Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "Шарбақты ауданының 2015 – 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 181/53 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2015 жылғы 2 маусымдағы № 213/60 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 маусымда № 4535 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 қаңтардағы N 252/68 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 18.01.2016 N 252/68 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106–бабы 4–тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 181/53 "Шарбақты ауданының 2015 – 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4271 тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтардағы ауданның "Маралды" газетінде, 2015 жылғы 22 қаңтардағы "Трибуна" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"2744073" сандары "2492285" деген сандармен ауыстырылсын;
"2293040" сандары "2041252" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "2754250" деген сандары "2511462" сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада "(-) 48541" сандары "(-) 57541" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада "48541" сандары "57541" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 4–1 тармағымен толықтырылсын:
"4–1. Осы шешімнің 6 қосымшасына сәйкес жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттерді тарату сомаларының көлемі 2015 жылға бекітілсін.";
5 тармақта "3310" сандары "1000" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1–қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
осы шешімнің 2–қосымшасына сәйкес 6 қосымшамен толықтырылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Щербактинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 181/53 "О бюджете Щербактинского района на 2015 – 2017 годы"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 2 июня 2015 года № 213/60. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 июня 2015 года № 4535. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 18 января 2016 года N 252/68
Сноска. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 18.01.2016 N 252/68.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 181/53 "О бюджете Щербактинского района на 2015 – 2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4271, опубликованное 22 января 2015 года в районной газете "Маралды", 22 января 2015 года в районной газете "Трибуна") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2744073" заменить цифрами "2492285";
цифры "2293040" заменить цифрами "2041252";
в подпункте 2) цифры "2754250" заменить цифрами "2511462";
в подпункте 5) цифры "(-) 48541" заменить цифрами "(-) 57541";
в подпункте 6) цифры "48541" заменить цифрами "57541";
дополнить пунктом 4–1 следующего содержания:
"4–1. Утвердить на 2015 год объемы распределения сумм трансфертов органам местного самоуправления согласно приложению 6 к настоящему решению.";
в пункте 5 цифры "3310" заменить цифрами "1000";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить приложением 6 согласно приложению 2 к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шарбақты аудандық мәслихатының бюджет және әлеуметтік-экономикалық даму мәселесі жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы, аудандық
мәслихат хатшысы Т. Абдрахманов
Шарбақты аудандық мәслихатының
2015 жылғы 2 маусымдағы
№ 213/60 шешіміне
1–қосымша
Шарбақты аудандық мәслихатының
2014 жылғы 24 желтоқсандағы

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Щербактинского районного маслихата по вопросам бюджета и социально-экономического развития района.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии, секретарь
районного маслихата Т. Абдрахманов
Приложение 1
к решению Щербактинского
районного маслихата
от 2 июня 2015 года № 213/60
Приложение 1
к решению Щербактинского
районного маслихата
от 24 декабря 2014 года

007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
618
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
3585
6
Жер қатынастары
11889
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11889
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7421
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
4253
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
200
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
15
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
35798
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
35798
011
Эпизоотияға қарсы іс–шаралар жүргізу
35798
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15682
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15682
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
15682
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлау және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7831
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
7800
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
51
12
Көлік және коммуникация
58223
1
Автомобиль көлігі
56921
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
19162
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
19162
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
37759
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
37759
9
Көлік және коммуникациялар саласындағы басқа да қызметтер
1302
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1302
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
65
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау

007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
618
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
3585
6
Земельные отношения
11889
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11889
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7421
004
Организация работ по зонированию земель
4253
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
200
007
Капитальные расходы государственного органа
15
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
35798
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
35798
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
35798
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15682
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15682
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
15682
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
7831
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
7800
015
Капитальные расходы государственного органа
51
12
Транспорт и коммуникации
58223
1
Автомобильный транспорт
56921
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
19162
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
19162
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
37759
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
37759
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
1302
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1302
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
65
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям