Аудандық мәслихаттың (V сайланған XXXX (кезекті) сессиясы) 2014 жылғы 26 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Лебяжі ауданының бюджеті туралы" № 1/40 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 қыркүйектегі № 5/45 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 07 қазанда № 4754 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 34-тармақтарына, Қазақстан Республикасының  2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Лебяжі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Лебяжі аудандық мәслихаттың (V сайланған XXXX (кезекті) сессиясы) 2014 жылғы 26 желтоқсандағы «2015-2017 жылдарға арналған Лебяжі ауданының бюджеті туралы» № 1/40 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4270 тіркелген, 2015 жылғы 24 қаңтардағы аудандық «Аққу үні» - «Вести Аққу» газетінің № 3 басылымында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақшада:
«2446430» сандары «2442754» сандарымен ауыстырылсын;
«5523» сандары «2295» сандарымен ауыстырылсын;
«488» сандары «40» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада «2469522» сандары «2437846» сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада «64946» сандары «47108» сандарымен ауыстырылсын;
«74325» сандары «56487» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада «нөлге тең» сөздері «28000» сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«қаржы активтерін сатып алу – 28000 мың теңге;»;
5) тармақшада «-88038» сандары «-70200» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада «88038» сандары «70200» сандарымен ауыстырылсын;
Көрсетілген шешімнің 16 қосымшасы осы шешімнің 12 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың   экономика және бюджеттік саясат, заңдылық пен адам құқығын қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата (XXXX (очередная) сессия V созыва) от 26 декабря 2014 года № 1/40 "О бюджете Лебяжинского района на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 21 сентября 2015 года № 5/45. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 07 октября 2015 года № 4754
В соответствии пунктами 34 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Лебяжинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Лебяжинского районного маслихата (XXXX (очередная) сессия V созыва) от 26 декабря 2014 года № 1/40 «О бюджете Лебяжинского района на 2015 - 2017 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4270, опубликованное 24 января 2015 года в районной газете «Аққу үні» - «Вести Акку» № 3) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «2446430» заменить цифрами «2442754»;
цифры «5523» заменить цифрами «2295»;
цифры «488» заменить цифрами «40»;
в подпункте 2) цифры «2469522» заменить цифрами «2437846»;
в подпункте 3) цифры «64946» заменить цифрами «47108»;
цифры «74325» заменить цифрами «56487»;
в подпункте 4) слова «равно нулю» заменить цифрами «28000»;
дополнить абзацем следующего содержания:
«приобретение финансовых активов – 28000 тысяч тенге;»;
в подпункте 5) цифры «- 88038» заменить цифрами «- 70200»;
в подпункте 6) цифры «88038» заменить цифрами «70200»;
Приложение 16 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 12 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджетной политике, законности и защите прав человека.