Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Павлодар облысы Качир ауданы Верненка ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 11 қыркүйектегі № 10 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 07 қазанда № 4753 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Качир ауданы Верненка ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 14 қыркүйектегі № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Качир ауданы Верненка ауылдық округі әкімінің 14.09.2016 № 4 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес және Качир ауданының мемлекеттік бас ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2015 жылғы 4 мамырдағы № 205 ұсынысы негізінде ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Качир ауданы Верненка ауылдық округінің Львовка ауылындағы "Вильгельм" шаруа қожалығы аумағында ірі қара малдардың лейкоз ауруы фактісі бойынша шектеулі іс-шаралар белгіленсін.
2. "Качир ауданының ветеринария бөлімі" (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Качир аудандық аумақтық инспекциясы" (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау Агенттігі Павлодар облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті Качир аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы" (келісім бойынша) мемлекеттік мекемелері анықталған эпизоотиялық ошақта ветеринарлық-санитарлық ахуалды қамтамасыз ету үшін тиісті ветеринарлық-санитарлық іс-шараларды жүргізсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі Г. Ахметова
КЕЛІСІЛДІ:
"Качир ауданының ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы А. Жәрелдинов
2015 жылғы "11" қыркүйек
"Қазақстан Республикасы
ауыл шаруашылығы министрлігі
ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Качир
аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы С. Сәрсенов
2015 жылғы "11" қыркүйек
"Қазақстан Республикасы
тұтынушылардың құқықтарын
қорғау Агенттігі Павлодар облысы
тұтынушылардың құқықтарын
қорғау департаментінің
Качир аудандық тұтынушылардың
құқықтарын қорғау басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы Т. Тыртықаев
2015 жылғы "11" қыркүйек

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Верненского сельского округа Качирского района Павлодарской области от 11 сентября 2015 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 07 октября 2015 года № 4753. Утратило силу решением акима Верненского сельского округа Качирского района Павлодарской области от 14 сентября 2016 года № 4
Сноска. Утратило силу решением акима Верненского сельского округа Качирского района Павлодарской области от 14.09.2016 № 4.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Качирского района от 4 мая 2015 года № 205 принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Установить ограничительные мероприятия по факту заболевания лейкозом крупного рогатого скота на территории крестьянского хозяйства "Вильгельм" села Львовка Верненского сельского округа Качирского района.
2. Государственным учреждениям "Отдел ветеринарии Качирского района" (по согласованию), "Качирская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию), "Качирское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей" (по согласованию) для достижения ветеринарно-санитарного благополучия в выявленном эпизотическом очаге провести необходимые ветеринарно-санитарные мероприятия.
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Г. Ахметова
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел ветеринарии
Качирского района" А. Жарельдинов
"11" сентября 2015 года
Руководитель государственного
учреждения "Качирская районная
территориальная инспекция Комитета
ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан" С. Сарсенов
"11" сентября 2015 года
Руководитель государственного
учреждения "Качирское районное
управление по защите прав
потребителей Департамента
по защите прав потребителей
Павлодарской области
Агентства Республики Казахстан
по защите прав потребителей" Т. Тыртыкаев
"11" сентября 2015 года