Шарбақты ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 4 желтоқсандағы № 445/19 "Шарбақты ауданы бойынша 2015 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 11 қарашадағы № 332/11 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 02 желтоқсанда № 4821 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5) тармақшасына және 20-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын іске асыру жөніндегі шаралары туралы" № 836 қаулысына сәйкес жұмыссыз азаматтарды жұмыспен қамтуға көмек көрсету мақсатында, Шарбақты ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2014 жылғы 4 желтоқсандағы "Шарбақты ауданы бойынша 2015 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіммінде 2014 жылғы 26 желтоқсанда № 4236 тіркелген, 2015 жылғы 8 қаңтарда "Маралды" және "Трибуна" аудандық газеттерінде жарияланған) № 445/19 қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
1) жоғарыда көрсетілген қаулының 1 қосымшаcындағы реттік номерлері 16, 17, 18, 19 – жолдар алып тасталсын;
2) жоғарыда көрсетілген қаулының 2 қосымшасында:
реттік номері 7 жолдағы "2" сандары "4" сандарына ауыстырылсын;
реттік номері 8 жолдағы "8" сандары "9" сандарына ауыстырылсын;
реттік номері 9 жолдағы "4" сандары "8" сандарына ауыстырылсын;
реттік номері 12 жолдағы "2" сандары "4" сандарына ауыстырылсын;
реттік номерлері 16, 17, 18, 19 – жолдар алып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік етуші орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Ыбыраев

О внесении изменений в постановление акимата района от 4 декабря 2014 года № 445/19 "Об организации общественных работ по Щербактинскому району на 2015 год"
Постановление акимата Щербактинского района Павлодарской области от 11 ноября 2015 года № 332/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 02 декабря 2015 года № 4821. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7 и статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях обеспечения содействия занятости безработным гражданам, акимат Щербактинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 4 декабря 2014 года № 445/19 "Об организации общественных работ по Щербактинскому району на 2015 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 декабря 2014 года за № 4236, опубликованное в районных газетах "Маралды", "Трибуна" от 8 января 2015 года), следующие изменения:
1) в приложении 1 к выше указанному постановлению строки, порядковые номера 16, 17, 18, 19 исключить;
2) в приложении 2 к выше указанному постановлению:
в строке порядковый номер 7 цифры "2" заменить цифрами "4";
в строке порядковый номер 8 цифры "8" заменить цифрами "9";
в строке порядковый номер 9 цифры "4" заменить цифрами "8";
в строке порядковый номер 12 цифры "2" заменить цифрами "4";
строки, порядковые номера 16, 17, 18, 19 исключить.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Ибраев