Шарбақты ауданында мүгедектерді қоспағанда, дене шынықтыру-сауықтыру қызметтерін тегін немесе жеңілдікті шарттармен пайдаланатын азаматтар санаттарының тізбесін, сондай-ақ жеңілдіктер мөлшерін белгілеу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 15 шілдедегі № 204/7 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 04 тамызда № 4640 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 25) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 3 шілдедегі "Дене шынықтыру және спорт туралы" Заңының 48-бабына сәйкес Шарбақты ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қоса беріліп отырған мүгедектерді қоспағанда, дене шынықтыру-сауықтыру қызметтерін тегін немесе жеңілдікті шарттармен пайдаланатын азаматтар санаттарының тізбесі, сондай-ақ жеңілдіктер мөлшері белгіленсін.
"Шарбақты ауданының мәдениет және тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі:
осы қаулыны аумақтық әділет органында заңнамада белгіленген тәртіпте мемлекеттік тіркеуден өткізуді;
осы қаулыны мемлекеттік тіркеуден кейін күнтізбелік он күн ішінде аудандық "Трибуна" және "Маралды" газеттерінде ресми жариялануды қамтамасыз етсін.
Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Аудан әкімі Б. Ыбыраев
Шарбақты ауданының
2015 жылғы "15" шілде № 204/7
қаулысымен
бекітілді
Шарбақты ауданында мүгедектерді қоспағанда, дене шынықтыру-сауықтыру
қызметтерін тегін немесе жеңілдікті шарттармен пайдаланатын азаматтар
санаттарының тізбесі, сондай-ақ жеңілдіктердін мөлшері
Азаматтар санаты
Жеңілдіктер мөлшері
1
7 жасқа дейінгі балалар
Тегін
2
Көп балалы отбасылар оқушы-балалар
Тегін
3
Балалар үйлерінен оқушы-балалар
Тегін
4
Спорт ардагерлері
Тегін
5
Әр түрлі спорт түрлерінен аудан құрама командасы, облыстық жарыстарға сапалы дайындалу үшін
Тегін, уақытымен
6
Оқушылар
Көрсетілетін спорттық және дене шынықтыру–сауықтыру қызметтері құнынан 50 % мөлшердегі жеңілдік
7
Студенттер
Көрсетілетін спорттық және дене шынықтыру–сауықтыру қызметтері құнынан 50 % мөлшердегі жеңілдік
8
Зейнеткерлер
Көрсетілетін спорттық және дене шынықтыру–сауықтыру қызметтері құнынан 50 % мөлшердегі жеңілдік
*Ескертпе: Осы тізбе мемлекеттік дене шынықтыру-сауықтыру және спорт ғимараттарында қолданылады.

Об установлении перечня категорий граждан, пользующихся физкультурно-оздоровительными услугами бесплатно или на льготных условиях, за исключением инвалидов, а также размеров льгот в Щербактинском районе
Постановление акимата Щербактинского района Павлодарской области от 15 июля 2015 года № 204/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 04 августа 2015 года № 4640
В соответствии с подпунктом 25) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 Закона Республики Казахстан от 3 июля 2014 года "О физической культуре и спорте", акимат Щербактинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить прилагаемый Перечень категорий граждан, пользующихся физкультурно-оздоровительными услугами бесплатно или на льготных условиях, за исключением инвалидов, а также размеры льгот.
2. Государственному учреждению "Отдел культуры и развития языков, физической культуры и спорта Щербактинского района" обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции в установленном законодательством порядке;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование в районных газетах "Трибуна" и "Маралды".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б.Ибраев
Утвержден
Постановлением акимата
Щербактинского района
от "15" июля 2015 года №204/7
Перечень категорий граждан, пользующихся физкультурно-оздоровительными
услугами бесплатно или на льготных условиях, за исключением инвалидов,
а также размеры льгот в Щербактинском районе
Категории граждан
Размеры льгот
1
Дети до 7 лет
Бесплатно
2
Дети–школьники из многодетных семей
Бесплатно
3
Дети школьники из детских домов
Бесплатно
4
Спортсмены ветераны
Бесплатно
5
Для качественной подготовки сборные команды района по разным видам спорта, для участия в областных соревнованиях
Бесплатно, по времени
6
Школьники
Льготы в размере 50% от стоимости оказываемых спортивных и физкультурно-оздоровительных услуг
7
Студенты
Льготы в размере 50% от стоимости оказываемых спортивных и физкультурно-оздоровительных услуг
8
Пенсионеры
Льготы в размере 50% от стоимости оказываемых спортивных и физкультурно-оздоровительных услуг
* Примечание: Данный перечень распростаняется на государственные физкультурно-оздоровительные и спортивные сооружения.