақы
базалық мөлшерлемелеріне
түзету коэффициенттерін бекіту
туралы" № 2/43 шешіміне
12-қосымша
Качир ауданы Федоровка ауылдық округі елді мекендерінің
жерлеріне бағалау аймақтарының шекараларын және түзету
коэффициентерін айқындаумен жерлерді аймақтарға бөлу
СҰЛБАСЫ
V сайланған Качир аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
28 сәуірдегі XLIII кезектен тыс
сессиясының "Павлодар облысы
Качир ауданының елді
мекендерінде жер телімдер
үшін бағалау аймақтарының
шекараларын және төлемақы
базалық мөлшерлемелеріне
түзету коэффициенттерін бекіту
туралы" № 2/43 шешіміне
13-қосымша
Павлодар облысы Качир ауданының елді
мекендерінде жер телімдер үшін төлемақы базалық
мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
Аймақтың нөмірі
Түзету коэффициенттері
Есептік кадастрлық кварталдардың тізбесі
Тереңкөл ауылдық округі
I
1,8

Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Качирского района Павлодарской области
Решение маслихата Качирского района Павлодарской области от 28 апреля 2015 года № 2/43. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 мая 2015 года № 4496
В соответствии со статьей 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Качирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить границы оценочных зон в населенных пунктах Качирского района Павлодарской области согласно приложениям 1-12 к настоящему решению.
2. Утвердить поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Качирского района Павлодарской области согласно приложению 13 к настоящему решению.
3. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по аграрным вопросам.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Г. Аменова
Секретарь Качирского
районного маслихата С. Баяндинов
Приложение 1
к решению внеочередной
XLIII - сессии Качирского
районного маслихата V – созыва
от 28 апреля 2015 года № 2/43
"Об утверждении границ
оценочных зон и поправочных
коэффициентов к базовым
ставкам платы за земельные
участки в населенных пунктах
Качирского района
Павлодарской области"
СХЕМА
зонирования земель с установлением границ оценочных зон
и поправочных коэффициентов на земли населенных пунктов
Теренкольского сельского округа Качирского района
Приложение 2
к решению внеочередной
XLIII - сессии Качирского
районного маслихата V – созыва
от 28 апреля 2015 года № 2/43
"Об утверждении границ
оценочных зон и поправочных
коэффициентов к базовым
ставкам платы за земельные
участки в населенных пунктах
Качирского района
Павлодарской области"
СХЕМА
зонирования земель с установлением границ оценочных зон
и поправочных коэффициентов на земли населенных пунктов
Байконысского сельского округа Качирского района
Приложение 3
к решению внеочередной
XLIII - сессии Качирского
районного маслихата V – созыва
от 28 апреля 2015 года № 2/43
"Об утверждении границ
оценочных зон и поправочных
коэффициентов к базовым
ставкам платы за земельные
участки в населенных пунктах
Качирского района
Павлодарской области"
СХЕМА
зонирования земель с установлением границ оценочных зон
и поправочных коэффициентов на земли населенных пунктов
Берегового сельского округа Качирского района
Приложение 4
к решению внеочередной
XLIII - сессии Качирского
районного маслихата V – созыва
от 28 апреля 2015 года № 2/43
"Об утверждении границ
оценочных зон и поправочных
коэффициентов к базовым
ставкам платы за земельные
участки в населенных пунктах
Качирского района
Павлодарской области"
СХЕМА
зонирования земель с установлением границ оценочных зон
и поправочных коэффициентов на земли населенных пунктов
Бобровского сельского округа Качирского района
Приложение 5
к решению внеочередной
XLIII - сессии Качирского
районного маслихата V – созыва
от 28 апреля 2015 года № 2/43
"Об утверждении границ
оценочных зон и поправочных
коэффициентов к базовым
ставкам платы за земельные
участки в населенных пунктах
Качирского района
Павлодарской области"
СХЕМА
