2015 жылы Успен ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 08 қаңтардағы № 8/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 03 ақпанда № 4291 болып тіркелді. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен ауданы әкімі аппаратының 2016 жылғы 11 қаңтардағы N 1-18/13 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен ауданы әкімі аппаратының 11.01.2016 N 1-18/13 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5) тармақшасына және 20-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын іске асыру бойынша шаралар туралы" қаулысымен бекітілген коғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру Ережесіне сәйкес, жұмыссыз азаматтар үшін коғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мақсатында, Успен ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылға арналған қоғамдық жұмыстардың нақты шарттары, қатысушылардың еңбекақы мөлшері және оларды қаржыландыру көздері, көлемі, түрі, қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың тізімі 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстардың ұсынысы мен сұранысы 2 қосымшаға сәйкес анықталсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау әлеуметтік мәселелерді жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Аудан әкімі Б. Демеуов
Успен ауданы әкімдігінің
2015 жылғы "8 " қаңтардағы
№ 8/1 қаулысына
1 қосымша
2015 жылға арналған қоғамдық жұмыстардың нақты шарттары, қатысушылардың
еңбекақы мөлшері және оларды қаржыландыру көздері, көлемі,
түрі, қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың тізімі
№ р/с
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстардың нақты шарттары мен көлемі
Еңбекақы мөлшері және оларды қаржыландыру көздері
1.
Успен ауданының "Белоусов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1. Елді мекендерді көркейту және көгалдандыру.
1) Төрт елді мекеннің - 5000 шаршы метр аймағын санитарлық тазалау;
2) қоқыстарды қолмен тиеу - 20 текше метр;
3) гүлзарлар мен клумбалар жасау - 180 шаршы метр, арам шөптерін жұлу және суару;
4) талдар мен бұталар егу -200 дана;
5) үш ескерткішті ішінара сылау, әктеу және бояу - 250 шаршы метр.

Об организации общественных работ в Успенском районе на 2015 год
Постановление акимата Успенского района Павлодарской области от 08 января 2015 года № 8/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 03 февраля 2015 года № 4291. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Успенского района Павлодарской области от 11 января 2016 года N 1-18/13)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Успенского района Павлодарской области от 11.01.2016 N 1-18/13).
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7 и статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях организации общественных работ для безработных граждан, акимат Успенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования на 2015 год, согласно приложению 1.
2. Определить спрос и предложение на общественные работы, согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района, курирующего социальные вопросы.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Демеуов
Приложение 1
к постановлению акимата
Успенского района
от "8" января 2015 года № 8/1
Перечень организаций, в которых будут проводиться
общественные работы, виды, объемы и конкретные
условия общественных работ, размеры оплаты труда
участников и источники их финансирования на 2015 год
№ п/п
Наименование организаций
Виды общественных работ
Объемы и конкретные условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников и источник их финансирования
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Белоусовского сельского округа" Успенского района
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов.
1) Санитарная очистка территории четырех населенных пунктов - 5000 квадратных метров;
2) погрузка мусора вручную - 20 кубических метров;
3) разбивка цветников и клумб, прополка и полив - 180 квадратных метров; 4) посадка деревьев и кустарников - 200 штук;
5) частичная штукатурка, побелка и покраска трех обелисков - 250 квадратных метров.

Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті
2. Учаскелік комиссияларға көмек көрсету.
1) 351 үйді үй басы аралап шығу.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті
3. Жалғызбасты қарттарға және сырқат мүгедектерге көмек көрсету.
1) Көмір түсіру – 120 тонна,
2) отын дайындау - 40 текше метр;
3) қоршауларды жөндеу және үй маңындағы аумақты жинау.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті
2.
Успен ауданының "Богатырь ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Елді мекендерді көркейту және көгалдандыру.
1) Елді мекеннің - 500 шаршы метр аймағын санитарлық тазалау;
2) қоқыстарды қолмен тиеу - 10 текше метр;
3) автожолдардың
жиегіндегі бұталарды шабу және шөптерді ору - 400 шаршы метр;
4) маусымдық өңдеу жасау - 250 дана;
5) гүлзарлармен клумбалар жасау - 150 шаршы метр, арам шөптерін жұлу және суару;
6) ескерткіш маңындағы аймақты жинау - 480 шаршы метр;
7) гүлзарлар егу, күнделікті күту - 10 шаршы метр. Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті
3.
Успен ауданының "Коңырөзек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Елді мекендерді көркейту және көгалдандыру.
1) Елді мекеннің - 700 шаршы метр аймағын санитарлық тазалау;
2) қоқыстарды қолмен тиеу - 10 текше метр;
3) автожолдардың
жиегіндегі бұталарды шабу және шөптерді ору - 1200 шаршы метр;
4) екі ескерткішті ішінара сылау, әктеу және бояу - 82 шаршы метр;
5) ескерткіш маңын тазалау - 200 шаршы метр;
6) зират маңайын тазалау;
7) гүлзарлармен клумбалар жасау - 500 шаршы метр, күтім жасау және суару.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті
2. Учаскелік комиссияларға көмек көрсету.
1) 320 үйді үй басы аралап шығу.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті
3. Жалғызбасты қарттарға және сырқат мүгедектерге көмек көрсету.
1) Көмір түсіру - 96 тонна;
2) отын дайындау – 32 текше метр;
3) қоршауларды жөндеу және үй маңындағы аумақты жинау.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті
4.
Успен ауданының "Ковалев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Елді мекендерді көркейту және көгалдандыру.

Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, бюджет района
2. Оказание помощи участковым комиссиям.
1) Проведение подворного обхода - 351 дворов.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, бюджет района
3. Оказание помощи одиноким престарелым и больным инвалидам.
1) Разгрузка угля- 120 тонн;
2) заготовка дров - 40 кубических метров;
3) ремонт ограждений, уборка прилегающей территории. Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, бюджет района
2
Государственное учреждение "Аппарат акима села Богатырь" Успенского района
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов.
1) Санитарная очистка территории населенного пункта - 500 квадратных метров;
2) погрузка мусора вручную - 10 кубических метров;
3) вырубка кустарников и окос трав на обочинах автодорог - 400 квадратных метров;
4) сезонная обработка деревьев - 250 штук;
5) разбивка цветников и клумб на площади - 150 квадратных метров, полив и уход;
6) уборка территории обелиска - 480 квадратных метров; 7) разбивка цветника - 10 квадратных метров, ежедневный уход.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, бюджет района
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Конырозекского сельского округа" Успенского района
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов.
1) Санитарная очистка территории населенных пунктов - 700 квадратных метров;
2) погрузка мусора вручную - 10 кубических метров;
3) вырубка кустарников и окос трав на обочинах автодорог - 1200 квадратных метров;
4) частичная штукатурка, побелка и покраска двух обелисков - 82 квадратных метров;
5) уборка территории обелисков - 200 квадратных метров; 6) уборка территории вокруг кладбищ; 7) разбивка цветников - 500 квадратных метров, полив и уход.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, бюджет района
2. Оказание помощи участковым комиссиям.
1) Проведение подворного обхода - 320 дворов.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, бюджет района
3. Оказание помощи одиноким престарелым и больным инвалидам.
1) Разгрузка угля - 96 тонн;
2) заготовка дров - 32 кубических метра;
3) ремонт ограждений, уборка прилегающей территории. Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, бюджет района
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Ковалевского сельского округа" Успенского района
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов.

