Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы Экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2014 жылғы 18 желтоқсандағы №4/1045 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 10 ақпандағы № 1/73 қаулысы. Алматы қаласының Әділет департаментінде 2015 жылғы 4 наурызда № 1146 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 27 сәуірдегі № 2/133 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 27.04.2017 № 2/133 қаулысымен (әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Заңның 21 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңның 27 бабына және Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңының 17 бабына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы Экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2014 жылғы 18 желтоқсандағы № 4/1045 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1118 тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтарда "Алматы ақшамы", "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген "Алматы қаласы Экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы Ережеде:
15 тармақтағы "2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" және 2014 жылғы 16 мамырдағы "Рұқсаттар мен хабарламалар туралы" сөздері алынып тасталсын;
15 тармақтың 13), 22) және 23) тармақшалары алынып тасталсын;
16 тармақтағы "2014 жылғы 16 мамырдағы "Рұқсаттар мен хабарламалар туралы" сөздері алынып тасталсын;
16 тармақтың 4) тармақшасы алынып тасталсын;
17 тармақтың 3) тармақшасы алынып тасталсын;
21 тармақтың 7) тармақшасы алынып тасталсын.
. "Алматы қаласы Экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
1) оның құрылтай құжаттарына енгізілген өзгерістер туралы Алматы қаласының әділет органдарына хабарласын;
2) осы қаулыны интернет-ресурста орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары М. Құдышевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі А. Есімов

О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 18 декабря 2014 года № 4/1045 "Об утверждении Положения о коммунальном государственном учреждении "Управление экономики и бюджетного планирования города Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 10 февраля 2015 года N 1/73. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 4 марта 2015 года за N 1146. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 27 апреля 2017 года № 2/133
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 27.04.2017 № 2/133 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 17 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Алматы от 18 декабря 2014 года № 4/1045 "Об утверждении Положения о коммунальном государственном учреждении "Управление экономики и бюджетного планирования города Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1118, опубликованное 22 января 2015 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы") следующие изменения:
в Положении о коммунальном государственном учреждении "Управление экономики и бюджетного планирования города Алматы", утвержденном указанным постановлением:
в пункте 15 слова "от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" и от 16 мая 2014 года "О разрешениях и уведомлениях" исключить;
подпункты 13), 22) и 23) пункта 15 исключить;
в пункте 16 слова "от 16 мая 2014 года "О разрешениях и уведомлениях" исключить;
подпункт 4) пункта 16 исключить;
подпункт 3) пункта 17 исключить;
подпункт 7) пункта 21 исключить.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление экономики и бюджетного планирования города Алматы" в установленном законодательством порядке:
1) известить органы юстиции города Алматы о внесенных изменениях в его учредительные документы;
2) обеспечить размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы М. Кудышева.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы А.Есимов