Аудандық мәслихаттың (V сайланған XXXX (кезекті) сессиясы) 2014 жылғы 26 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Лебяжі ауданының бюджеті туралы" № 1/40 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 17 маусымдағы № 1/43 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 01 шілдеде № 4562 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Павлодар облысы мәслихатының 2015 жылғы 26 мамырдағы (V сайланған XLII сессиясы) "Облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 12 желтоқсандағы (V сайланған XXXVII сессиясы) "2015 – 2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 299/37 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 372/42" шешіміне сәйкес, Лебяжі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Лебяжі аудандық мәслихаттың (V сайланған XXXX (кезекті) сессиясы) 2014 жылғы 26 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Лебяжі ауданының бюджеті туралы" № 1/40 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4270 тіркелген, 2015 жылғы 24 қаңтардағы аудандық "Аққу үні" - "Вести Аққу" газетінің № 3 басылымында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақшада:
"2448549" сандары "2446430" сандарымен ауыстырылсын;
"5519" сандары "5523" сандарымен ауыстырылсын;
"2130211" сандары "2128088" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "2468603" сандары "2469522" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-85000" сандары "-88038" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "85000" сандары "88038" сандарымен ауыстырылсын;
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджеттік саясат, заңдылық пен адам құқығын қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы А. Шаймарданов
Аудандық мәслихат хатшысы Қ. Әлтаев
Лебяжі аудандық мәслихатының
(V сайланған XLIII (кезекті тыс)
сессиясы) 2015 жылғы
17 маусымдағы № 1/43
№ 1-қосымша
Лебяжі аудандық мәслихатының
(V сайланған XXXX (кезекті)
сессиясы) 2014 жылғы
26 желтоқсандағы № 1/40
№ 1 қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сом мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
1. Кірістер

О внесении изменений в решение районного маслихата (XXXX (очередная) сессия V созыва) от 26 декабря 2014 года № 1/40 "О бюджете Лебяжинского района на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 17 июня 2015 года № 1/43. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 01 июля 2015 года № 4562
В соответствии пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением Павлодарского областного маслихата (XLII сессия, V созыв) от 26 мая 2015 года № 372/42 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXXVII сессия, V созыв) от 12 декабря 2014 года № 299/37 "Об областном бюджете на 2015 - 2017 годы", Лебяжинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Лебяжинского районного маслихата (XXXX (очередная) сессия V созыва) от 26 декабря 2014 года № 1/40 "О бюджете Лебяжинского района на 2015 - 2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4270, опубликованное 24 января 2015 года в районной газете "Аққу үні" - "Вести Акку" № 3) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2448549" заменить цифрами "2446430";
цифры "5519" заменить цифрами "5523";
цифры "2130211" заменить цифрами "2128088";
в подпункте 2) цифры "2468603" заменить цифрами "2469522";
в подпункте 5) цифры "- 85000" заменить цифрами "- 88038";
в подпункте 6) цифры "85000" заменить цифрами "88038";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджетной политике, законности и защите прав человека.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии А. Шаймарданов
Секретарь районного маслихата К. Альтаев
Приложение № 1
к решению Лебяжинского
районного маслихата
(XLIII (внеочередная) сессия
V созыва) от 17 июня
2015 года № 1/43
Приложение № 1
к решению Лебяжинского
районного маслихата
(XXXX (очередная) сессия
V созыва) от 26 декабря
2014 года № 1/40
Районный бюджет на 2015 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс Наименование
1
2
3
I. Доходы