Успен ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 287/52 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 желтоқсанда № 4870 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2017 жылғы 16 наурыздағы № 70/14 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 16.03.2017 № 70/14 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2016 - 2018 жылдарға арналған Успен ауданының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 511 396 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 316 314 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 903 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 813 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 188 366 мың теңге;
2) шығындар – 2 511 704 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 8 914 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 19 089 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 175 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы – -9 222 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 9 222 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 16.02.2016 № 304/55 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді); 28.06.2016 № 19/3 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді); 27.07.2016 № 29/4 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді); 09.11.2016 № 49/9 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді); 13.12.2016 № 50/10 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. 2016 жылға арналған Успен ауданының бюджетінде облыстық бюджеттен Успен ауданының бюджетіне берілетін 1 470 742 мың теңге сомасындағы субвенция көлемі ескерілсін.
3. 2016 жылға арналған Успен ауданының бюджетін атқару үдерісінде секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. 2016 жылға арналған Успен ауданының ауылдық округтері кесіндісінде бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. 2016 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттердің бөлінуі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

О бюджете Успенского района на 2016 - 2018 годы
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 23 декабря 2015 года № 287/52. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 декабря 2015 года № 4870. Утратило силу решением маслихата Успенского района Павлодарской области от 16 марта 2017 года № 70/14 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Успенского района Павлодарской области от 16.03.2017 № 70/14 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Успенского района на 2016 - 2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 511 396 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 316 314 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 903 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 813 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 188 366 тысяч тенге;
2) затраты – 2 511 704 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8 914 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 19 089 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 175 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит бюджета – - 9 222 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 9 222 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Успенского района Павлодарской области от 16.02.2016 № 304/55 (вводится в действие с 01.01.2016); от 28.06.2016 № 19/3 (вводится в действие с 01.01.2016); от 27.07.2016 № 29/4 (вводится в действие с 01.01.2016); от 09.11.2016 № 49/9 (вводится в действие с 01.01.2016); от 13.12.2016 № 50/10 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Учесть в бюджет Успенского района на 2016 год объем субвенции передаваемых из областного бюджета в бюджет Успенского района в сумме 1 470 742 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета Успенского района на 2016 год согласно приложению 4.
4. Утвердить перечень бюджетных программ в разрезе сельских округов Успенского района на 2016 год согласно приложению 5.
5. Утвердить трансферты органам местного самоуправления на 2016 год согласно приложению 6.

6. 2016 жылға арналған Успен ауданының жергілікті атқарушы органдарының резерві 150 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 27.07.2016 № 29/4 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді); 09.11.2016 № 49/9 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
7. Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабының 4-тармағына сәйкес азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгіленсін.
8. Осы шешімнің жүзеге асырылуын бақылау Успен аудандық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

6. Утвердить резерв местного исполнительного органа Успенского района на 2016 год в сумме 150 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решениями маслихата Успенского района Павлодарской области от 27.07.2016 № 29/4 (вводится в действие с 01.01.2016); от 09.11.2016 № 49/9 (вводится в действие с 01.01.2016).
7. В соответствии с пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" от 8 июля 2005 года специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, установить повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
8. Контроль за реализацией данного решения возложить на постоянную комиссию Успенского районного маслихата по экономике и бюджету.

9. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді және мәслихаттың келесі жоспарлы кезеңге арналған Успен ауданының бюджеті туралы шешімі қолданысқа енгізілгеннен кейін күшін жояды.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы Р. Бечелова
Успен аудандық мәслихатының
2015 жылғы 23 желтоқсандағы
(V сайланған LII кезекті
сессиясы) № 287/52 шешіміне
1-қосымша
2016 жылға арналған аудан бюджеті
(өзгерістермен)
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 13.12.2016 № 50/10 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года и утрачивает силу с введением в действие решения маслихата о бюджете Успенского района на следующий плановый период.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата Р. Бечелова
Приложение 1
к решению Успенского
районного маслихата
(LII очередная сессия, V созыв)
от 23 декабря 2015 года
№ 287/52
Бюджет района на 2016 год
(с изменениями)
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата Успенского района Павлодарской области от 13.12.2016 № 50/10 (вводится в действие с 01.01.2016).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

5 956
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
42 137
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
275
017
Мүгедектерді оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
9 950
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
24 837
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыс-пен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
24 837
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 780
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
471
054
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
1 586
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
187 924
1
Тұрғын үй шаруашылығы
31 641
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
9 364
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
9 364
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
5 198
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
5 198
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 800
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
2 800
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
13 927
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
13 927
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
352
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
352
2
Коммуналдық шаруашылық
152 085
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
380
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
380
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
23 546
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
7 546
028
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
16 000
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі

5 956
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
42 137
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
275
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
9 950
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
24 837
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
24 837
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
22 780
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
471
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
1 586
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
187 924
1
Жилищное хозяйство
31 641
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9 364
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
9 364
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
5 198
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
5 198
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 800
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
2 800
464
Отдел образования района (города областного значения)
13 927
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
13 927
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
352
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
352
2
Коммунальное хозяйство
152 085
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
380
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
380
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
23 546
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
7 546
028
Развитие коммунального хозяйства
16 000
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)

сессиясы) № 287/52 шешіміне
5-қосымша
Ауылдық округтері кесіндісінде 2016 жылға
арналған бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 09.11.2016 № 49/9 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Ауыл, ауылдық округі аппаратының атауы
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Успен ауданының Успен ауылы әкімінің аппараты
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар

№ 287/52
Перечень бюджетных программ в разрезе сельских округов на 2016 год
Сноска. Приложение 5 – в редакции решения маслихата Успенского района Павлодарской области от 09.11.2016 № 49/9 (вводится в действие с 01.01.2016).
Наименование аппарата акима села, сельского округа
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетной программы
Программа
Подпрограмма
Аппарат акима села Успенка Успенского района
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления