Успен аудандық мәслихатының (V сайланған ХLI сессиясы) 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "Успен ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 219/41 шешіміне өзгертулер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2015 жылғы 17 маусымдағы № 255/46 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 маусымда № 4544 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 маусымдағы № 80/17 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 14.06.2017 № 80/17 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106-бабының 2, 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, облыс әкімдігінің 2015 жылғы 8 маусымдағы "Павлодар облысы әкімдігінің (V сайланған XXXVII сессиясы) 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "Павлодар облыстық мәслихатының 2014 жылы 12 желтоқсандағы "2015 -2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 299/37 шешімін іске асыру туралы" № 369/12 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" № 158/6 қаулысына сәйкес Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
Успен аудандық мәслихатының (V сайланған ХLI сессиясы) 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "Успен ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 219/41 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 13 қаңтарда № 4259 болып тіркелген, 2015 жылдың 17, 24, 31 қаңтарында № 2, 3, 4 "Аймақ ажары", 2015 жылдың 17, 24, 31 қаңтарында № 2, 3, 4 "Огни села" газеттерінде жарияланды) келесі өзгертулер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"2 295 924" саны "2 294 248" санымен ауыстырылсын;
"3 000" саны "3 004" санымен ауыстырылсын;
"2 032 567" саны "2 030 887" санымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "2 308 357" саны "2 306 681" санымен ауыстырылсын;
шешімнің 3 тармағы келесі мазмұнда баяндалсын:
"3. Успен ауданының 2015 жылға арналған бюджетінде жоғары тұрған бюджеттен алынатын ағымдағы нысаналы трансферттер келесі мөлшерде есепке алынсын:
1 938 мың теңге – санитарлық союға жіберілетін бруцеллезбен ауырған ауыл шаруашылығы малдары бағасының орнын толтыруға;
386 867 мың теңге – елді мекендердің көшелерін және аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын орташа жөндеуге;

О внесении изменений и дополнения в решение Успенского районного маслихата (XLI сессия V созыв) от 24 декабря 2014 года № 219/41 "О бюджете Успенского района на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 17 июня 2015 года № 255/46. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 июня 2015 года № 4544. Утратило силу решением маслихата Успенского района Павлодарской области от 14 июня 2017 года № 80/17 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Успенского района Павлодарской области от 14.06.2017 № 80/17 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 2, 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением акимата области от 8 июня 2015 года № 158/6 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Павлодарской области от 24 декабря 2014 года № 369/12 "О реализации решения Павлодарского областного маслихата (XXXVII сессия, V созыв) от 12 декабря 2014 года № 299/37 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Успенского районного маслихата (XLI сессия, V созыв) от 24 декабря 2014 года № 219/41 "О бюджете Успенского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4259 от 13 января 2015 года, опубликовано от 17, 24, 31 января 2015 года в газетах "Аймақ ажары" № 2, 3, 4, от 17, 24, 31 января 2015 года "Огни села" № 2, 3, 4) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 295 924" заменить цифрами "2 294 248";
цифры "3 000" заменить цифрами "3 004";
цифры "2 032 567" заменить цифрами "2 030 887";
в подпункте 2) цифры "2 308 357" заменить цифрами "2 306 681";
пункт 3 решения изложить в следующей редакции:
"3. Учесть в бюджете Успенского района на 2015 год целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета в следующих размерах:
1 938 тысяч тенге – на возмещения стоимости сельскохозяйственных животных, больных бруцеллезом, направляемых на санитарный убой;
386 867 тысяч тенге – на средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов;

32 567 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
10 529 мың теңге – үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдердің еңбек ақысын көтеруге;
43 134 мың теңге – мемлекеттік органдар функцияларын мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған деңгейінен төмен тұрған деңгейіне беруге байланысты залалын өтеуге;
3 243 мың теңге – мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі Іс-шаралар жоспарын іске асыруға;
6 410 мың теңге - Ұлы Отан Соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған шараларды өткізуге;
77 147 мың теңге - мемлекеттік қызметші болып табылмайтын мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазынашылық кәсіпорындар қызметкерлерінің лауазымдық жалақысына ерекше еңбек жағдайы үшін ай сайынғы үстеме ақыны төлеуге және еңбек ақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбек ақы төлеуге;
6 330 мың теңге - жалпы білім беру мектептерінің қорғалған Интернет желісіне қол жетімділігін қамтамасыз етуге;
3 226 мың теңге - агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға;
1 007 мың теңге - азаматтық хал актілерін тіркеу бойынша штат санын ұстауға;
840 мың теңге - топографиялық-геодезиялық жұмыстарды жүргізуге және күйдіргінің топырақты ошақтары бар жер учаскелерін рәсімдеуге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа мазмұнда баяндалсын.
Осы шешімнің жүзеге асырылуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы Д. Нәукенов
Аудандық
мәслихат хатшысы Р. Бечелова
Успен аудандық мәслихатының
2015 жылғы 17 маусымдағы
(V сайланған ХLVI кезектен тыс
сессиясы) № 255/46 шешіміне
қосымша
Успен аудандық мәслихатының
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
(V сайланған ХLI сессиясы)
№ 219/41 шешіміне 1 қосымша
2015 жылға арналған аудан бюджеті (өзгертулермен және толықтырумен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

32 567 тысяч тенге - на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
10 529 тысяч тенге - на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
43 134 тысячи тенге - на компенсацию потерь в связи с передачей функций государственных органов из вышестоящего уровня государственного управления в нижестоящий;
3 243 тысячи тенге - на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшения качества жизни инвалидов;
6 410 тысяч тенге - на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне;
77 147 тысяч тенге - на оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов;
6 330 тысяч тенге - на обеспечение защищенного доступа общеобразовательных школ к сети Интернет;
3 226 тысяч тенге - на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса;
1 007 тысяч тенге - на содержание штатной численности по регистрации актов гражданского состояния;
840 тысяч тенге - на проведение топографо-геодезических работ и оформление земельных участков почвенных очагов сибирской язвы.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
Контроль за реализацией данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджету.
Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Д. Наукенов
Секретарь районного маслихата Р. Бечелова
Приложение
к решению Успенского
районного маслихата
(XLVI внеочередная сессия,
V созыв)
от 17 июня 2015 года № 255/46
Приложение 1
к решению Успенского
районного маслихата
(XLI сессия, V созыв)
от 24 декабря 2014 года № 19/41
БЮДЖЕТ РАЙОНА НА 2015 год
(с изменениями и дополнением)
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