Успен ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 18 қарашадағы "Қазақстан Республикасы Президенттігіне, Парламент және мәслихат депутаттығына кандидаттардың үгіт-насихат баспа материалдарын орналастыру және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін орындар белгілеу туралы" № 351/11 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 11 наурыздағы № 51/3 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 наурызда № 4365 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2020 жылғы 14 қаңтардағы № 8/1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 14.01.2020 № 8/1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабының 4, 6-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес Успен ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Успен ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 18 қарашадағы "Қазақстан Республикасы Президенттігіне, Парламент және мәслихат депутаттығына кандидаттардың үгіт-насихат баспа материалдарын орналастыру және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін орындар белгілеу туралы" № 351/11 қаулысына (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12-12-115 тіркелген, 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 48 "Сельские будни" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін.
аталған қаулының 2 қосымшасында:
5 реттік номері жолындағы "Тимирязев ауылындағы жалпы орта білім беру мектебі" сөзі "Ауылдық клуб" сөзіне ауыстырылсын;
11 реттік номері жолындағы "Ауылдық клуб" сөзі "Балалар сауық орталығы" сөзімен ауыстырылсын;
13 реттік номері жолындағы "Мәдениет үйі" сөзі "Равнополь негізгі жалпы білім беру мектебі" сөзімен ауыстырылсын;
21 реттік номері жолы алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау осы мәселеге жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енеді.
Аудан әкімінің м.а. Б. Жүсіпбаев
КЕЛІСІЛДІ
Успен аудандық
аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы А.Қабиев
"11" наурыз 2015 жыл

О внесении изменений в постановление акимата Успенского района от 18 ноября 2011 года № 351/11 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями кандидатами в Президенты, депутаты Парламента и маслихаты Республики Казахстан"
Постановление акимата Успенского района Павлодарской области от 11 марта 2015 года № 51/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 16 марта 2015 года № 4365. Утратило силу постановлением акимата Успенского района Павлодарской области от 14 января 2020 года № 8/1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Успенского района Павлодарской области от 14.01.2020 № 8/1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4, 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Успенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Успенского района от 18 ноября 2011 года № 351/11 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями кандидатами в Президенты, депутаты Парламента и маслихаты Республики Казахстан" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12-12-115, опубликованное 1 декабря 2011 года в газете "Сельские Будни" № 48) следующие изменения:
в приложении 2 к указанному постановлению:
в строке, порядковый номер 5, слова "Тимирязевская средняя общеобразовательная школа" заменить словами "Сельский клуб";
в строке, порядковый номер 11, слова "Сельский клуб" заменить словами "Детский досуговый центр";
в строке, порядковый номер 13, слова "Дом культуры" заменить словами "Равнопольская основная общеобразовательная школа";
строку порядковый номер 21 исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Успенского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
И.о. акима района Б. Жусупбаев
СОГЛАСОВАНО
Председатель Успенской
районной территориальной
избирательной комиссии А. Кабиев
"11" марта 2015 год