V сайланған Алматы қаласы мәслихаты XХXІV сессиясының "Алматы қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 286 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы мәслихатының 2015 жылғы 17 наурыздағы № 304 шешімі. Алматы қаласының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 наурызда № 1153 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106 бабының 2 тармағының 2 тармақшасына, 3 тармағына, 104 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7 баптарына, Қазақстан Республикасының "2015-2017 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 11 наурыздағы № 290-V Заңына сәйкес, V сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы XXXІV сессиясының "Алматы қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 286 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1116 рет санымен тіркелген, 2015 жылғы 6 қаңтардағы "Алматы ақшамы" газетінің № 1 санында және 2015 жылғы 6 қаңтардағы "Вечерний Алматы" газетінің № 2-3 санында жарияланған), V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2015 жылғы 20 қаңтардағы кезектен тыс XXXV сессиясының "V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы XXXІV сессиясының "Алматы қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 286 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1119 рет санымен тіркелген, 2014 жылғы 5 ақпандағы "Алматы ақшамы" газетінің № 13 санында және "Вечерний Алматы" газетінің № 15 санында жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" № 298 шешімімен енгізілген өзгерістермен, келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"408 242 919" сандары "380 136 892" сандарымен ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" деген жолда "145 322 214" сандары "117 216 187" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"409 158 464,5" сандары "420 375 993,4" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
"қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо" дегенжолда "845 121,2" сандары "1 254 960" сандарымен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" деген жолда "845 121,2" сандары "1 254 960" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-1 742 450,7" сандары "-41 475 845,4" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"1 742 450,7" сандары "41 475 845,4" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение XXXIV-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 10 декабря 2014 года № 286 "О бюджете города Алматы на 2015-2017 годы"
Решение маслихата города Алматы от 17 марта 2015 года № 304. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 30 марта 2015 года № 1153. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 2 пункта 2, пунктом 3 статьи 106, пунктом 5 статьи 104 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан от 11 марта 2015 года № 290-V "О республиканском бюджете на 2015-2017 годы", маслихат города Алматы V-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXIV-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 10 декабря 2014 года № 286 "О бюджете города Алматы на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1116, опубликовано 6 января 2015 года в газете "Алматы ақшамы" № 1 и 6 января 2015 года в газете "Вечерний Алматы" № 2-3), с изменениями, внесенными решением внеочередной XXXV-й сессией маслихата города Алматы V-го созыва от 20 января 2015 года № 298 "О внесении изменений в решение XXXIV-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 10 декабря 2014 года № 286 "О бюджете города Алматы на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за № 1119, опубликовано 5 февраля 2014 года в газете "Алматы ақшамы" № 13, в газете "Вечерний Алматы" № 15) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "408 242 919" заменить цифрами "380 136 892";
в строке "поступления трансфертов" цифры "145 322 214" заменить цифрами "117 216 187";
в подпункте 2):
цифры "409 158 464,5" заменить цифрами "420 375 993,4";
в подпункте 4):
в строке "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифры "845 121,2" заменить цифрами "1 254 960";
в строке "приобретение финансовых активов" цифры "845 121,2" заменить цифрами "1 254 960";
в подпункте 5):
цифры "-1 742 450,7" заменить цифрами "-41 475 845,4";
в подпункте 6):
цифры "1 742 450,7" заменить цифрами "41 475 845,4";