1) Елді мекеннің - 500 шаршы метр аймағын санитарлық тазалау;
2) қоқыстарды қолмен тиеу - 10 текше метр;
3) автожолдардың жиегіндегі бұталарды шабу және шөптерді ору - 5000 шаршы метр;
4) құрғақ талдарды көктемгі өңдеу - 1000 дана;
5) ағаш егу - 500 дана;
6) гүлзарлар жасау, суару, арам шөптерін жұлу, күту -250 шаршы метр.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті
5.
Успен ауданының "Қозыкеткен ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Елді мекендерді көркейту және көгалдандыру.
1) Елді мекеннің - 900 шаршы метр аймағын санитарлық тазалау;
2) қоқыстарды қолмен тиеу - 10 текше метр;
3) автожолдардың жиегіндегі бұталарды шабу және шөптерді ору - 4000 шаршы метр;
4) құрғақ талдарды көктемгі өңдеу – 300 дана;
5) көшет егу - 100 дана;
6) гүлзарлар жасау, суару, арам шөптерін жұлу, күту -320 шаршы метр.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті
2. Учаскелік комиссияларға көмек көрсету.
1) 219 үйді үй басы аралап шығу.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті
6.
Успен ауданының "Қаратай ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Елді мекендерді көркейту және көгалдандыру.
1) Елді мекеннің - 500 шаршы метр аймағын санитарлық тазалау;
2) қоқыстарды қолмен тиеу - 30 текше метр;
3) құрғақ талдарды көктемгі өңдеу - 400 дана;
4) маңайдағы аймақтарды тазалау - 560 шаршы метр;
5) ағаштарды маусымдық өңдеу жасау - 400 дана;
6) гүлзарлармен клумбалар жасау - 150 шаршы метр, арам шөптерін жұлу және суару.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті
7.
Успен ауданының "Новопокров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Елді мекендерді көркейту және көгалдандыру.
1) Елді мекеннің - 800 шаршы метр аймағын санитарлық тазалау;
2) қоқыстарды қолмен тиеу, автожолдардың жиегіндегі бұталарды шабу және шөптерді ору - 5000 шаршы метр;
3) құрғап қалған ағаштарды көктемгі шабу - 1000 дана;
4) қар тазалау - 29000 текше метр;
5) бұталар мен ағаштарды суару – 500 дана;
6) ағаштармен көшеттерді суару, гүлзарлар егу, күту, суару - 180 шаршы метр.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті
2. Учаскелік комиссияларға көмек көрсету.
1) 462 үйді үй басы аралап шығу.

1) Санитарная очистка территории населенного пункта - 500 квадратных метров;
2) погрузка мусора вручную - 10 кубических метров;
3) вырубка кустарников и окос трав на обочинах автодорог - 5000 квадратных метров;
4) весенняя обработка высохших деревьев - 1000 штук; 5) посадка деревьев - 500 штук;
6) разбивка цветников- 250 квадратных метров, полив, прополка.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, бюджет района
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Козыкеткенского аульного округа" Успенского района
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов.
1) Санитарная очистка территории населенных пунктов - 900 квадратных метров;
2) погрузка мусора вручную - 10 кубических метров;
3) вырубка кустарников и окос трав на обочинах автодорог - 4000 квадратных метров;
4) весенняя обработка высохших деревьев - 300 штук;
5) посадка саженцев - 100 штук;
6) разбивка цветников - 320 квадратных метров, полив и прополка.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, бюджет района
2. Оказание помощи участковым комиссиям.
1) Проведение подворного обхода - 219 дворов.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, бюджет района
6
Государственное учреждение "Аппарат акима села Каратай" Успенского района
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов.
1) Санитарная очистка территории населенного пункта - 500 квадратных метров;
2) погрузка мусора вручную - 30 кубических метров;
3) весенняя обработка высохших деревьев - 400 штук;
4) уборка прилегающей территории - 560 квадратных метров;
5) сезонная обработка деревьев - 400 штук;
6) разбивка цветников и клумб на площади - 150 квадратных метров, полив и прополка.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, бюджет района
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Новопокровского сельского округа" Успенского района
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов.
1) Санитарная очистка территории населенных пунктов - 800 квадратных метров;
2) погрузка мусора в ручную, вырубка кустарников и окос трав на обочинах автодорог - 5000 квадратных метров; 3) весенняя вырубка высохших деревьев - 1000 штук;
4) очистка снега - 29000 кубических метров;
5) полив кустарников и деревьев - 500 штук;
6) разбивка, посадка и полив цветников -180 квадратных метров.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, бюджет района
2. Оказание помощи участковым комиссиям.
1) Проведение подворного обхода - 462 дворов.

Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті
3. Жалғызбасты қарттарға және сырқат мүгедектерге көмек көрсету.
1) Көмір түсіру - 96 тонна,
2) отын дайындау - 32 текше метр;
3) қоршауларды жөндеу және үй маңындағы аумақты жинау.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті
8.
Успен ауданының "Надаров ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1. Елді мекендерді көркейту және көгалдандыру.
1) Елді мекеннің - 800 шаршы метр аймағын санитарлық тазалау;
2) қоқыстарды қолмен тиеу - 550 текше метр;
3) қар тазалау - 1500 текше метр;
4) көшеттер отырғызу, суару -150 дана;
5) гүлзарлар жасау және суару – 180 шаршы метр;
6) төрт ескерткішті ішінара сылау, әктеу және бояу - 750 шаршы метр, ескерткіштер маңын тазалау.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті
9.
Успен ауданының "Лозов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Елді мекендерді көркейту және көгалдандыру.
1) Елді мекеннің - 800 шаршы метр аймағын санитарлық тазалау;
2) қоқыстарды қолмен тиеу - 10 текше метр;
3) автожолдардың жиегіндегі бұталарды шабу және шөптерді ору - 2800 шаршы метр; шаршы метр;
4) қар тазалау - 1500 текше метр;
5) жолдарға қолымен шлак себу – 360 шаршы метр;
6) ағаштар отырғызу - 30 дана;
7) жолдар жиегіндегі ағаштарды кесу, ұзындығы 4 шақырым;
8) гүлзарлар егу, күту - 70 шаршы метр;
9) көлемі 66 шаршы метр - 1 дана сырғанақ жасау және тазалау;
10) балалар алаңын көркейту, тазалау - 80 шаршы метр.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті
2. Учаскелік комиссияларға көмек көрсету.
1) 300 үйді үй басы аралап шығу.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті
3. Жалғызбасты қарттарға және сырқат мүгедектерге көмек көрсету.
1) Көмір түсіру – 156 тонна;
2) отын дайындау - 52 текше метр;
3) қоршауларды жөндеу және үй маңындағы аумақты жинау.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті
10.
"Равнополь ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Елді мекендерді көркейту және көгалдандыру.
1) Елді мекеннің - 1200 шаршы метр аймағын санитарлық тазалау;

Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, бюджет района
3. Оказание помощи одиноким престарелым и больным инвалидам.
1) Разгрузка угля - 96 тонн;
2) заготовка дров - 32 кубических метра;
3) ремонт ограждений, уборка прилегающей территории. Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, бюджет района
8
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Надаровского сельского округа" Успенского района
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов.
1) Санитарная очистка территории населенных пунктов - 800 квадратных метров;
2) погрузка мусора вручную - 550 кубических метров;
3) очистка снега - 1500 кубических метров;
4) посадка, полив саженцев - 150 штук;
5) посадка, полив цветочных клумб -180 квадратных метров;
6) частичная штукатурка, побелка и покраска четырех обелисков - 750 квадратных метров, уборка прилегающей территории обелисков.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, бюджет района
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Лозовского сельского округа" Успенского района
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов
1) Санитарная очистка территории населенных пунктов - 800 квадратных метров;
2) погрузка мусора вручную - 10 кубических метра;
3) вырубка кустарников и окос трав на обочинах автодорог - 2800 квадратных метров;
4) очистка снега - 1500 кубических метров;
5) ручная подсыпка ям шлаком на дорогах – 360 квадратных метров;
6) посадка деревьев – 30 штук;
7) подрезка деревьев вдоль дорог, протяженностью 4 километра;
8) посадка цветников - 70 квадратных метров, уход за цветниками;
9) заливка, чистка катка - 1 штука, размером 66 квадратных метров;
10) уборка и благоустройство детской площадки - 80 квадратных метров.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, бюджет района
2. Оказание помощи участковым комиссиям.
1) Проведение подворного обхода - 300 дворов.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, бюджет района
3. Оказание помощи одиноким престарелым и больным инвалидам.
1) Разгрузка угля - 156 тонн;
2) заготовка дров - 52 кубических метра;
3) ремонт ограждений, уборка прилегающей территории. Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, бюджет района
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Равнопольского сельского округа"
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов.
1) Санитарная очистка территории населенных пунктов - 1200 квадратных метров;

