2016 жылға Павлодар ауданы халқының нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 384/12 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 қаңтарда № 4912 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 13 мамырдағы № 148/5 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 13.05.2016 № 148/5 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5-бабының 2-тармағына сәйкес, Павлодар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылға Павлодар ауданы халқының нысаналы топтарына жататын тұлғалалардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) елу жастан асқан адамдар;
2) он екі ай және одан артық жұмыс істемейтін тұлғалар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Бабенко

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения Павлодарского района на 2016 год
Постановление акимата Павлодарского района Павлодарской области от 30 декабря 2015 года № 384/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 января 2016 года № 4912. Утратило силу постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 13 мая 2016 года № 148/5
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 13.05.2016 № 148/5.
В соответствии с пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Павлодарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения Павлодарского района на 2016 год:
1) лица старше пятидесяти лет;
2) лица, не работающие двенадцать месяцев и более.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района по социальным вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким района А. Бабенко