6-тармақтағы "3 168 001" сандары "3 285 824" сандарымен ауыстырылсын;
7-тармақтағы "1 066 172" сандары "1 509 480,2" сандарымен ауыстырылсын;
8-тармақтағы "13 607 071" сандары "13 599 479" сандарымен ауыстырылсын;
9-тармақтағы "73 142 957,4" сандары "70 961 767,4" сандарымен ауыстырылсын;
10-тармақтағы "52 410 076,6" сандары "51 997 225,6" сандарымен ауыстырылсын;
11-тармақтағы "8 241 531,1" сандары "7 992 079,1" сандарымен ауыстырылсын;
12-тармақтағы "45 268 205,7" сандары "66 384 377,7" сандарымен ауыстырылсын;
13-тармақтағы "37 813 990,2" сандары "27 263 659,2" сандарымен ауыстырылсын;
14-тармақтағы "13 256 645" сандары "12 501 058" сандарымен ауыстырылсын;
15-тармақтағы "4 017 402" сандары "4 993 735" сандарымен ауыстырылсын;
16-тармақтағы "5 616 742,3" сандары "5 888 241,3" сандарымен ауыстырылсын;
17-тармақтағы "52 300 735,3" сандары "55 105 370" сандарымен ауыстырылсын;
18-тармақтағы "15 580 639,3" сандары "15 635 240,1" сандарымен ауыстырылсын.
2. Аталған шешімге 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Алматы қаласы мәслихатының аппараты осы шешімді интернет-ресурста орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы С. Козловқа және Алматы қаласы әкімінің орынбасары М. Құдышевқа (келісім бойынша) жүктелсін.
5. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және оның қолданысқа енгізілуіне дейін, туындаған қатынастарға қолданылады.
V сайланған Алматы қаласы
мәслихатының XXXVII сессияның
төрағасы
Ф. Константинов
V сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы
Қ. Қазанбаев
V сайланған Алматы қаласы
мәслихатының XXXVII сессиясының

в пункте 6 цифры "3 168 001" заменить цифрами "3 285 824";
в пункте 7 цифры "1 066 172" заменить цифрами "1 509 480,2";
в пункте 8 цифры "13 607 071" заменить цифрами "13 599 479";
в пункте 9 цифры "73 142 957,4" заменить цифрами "70 961 767,4";
в пункте 10 цифры "52 410 076,6" заменить цифрами "51 997 225,6";
в пункте 11 цифры "8 241 531,1" заменить цифрами "7 992 079,1";
в пункте 12 цифры "45 268 205,7" заменить цифрами "66 384 377,7";
в пункте 13 цифры "37 813 990,2" заменить цифрами "27 263 659,2";
в пункте 14 цифры "13 256 645" заменить цифрами "12 501 058";
в пункте 15 цифры "4 017 402" заменить цифрами "4 993 735";
в пункте 16 цифры "5 616 742,3" заменить цифрами "5 888 241,3";
в пункте 17 цифры "52 300 735,3" заменить цифрами "55 105 370";
в пункте 18 цифры "15 580 639,3" заменить цифрами "15 635 240,1".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к данному решению.
3. Аппарату маслихата города Алматы обеспечить размещение настоящего решения на интернет-ресурсе.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по экономике и бюджету маслихата города Алматы С. Козлова и заместителя акима города Алматы М. Кудышева (по согласованию).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года и распространяется на отношения, возникшие до введения его в действие.
Председатель
XXXVII-й сессии маслихата
города Алматы V-го созыва
Ф. Константинов
Секретарь маслихата
города Алматы V-го созыва
К. Казанбаев
Приложение 1
к решению XXXVII-й сессии
маслихата города Алматы V-го созыва

406 380,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
217 217,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
217 217,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
9 207 820,0
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
18 457,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
9 189 363,0
352
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
1 310,0
006
Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау
1 310,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
35 000,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және оларды қайта даярлау
35 000,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
4 724 134,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
137 856,0
006
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
235 571,0
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
1 998 994,0
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
393 730,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 831,0
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
119 125,0
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
105 134,0
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
224 387,0
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
22 364,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 485 142,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
6 891 951,4
006
Алматы қаласындағы білім беру объектілерін сейсмикалық күшейту
1 366 488,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
5 525 463,4
05
Денсаулық сақтау
51 997 225,6
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
776 798,0
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі

406 380,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
217 217,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
217 217,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
9 207 820,0
018
Организация профессионального обучения
18 457,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
9 189 363,0
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
1 310,0
006
Повышение квалификации и переподготовка кадров
1 310,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
35 000,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
35 000,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
4 724 134,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
137 856,0
006
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования города республиканского значения, столицы
235 571,0
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
1 998 994,0
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
393 730,0
011
Капитальные расходы государственного органа
1 831,0
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
119 125,0
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
105 134,0
021
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
224 387,0
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
22 364,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 485 142,0
373
Управление строительства города республиканского значения
6 891 951,4
006
Сейсмоусиление объектов образования в городе Алматы
1 366 488,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
5 525 463,4
05
Здравоохранение
51 997 225,6
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
776 798,0
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектам здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета

776 798,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
932 537,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
458 892,0
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
293 076,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
179 478,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 091,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
17 803 778,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
7 613 908,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
187 354,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
938 366,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
339 234,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
1 264 144,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
1 725 736,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 213 316,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
168 557,0
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
3 353 163,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
19 311 651,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1 639 660,0
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
463 889,0
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
16 026 240,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
1 181 862,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
5 139 978,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация

776 798,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
932 537,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
458 892,0
006
Услуги по охране материнства и детства
293 076,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
179 478,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 091,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
17 803 778,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
7 613 908,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
187 354,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
938 366,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
339 234,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
1 264 144,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
1 725 736,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 213 316,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
168 557,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
3 353 163,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
19 311 651,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 639 660,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
463 889,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и  амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
16 026 240,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
1 181 862,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
5 139 978,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета

565 900,0
012
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
16 046,0
015
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
621 546,0
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
143 518,0
018
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
147 991,0
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
693 027,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
856 181,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
409 535,0
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
15 403,0
019
Мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты үкіметтік емес секторларға орналастыру
104 998,0
045
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
306 495,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
19 750,0
362
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ішкі саясат басқармасы
35 222,0
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
35 222,0
384
Алматы қаласы жолаушылар көлігі басқармасы
95 540,1
013
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
95 540,1
388
Алматы қаласының мемлекеттік еңбек инспекциясы және көші-қон басқармасы
72 551,0
001
Жергілікті деңгейде көші-қон және еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
70 543,0
004
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
2 008,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
66 384 377,7
351
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары басқармасы
1 638 537,0
010
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
1 638 537,0
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
8 720 889,8
008
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 527 663,8
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
13 125,0
046
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру

565 900,0
012
Государственные пособия на детей до 18 лет
16 046,0
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
621 546,0
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
143 518,0
018
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
147 991,0
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
693 027,0
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
856 181,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
409 535,0
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
15 403,0
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
104 998,0
045
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
306 495,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
19 750,0
362
Управление внутренней политики города республиканского значения, столицы
35 222,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
35 222,0
384
Управление пассажирского транспорта города Алматы
95 540,1
013
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
95 540,1
388
Управление государственной инспекции труда и миграции города Алматы
72 551,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области миграции и регулирования трудовых отношений на местном уровне
70 543,0
004
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
2 008,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
66 384 377,7
351
Управление земельных отношений города республиканского значения, столицы
1 638 537,0
010
Изъятие, в том числе путем выкупа, земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
1 638 537,0
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
8 720 889,8
008
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 527 663,8
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
13 125,0
046
Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения

12 501 058,0
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
12 501 058,0
012
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
10 537 485,0
029
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
1 963 573,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
4 993 735,0
375
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы басқармасы
254 618,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
95 276,0
003
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
1 552,0
011
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1 638,0
014
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
18 018,0
018
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
6 702,0
025
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
120 000,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
292,0
043
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
1 794,0
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
9 346,0
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
362 640,0
009
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
362 640,0
354
Республикалық маңызы бар қаланың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
3 764 479,0
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85 774,0
004
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
1 723 269,0
005
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
1 864 449,0
006
Жергiлiктi маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күтiп-ұстау және қорғау
90 777,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
210,0
351
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары басқармасы
555 835,0
001
Республикалық маңызы бар қала, астана аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
80 735,0
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
23 776,0
006
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
451 324,0
391
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы

12 501 058,0
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
12 501 058,0
012
Развитие теплоэнергетической системы
10 537 485,0
029
Развитие газотранспортной системы
1 963 573,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
4 993 735,0
375
Управление сельского хозяйства города реcпубликанского значения, столицы
254 618,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
95 276,0
003
Государственная поддержка племенного животноводства
1 552,0
011
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1 638,0
014
Капитальные расходы государственного органа
18 018,0
018
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
6 702,0
025
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
120 000,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
292,0
043
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
1 794,0
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
9 346,0
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
362 640,0
009
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
362 640,0
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
3 764 479,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
85 774,0
004
Мероприятия по охране окружающей среды
1 723 269,0
005
Развитие объектов охраны окружающей среды
1 864 449,0
006
Содержание и защита особо охраняемых природных территорий
90 777,0
012
Капитальные расходы государственного органа
210,0
351
Управление земельных отношений города республиканского значения, столицы
555 835,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории города республиканского значения, столицы
80 735,0
004
Организация работ по зонированию земель
23 776,0
006
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
451 324,0
391
Управление по контролю за использованием и охраной земель города республиканского значения, столицы