Павлодар ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығы ставкасын жоғарылату туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 17 маусымдағы № 48/365 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 шілдеде № 4599 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 4 наурыздағы № 58/423 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 04.03.2016 № 58/423 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық қодексі) Кодексінің 387-бабының 1-1-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Занының 6-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Павлодар ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығы 7 (жеті) есеге жоғарылатылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың тұрақты комиссияларына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ. Байжанов
Мәслихат хатшысы Б. Оралов

О повышении ставки земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения Павлодарского района
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 17 июня 2015 года № 48/365. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 15 июля 2015 года № 4599. Утратило силу решением маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 4 марта 2016 года № 58/423 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 04.03.2016 № 58/423 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других объязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс), подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставку земельного налога в 7 (семь) раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Павлодарского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянные комиссий районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии К. Байжанов
Секретарь маслихата Б. Оралов