Май ауданында халықтың нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Павлодар облысы Май аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 05 ақпандағы № 43/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 ақпанда № 4318 болып тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Май ауданы әкімі орынбасарының 2016 жылғы 27 қаңтардағы N 1-27/92 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Май ауданы әкімі орынбасарының 27.01.2016 N 1-27/92 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5-бабының 2-тармағына сәйкес Май ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Май ауданында 2015 жылға халықтың нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі келесідей белгіленсін:
1) дәрігерлік-консультативтік комиссияның анықтамасы бойынша еңбекке шектеулігі бар адамдар;
2) 50 жастан асқан адамдар;
3) ұзақ уақыт (бір жылдан аса) жұмыс істемеген адамдар;
4) 21 жастан бастап 29 жасқа дейінгі адамдар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Май ауданы әкімінің әлеуметтік сұрақтарына жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Ысқақова

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения в Майском районе
Постановление акимата Майского района Павлодарской области от 05 февраля 2015 года № 43/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 февраля 2015 года № 4318. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо заместителя акима Майского района Павлодарской области от 27 января 2016 года N 1-27/92)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо заместителя акима Майского района Павлодарской области от 27.01.2016 N 1-27/92).
В соответствии с пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Майского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить следующий дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения на 2015 год в Майском районе:
1) лица, имеющие ограничения в труде по справкам врачебно-консультативной комиссии;
2) лица старше 50 лет;
3) лица, не работающие длительное время (более одного года);
4) лица в возрасте от 21 года до 29 лет.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Майского района курирующего социальные вопросы.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Искакова