зонирования земель с установлением границ оценочных зон
и поправочных коэффициентов на земли населенных пунктов
Верненского сельского округа Качирского района
Приложение 6
к решению внеочередной
XLIII - сессии Качирского
районного маслихата V – созыва
от 28 апреля 2015 года № 2/43
"Об утверждении границ
оценочных зон и поправочных
коэффициентов к базовым
ставкам платы за земельные
участки в населенных пунктах
Качирского района
Павлодарской области"
СХЕМА
зонирования земель с установлением границ оценочных зон
и поправочных коэффициентов на земли населенных пунктов
Воскресенского сельского округа Качирского района
Приложение 7
к решению внеочередной
XLIII - сессии Качирского
районного маслихата V – созыва
от 28 апреля 2015 года № 2/43
"Об утверждении границ
оценочных зон и поправочных
коэффициентов к базовым
ставкам платы за земельные
участки в населенных пунктах
Качирского района
Павлодарской области"
СХЕМА
зонирования земель с установлением границ оценочных зон
и поправочных коэффициентов на земли населенных пунктов
Ивановского сельского округа Качирского района
Приложение 8
к решению внеочередной
XLIII - сессии Качирского
районного маслихата V – созыва
от 28 апреля 2015 года № 2/43
"Об утверждении границ
оценочных зон и поправочных
коэффициентов к базовым
ставкам платы за земельные
участки в населенных пунктах
Качирского района
Павлодарской области"
СХЕМА
зонирования земель с установлением границ оценочных зон
и поправочных коэффициентов на земли населенных пунктов
Жанакурлысского сельского округа Качирского района
Приложение 9
к решению внеочередной
XLIII - сессии Качирского
районного маслихата V – созыва
от 28 апреля 2015 года № 2/43
"Об утверждении границ
оценочных зон и поправочных
коэффициентов к базовым
ставкам платы за земельные
участки в населенных пунктах
Качирского района
Павлодарской области"
СХЕМА
зонирования земель с установлением границ оценочных зон
и поправочных коэффициентов на земли населенных пунктов
Калиновского сельского округа Качирского района
Приложение 10
к решению внеочередной
XLIII - сессии Качирского
районного маслихата V – созыва
от 28 апреля 2015 года № 2/43
"Об утверждении границ
оценочных зон и поправочных
коэффициентов к базовым
ставкам платы за земельные
участки в населенных пунктах
Качирского района
Павлодарской области"
СХЕМА
зонирования земель с установлением границ оценочных зон
и поправочных коэффициентов на земли населенных пунктов
Октябрьского сельского округа Качирского района
Приложение 11
к решению внеочередной
XLIII - сессии Качирского
районного маслихата V – созыва
от 28 апреля 2015 года № 2/43
"Об утверждении границ
оценочных зон и поправочных
коэффициентов к базовым
ставкам платы за земельные
участки в населенных пунктах
Качирского района
Павлодарской области"
СХЕМА
зонирования земель с установлением границ оценочных зон
и поправочных коэффициентов на земли населенных пунктов
Песчанского сельского округа Качирского района
Приложение 12
к решению внеочередной
XLIII - сессии Качирского
районного маслихата V – созыва
от 28 апреля 2015 года № 2/43
"Об утверждении границ
оценочных зон и поправочных
коэффициентов к базовым
ставкам платы за земельные
участки в населенных пунктах
Качирского района
Павлодарской области"
СХЕМА
зонирования земель с установлением границ оценочных зон
и поправочных коэффициентов на земли населенных пунктов
Федоровского сельского округа Качирского района
Приложение 13
к решению внеочередной
XLIII - сессии Качирского
районного маслихата V – созыва
от 28 апреля 2015 года № 2/43
"Об утверждении границ
оценочных зон и поправочных
коэффициентов к базовым
ставкам платы за земельные
участки в населенных пунктах
Качирского района
Павлодарской области"
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
в населенных пунктах Качирского района Павлодарской области
Номер зоны
Поправочные коэффициенты
Перечень учетных кадастровых кварталов
Теренкольский сельский округ
I
1,8