2) қоқыстарды қолмен тиеу - 40 текше метр, құрғақ бұталарды шабу;
3) ағаштарды кесу және әктеу - 800 дана;
4) гүлзарлар мен клумбалар жасау және оларды күту -120 шаршы метр.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті
2. Учаскелік комиссияларға көмек көрсету.
1) 468 үйді үй басы аралап шығу.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті
3. Жалғызбасты қарттарға және сырқат мүгедектерге көмек көрсету.
1) Көмір түсіру - 84 тонна,
2) отын дайындау - 28 шаршы метр;
3) қоршауларды жөндеу, үй маңындағы аумақты жинау.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті
11.
Успен ауданының "Таволжан ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Елді мекендерді көркейту және көгалдандыру.
1) Елді мекеннің - 500 шаршы метр аймағын санитарлық тазалау;
2) қоқыстарды қолмен тиеу - 10 текше метр;
3) автожолдардың жиегіндегі бұталарды шабу және шөптерді ору - 2000 шаршы метр; шаршы метр;
4) ағаштарды көктемгі өңдеу 100 дана;
5) қар тазалау - 510 текше метр;
6) ескерткішті сылау және сырлау 10 шаршы метр;
7) қоршауларды сырлау 20 шаршы метр маңындағы аймақты тазалау;
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті
12.
"Успен ауданының Успен ауылы әкімінің аппараты" коммунал-дық мемлекеттік мекемесі
1. Елді мекендерді көркейту және көгалдандыру.
1) Елді мекеннің - 2000 шаршы метр аймағын санитарлық тазалау;
2) қоқыстарды қолмен тиеу - 10 текше метр,
3) қардан тазарту мұздарды жинау 15 текше метр;
4) жол шұңқырларын қолмен еселеп жабу - 500 шаршы метр;
5) ескерткіш аумағын жинау – 480 шаршы метр;
6) гүлзарлар жасау 10 шаршы метр, күнделікті күтім;
7) ағаштарды көктемгі өңдеу және кесу - 3000 дана, гүлзарлар мен жас көшеттерді суару, күту;
8) мәдени-бұқаралық шараларды өткізу үшін алаңдарды рәсімдеуге көмек көрсету - 13 шара, алаңды жинау;
9) мұз айдынын құюға көмек көрсету - 3 дана;
10) балалар спорт алаңдарын жөндеуге - 4 дана көмек көрсету (белгілі бір біліктілікті талап етпейтін жұмыстар).
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті
2. Учаскелік комиссияларға көмек көрсету.

2) погрузка мусора вручную - 40 кубических метров, вырубка сухих кустарников;
3) подрезка и подбелка деревьев - 800 штук;
4) разбивка цветников, клумб и уход за ними - 120 квадратных метров.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, бюджет района
2. Оказание помощи участковым комиссиям.
1) Проведение подворного обхода - 468 дворов.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, бюджет района
3. Оказание помощи одиноким престарелым и больным инвалидам.
1) Разгрузка угля - 84 тонн;
2) заготовка дров - 28 кубических метров;
3) ремонт ограждений, уборка прилегающей территории. Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, бюджет района
11
Государственное учреждение "Аппарат акима села Таволжан" Успенского района
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов.
1) Санитарная очистка территории населенного пункта - 500 квадратных метров;
2) погрузка мусора вручную - 10 кубических метров;
3) вырубка кустарников и окос трав на обочинах автодорог - 2000 квадратных метров;
4) весенняя обработка деревьев - 100 штук;
5) очистка снега - 510 кубических метров;
6) штукатурка и покраска памятника - 10 квадратных метров;
7) покраска ограждений - 20 квадратных метров, уборка прилегающей территории.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, бюджет района
12
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима села Успенка Успенского района"
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов.
1) Санитарная очистка территории населенного пункта - 2000 квадратных метров;
2) погрузка мусора вручную - 10 кубических метров;
3) очистка снега, уборка наледи - 15 кубических метров; 4) ручная подсыпка ям на дорогах - 500 квадратных метров;
5) уборка территории обелиска - 480 квадратных метров; 6) разбивка цветника - 10 квадратных метров, ежедневный уход;
7) весенняя обработка и обрезка деревьев - 3000 штук, полив и уход за цветниками и зелеными насаждениями;
8) помощь в оформлении площади для проведения культурно-массовых мероприятий - 13 мероприятий, уборка площади;
9) помощь в заливке катков - 3 штук;
10) помощь в ремонте детских спортивных площадок - 4 штук (работы не требующих определенной квалификации).
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, бюджет района
2. Оказание помощи участковым комиссиям.