О внесении изменений в некоторые постановления акимата города Алматы
Постановление акимата города Алматы от 13 апреля 2015 года № 2/232. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 27 апреля 2015 года № 1158. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 10 февраля 2016 года № 1/48
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 10.02.2016 № 1/48.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 15 апреля 2013 года «О государственных услугах», акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые постановления акимата города Алматы следующие изменения:
1) в постановлении акимата города Алматы от 21 мая 2014 года № 2/379 «Об утверждении регламентов государственных услуг в области животноводства и сельского хозяйства, оказываемых в городе Алматы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1061, опубликованное 24 июня 2014 года в газетах «Алматы ақшамы» и «Вечерний Алматы»):
в пункте 1:
в регламентах, утвержденных указанным постановлением:
слова «предпринимательства, индустриально-инновационного развития и» исключить;
2) в постановлении акимата города Алматы от 4 августа 2014 года № 3/646 «Об утверждении регламента государственной услуги «Аттестация лабораторий по экспертизе качества семян», оказываемой в городе Алматы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1081, опубликованное 11 сентября 2014 года в газетах «Алматы ақшамы» и «Вечерний Алматы»):
в регламенте, утвержденном указанным постановлением:
слова «предпринимательства, индустриально-инновационного развития и» исключить;
3) в постановлении акимата города Алматы от 24 ноября 2014 года № 4/962 «Об утверждении регламентов государственных услуг в области растениеводства и сельского хозяйства, оказываемых в городе Алматы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1112, опубликованное 30 декабря 2014 года в газетах «Алматы ақшамы» и «Вечерний Алматы»):
в пункте 1:
в регламентах, утвержденных указанным постановлением:
слова «предпринимательства, индустриально-инновационного развития и» исключить:
в регламенте государственной услуги «Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)», утвержденном указанным постановлением:
в пункте 8 слово «работнтками» заменить словом «работниками», вносится изменение только на русском языке, текст на казахском языке не изменяется;
в регламенте государственной услуги «Субсидирование элитных семян», утвержденном указанным постановлением:
в пункте 8 слово «работнтками» заменить словом «работниками», вносится изменение только на русском языке, текст на казахском языке не изменяется

Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 13 сәуірдеғы № 2/232 қаулысы. Алматы қаласының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 сәуірде № 1158 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 10 акпандағы № 1/48 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 10.02.2016 № 1/48 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы», 2013 жылғы 15 сәуірдегі «Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы» Заңдарына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларына келесі өзгерістер енгізілсін:
1) Алматы қаласы әкімдігінің «Алматы қаласында көрсетілетін мал шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы» 2014 жылғы 21 мамырдағы № 2/379 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1061 болып тіркелген, «Алматы ақшамы» және «Вечерний Алматы» газеттерінде 2014 жылғы 24 маусымда жарияланған) қаулысының:
1 тармағындағы:
аталған қаулымен бекітілген регламенттердегі:
«кәсіпкерлік, индустриалды-инновациялық даму және» сөздері алынып тасталсын;
2) Алматы қаласы әкімдігінің «Алматы қаласында көрсетілетін «Тұқымның сапасына сараптама жасау жөніндегі зертханаларды аттестаттау» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы» 2014 жылғы 4 тамыздағы № 3/646 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1081 болып тіркелген, «Алматы ақшамы» және «Вечерний Алматы» газеттерінде 2014 жылғы 11 қыркүйекте жарияланған):
аталған қаулымен бекітілген регламенттегі:
«кәсіпкерлік, индустриалды-инновациялық даму және» сөздері алынып тасталсын;
3) Алматы қаласы әкімдігінің «Алматы қаласында өсімдік шаруашылығы және ауыл шарушылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы» 2014 жылғы 24 қарашадағы № 4/962 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1112 болып тіркелген, «Алматы ақшамы» және «Вечерний Алматы» газеттерінде 2014 жылғы 30 желтоқсанда жарияланған):
1 тармақтағы:
аталған қаулымен бекітілген регламенттердегі:
«кәсіпкерлік, индустриалды-инновациялық даму және» сөздері алынып тасталсын;
аталған қаулымен бекітілген «Тыңайтқыштар (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) құнын субсидиялау» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіндегі:
мәтіннің 8 тармағына өзгеріс енгізіледі, орыс тілінде «работнтками» сөзі «работниками» сөзіне ауыстырылсын, қазақ тіліндегі мәтін өзгертілмейді;
аталған қаулымен бекітілген «Элиталық тұқымдарды субсидиялау» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіндегі:
мәтіннің 8 тармағына өзгеріс енгізіледі, орыс тілінде «работнтками» сөзі «работниками» сөзіне ауыстырылсын, қазақ тіліндегі мәтін өзгертілмейді.

2. Управлению сельского хозяйства города Алматы обеспечить размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Е. Шорманова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы                             А. Есимов

2. Алматы қаласы Ауыл шаруашылығы басқармасы осы қаулыны интернет-ресурста орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары Е. Шормановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі            А. Есімов