V-сайланған Алматы қаласы мәслихаты ХХХІ сессиясының 2014 жылғы 10 қыркүйектегі № 262 "Алматы қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Алматы қаласы мәслихатының 2015 жылғы 17 наурыздағы № 315 шешімі. Алматы қаласының Әділет департаментінде 2015 жылғы 31 наурызда № 1154 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2024 жылғы 15 сәуірдегі № 108 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 15.04.2024 № 108 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Казақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексiнiң 19-бабының 6-1) тармақшасына, Казақстан Республикасының 2001.жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, Казақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 43-1 бабына сәйкес, V сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. V-сайланған Алматы қаласы мәслихаты XХХІ сессиясының 2014 жылғы 10 қыркүйектегі № 262 "Алматы қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1090 тіркелген, "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде 2014 жылғы 18 қазанда жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Алматы қаласы мәслихатының аппараты осы шешімді интернет-ресурста орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының қала құрылысы, көріктендіру және коммуналдық меншік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы Б. Шинге және Алматы қаласы әкімінің орынбасары Е. Шормановқа (келісім бойынша) жүктелсін.
4. Осы шешім әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
V сайланған
Алматы қаласы мәслихаты
ХХХVІІ сессиясының төрағасы
Ф. Константинов
V сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы
Қ. Қазанбаев
V сайланған Алматы қаласы
мәслихаты ХХХVIІ сессиясының

О внесении изменения в решение XXXI-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 10 сентября 2014 года № 262 "Об утверждении нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Алматы"
Решение маслихата города Алматы от 17 марта 2015 года № 315. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 31 марта 2015 года № 1154. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 15 апреля 2024 года № 108
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 15.04.2024 № 108 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 6-1) статьи 19 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", маслихат города Алматы V-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXI-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 10 сентября 2014 года № 262 "Об утверждении нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1090, опубликовано 18 октября 2014 года в газетах "Алматы Ақшамы" и "Вечерний Алматы") следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Аппарату маслихата города Алматы обеспечить размещение настоящего решения на интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по вопросам градостроительства, благоустройства и коммунальной собственности маслихата города Алматы Б. Шин и заместителя акима города Алматы Е. Шорманова (по согласованию).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
XXXVІI-й сессии маслихата
города Алматы V-го созыва
Ф. Константинов
Секретарь маслихата
города Алматы V-го созыва
К. Казанбаев
Приложение
к решению ХХХVII-й сессии
маслихата города Алматы V-го созыва