Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Павлодар облысы Качир ауданы Песчан ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 14 тамыздағы № 10 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 2 қыркүйекте № 4682 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Качир ауданы Песчан ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 29 ақпандағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Качир ауданы Песчан ауылдық округі әкімінің 29.02.2016 № 3 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес және Качир ауданының мемлекеттік бас ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2015 жылғы 22 сәуірдегі № 178 ұсынысы негізінде ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Качир ауданы Песчан ауылдық округінің Песчан ауылындағы "Песчан асыл тұқымды орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі аумағындағы ауыл шаруашылық малдардың лейкоз ауыру фактісі бойынша шектеулі іс-шаралар белгіленсін.
2. "Качир ауданының ветеринария бөлімі" (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Качир аудандық аумақтық инспекциясы" (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі Павлодар облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Качир аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы" (келісім бойынша) мемлекеттік мекемелері анықталған эпизоотиялық ошақта ветеринарлық-санитарлық ахуалды қамтамасыз ету үшін тиісті ветеринарлық-санитарлық іс-шараларды жүргізсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Песчан ауылдық
округінің әкімі А. Дүйсембаева
КЕЛІСІЛДІ:
"Качир ауданының
ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
2015 жылғы 14 тамыз
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау
және қадағалау комитетінің
Качир аудандық аумақтық
инспекциясы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
А. Жарелдинов
2015 жылғы 14 тамыз
"Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Тұтынушылардың құқықтарын
қорғау Комитеті Павлодар облысы
Тұтынушылардың құқықтарын қорғау
Департаментінің Қашыр аудандық
тұтынушылардың құқықтарын
қорғау басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Т. Тыртықаев
2015 жылғы 14 тамыз

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Песчанского сельского округа Качирского района Павлодарской области от 14 августа 2015 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 2 сентября 2015 года № 4682. Утратило силу решением акима Песчанского сельского округа Качирского района Павлодарской области от 29 февраля 2016 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима Песчанского сельского округа Качирского района Павлодарской области от 29.02.2016 № 3.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Качирского района от 22 апреля 2015 года № 178 принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Установить ограничительные мероприятия по факту заболевания лейкозом сельскохозяйственных животных на территории товарищества с ограниченной ответственностью "Племенной центр Песчанский" села Песчаное Песчанского сельского округа Качирского района.
2. Государственным учреждениям "Отдел ветеринарии Качирского района" (по согласованию), "Качирская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию), "Качирское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей" (по согласованию) для достижения ветеринарно-санитарного благополучия в выявленном эпизоотическом очаге провести необходимые ветеринарно-санитарные мероприятия.
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Песчанского сельского округа А. Дюсембаева
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Отдел ветеринарии
Качирского района"
А. Жарельдинов
14 августа 2015 года
Руководитель государственного
учреждения "Качирская районная
территориальная инспекция
Комитета ветеринарного
контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"
С. Сарсенов
14 августа 2015 года
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Качирское районное управление
по защите прав потребителей
Департамента по защите
прав потребителей
Павлодарской области Комитета
по защите прав потребителей
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан"
Т. Тыртыкаев
14 августа 2015 года