2016 - 2018 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 1/56 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 желтоқсанда № 4871 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2017 жылғы 2 наурыздағы № 4/13 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 02.03.2017 № 4/13 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Павлодар облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 394/46 "2016 - 2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2016 - 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға мына көлемдерге бекітілсін:
1) кірістер – 2297484 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 378142 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2345 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1914948 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 2049 мың теңге;
2) шығыстар – 2297546 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 16661 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 33580 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 16919 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы – -16723 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 16723 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді – Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 03.03.2016 № 1/59 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 28.06.2016 № 4/4 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 19.07.2016 № 1/5 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 17.08.2016 № 1/7 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 17.10.2016 № 1/9 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 29.11.2016 № 1/10 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 20.12.2016 № 1/11 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Облыстық бюджеттен аудан бюджетіне берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 2016 жылға арналған аудандық бюджетте сомасы 1259594 мың теңге болып ескерілсін.
3. 2016 жылға жергілікті атқарушы органның резерві 2000 мың теңге сомасында бекітілсін.
4. 2016 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

О Майском районном бюджете на 2016 - 2018 годы
Решение маслихата Майского района Павлодарской области от 24 декабря 2015 года № 1/56. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 30 декабря 2015 года № 4871. Утратило силу решением маслихата Майского района Павлодарской области от 2 марта 2017 года № 4/13 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Майского района Павлодарской области от 02.03.2017 № 4/13 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением сессии Павлодарского областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 394/46 "Об областном бюджете на 2016 - 2018 годы" Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2016 - 2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 2297484 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 378142 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2345 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1914948 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2049 тысяч тенге;
2) затраты – 2297546 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 16661 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 33580 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16919 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит бюджета – -16723 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 16723 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Майского района Павлодарской области от 03.03.2016 № 1/59 (вводится в действие с 01.01.2016); от 28.06.2016 № 4/4 (вводится в действие с 01.01.2016); от 19.07.2016 № 1/5 (вводится в действие с 01.01.2016); от 17.08.2016 № 1/7 (вводится в действие с 01.01.2016); от 17.10.2016 № 1/9 (вводится в действие с 01.01.2016); от 29.11.2016 № 1/10 (вводится в действие с 01.01.2016); от 20.12.2016 № 1/11 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Предусмотреть в районном бюджете на 2016 год объем субвенций, передаваемых из областного бюджета в сумме 1259594 тысяч тенге.
3. Утвердить на 2016 год резерв местного исполнительного органа района в сумме 2000 тысяч тенге.
4. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2016 год, согласно приложению 4.

5. 2016 жылға арналған аудандық бюджеттің ауыл және ауылдық округтер бойынша бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2016 жылға арналған ауыл және ауылдық округтер бойынша жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттердің сомаларын үлестіру 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабының 4-тармағына сәйкес азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
8. Осы шешімнің орындалуын бақылау мен қадағалау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет жөніндегі комиссиясына жүктелсін.

5. Утвердить бюджетные программы сел и сельских округов района на 2016 год согласно приложению 5.
6. Утвердить распределение сумм трансфертов органам местного самоуправления на 2016 год в разрезе сел и сельских округов согласно приложению 6.
7. В соответствии с пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" от 8 июля 2005 года специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, установить повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
8. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районого маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.

9. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді және мәслихаттың келесі жоспарлы кезеңге арналған аудандық бюджет туралы шешімі қолданысқа енгізілгеннен кейін күшін жояды.
Сессия төрайымы Н. Қисамиденова
Аудандық мәслихатының хатшысы Ғ. Арынов
Май аудандық мәслихатының
(V сайланған LVI (кезекті)
сессиясы) 2015 жылғы 24
желтоқсандағы № 1/56 шешіміне
1-қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
(өзгерістермен)
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 20.12.2016 № 1/11 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

9. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2016 года и утрачивает силу с введением в действие решения маслихата о районном бюджете на следующий плановый период.
Председатель сессии Н. Кисамиденова
Секретарь районного маслихата Г. Арынов
Приложение 1
к решению Майского районного
маслихата (LVI (очередная)
сессия, V созыв) № 1/56
от 24 декабря 2015 года
Районный бюджет на 2016 год
(с изменениями)
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата Майского района Павлодарской области от 20.12.2016 № 1/11 (вводится в действие с 01.01.2016).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы